صفحه 197 از 638 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

رشته من مديريت هستش

دوستان خبره در امر گرین کارت دانمارک،
    سوالی که من جواب کاملشو پیدا نکردم (خوندن کل 216 صفحه هم واقعا مقدور نیست) اینه که مدارک لازم برای اپلای دقیقا چیه به تفکیک رشته؟ در خود سایت این صفحه موجوده ولی به نظرم کامل نیست؟ و مراحل دقیق اپلای چطوره؟ گویا باید یک آنلاین اپلای موجود باشه ولی لینکش کجاست؟
    ممنون میشم از راهنماییتون
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام گواهی تمکن مالی من و همسرم 128808 کرون رو من چقدر معادل ریالی تو بانک بذارم؟ به چه نرخی؟1226 تومان یا 2500 مبادله ای یا ازاد؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

درود
    دوست گرامی پست های 1648# و 1696# دوستان کامل مدارک لازم و مدارک نام نویسی رو توضیح دادن. سایت اداره مهاجرت هم کامل کامله! شما باید اول با توجه به لینک گرین کارت و پوزیتیو لیست (برای آدرس سایتها به چند پست پیشتر می تونید مراجعه کنید.) امتیازاتتون رو بشمارید ببینید به 100 می رسه یا نه. بعد یک کیس اوردر تشکیل می دید برای واریز پول نام نویسی (برای آدرس لینکش به چند پست پیشتر مراجعه کنید). سپس باید فرم GR1 رو پر کنید و مدارکی که تو فرم جی آر یک خواسته و دوستان هم تو دو پستی که بالا نوشتم توضیح دادن تهیه می کنید و نهایت و پول ثبت نام رو می ریزید تو حساب اداره مهاجرت. البته یادم رفت اگه تو ایران هستید پیشتر باید وقت سفارت بگیرید از همه مهمتره. و آخر سر هم صبر می کنید که وقت مصاحبتون تو سفارت برسه و برید و مدارک رو تحویل بدید.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    دوستان خبره در امر گرین کارت دانمارک،
    سوالی که من جواب کاملشو پیدا نکردم (خوندن کل 216 صفحه هم واقعا مقدور نیست) اینه که مدارک لازم برای اپلای دقیقا چیه به تفکیک رشته؟ در خود سایت این صفحه موجوده ولی به نظرم کامل نیست؟ و مراحل دقیق اپلای چطوره؟ گویا باید یک آنلاین اپلای موجود باشه ولی لینکش کجاست؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رسیده دانمارک میخواهم برای همسرم اقدام کنم ولی چند تا مشکل دارم خواهش میکنم دوستانی که با همسر اقدام کردن (همزمان یا غیر همزمان) پاسخ بدهند:
    1- با توجه به اینکه نمیخواهیم هر دو همزمان کارمون رو ول کنیم و بریم من باید زودتر برم اگه اوضاع خوب بود همسرم بعد از 3 تا 6 ماه بیاد حالا اگه الان براش اقدام کنم و اون با من نیاد و اعتبار ویزاش تمام شه آیا دوباره باید پروسه درخواست ویزا و فرم و حساب بانکی و .... را طی کنه؟ و از طرفی تو 3 سال اول میشه 6 ماه خارج از دانمارک موند آیا با این تاخیر در ورود همسرم به دانمارک 6 ماه فرجه اون سوز میشه؟
    2- غیر از فرم FA8 و مدارک اعلام شده در اون آیا چیز دیگری هم میخواهد و از چه لینکی میشه آنلاین اقدام کرد؟
    3- اگه من از دانمارک براش اقدام کنم میشه حساب مالی به اسم خودش یا مشترک تو ایران را ارائه بده (برای اینکه با نرخ ارز دولتی حساب بشه) یا نه باید حتما تمکن مالی به اسم من و به ناچار تو دانمارک باشه(چون نمیتونم برگردم ایران پولمو بردارم)؟ و آیا حضور منم در سفارت که به همسرم وقت میده اگه از ایران اقدام کنم الزامی است؟
    خیلی ممنون میشم جوابمو بدین
    آقا بهزاد و آقا رامین985 و ........لطفا کمک کنید ............. Thanks

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    مكه شما برا خودتون كه اقدام كردييد حساب برا هردو تون سبرده نزاشتيذ؟
    برا همسرتون هم بايد سبرده بذاريد؟
    جقدر؟
    ممنون
    اون موقع برای هر دو پول گذاشتم 12000$ + 20 میلیون تومان ولی چون من میخوام زودتر برم باید یه مقدار ازش بردارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    دوست عزيز اون 6375 كرون واسه اداره مهاجرته و بايد آن لاين پرداخت كنين و رسيدشو ببرين سفارت ولي اون 235دلار و 30دلار واسه هر مدرك رو بايد دستي با خودتون ببرين سفارت واسه تاييد مداركتون..
    دوستان سلامممممم......واقعا ممنونم از جواب هاتون و لی خداییش خیلی خیلی گیج شدم هر کدومتون یه جوری جواب میدین.آقا بهزاد میگه حضوری پول Case Order رو میشه بدین. تو ایمیل هم نوشته میشه تو سفارت داد حالا بعضی از دوستان میگن حتما آنلاین باید باشه ......................بخدا گیج شدم............از طرفی تو سفارت بخوایم نقدی بدیم اگه reject بشیم پول رو چطور بر میگردونن؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم در صورتیکه اطلاعات دقیق و کاملی دارین در اختیار همه قرار بدین........................///////////////////////////////////////

در مورد برگشت پول تو فرم جی آر یک یک جایی هست که مشخص می کنید اداره مهاجرت چطور می تونه پول شما رو برگردونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    دوستان سلامممممم......واقعا ممنونم از جواب هاتون و لی خداییش خیلی خیلی گیج شدم هر کدومتون یه جوری جواب میدین.آقا بهزاد میگه حضوری پول Case Order رو میشه بدین. تو ایمیل هم نوشته میشه تو سفارت داد حالا بعضی از دوستان میگن حتما آنلاین باید باشه ......................بخدا گیج شدم............از طرفی تو سفارت بخوایم نقدی بدیم اگه reject بشیم پول رو چطور بر میگردونن؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم در صورتیکه اطلاعات دقیق و کاملی دارین در اختیار همه قرار بدین........................///////////////////////////////////////

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    هيچكدوم از پاسخهايي كه تو پستهاي 2153 ,2154,2155 به اين موضوع داده شده با هم فرق نميكنن و متفاوت نيستن،،فكر كنم اگه با دقت بخونين از اين سوء برداشت و گيج شدن خلاص ميشين...زماني كه آقا بهزاد اقدام كردن اين مبلغ اداره مهاجرت رو سفارت دستي ميگرفت ولي الان بايد آنلاين پرداخت كنين و كپي رنگي رسيدشو ببرين سفارت...بعداز اين قانون جديد هم فكر نميكنم آقا بهزاد جايي گفته باشن كه اين مبلغ رو دستي سفارت ميگيره...
    در مورد ارجاع مبلغ هم پولي كه واسه تاييد مدارك هستش و بايد دستي ببريد(٢٣٥+٣٠واسه هر مدرك)برگردونده نميشه اگه ريجكت بشين ولي پولي كه آنلاين واسه همون case order id پرداخت كردين در صورت ريجكت شدن برميگردونن و شما بايد تو فرم gr1 بايد اطلاعات كارتي رو كه واسه برگردوندن پول ازتون ميخوان رو پر كنين تا در صورت ريجكت شدن پول رو به اون حساب واريز كنن..البته طبق گفته آقا رامين حتما قسمت مربوط رو كامل مطالعه كنين چون برگردوندن همون پول هم شرايطي داره....
    اميدوارم ساده و قابل درك عرض كرده باشم

Junior Member

نمره آیلتسم 8 هست و کل 20 امتیازو از ازن میگیرم ! فوق لیسانس هستم و بیش از 5سال هم سابقه دارم ولی سنم بالای 34 هست .باز هم که نمیشه 100 !

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    خيليها رو با امتياز 95 رد ميكنند و پولت هم سوخت ميشه بهترين راه اينه نمره زبانت رو تقويت كني و بعد اقدام كني لينك رو هم بخون http://portal.foreignersindenmark.dk...TID=1488&PN=10

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)