صفحه 212 از 638 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

خوش اومدی
    موسسه ها فقظ پول می گیرن و کار خاصی هم نیاز نیست که بکنی، فقط یه فرم هستش که باید پرکنی و مدارکتو آماده کنی.
    اولین اقدامت به نظر من باید هر دو باشه، یعنی هم آیلتس ثبت نام کنی و بعدش به سفارت میل بزنی. فقط حواست باشه که اول ببین اولین امتحان آیلتس کی جا میده که بتونی برنامه ریزی کنی (زمان بر بودن رسیدن کارنامه رو هم در نظر بگیر)
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranm2013 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از همه دوستانی که پاسخ پرسش ها رو میدن
    من تازه تصمیم گرفتم برای گرین کارت دانمارک اقدام کنم، از دوستان با تجربه در این زمینه میخواستم بپرسم آیا لازم هست با موسسه کار کنم یا اینکه خودم هم میتونم همه کارها رو انجام بدم؟
    من اینطور که حساب کردم امتیاز میارم ولی مدرک آیلتس من مردادماه منقضی شده! الان اولین اقدامی که باید انجام بدم چیه؟ ثبت نام آیلتس یا گرفتن وقت سفارت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

They just apologized for the problem and told me that was due to a data loss in transferring data from embassy to SFR.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    سلام
    به شما نگفتند چه مشكلي در اطلاعات شما بودة چون براي بيومتريك امضا عكس وانگشت نگاري قيد شده ولي در سفارت از ما نمونه امضا را انجام ندادند

سلام

یکی از دوستان این پست رو زده بودند:

1. برای وقت گرفتن یکبار ایمیل بزنید که شامل موارد زیر باشه :

Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate
    Date of issue of the English certificate and the expiry date
    Expiry date of the passport
    Mobile Number
    Landline Phone Number
    موفق باشید.

میخواستم عرض کنم که نیازی به درج تاریخ ها نیست.
    چون معمولا دوستان مدرک زبان معتبر ندارن و باید بگیرن. بنابراین اگر اینجوری بخوان وقت بگیرن وقتشون تلف میشه.
    به نظر بنده بنویسید که

IELTS :Language certificate:

یا مثلا تافل
    دیگه تاریخ اعتبار رو نگید.
    چون حداقل 3-4 ماه بعد شایدم بیشتر بهتون وقت میدن. اینجوری بهینه تره.
    اگر هم تاریخ امتحانتونو فیکس کردین (ثبت نام کردین) و اگر خودشون درخواست کردن که تاریخ بگین میتونین فقط تاریخ انتهای اعتبار مدرک رو بزنین (دو سال بعد از تاریخ امتحان)
    چون اگه تاریخ امتحان (شروع اعتبار) رو بزنین بهتون وقت نمیدن به احتمال زیاد. میگه برو اول مدرکتو بگیر.

شاد باشین

Junior Member

سلام دوستان
    3 ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت ایران دادم اما امروز برام ایمیل اومد که رد شدم هنوز خودم نمیدونم چرا

فوق لیسانس مدیریت از سوئد و ایران به صورت مشترک، آیلتس 5.5، سابقه کار مرتبط، نامه جهت اینکه کل دوره فوق به زبان انگلیسی بوده و....
    هنوز خودم در تعجبم اگه کسی میدونه چرا بگه، گفتند 100 امتیاز نیاوردی، مراحل اعتراض به تصمیم رو کسی میدونه؟
    ویرایش توسط seyed28 : January 20th, 2013 در ساعت 11:06 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    3 ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت ایران دادم اما امروز برام ایمیل اومد که رد شدم هنوز خودم نمیدونم چرا

فوق لیسانس مدیریت از سوئد و ایران به صورت مشترک، آیلتس 5.5، سابقه کار مرتبط، نامه جهت اینکه کل دوره فوق به زبان انگلیسی بوده و....
    هنوز خودم در تعجبم اگه کسی میدونه چرا بگه، گفتند 100 امتیاز نیاوردی، مراحل اعتراض به تصمیم رو کسی میدونه؟
    دوست عزیز به نظر من قطعاً به همون مدرک اضافه ای که درخواست کردند ربط داره من جای شما بودم از ایمیل یک کپی می گرفتم و فردا می رفتم سفارت به هوای اینکه میخوام بیومتریک بدم می رفتم داخل و پیگیر ماجرا میشدم! و اگه حواب قانع کننده ای نگرفتم همونجا درخواست اعتراض می کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من قطعاً به همون مدرک اضافه ای که درخواست کردند ربط داره من جای شما بودم از ایمیل یک کپی می گرفتم و فردا می رفتم سفارت به هوای اینکه میخوام بیومتریک بدم می رفتم داخل و پیگیر ماجرا میشدم! و اگه حواب قانع کننده ای نگرفتم همونجا درخواست اعتراض می کردم.
    ممنون دوست عزیز
    از سفارت زنگ زدند که بیا مدارکی رو که به ما دادی رو بگیر من نمیدونم چطور میشه من که 5شنبه دو هفته پیش تماس گرفتم دانمارک و به من گفتند هنوز ارزیابی مدارک تحصیلیت انجام نشده و نیاز به مدارک اضافه داریم که از سفارت درخواست کردیم و هنوز به دستمون نرسیده چطور میشه ظرف یک هفته ارزیابی کرده باشند و مدارک من رو هم به تهران فرستاده باشند و الان تو سفارت آماده تحویل به من باشه این چطور امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مسخره نیست آخه

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

سلام دوستان
    برای من هم امروز نامه آمد که 100 امتیاز رو نیاوردم و به دانمارکی شرح داده که چه امتیازهایی رو آورده ایم و نیاورده ایم . متن را به انگلیسی برگرداندم . امیدوارم به دوستان کمکی بکند برای تصمیم گیری. اگر دوستان در این خصوص می توانند راهنمایی کنند هم متشکر می شوم.

We have todetermine emphasized that you do not get the 100 points required for obtaininga residence permit under § 9 a paragraph. 2, No. 1, Executive OrderNo. 640 of 25 June2008 on the greencard scheme points.
    Giventhe information on your education, including the existence of a Maste's degree inCivil Engineering from the University of Tehran and a Bachelor's degreein Civil Engineering from Shiraz University,

1.we havenot asked the Agency for Universities and Internationalisation to assess your education.???
    Ifwe had asked the Agency for Universities and Internationalisation to assessyour Maste's degree in Civil Engineering from the University of Tehran and aBachelor's degree in Civil Engineering from Shiraz University., You would begranted a maximum of 60points for this.
    Wetherefore consider that although we assigned you the maximum number of pointsfor a master's degree, you would still overall not meet the requirement ofobtaining at least 100 points.
    2.Inorder to obtain bonus points for a study program included in the positive list,the education requirement on the positive list to be fulfilled.

There willalso be an education that is directly related to a specific position under thepositive list.
    We do notfind that your training as a Master in Civil Engineering is subject to the thencurrent or positive. Therebyresulting in no bonus points for a study program included in thepositive list.
    3
    .You have documented at least 3 years ofwork in the last 5 years, therefore you will be awarded 5 points forother work experience. Wedo not find that your work as a
    Coastal Engineer subject to the then current or positive.
    4.Youhave not provided proof of English proficiency by anIELTS test score of 5.0, therefore, you are awarded 15 points for languageskills.
    5.You
    have not had legal residence and employment and / orcompleted higher education in an EU / EEA country or Switzerland, therefore youare awarded any points for adaptability.
    6.
    You were at the time of application over 35years old, therefore you are awarded 10 points for age.
    Youwill thus could not earn a total of 90 points - even if you got the maximumnumber of points for a master's degree.
    Wecan not give you a residence permit in Denmark.
    You can appeal againstthe decision
    در ضمن امتیاز دانشگاه را هم ندادند با اینکه رتبه دانشکده فنی 272 است ولی رتبه دانشگاه تهران 570 است.
    10 امتیاز infiled را هم احتمالا تنها به رشته های positive list می دهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوستان.............يه سوال فوري داشتم.اين هزينه 30 دلار كه بابت تاييد مدارك ميگيرن كه الان شده 35 دلار صرفا واسه مداركي هست كه ميخوان كپي رنگيش رو تاييد كنن و اصلش رو ما نميخوايم به اونجا بديم. پس در واقع منظور كليه مدارك انگليسي هست كه نياز به ترجمه نداشته و ميخوايم كپي رو بديم. اصلش رو واسه خودمون نگه داريم. ولي مداركي كه دارالترجمه مهر زده روش ديگه نياز به اخذ 35 دلار نداره...درست ميگم يا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آقا یه چیز دیگه هم به ذهن من میرسه اونم مدرک فوق لیسانستونه اگه ام بی ای باشه یا پایان نامه نگذرونده باشین بجای 60 امتیاز 50 امتیاز بهتون میدن. اینارو حساب کردین؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان.............يه سوال فوري داشتم.اين هزينه 30 دلار كه بابت تاييد مدارك ميگيرن كه الان شده 35 دلار صرفا واسه مداركي هست كه ميخوان كپي رنگيش رو تاييد كنن و اصلش رو ما نميخوايم به اونجا بديم. پس در واقع منظور كليه مدارك انگليسي هست كه نياز به ترجمه نداشته و ميخوايم كپي رو بديم. اصلش رو واسه خودمون نگه داريم. ولي مداركي كه دارالترجمه مهر زده روش ديگه نياز به اخذ 35 دلار نداره...درست ميگم يا نه؟
    سلام
    محاسبه مبلغ فوق حساب و کتاب خاصی نداره.... به نظر من بهتره 800 تا 1000دلار همرات باشه تا به مشکل احتمالی برنخوری.....
    موفق باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)