صفحه 207 از 638 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان، می شه نمونه ای از فرمت ایمیل درخواست برای مصاحبه سفارت را که با اون وقت گرفتید، را برام بگذارید . ممنون می شم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوست عزیز...ممنون از نوشته هاتون.در مثالی که وزارت علوم دانمارک واسه Professional Bachelors Degree ارائه داده لیسانس پرستاری رو نوشته که نحوه اخذ لیسانس هم بصورت تئوری و هم کار در کلینیک هست. از طرفی ابهام این قضیه زمانی زیاد میشه که در سال گذشته لیسانس رشته ای مثل مهندسی مکانیک را بصورت Bachelors Degree در Positive List آورده بودن ولی امثال Professional Bachelors Degree خواستن....من فکر می کنم که متاسفانه لیسانس های معمولی که در رشته های مهندسی ایران داده میشه در رده Professional Bachelors Degree نمیان. مگه اینکه کسی فوق دیپلم رو ابتدا بصورت حرفه ای گرفته باشه و بعد لیسانس بخونه. نمونه این موضوع در رشته ما افرادی هستند که فوق دیپلم مکانیک خودرو میخونند یا فوق دیپلم تاسیسات مکانیکی و بعد ادامه تحصیل می دهند در مکانیک سیالات یا خودرو یا جامدات....اگه زودتر میفهمیدم پول نمی دادم واسه Case Order ID............

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    سلام و درود

دوست گرامی وقتی می نویسند "لیسانس" یعنی حد اقل مدرک مرتبط باید لیسانس باشه. اگر مدرک فوق لیسانس شما هم مرتبط باشه درست هست. از طرف دیگه اونطور که شما در مورد رشته تخصصی مکانیک در دانمارک توضیح داده بودید مربوط به رشته یا گرایشی خاص از مکانیک نمی شه[البته اوطور که من برداشت کردم ولی مطمئن نیستم خوشحال می شم اگه دوستان دیگه هم دیدگاه خودشون رو بیان کنند]. من دانمارک نیستم ولی بنا به گفته یکی از دوستانم تو دانمارک که الان داره پی اچ دی می خونه، همه رشته های مهندسی دانمارک به این شکل هست که شما نصف یک کرس یا ترم یا دوره( نمی دونم دقیقا) به صورت تئوری کار می کنند و نصف دیگه رو هم به صورت عملی. برای همین من گمون نکنم که تو ارزیابی مدارک بخوان دقیقا سیتسم اموزشی کشور مبدا به مانند دانمارک باشه. چون اونموقع همه ریجکت می شن!

پیروز باشید
    سلام دوست عزیز...ممنون از نوشته هاتون.در مثالی که وزارت علوم دانمارک واسه Professional Bachelors Degree ارائه داده لیسانس پرستاری رو نوشته که نحوه اخذ لیسانس هم بصورت تئوری و هم کار در کلینیک هست. از طرفی ابهام این قضیه زمانی زیاد میشه که در سال گذشته لیسانس رشته ای مثل مهندسی مکانیک را بصورت Bachelors Degree در Positive List آورده بودن ولی امثال Professional Bachelors Degree خواستن....من فکر می کنم که متاسفانه لیسانس های معمولی که در رشته های مهندسی ایران داده میشه در رده Professional Bachelors Degree نمیان. مگه اینکه کسی فوق دیپلم رو ابتدا بصورت حرفه ای گرفته باشه و بعد لیسانس بخونه. نمونه این موضوع در رشته ما افرادی هستند که فوق دیپلم مکانیک خودرو میخونند یا فوق دیپلم تاسیسات مکانیکی و بعد ادامه تحصیل می دهند در مکانیک سیالات یا خودرو یا جامدات....اگه زودتر میفهمیدم پول نمی دادم واسه Case Order ID............

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_mrt نمایش پست ها
    سلام. بعد از ارزیابی مدارک، پولتون قابل برگشت نیست، اونها زمانی پول را برگشت می دهند که مدارکتون ناقص باشه... ولی می تونید در خواست اپیل کنی که هزینه آن 105 یوروست... که بهتره هم نکنی چون بدون وکیل به جایی نمی رسید.
    سلام دوست عزیز....در فرم GR1 در ارتباط با این موضوع اینطور نوشته شده است:
    The fee covers the processing of your case.This means that will not be refunded if your application is turned down. .............if your application is rejected for any other reason, the fee will be refunded minus an addministration fee. با این توضیحات خواهش میکنم اگه کسی تو این شرایط قرار گرفته توضیح بده....شرایطی که ذکر شده نشون میده که در صورت عدم پذیرفته شدن پول قابل برگشته!!!!!

Junior Member

ممنون از پاسختون. ولی آیا یک سالی که من هلند در مقطع فوق خوندم امتیازی نمی گیره؟

Junior Member

سلام
    ببخشید کجا نوشته که اگه تحصیل با کارتون overlap داشته باشه سابقه کار رو قبول نمی کنن؟ البته من از کامنت های دوستان اینجوری برداشت کردم.
    مورد دیگه اینکه اگه رشته لیسانس با فوق لیسانس تفاوت داشته باشه قبول نمی کنن؟

درود

دوست گرامی این دو لینک زیر رو نگاه کنید مخصوصا اولی.

http://en.iu.dk/recognition/our-asse...ific-countries
    http://en.iu.dk/education-in-denmark...ors-programmes

تو سایت دومی تعریف لیسانس تخصصی رو از نگاه وزارت علوم دانمارک بیان کرده که می گه باید ده کردیت پروژه داشته باشید و حد اقل 30 کردیت هم کار عملی کرده باشید. در لینک اولی اگه کشور ایران رو انتخاب کنید می بینید که لیسانس چهار ساله ایران رو مشخصا هم ارز لیسانس دانمارک یا لیسانس تخصصی دانمارک ذکر کرده و اگر برای نمونه کشور نپال رو انتخاب کنید می بینید لیسانس چهار ساله اونا تنها هم ارز لیسانس دانمارک ارزیابی شده. من هنوز هم فکر می کنم که لیسانس چهار ساله ای که شما گرفتید در نظام ارزشیابی دانمارک همون معادل لیسانس تخصصی هست که در مشاغل مورد نیاز ذکر شده.
    اگه نظر من رو می خواین برای اطمینان یک زنگی به اداره مهاجرت بزنید و همین لینک اولی رو هم که من بالا گذاشتم ذکر کنید و این موضوع رو ازشون بپرسید. من 90 درصد احتمال می دم که شما امتیاز پوزیتیو لیست رو میارید.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    ویرایش توسط ramin985 : January 12th, 2013 در ساعت 05:54 PM

درود

در مورد پرسش اولتون : جایی ننوشته. ولی خوب برخی از دوستان خیلی سخت گیری می کنند . البته من حق می دم بهشون
    در مورد پرسش دوم : قبول می کنند. شما هم سخت نگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کجا نوشته که اگه تحصیل با کارتون overlap داشته باشه سابقه کار رو قبول نمی کنن؟ البته من از کامنت های دوستان اینجوری برداشت کردم.
    مورد دیگه اینکه اگه رشته لیسانس با فوق لیسانس تفاوت داشته باشه قبول نمی کنن؟

درود

اگه معادل 60 کردیت در طی یک سال حضورتون در دانشگاه پاس می کردید، 20 امتیاز زبان رو میاوردید ولی چون آیلتس 6.5 دارید باز هم همون 20 امتیاز رو می گیرید. بنابر این امتیازش به کارتون نمیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. ولی آیا یک سالی که من هلند در مقطع فوق خوندم امتیازی نمی گیره؟

Junior Member

یعنی پولتون در صورت مشکلات دیگه مثل ناقص بودن مدارک،.... برگشت داده می شه نه بعد از ارزیابی مدارک...

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز....در فرم GR1 در ارتباط با این موضوع اینطور نوشته شده است:
    The fee covers the processing of your case.This means that will not be refunded if your application is turned down. .............if your application is rejected for any other reason, the fee will be refunded minus an addministration fee. با این توضیحات خواهش میکنم اگه کسی تو این شرایط قرار گرفته توضیح بده....شرایطی که ذکر شده نشون میده که در صورت عدم پذیرفته شدن پول قابل برگشته!!!!!
    ویرایش توسط shadi_mrt : January 12th, 2013 در ساعت 06:10 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)