صفحه 209 از 558 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    من ایمیل دادم و وقت مصاحبه گرفتم. ولی چند نکته مبهم دارم که ممنون میشم یکی که آگاهی داره برادری کنه و اطلاعات لازم رو بهم بده: من چهار سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم، چطور جنبه تمام وقت بودن آن را نشان دهم؟ آخر کسی که در چند دانشگاه حق التدریس درس داده که منطقی نیست گواهی تمام وقت براش صادر کنند! گرچه من میتونم چنین گواهی ای بگیرم. دوم اینکه توی این ایمیل نگفته چقدر پول و به چه حسابی بریزم!؟ و چه وقت واریز کنم؟! و اینکه پر کردن فرم ها که گفته آنلاینه منظورش چیه؟! آخه یک فرم هست که من تکمیلش میکنم و روز مصاحبه تحویل می دم! و سوال آخر اینکه گفته پاسپورتم رو باید تمدید کنم. آیا منظورش تا قبل از وقت مصاحبه است یا همین الان اقدام کنم؟ ضمنن در مورد یک ID صحبت کرده، آیا مربوط به بعد از مصاحبه میشه؟
    ضمنن توی پوزیتیو لیست نیستم ولی امتیازم دقیقا صده، نظرتون چیه؟ ارشد MBA،چهار سال سابقه تدرس در دانشگاه بصورت حق التدریس، یکسال کار تمام وقت در عسلویه، سن 30، مجرد، زبان بالای 72.

Please download the updated Green Card Scheme (GR1) application forms from the website, www.newtodenmark.dk. Complete the forms, create your case order ID and get a color print (A4 size paper), and prepare the required documents stated in the GR1 application forms, together with the extra documents stated below in Persian language which you have to present together with your application forms.
    In case you have studied or worked abroad, please bear in mind that you also have to document your legal stay where you have been abroad. It can be the residency sticker in your passport and all the entry and exit stamps of the foreign country in your passport, original and colored copies (A4 size paper).
    In case your passport does not have enough validity for a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time.
    Please note that personal appearance at the time of interview is obligatory. Incomplete forms or documents cannot be processed and therefore a new appointment time will be given on the next available date that due to the busy season might be at a much later time.
    The appointment time for your interview (only for you and does not include any family members) is: Tuesday , 27 August , 2013 at : 10.30
    In case you cannot meet this appointment time for any reason, please cancel it in advance. Please also have in mind that this time cannot be changed or replaced.
    Please also bring the following documents in addition to what has already been asked for in the application form:
    1 قطعه عکس
    اصل گذرنامه معتبر (copy should be on A4 size paper, colored)
    اصل شناسنامه و یک کپی کامل از تمام صفحات آن (A4 size paper, colored)
    اصل گواهی بانکی به زبان انگلیسی – اعتبار این گواهی سه هفته است – زودتر نگیرید
    یک شرح حال کاری به زبان انگلیسی (Resume or CV)
    اصل دانشنامه ها و ریز نمرات
    یک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات

Fees:
    Residency Application 250 US Dollars
    Authentication 35 US Dollars (per each IR-MFA signature and per each color copy)
    Please make a calculation prior to your appointment time and bring the exact amount in US Dollars (Dollar notes should have been printed 2006 onward). Embassy may not have small notes to return.
    Please note that the amount for residency and authentication is apt to changes and is not refundable.
    Payment of the case order id fee to the Embassy is no longer possible. Because of sanctions Danish Embassy Tehran cannot transfer money abroad. Immigration Service will not start the process of any application before the fee is already in their account.
    لطفا اگه تونستید به farzin.mba@gmail.com راهنماییتون رو بفرستید. چون متاسفانه من به سختی وارد این صفحه شدم.

Junior Member

با سلام
    میشه بگید راجع به ایلتس 7 در هر 4 مهارت کجا خوندید. ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    دوستان میشه نطرتون رو در مورد مقایسه ایلتس و دانیش بگید به خصوص اونائی که با هر دو اشنا هستن. ایلتس 7 در هر 4 اسکیل (هیچ کدوم کمتر از هفت نباشه) سخت تره یا (danish i prove 3(writen 7 oral 10 به فرض اینکه ایلتس الان 5 هستیم و دانیش بوق(یعنی صفر) این سوال خیلی خیلی مهمیه واسه من اگه کسی تجربه ای داره بگه

درود

ُآیلتس 7 نیازی نیست. با آیلتس 6.5 اورال می شه 20 امتیاز رو آورد

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط dentist_dk نمایش پست ها
    با سلام
    میشه بگید راجع به ایلتس 7 در هر 4 مهارت کجا خوندید. ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    psychology

دوستان اگه ميشه منو راهنمايي كنيد:می خواستم بدونم فدم GR1 باید به صورت انلاین پر کنم یا پرینت کنم به صورت دستی پر کنم ؟. از مدارک چندتا کپی رنگی سفارت می خواهد؟ اکر من مبلغ case order ID به صورت انلاین پرداخت کنم چطور می توانم وقت سفارت بکیرم؟

بسيار ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monirr نمایش پست ها
    دوستان اگه ميشه منو راهنمايي كنيد:می خواستم بدونم فدم GR1 باید به صورت انلاین پر کنم یا پرینت کنم به صورت دستی پر کنم ؟. از مدارک چندتا کپی رنگی سفارت می خواهد؟ اکر من مبلغ case order ID به صورت انلاین پرداخت کنم چطور می توانم وقت سفارت بکیرم؟

بسيار ممنون
    با سلام
    دوست عزیز اول باید به سفارت ایمیل بزنید( thrambvisa@um.dk )، بعد بهتون وقت میدن برای تحویل مدارک.
    بعدش به اندازه کافی زمان دارید تا هزینه application رو بپردازید که معمولا 2 هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک ، مناسبه که پرداخت کنید.
    فرم gr1 آنلاین نیست. شما دانلود می کنید ، دستی پر می کنید یا تایپ کرده و روز تحویل مدارک به سفارت تحویل میدین.
    کپی رنگی هم باید از همه مدارکتون (شناسنامه، پاسپورت، لیسانس، فوق ،دکترا)یک سری داشته باشین، البته مدارک لازم رو خود سفارت توی ایمیلی که بهتون می زنه , اعلام می کنه ، نگران نباشید.
    ضمنا برای کسب اطلاعات توصیه می کنم کلیه صفحات این فروم از ابتدا تا بدین جا را مطالعه کنید .
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من مدارکم برای گرین کارت دانمارک آماده است( البته به جز دو تا نامه دانشگاه). می خواستم بدونم ترتیب کارها به چه صورته؟ من مطالب قبلی رو هم خوندم و لی ترتیب مدونی پیدا نکردم.
    با تشکر از کمک شما

سلام
    كسي اينجا هست كه براي همراهانش تونسته باشه گرين كارت بگيره؟ همسر من سال ٢٠١٠ ويزاش رو گرقته ولي هنوز من و دخترم موفق نشديم
    Simplified File opened in Sept 2006; File Transferred to Warsaw in April 2010
    Update request in Sept 2010; File update sent in Dec 2010
    Application terminated according toThe Jobs, Growth and Long-term Prosperity Act

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط negarsharaf نمایش پست ها
    سلام
    كسي اينجا هست كه براي همراهانش تونسته باشه گرين كارت بگيره؟ همسر من سال ٢٠١٠ ويزاش رو گرقته ولي هنوز من و دخترم موفق نشديم
    آره همین چند وقت پیش یکی از دوستان گرفت اگه پست های سال 2012 رو بخونید فکر می کنم می تونید پیداشون کنید.
    آقا بهزادم بودن که نمی دونم موفق شدن یا نه؟
    شما مگه کی درخواستتونو دادین که هنوز موفق نشدین؟ اگه 2010 داده باشین که حتماً باید تا حالا جوابتون اومده باشه؟!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط negarsharaf نمایش پست ها
    سلام
    2010؟ شما اصلا پیگیری کردین برای خودتون. یعنی الان سه ساله همسرتون دانمارکه؟
    ویزای همسر من بعد از 11 ماه از زمان اپلای کردن اومد. بقیه هم همین حدود طول کشیده. فقط یک مورد داشتیم از بچه های اینجا که 5 ماهه جواب همسرش اومد و البته جواب خودش هم 4 ماهه اومده بود.

100 بار پی گیری کردیم، همسر من 8 ماه موند و برگشت چون نمی شد با اون وضع ادامه داد! ولی در رفت و آمد بود مدام و الان هم ویزاش تمدید شده.
    نوامبر 2012بعد از 2 سال برای من و دخترم نامه ریجکت اومد! همسرم از دانمارک پی گیری کرد ولی هنوز نتیجه نداده.
    Simplified File opened in Sept 2006; File Transferred to Warsaw in April 2010
    Update request in Sept 2010; File update sent in Dec 2010
    Application terminated according toThe Jobs, Growth and Long-term Prosperity Act

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)