صفحه 214 از 638 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224264314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

من نمی دونم کی به شما گفته کار فول تایم دانمارک 16 ساعت در هفته هست. ببینید ساعت کار با ساعت تدریس خیلی فرق داره. برای کار فول تایم شما باید همونطور که دوستمون آقای ارشیار اشاره کردند، بیشتر از 37 ساعت در هفته سر کار باشید ولی همه این 37 ساعت رو نباید تدریس کنید. از نگر من باز بهترین راه این هست که شما یه تاییدیه دیگه با مضمونی که بالا ذکر کردم از دانشگاه بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalak_t نمایش پست ها
    ببینید کار من تدریس انگلیسی در کانون زبان ایران بوده
    شرط فول تایم بودن در کانون داشتن 6 کلاس در هر ترم هست. یعنی هفته ای 24 ساعت.
    ترمهایی بوده که من بیش از 6 کلاس داشته م. اما خب کمتر هم داشته م ( به دلیل کار و دانشجو بودنم) این بود که به صورت میانگین رقم 16 ساعت رو نوشتم.
    .
    سوال اینه که اگر 16 ساعت رو قبول ندارن، (که فکر میکنم ملاک دانمارک هست برای کار فول تایم)، چرا شغل دوم من رو که دو ساله بوده و من برای اونهم توی فرم ها 16 ساعت کار در هفته رو قید کرده ام، به عنوان فول تایم قبول کرده اند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    من نمی دونم کی به شما گفته کار فول تایم دانمارک 16 ساعت در هفته هست. ببینید ساعت کار با ساعت تدریس خیلی فرق داره. برای کار فول تایم شما باید همونطور که دوستمون آقای ارشیار اشاره کردند، بیشتر از 37 ساعت در هفته سر کار باشید ولی همه این 37 ساعت رو نباید تدریس کنید. از نگر من باز بهترین راه این هست که شما یه تاییدیه دیگه با مضمونی که بالا ذکر کردم از دانشگاه بگیرید.
    من متوجه منظور شما شدم و ممنونم از توضیح. متاسفانه کار آموزش من با این شرایطی که میگین و در دانشگاه نبوده.

موضوع اینه که من چند تا کار رو به صورت همزمان انجام داده م توی این چند سال. اما شاید محاسبه ی مجموع اونها براشون ممکن نیست. نظر شما چیه؟
    این نمونه ی خوبی هست برای کسایی که میخوان مثل من اقدام کنن یا اقدام کرده اند...
    یعنی احتمالا اینطور هست که سابقه های شغلی همزمان رو با هم جمع نمیزنن و فول تایم حساب نمیکنند. اگر اشتباه نکنم.

Junior Member

دوستان با اين اوضاع پيش اومده به نظر مياد روند ريجكت كردن به خاطر بيشتر شدن پرونده ها سرعت گرفته.اين به نظرم نياز به بررسي داره...به نظر من اين حالت چند تا امكان داره...يكي اينكه همونجور كه آقا بهزاد هم گفته بودن قبلا درصد ويزا گرفته ها از ايران تو سالهاي قبل هم زياد نبوده(به نظرم گفتن تو يك سال فقط ٨٠ نفر)ولي به دليل فعالتر شدن اين فروم و آشنايي بيشتر بچه ها با هم و ذكر ريجكت شدنشون به نظر افزايش پيدا كرده...
    يا اينكه مثل بقيه خوش شانسيامون روند پرونده هاي ما هم تحت تاثير تحريمها قرار گرفته..به طور مثال نمونه ايي كه آقا رامين گفتن...وقتي پرداختها آن لاين شده قاعدتا نبايد فرقي تو سرعت رسيدگي بين ما و نيجريه باشه....مگر اينكه يا سفارت تو تهران داره پرونده هارو دير ميفرسته يا اونجا دير و الكي رسيدگي ميكنن...
    اميدوارم هر چي خير پيش بياد ولي خداييش شديم مثل چوب دو سر طلا...

درود

من هنوز هم فکر می کنم بهترین راه این هست که اگه بتونید یک جوری اون موسسه رو راضی کنید که یک تاییدیه بدن که شما فول تایم کار می کردید و این 16 ساعت تنها زمان تدریس بوده و اونو ضمیمه اعتراضتون کنید، مشکل حل می شه. تنها مشکل گرفتن اون نامه از محل کارتون هست.

آرزوی پیروزی براتون دارم

من متوجه منظور شما شدم و ممنونم از توضیح. متاسفانه کار آموزش من با این شرایطی که میگین و در دانشگاه نبوده.

موضوع اینه که من چند تا کار رو به صورت همزمان انجام داده م توی این چند سال. اما شاید محاسبه ی مجموع اونها براشون ممکن نیست. نظر شما چیه؟
    یعنی احتمالا اینطور هست که سابقه های شغلی همزمان رو با هم جمع نمیزنن و فول تایم حساب نمیکنند. اگر اشتباه نکنم.

Junior Member

درود دوست عزيز
    شايد سه سال سابقه كار شما همزمان با تحصيل بوده و تمام وقت محسوب نشده است؟؟؟؟
    تو توضيحات قبلي نوشته بوديد كه هم دانشجو بوديد و هم كار مي كرديد. من فكر مي كنم بايد 3 سال حداقل بعد از فوق ليسانس باشد.

ApplyAbroad Senior Veteran

ببخشید، ظاهرا برای من پیغام خصوصی هم فرستاده بودین که به دلیل پر بودن صندوق دریافت، برگشت خورد.
    همونطوری که رامین گفت، کار فول تایم در دانمارک 37 ساعت در هفته هست. به نظرم سابقه کار خودتون رو در 5 سال اخیر (منظور از 5 سال قبل از روز ارائه مدارک و نه قبل از اون) به ساعت حساب کنید. بعد تقسیم بر 37 کنین ببینین معادل چند هفته کار فول تایم میشه. اگر بیشتر از 156 هفته (سه سال شد) که اعتراض بزنین روش و محاسبات خودتون رو هم حتما ارائه بدین. اگر نامه تون به دانمارکی هست میتونین برای من بفرستین که دقیقتر بخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nemojik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای من هم امروز نامه آمد که 100 امتیاز رو نیاوردم و به دانمارکی شرح داده که چه امتیازهایی رو آورده ایم و نیاورده ایم . متن را به انگلیسی برگرداندم . امیدوارم به دوستان کمکی بکند برای تصمیم گیری. اگر دوستان در این خصوص می توانند راهنمایی کنند هم متشکر می شوم.

در ضمن امتیاز دانشگاه را هم ندادند با اینکه رتبه دانشکده فنی 272 است ولی رتبه دانشگاه تهران 570 است.
    10 امتیاز infiled را هم احتمالا تنها به رشته های positive list می دهند.
    هیچ کدام از دانشگاههای ایران در رده بندی در 400 تای اول نیستند. به فرض هم که یک روزی به امید خدا بشن، امتیاز شما میشه 95 تا. چون دیگه بعیده تا 10، 20 ساله دیگه بیان زیر 200.
    به طور کلی بچه هایی که پوزیتیو لیست نیستند، باید سعی کنن آیلتس 6.5 بگیرن، اگر سنشون زیر 35 هست.
    به نظرم شکایت نکنین. چون شما بدیهیه که امتیاز لازم رو برای دانمارک ندارین. نه سنتون، نه نمره زبان و نه رشته تون چیزی هست که میخوان.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که جاب لیست پارسال رو داشته باشه؟ به من اعلام کردند که شغلت جزو جاب لیست نبوده در صورتی که من مطمئن هستم بوده research manager اگه کسی داره لطفا برا من بفرسته ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که جاب لیست پارسال رو داشته باشه؟ به من اعلام کردند که شغلت جزو جاب لیست نبوده در صورتی که من مطمئن هستم بوده research manager اگه کسی داره لطفا برا من بفرسته ممنون
    من لیست پارسال (یعنی ژانویه تا ژوئن 2012) رو دارم و توش Research manager نیست. کلمه research رو در لیست سرچ کردم و فقط Researcher, medical science بود. اگر بعد از جولای 2012 اپلای کردین، من لیست رو ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    آقا یه چیز دیگه هم به ذهن من میرسه اونم مدرک فوق لیسانستونه اگه ام بی ای باشه یا پایان نامه نگذرونده باشین بجای 60 امتیاز 50 امتیاز بهتون میدن. اینارو حساب کردین؟
    مدرک فوق من رو 60 امتیاز دادند اما گفتند که تو پازتیو لیست نیستم در صورتی که تو پازتیو لیست پارسال بودم research manager و اینکه رشته من رو مرتبط با لیستشون ندیدند
    من فکر میکنم همش مربط به مسائل سیاسی هست و ربطی به این چیزا نداره به من 95 امتیاز دادند اگه کسی پازتیو لیست پارسال رو داره لطفا بفرسته که بتونم بهش استناد کنم
    ممنون دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)