صفحه 205 از 638 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    سلام / امتیازات رو بهم نگفتن فقط یکی از سفارت زنگ زد و خیلی سریع گغت ویزات اومده . فلان روز بیا و یه سری مدارک هم گفت بیار که حتی فرصت نکردم بنویسم . ولی آنچه مسلمه شرایط و امتیازات من قبل از تغییرات جدید در نظر گرفته شده و کلا بعیده که بخوان با شرایط روز واسه کسی که قبلا درخواست داده بسنجند .
    راستش زياد معلوم نيست كه حتما با شرائط قبل در نظر بگيرن ميشه بگين لطفا رشتتون چي بوده؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستان توجه داشته باشید حداقل امتیازات رو برای خودتون در نظر بگیرید امتیاز سن و تحصیلات که مشخصه زیر 34 سال فوق لیسانس 75 امتیاز میاره بیشتر از 5 امتیاز برای سابقه کار و پوزیتیو لیست برای خودتون منظور نکنید وحتما 20 امتیاز زبان یعنی ایلتس 6.5 رو بیارید تا به 100 امتیاز حتمی دست پیدا کنید انهایی که ریجکت میشوند خوشبینانه امتیازاتشان را حساب میکنند

Junior Member

دوستان من یک سئوال داشتم.
    من سابقه کارم دو یا سه ماه با زمان تحصیل فوق لیسانس هم پوشانی داره یعنی از سه ماه قبل از اینکه مدرک فوق لیسا نس را بگیرم سابقه کار دادم
    قبول می کنن یا اون سه ماه را در نظر نمی گیرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    بلیط پگاسوس را چطور خریدین؟ مستقیما از سایتشون یا آژانس خاصی؟ آخه بلیطهاش ارزونتر از ترکیش ایر در میاد اگه از سایتش بخری ولی متاسفانه دفتر فروش ندارن در ایران و آژانسها هم گرون (با نرخ ارز آزاد) حساب میکنن
    با وجود نرخ ارز آزاد باز هم ارزان تر از بقیه میشه.
    اگر جستجو کنید می تونید صرافی هایی را پیدا کنید که حواله را انجام میدهند و همکار طرف خارجی هم دارن که خرید را براتون انجام میده.
    من که اینطوری شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyyhanfar نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود 4 ماه قبل مصاحبه داشتم و امروز به صورت تلفني از طريق سفارت به من اعلام كردند كه ريجكت شدم. از اونجايي كه مدارك من كامل بوده و پولي رو هم از حسابم خارج نكرده‌ام اين تصميم براي من قابل فهم نيست (مثل بقيه بچه‌هايي كه ريجكت مي‌شوند!). مي‌خوام بدونم آيا امكان پيگيري مجدد پرونده و اعتراض وجود دارد يا خير؟ آيا كلاً شانسي براي تغيير در اين تصميم هست يا نه؟
    سئوال دوم اينكه آيا در صورت ريجكت شدن وجه پرداختي (از طريق ويزا كارت) رو برمي‌گردونن؟
    ممنون مي‌شم اگر منو راهنمايي كنيد.
    سلام. بعد از ارزیابی مدارک، پولتون قابل برگشت نیست، اونها زمانی پول را برگشت می دهند که مدارکتون ناقص باشه... ولی می تونید در خواست اپیل کنی که هزینه آن 105 یوروست... که بهتره هم نکنی چون بدون وکیل به جایی نمی رسید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    برای کسانی که منتظر وقت هستن،شاید کمکی باشه که زمان دستشون بیاد، من اوایل آبان به سفارت ایمیل زده بودم و امروز فهمیدم که برای 22 فروردین بهم وقت دادن. موفق باشید.
    دوستان اگر خواهشا کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه. من در تاریخ 5 شهریور 91 ایمیل درخواست وقت سفارت رو فرستادم. بعد 2 ماه هم باز پیگیر شدم (چند بار!) که بالاخره گفتن:

Unfortunately the appointment book of the Embassy is full till the end of the Iranian year 1391. As soon as the calendar of 1392 is in the market, new appointments will be given.

حالا میبینم که افرادی مثل این دوستمون وقت مصاحبه رو گرفته ولی برای من هنوز خبری نیست. نمیدونم بازم باید صبر کنم یا ...؟!
    کسی تجربه مشابهی داره؟

Junior Member

سلام، پوزیتولیست عوض شده.... من لیسانسم زمین شناسی و فوقم مهندسی نفت . لیست جدید زمین شناسی مستر می خواد. آیا من می توانم امتیاز بیارم؟
    سابقه: 7 سال
    سابقه تحصیل در دانشگاه هلند 1 سال

درود

شما خیلی دقیق اطلاعات ندادید. ولی با توجه به مواردی که پایین ذکر کردید من حساب کردم 95 امتیاز حد اقل میارید. پنج امتیاز دیگه هم اگه دانشگاه شما رنکینگش زیر 400 باشه یا اینکه سابقه کار شما حد اقل به مدت یک سال پیوسته در یکی از کشورهای اتحادی اروپای یا سوییس و یا اسکاندیناوی باشه، می تونید 100 امتیاز رو بیارید. وگر نه باید این پنج امتیاز رو از طریق یادگیری زبان دانمارکی جبران کنید

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    سلام، پوزیتولیست عوض شده.... من لیسانسم زمین شناسی و فوقم مهندسی نفت . لیست جدید زمین شناسی مستر می خواد. آیا من می توانم امتیاز بیارم؟
    سابقه: 7 سال
    سابقه تحصیل در دانشگاه هلند 1 سال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

دوستان لطفا منو راهنمایی کنین اگه اطلاعاتی دارین. من 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم. امروز شرایط Professional Bs Degree را در سایت وزارت علوم دانمارک میخوندم. چیزی که نوشته در واقع وجود دوره های عملی در دوره لیسانس هست که اون رو متمایز از دوره لیسانس معمولی میکنه. لیسانسی که به صورت حرفه ای روی تخصص خاص نظر داره. حالا من موندم و این شرایط مبهم. از طرفی اگه امتیاز Positive List رو در نظر نگیرم 95 امتیاز میگیرم و اگه لیسانس مهندسی مکانیک من رو بخوان جزو Positive List در نظر بگیرن میشم 115 امتیاز!!!! 2 روز پیش پول رو از طریق Visa Card پرداخت کردم ولی حالا شک دارم که برم واسه مصاحبه یا نه!!!!!اگه اعلام انصراف کنم و به مصاحبه نرم میتونم حدود 1100 دلاری رو که ریختم پس بگیریم و چگونه؟؟؟؟ و اینکه کلا نظری دارین در این خصوص بدین ممنون میشم....جای من بودین چکار میکردین؟؟

Junior Member

ممنون از پاسختون، جزییات
    سن=35
    لیسانس زمین شناسی ار دانشگاه اصفهان و فوق شریف مهندسی نفت و 1 سال هم تیودلفت هلند در مقطع ارشد بودم که به دلایلی ناتمام برگشتم ولی نامه از تیو دلفت هلند دارم که یک سال اونجا درس خوندم
    سابقه کار= 3سال و 5 ماه به عنوان زمین شناس و 3 سال 6 ماه به عنوان مهندس نفت در ایران
    نمره آیلتس 6.5
    اگر امکان داره وقتی امتیاز می دهید با جزییات
    با تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)