صفحه 195 از 638 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام خدمت آقا بهزاد
    من یک وکیلی را می شناسم که از اداره مهاجرت دانمارک برای بچه ها اقدام می کند و ادعا می کند که 7 ماه ویزای بچه ها را می گیرد به نظر شما همچین چیزی درست است؟
    یعنی اگر کسی برود دانمارک و به خود اداره مهاجرت مدارک تحویل بده کارش جلو می افتد؟
    خیلی برای سوال شده اگر جواب بدهید ممنون میشم

Junior Member

دوستان سلام ، من حدود 2 هفته پیش به سفارت برای وقت ایمیل زدم ، با کمال ناباوری امروز جواب اومد برام و برای 1 ماه دیگه وقت تعیین کرده. گیج شدم شک کردم که نکنه این زمانی که داده چیز دیگه ای باشه آخه همه میگفتن 5 تا 6 ماه طول میکشه تا زمان بده سفارت. الان خواستم اوردر آیدی درست کنم ولی متوجه نشدم که کدوم گروه Case Category رو باید انتخاب کنم آخه هزینه اعلام شده تو ایمیلی که سفارت زده با هیچ کدم از هزینه های تو سایت برابر نیست. تو ایمیل اینو نوشته :
    Residency Application: 235 US Dollars
    Authentication 30 US Dollars (per each IR-MFA signature and per each color copy
    ولی تو سایت برای Greencard scheme (First Time) زده 6375 کرون که خیلی بیشتر از 235 + 30 دلاری هست که تو ایمیل زده. ممکنه راهمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید برای من 6 مارچ وقت مصاحبه گذاشتن بعد 6 ماه !! الان دیگه رشتم تو پوزیتیو لیست نیست! ایا امتیاز من زمان درخواست مصاحبه که رشتم بود حساب میشه یا وقتی میرسه دانمارک!؟؟ ایا بدون حضور در لیست هم میشه اقدام کرد اگه امتیاز به 100 برسه؟؟ ارزش اقدام داره با این هزینه ها؟؟ اخه غیر منطقیه وقتی 6 ماه به 6 ماه رشته ها رو عوض میکنن مگه ما علم غیب داریم 6 ماه دیگه رشتمون هست یا نیست؟؟ اقا بهزاد سایر دوستان مطلع راهنمایی کنید رشتم میکرو بیلوزی است!
    اين سوال من هم هست.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقا بهزاد
    من یک وکیلی را می شناسم که از اداره مهاجرت دانمارک برای بچه ها اقدام می کند و ادعا می کند که 7 ماه ویزای بچه ها را می گیرد به نظر شما همچین چیزی درست است؟
    یعنی اگر کسی برود دانمارک و به خود اداره مهاجرت مدارک تحویل بده کارش جلو می افتد؟
    خیلی برای سوال شده اگر جواب بدهید ممنون میشم
    دو تا از دوستای خودم اینجا زیر چهار ماه کارشون درست شد و وکیل هم نداشتن. پول رو هم تو همون سفارت تحویل داده بودن. خیلی ها هم هفت هشت ماه، یک سال یا چهارده ماه طول کشیده کارشون.
    اگر خیلی عجله دارین و اون طرف تضمین مالی میده، خب یه بجث دیگه س. ولی اگر به ادعا باشه که اصلا من نصف اون می گیرم، بعدش هم بهتون میگم شش ماهه درست میشه کارتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ya نمایش پست ها
    دوستان سلام ، من حدود 2 هفته پیش به سفارت برای وقت ایمیل زدم ، با کمال ناباوری امروز جواب اومد برام و برای 1 ماه دیگه وقت تعیین کرده. گیج شدم شک کردم که نکنه این زمانی که داده چیز دیگه ای باشه آخه همه میگفتن 5 تا 6 ماه طول میکشه تا زمان بده سفارت. الان خواستم اوردر آیدی درست کنم ولی متوجه نشدم که کدوم گروه Case Category رو باید انتخاب کنم آخه هزینه اعلام شده تو ایمیلی که سفارت زده با هیچ کدم از هزینه های تو سایت برابر نیست. تو ایمیل اینو نوشته :
    ولی تو سایت برای Greencard scheme (First Time) زده 6375 کرون که خیلی بیشتر از 235 + 30 دلاری هست که تو ایمیل زده. ممکنه راهمایی کنین.
    سلام
    برای بعضیها این اتفاق افتاده که خیلی زود بهشون وقت دادند مثل خود من، این مبلغی که تو ایمیل هست مبلغی هست که تو سفارت ازتون میگیرند و ربطی به 6375 کرون نداره، شما هر دو مبلغ رو باید
    پرداخت کنید که حدودا 1600-1700 دلار آمریکا میشه
    موفق باشید

Junior Member

دوست عزيز اون 6375 كرون واسه اداره مهاجرته و بايد آن لاين پرداخت كنين و رسيدشو ببرين سفارت ولي اون 235دلار و 30دلار واسه هر مدرك رو بايد دستي با خودتون ببرين سفارت واسه تاييد مداركتون..

درود
    شما دو نوع هزینه دارید یک هزینه ای هست که اداره مهاجرت دریافت می کنه که 6375 کرونی هست که برای گرین کارت زده. دومی هزینه های خود سفارت هست که شامل مبلغ هایی می شه که بالا ذکر شده. این دو با هم متفاوته و نحوه پرداختش هم متفاوته. اگر پست های چند صفحه پیش رو نگاه کنید دوستانی که از طریق سفارت ایران اقدام کردند کامل توضیح دادن که چطور باید این هزینه ها پرداخت بشه.

پیروز باشید

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام
    منم سه ماهه دادم اما چيزي برام نمويده
    دوستتون دقيقا كي مداركشو داده؟
    باتشكر
    سلام
    دوست من اواسط شهریور مدارک رو تحویل داده... هزینه بررسی (6275 کرون) را آنلاین داده ولی تایید مدارکش رو ریالی و در سفارت به صورت حضوری پرداخت کرده...
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    من أوائل شهريور مداركمو تحويل دادم
    با سلام
    میشه لطف کنید و زمان دقیق تحویل مدارک و دریافت نامه خودتون رو اعلام کنید....
    من اوایل مهر ماه مدارکم رو تحویل دادم. روز دومی که تمامی پرداخت ها به صورت دلاری انجام شد .... ....
    الان بیش از 3 ماه گذشته .... آیا ارسال نامه حتما انجام میشه؟؟؟؟
    با تشکر
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز حذف شدن رشته لزوما باعث نميشه كه شما نتونيد أقدام كنيد پس شما وقت خواستيد و أونا هم دادن حالا شايد شمأ بدون امتياز رشته ١٠٠امتيازو بيارين
    متاسفانه بدون رشته امتیازم میشه 95.از خودشون هم پرسیدم چکار کنم اونها هم سریع جواب دادن که ما نمیدونیم ولی اگر رد شدین روی تقاضاهای بعدی شنگن ممکنه تاثیر بد بزاره.واقعا نمیدونم چکار کنم!ادامه یا نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)