صفحه 213 از 638 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود
    یکی از دوستان من همین الان تماس گرفت و سراغ ویزای گرین من رو می گرفت. گفت که نامه ویزای گرین کارت دوستش از نیجریه سه ماهه اومده. گمونم باید کم کم چشم براه نامه از اداره مهاجرت باشیم. همین روزهاست که نامه برای ما هم بیاد.
    ویرایش توسط ramin985 : January 20th, 2013 در ساعت 03:57 PM

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    به نظر شما چقدر امکان داره که اداره مهاجرت دانمارک در محاسبه ی بخشی از امتیازات کسی اشتباه کرده باشه؟ آیا کسی تا حالا همچین موردی براش پیش اومده؟
    .
    ببینید امروز به من زنگ زدن و گفتن که کیس خودم و همسرم ریجکت شده.
    ازونجایی که من همه چیز رو خیلی دقیق چک کرده بودم و حتی احتمال پازیتیو لیست رو هم برای خودم در نظر نگرفته بودم، قدری شک کردم.
    نامه ی اتچ شده رو چک کردم و دیدم که همه چیز همون طوری که محاسبه کرده بودم پیش رفته. اما در یک قسمت یک "اشتباه صریح" وجود داره.
    یک سابقه ی کاری من که 4 سال و 3 ماهه بوده، (از سپتامبر 2007 تا آوریل 2012 و درلیست مدارک ارائه شده هم دقیقا با همین تاریخ قید شده)، موقع محاسبه ی امتیاز ها، تاریخ شروعش به دلیل نامعلومی به جای 2007 از 2010 حساب شده! هیچ دلیل منطقی برای این موضوع وجود نداره. چون حتی توی دو خط قبلش نوشته گواهی که شما ارائه دادین از سپتامبر 2007 هستش. به این دلیل امتیاز سابقه ی شغلی رو به من ندادن!
    در حالی که این به نظر من صرفا اشتباه محاسباتی شخصی هست که امتیاز هارو چک میکرده و الان به شدت سر در گم شده م ازین موضوع!
    .
    آیا بین دوستان کسی هست که تجربه ای حاکی از اشتباهی مشابه این داشته باشه؟
    اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

درود

احتمالش خیلی زیاده که اشتباه کرده باشند. البته یک چیزی رو ذکر نکردید سابقه کار شما از سال 2007 تا 2012 با یک سمت شغلی بوده یا سمت شما از سال 2010 تغییر کرده. اگر نه شک نکنید اشتباه کردند. به هر حال اونا هم آدمند و اشتباه می کنند. بخصوص اینکه وقتی با این سرعت پرونده ها رو بررسی کردند احتمال اینکه اشتباه کنند هم زیاد میشه.

از نگر من اعتراض بزنید حتما جواب می گیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalak_t نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    به نظر شما چقدر امکان داره که اداره مهاجرت دانمارک در محاسبه ی بخشی از امتیازات کسی اشتباه کرده باشه؟ آیا کسی تا حالا همچین موردی براش پیش اومده؟
    .
    ببینید امروز به من زنگ زدن و گفتن که کیس خودم و همسرم ریجکت شده.
    ازونجایی که من همه چیز رو خیلی دقیق چک کرده بودم و حتی احتمال پازیتیو لیست رو هم برای خودم در نظر نگرفته بودم، قدری شک کردم.
    نامه ی اتچ شده رو چک کردم و دیدم که همه چیز همون طوری که محاسبه کرده بودم پیش رفته. اما در یک قسمت یک "اشتباه صریح" وجود داره.
    یک سابقه ی کاری من که 4 سال و 3 ماهه بوده، (از سپتامبر 2007 تا آوریل 2012 و درلیست مدارک ارائه شده هم دقیقا با همین تاریخ قید شده)، موقع محاسبه ی امتیاز ها، تاریخ شروعش به دلیل نامعلومی به جای 2007 از 2010 حساب شده! هیچ دلیل منطقی برای این موضوع وجود نداره. چون حتی توی دو خط قبلش نوشته گواهی که شما ارائه دادین از سپتامبر 2007 هستش. به این دلیل امتیاز سابقه ی شغلی رو به من ندادن!
    در حالی که این به نظر من صرفا اشتباه محاسباتی شخصی هست که امتیاز هارو چک میکرده و الان به شدت سر در گم شده م ازین موضوع!
    .
    آیا بین دوستان کسی هست که تجربه ای حاکی از اشتباهی مشابه این داشته باشه؟
    اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

Junior Member

ممنون از پاسخ.

خیر سمت شغلی و هیچ چیز دیگری در کار من به هیچ عنوان تغییر نکرده!
    جز اینکه من 3 ماه اون وسط مرخصی داشتم، اما این نه در هیچ جای گواهی م ذکر شده و نه اینکه کسی اطلاعی ازش داره. فقط خودم میدونم.
    در ضمن به طور میانگین هفته ای 16 ساعت هم کار کرده ام که گمونم معادل کار فول تایم هست.

از گوشه و کنار شنیده م که اینا وقتی تصمیمشون رو میگیرن، کار تمومه.
    میترسم که دوباره بخشی از عمرم رو پای شکایت بذارم و باز به جایی نرسه...
    خیلی نیاز دارم بدونم کسی تا حالا این بلا سرش اومده یا نه... یادمه آقا بهزاد یه همچین چیزایی یه موقعی نوشته بود

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

ممنون از پاسخ.

جز اینکه من 3 ماه اون وسط مرخصی داشتم، اما این نه در هیچ جای گواهی م ذکر شده و نه اینکه کسی اطلاعی ازش داره. فقط خودم میدونم.
    در ضمن به طور میانگین هفته ای 16 ساعت هم کار کرده ام که گمونم معادل کار فول تایم هست.

خیلی نیاز دارم بدونم کسی تا حالا این بلا سرش اومده یا نه... یادمه آقا بهزاد یه همچین چیزایی یه موقعی نوشته بود
    اگه سنتون زیر 34 سال هست فوق لیسانس دارید و ایلتس شما 6.5 به بالا میشید 95 پس حتما برای 5 امتیاز سابقه کار اعتراض بزنید اگر یکی از این فاکتورها رو ندارید وقت تلف نکنید فایده ندارد

Junior Member

همه ی فاکتور ها سرجاشه

سن 29
    فوق لیسانس از دانشگاه دولتی
    آیلتس 8

سابقه کار هم دوتا دارم، منتها یکیش دوساله هست (مدت فول تایمش) قبل ازون پارت تایم بوده
    این یکی 4 سال و سه ماه هست که هفته ای 16 ساعت میانگین( گاهی بیشتر کار کرده م گاهی هم کمتر).
    نمیدونم چرا دچار یه حالت وسواس شدم برای اعتراض!

اول اینکه اگر شوند شما منطقی باشه خیلی راحت می پذیرند. دوم اینکه تا جایی که من می دونم ساعت کاری تمام وقت در ایران بالای 40 ساعت باید باشه. 16 ساعت در هفته گمونم برای مدرسین و اساتید هست. اگر حالت دوم درست باشه به گمون من شاید همون 16 ساعته کار رو خراب کرده. چون اینجا استادها شاید 16 ساعت در هفته هم تدریس نداشته باشند ولی معمولا تمام روز رو دانشگاه هستند و کار های تحقیقی می کنند یا کار دانشجو ها رو راه می اندازند و همه اینها جزو ساعت کاری حساب می شه. بهتر بود تو سابقه کارتون ساعت کاری در هفته رو ذکر نمی کردید و تنها می نوشتید فول تایم.

من نمی دونم چه اندازه حدسم درست هست. ولی اگر مدرس هستید، بهتره یک نامه دیگه از دانشگاه بگیرید و اونا تایید کنند که 16 ساعت تنها ساعت تدریس شما بوده و نه ساعت کاری. و شما در طول این مدت در دانشگاه تمام وقت مشغول به کار بودید.
    مطمئن باشید می پذیرند و به امید خدا کار شما هم درست می شه.

ممنون از پاسخ.

ویرایش توسط ramin985 : January 20th, 2013 در ساعت 04:45 PM

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

مطمئن باشید همین 16 ساعت سابقه کار در هفته کارو خراب کرده باید 37 ساعت حداقل در هفته 3 سال از 5 سال سابقه کار میدادید اون 2 سال قبلیه هم مال گذشته است تازه به 3 سال هم سابقه کارتون نرسیده حیف شد اشتباه کردید شکایت فایده نداره

Junior Member

ببینید کار من تدریس انگلیسی بوده
    شرط فول تایم بودن در محل کارم داشتن 6 کلاس در هر ترم هست. یعنی هفته ای 24 ساعت.
    ترمهایی بوده که من بیش از 6 کلاس داشته م. اما خب کمتر هم داشته م ( به دلیل دانشجو بودنم و همچنین کار همزمان)
    این بود که به صورت میانگین رقم 16 ساعت رو نوشتم.
    .
    سوال اینه که اگر 16 ساعت رو قبول ندارن، (که فکر میکنم ملاک دانمارک هست برای کار فول تایم)، چرا شغل دوم من رو که مدتش دو سال بوده و من برای اونهم توی فرم ها 16 ساعت کار در هفته رو قید کرده ام، به عنوان فول تایم قبول کرده اند؟ (توی نامه شون اینطور قید شده)
    ویرایش توسط ghazalak_t : January 20th, 2013 در ساعت 05:13 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    مطمئن باشید همین 16 ساعت سابقه کار در هفته کارو خراب کرده باید 37 ساعت حداقل در هفته 3 سال از 5 سال سابقه کار میدادید اون 2 سال قبلیه هم مال گذشته است تازه به 3 سال هم سابقه کارتون نرسیده حیف شد اشتباه کردید شکایت فایده نداره
    من فکر میکنم اینها نمیتونن سابقه کارها رو با هم جمع بزنن. احتمالا موضوع این هست.
    وگرنه هر دو تا کار همزمان بوده
    یکیش از 2010 تا 2012 (قبلش پارت تایم) 16 ساعت در هفته
    دیگری از 2007 تا 2012. 16 ساعت در هفته
    و جمع سابقه ی بیمه م(که بخشی از کار اولی بوده و بخشی از دومی) همون سه سال میشه

تازه غیر ازین دوتا به صورت self-employed هم هفته ای 10 ساعت کار کرده م ولی چون نمیتونستم ازش گواهی ارائه بدم فقط توی فرم ها ذکرش کردم.
    گمانم این هست که جمع زدن سابقه کاری ها براشون ممکن نیست.
    ویرایش توسط ghazalak_t : January 20th, 2013 در ساعت 05:09 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)