صفحه 215 از 638 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225265315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من لیست پارسال (یعنی ژانویه تا ژوئن 2012) رو دارم و توش Research manager نیست. کلمه research رو در لیست سرچ کردم و فقط Researcher, medical science بود. اگر بعد از جولای 2012 اپلای کردین، من لیست رو ندارم.
    من 17 اکتبر اپلای کردم، ممنون آقا بهزاد احتمالا بر اساس پازتیو لیست جدید محاسبه میکنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوستان...شرمنده این روزهای آخر اینقدر سوال می کنم...>>>>تمام صفحات پاسپورت رو باید کپی بگیریم؟؟؟؟تمام 40 صفحه خالی رو؟؟؟

به ما هم گفته بودن که کپی بگیرین، حتی از جلد پاسپورت هم باید کپی رنگی بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان...شرمنده این روزهای آخر اینقدر سوال می کنم...>>>>تمام صفحات پاسپورت رو باید کپی بگیریم؟؟؟؟تمام 40 صفحه خالی رو؟؟؟

Junior Member

بچه ها سلام
    من 7 نوامبر مئارک رو دادم سفارت و تا حالا هیچ تماسی مثبت یا منفی با من گرفته نشده و منم با جایی تماس نگرفتم
    به نظرتون طبیعی است یا نه
    اگر ریجکت بشیم حتما اطلاع می دهند یا نه ؟
    چکار باید کرد به نظرتان؟
    ممنون

من تقریباً 2 ماه قبل از شما مدارکمو تحویل دادم و با منم هنوز تماس نگرفتن (البته خودم با دانمارک تماس گرفتم اما اطلاعات خاصی نداد)
    با توجه به شرایط طبیعی به نظر میرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من 7 نوامبر مئارک رو دادم سفارت و تا حالا هیچ تماسی مثبت یا منفی با من گرفته نشده و منم با جایی تماس نگرفتم
    به نظرتون طبیعی است یا نه
    اگر ریجکت بشیم حتما اطلاع می دهند یا نه ؟
    چکار باید کرد به نظرتان؟
    ممنون

درود

نه صفحه های خالی نمی خواد. تنها جلد پاسپورت و صفحه هایی که خالی نیست. البته اون قسمتی که مربوط به ثبت فرزندان و همسر و اینا هست، اگه خالی هم باشه توصیه می کنم کپی بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان
    من یه چندتا سوال داشتم اگه کسی بتونه کمک کنه یا تجربه مشابه داره ممنون می شم کمک کنه . من چون انگلیس درس می خوندم از طریق سفارت توی لندن اقدام کردم . ۵ دسامبر مدارکمو دادم و ۱۰ ژانویه بهم گفتن که بیا بگیر مدارک رو و یه نامه دادن که ‍‍کیسم فرستاده شده به دانمارک برای بررسی . حالا باید برگردم ایران . حالا دو تا سوال : یکی اینکه اگه بیام ایران چجوری ممکنه باهام تماس بگیرن چون تمام آدرس و شماره تلفنی که ازم دارن مال انگلیسه ؟ دوم اینکه می تونم حسابمو ببندم یا موجودیشو کم کنم یا باید بذارم باشه ؟‌ ممنون اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    من 17 اکتبر اپلای کردم، ممنون آقا بهزاد احتمالا بر اساس پازتیو لیست جدید محاسبه میکنند
    سلام
    من ليست رو دارم و Research manager جزئش است براتون PM ميكنم.
    حتمي پيگير بشين چون من هفته پيش زنگ زدم گفتند بر اساس زمان ارسال مدارك پزتيو ليستو در نظر مي گيرند.

گویا برخورد سفارت متفاوته، چون منم دقیقاً صفحه های خالی که ویزایی تو پاسم نبودو کپی نگرفتم و لی اونها گفتند که حتماً لازمه و به هم نیم ساعت فرصت داد که برم بیرون از سفارت و کپی بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود

نه صفحه های خالی نمی خواد. تنها جلد پاسپورت و صفحه هایی که خالی نیست. البته اون قسمتی که مربوط به ثبت فرزندان و همسر و اینا هست، اگه خالی هم باشه توصیه می کنم کپی بگیرید.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    گویا برخورد سفارت متفاوته، چون منم دقیقاً صفحه های خالی که ویزایی تو پاسم نبودو کپی نگرفتم و لی اونها گفتند که حتماً لازمه و به هم نیم ساعت فرصت داد که برم بیرون از سفارت و کپی بگیرم
    با سلام
    پیشنهاد میشه تمامی صفحات رو کپی کنید و در اختیار خودشون بذارین... اونا خودشون جدا می کنن و به شما برمی گردونن
    نهایت اختلاف هزینه 2000 تا 3000 تومانه که در قیاس با هزینه اصلی چیزی نیست....
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)