صفحه 206 از 638 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

اگه انصراف کنید پول به شما برگردانده نمی شود (روی فرم شرایط برگشت پول توضیح داده شده است). من هم شرایط شما رو داشتم و مدارکمو 40 روز پیش به سفارت تحویل دادم. با کپنهاگ تماس گرفتم و گفتن که وزارت علوم دانمارک مدارک شما رو دقیقا بررسی می کنه. نگران نباشید به امید خدا مشکلی پیش نمی آید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنین اگه اطلاعاتی دارین. من 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم. امروز شرایط Professional Bs Degree را در سایت وزارت علوم دانمارک میخوندم. چیزی که نوشته در واقع وجود دوره های عملی در دوره لیسانس هست که اون رو متمایز از دوره لیسانس معمولی میکنه. لیسانسی که به صورت حرفه ای روی تخصص خاص نظر داره. حالا من موندم و این شرایط مبهم. از طرفی اگه امتیاز Positive List رو در نظر نگیرم 95 امتیاز میگیرم و اگه لیسانس مهندسی مکانیک من رو بخوان جزو Positive List در نظر بگیرن میشم 115 امتیاز!!!! 2 روز پیش پول رو از طریق Visa Card پرداخت کردم ولی حالا شک دارم که برم واسه مصاحبه یا نه!!!!!اگه اعلام انصراف کنم و به مصاحبه نرم میتونم حدود 1100 دلاری رو که ریختم پس بگیریم و چگونه؟؟؟؟ و اینکه کلا نظری دارین در این خصوص بدین ممنون میشم....جای من بودین چکار میکردین؟؟
    اگر فوق لیسانس ندارین، هیچ جوری امتیاز نمیگیرین.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند وقت پیش تماس گرفتم دانمارک برای پیگیری ارزیابی مدارک تحصیلی، گفتند از سفارت مدارک اضافی درخواست کردیم که هنوز به دستمون نرسیده کسی میدونه منظورشون از این مدارک اضافه چی بوده ممنون میشم راهنمائی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    دوستان من یک سئوال داشتم.
    من سابقه کارم دو یا سه ماه با زمان تحصیل فوق لیسانس هم پوشانی داره یعنی از سه ماه قبل از اینکه مدرک فوق لیسا نس را بگیرم سابقه کار دادم
    قبول می کنن یا اون سه ماه را در نظر نمی گیرن
    مشکلی نیست شما سابقه ی کارتون رو به صورت تمام وقت ارایه بدین ولی در قسمت کامنت ذکر کنین که چند ماه همزمان با تحصیل بوده و overlap داشته. همین کفایت میکنه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقت پیش تماس گرفتم دانمارک برای پیگیری ارزیابی مدارک تحصیلی، گفتند از سفارت مدارک اضافی درخواست کردیم که هنوز به دستمون نرسیده کسی میدونه منظورشون از این مدارک اضافه چی بوده ممنون میشم راهنمائی کنید
    اين يعني اينكه يك نامه بر أتون فرستادن و سفارت هنوز بهتون اطلاع نداده روز دوشنبه سريعا با سفارت تماس بگيريد و نامتونو پيگيري كنيد احتمالا نامه گواهي بانك يا يه همچين چيزي هست خبرو به ما هم بدين

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستان لطفا منو راهنمایی کنین اگه اطلاعاتی دارین. من 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم. امروز شرایط Professional Bs Degree را در سایت وزارت علوم دانمارک میخوندم. چیزی که نوشته در واقع وجود دوره های عملی در دوره لیسانس هست که اون رو متمایز از دوره لیسانس معمولی میکنه. لیسانسی که به صورت حرفه ای روی تخصص خاص نظر داره. حالا من موندم و این شرایط مبهم. از طرفی اگه امتیاز Positive List رو در نظر نگیرم 95 امتیاز میگیرم و اگه لیسانس مهندسی مکانیک من رو بخوان جزو Positive List در نظر بگیرن میشم 115 امتیاز!!!! 2 روز پیش پول رو از طریق Visa Card پرداخت کردم ولی حالا شک دارم که برم واسه مصاحبه یا نه!!!!!اگه اعلام انصراف کنم و به مصاحبه نرم میتونم حدود 1100 دلاری رو که ریختم پس بگیریم و چگونه؟؟؟؟ و اینکه کلا نظری دارین در این خصوص بدین ممنون میشم....جای من بودین چکار میکردین؟؟
    دوست عزيز حالا كه ديگه پولتونو دادين برين مداركتونو بدين ايشالا قبول مي شيد ولي اگه واقعا نمي خواين بأيد زنگ بزنيد دانمارك ازشون بپرسيد

Junior Member

اینم بد نیست ببینید
    http://www.iasprog.dk/en/free-danish-course-copenhagen

درود

مدرک تحصیلی فوق لیسانس: 60 امتیاز
    مدرک زبان آیلتس 6.5 : 20 امتیاز
    سابقه کار بیش از سه سال در پنج سال گذشته (غیر مرتبط با مشاغل مورد نیاز) 5 امتیاز
    سن 35 تا 40 سال 10 امتیاز
    تا اینجا مجموعش می شه نود و پنج. و اگر دانشگاه صنعتی شریف (دانشگاهی که مدرک گرفتید) در سایت زیرجزو رتبه زیر چهارصد داشته باشه حد اقل پنج امتیاز هم بانوس بیارید که می شه صد.

http://www.topuniversities.com/unive...rsity-rankings

در غیر اینصورت پنج امتیاز کسری رو با آموزش و امتحان زبان دانمارکی میتونید جبران کنید. حد اکثر تا ده امتیاز هم می تونید بیارید.

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، جزییات
    سن=35
    لیسانس زمین شناسی ار دانشگاه اصفهان و فوق شریف مهندسی نفت و 1 سال هم تیودلفت هلند در مقطع ارشد بودم که به دلایلی ناتمام برگشتم ولی نامه از تیو دلفت هلند دارم که یک سال اونجا درس خوندم
    سابقه کار= 3سال و 5 ماه به عنوان زمین شناس و 3 سال 6 ماه به عنوان مهندس نفت در ایران
    نمره آیلتس 6.5
    اگر امکان داره وقتی امتیاز می دهید با جزییات
    با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    اگر فوق لیسانس ندارین، هیچ جوری امتیاز نمیگیرین.
    سلام.من فوق لیسانس دارم ولی Positive List از من لیسانس میخواد.

سلام و درود

دوست گرامی وقتی می نویسند "لیسانس" یعنی حد اقل مدرک مرتبط باید لیسانس باشه. اگر مدرک فوق لیسانس شما هم مرتبط باشه درست هست. از طرف دیگه اونطور که شما در مورد رشته تخصصی مکانیک در دانمارک توضیح داده بودید مربوط به رشته یا گرایشی خاص از مکانیک نمی شه[البته اوطور که من برداشت کردم ولی مطمئن نیستم خوشحال می شم اگه دوستان دیگه هم دیدگاه خودشون رو بیان کنند]. من دانمارک نیستم ولی بنا به گفته یکی از دوستانم تو دانمارک که الان داره پی اچ دی می خونه، همه رشته های مهندسی دانمارک به این شکل هست که شما نصف یک کرس یا ترم یا دوره( نمی دونم دقیقا) به صورت تئوری کار می کنند و نصف دیگه رو هم به صورت عملی. برای همین من گمون نکنم که تو ارزیابی مدارک بخوان دقیقا سیتسم اموزشی کشور مبدا به مانند دانمارک باشه. چون اونموقع همه ریجکت می شن!

پیروز باشید

سلام.من فوق لیسانس دارم ولی Positive List از من لیسانس میخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)