صفحه 210 از 638 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nowire نمایش پست ها
    سپاس
    حدود مبلغ گواهي تمكن مالي طبق اين سايت برا دو نفر 140 هزار كرون دانمارك ميشه، اما اين پول بايد تو حساب ايران باشه يا دانمارك؟ اگر ايران باشه ميتونه به ريال باشه؟ و اگر به ريال باشه با چه نرخي تبديل ميكنن؟
    با سلام
    مبلغ تمکن مالی باید در حساب متقاضی اصلی در یکی از بانکهای ایران باشه.قبلا که معادل موجودی رو با نرخ ارز بانکی و قیمت پایه می زدند فکر نمی کنم تغییر کرده باشه و با ریال این مبلغ رو می تونید تامین کنید برای140 هزار کرون حدود 30 میلیون باید در حساب باشه.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان عزیز، آیا از لحاظ بررسی مدارک برای کسی که با مدارک جدید برای بار دوم اقدام می کنه، تفاوتی با کسی که بار اولش هست ، وجود داره؟ آیا این پروسه سریعتر انجام می شه یا نه؟ اینجانب سال 2009 اپلای کردم که 95 شده بودم، حالا می خوام با مدرک تحصیلی جدیدم (دکتری) دوباره اقدام کنم...

Junior Member

دوستان عزیزی که الان در داتمارک هستند یا قبلا بوده اند

اگه میخواستید دوباره کشوری رو انتخاب کنید با در نظر گرفتن تمام شرایط و با تجاربی که الان دارید دوباره دانمارک رو انتخاب میکردید ؟ مخصوصا برای اقامت در شرایط فعلی

بزرگواران لطف کنند با فرمت زیر راهنمایی کنند

بله / خیر

دلایل و تجاربی که دوباره انتخاب می کردید / انتخاب نمی کردید

اگر : " نه " کجا رو انتخاب می کردید

گمون نمی کنم تفاوتی وجود داشته باشه. چون مدارک جدید شما هم به هر حال برای معادل سازی باید به اداره ارزشیابی فرستاده بشه و مانند بقیه متقاضی ها باید تو نوبت قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_mrt نمایش پست ها
    دوستان عزیز، آیا از لحاظ بررسی مدارک برای کسی که با مدارک جدید برای بار دوم اقدام می کنه، تفاوتی با کسی که بار اولش هست ، وجود داره؟ آیا این پروسه سریعتر انجام می شه یا نه؟ اینجانب سال 2009 اپلای کردم که 95 شده بودم، حالا می خوام با مدرک تحصیلی جدیدم (دکتری) دوباره اقدام کنم...

Junior Member

درود بر همگی دوستان
    میتونم خواهش کنم مضمون ایمیلی رو که باید به سفارت ارسال بشه رو برام توضیح بدهید لطفا
    و اینکه چه مواردی باید در آن ذکر شود؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

سلام دوستان

من ديروز زنگ زدم دانمارك در خصوص زمان اجرايي شدن پوزيتيو ليست جديد پرسيدم صراحتا گفت كه از زماني كه مداركتون رسيده با همون ليست يعني ليست قبلي بررسي ميشيد و من دوباره همين رو گفتم و ايشون تايي كرد ليكن شماها هم زنگ بزنيد بپرسيد شايد اين پاسخگو اطلاعات ناقصي داشته به بقيه هم خبر بديد. البته من خودم تو پوزيتيو ليست هستم براي بقيه پرسيدم

درود

دوست گرامی مطمئن باشید با کسی که صحبت می کردید اطلاعاتش ناقص نبوده و اگر کمی هم شک داشت از کارمند مافوق خودش می پرسید و جوابتون رو می داد. وقتی صراحتا می گه با لیست پیشین بررسی میشه شک نکنید که درسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ديروز زنگ زدم دانمارك در خصوص زمان اجرايي شدن پوزيتيو ليست جديد پرسيدم صراحتا گفت كه از زماني كه مداركتون رسيده با همون ليست يعني ليست قبلي بررسي ميشيد و من دوباره همين رو گفتم و ايشون تايي كرد ليكن شماها هم زنگ بزنيد بپرسيد شايد اين پاسخگو اطلاعات ناقصي داشته به بقيه هم خبر بديد. البته من خودم تو پوزيتيو ليست هستم براي بقيه پرسيدم

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

دوست عزیز متشکرم . با چه شماره‌ای تماس گرفتید؟ دانمارکی صحبت می‌کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    دوست عزیز متشکرم . با چه شماره‌ای تماس گرفتید؟ دانمارکی صحبت می‌کنند؟
    004533963628 انگلیسی صحبت میکنند

Junior Member

سلام دوستان
    من ایمیل زدم و گفتم که وقت مصاحبه ام رو به افراد دیگه بدن چون رشتم حذف شده بود و دیگه اعصاب ریجکت شدن نداشتم.ایشالا همه شما موفق شید.رسما از این فروم خداحافظ.اگه دوستان کشور مهاجر و یا دانشجو پذیر دیگه ای سراغ دارن لطفا معرفی کنند......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)