صفحه 216 از 638 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود

من مدارکم رو سفارت تحویل ندادم. ولی تو خود سایت هم نوشته جلد و صفحاتی که خالی نیست رو کپی بگیرید. برای همین من هم زمان تحویل صفحات خالی رو کپی نگرفتم و مشکلی هم پیش نیومد. ولی خوب اگه سفارت گیر می ده برای چند برگ ارزش نداره باهاشون چونه بزنید! بزنید برود!!

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    گویا برخورد سفارت متفاوته، چون منم دقیقاً صفحه های خالی که ویزایی تو پاسم نبودو کپی نگرفتم و لی اونها گفتند که حتماً لازمه و به هم نیم ساعت فرصت داد که برم بیرون از سفارت و کپی بگیرم

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

ممنون از پاسخ و کمکتون. من تنها شرایط را برای اطلاع دوستان نوشتم . البته مدرک زبان به تاریخ روز مصاحبه یکماه بعد از مصاحبه به دستم رسید. مدرک قبلی هم تا روز مصاحبه اعتبار داشت. ولی نمی دانم چرا 15 امتیاز را به حساب نیاوردن. طبق برداشتها از سایت من building enginner را معادل civil می دانستم ولی ظاهرا اینطور نیست. البه مدرک دیگری از یک دوره آموزشی از DHI ضمیمه کرده بودم که اثر از اون در نامه در بخش اطلاعات ارسالی نبود. costal eng هم جزو رشته های عمران است و در همین 4 ماه پیش یکی از دوستان برای کار به اونجا دعوت شد و فکر می کنم از طریق همین نوع ویزا آمده بود. من که این موضوع را بیخیال شده ام . باز هم از اطلاعات و همکاری صمیمانه دوستان و بخصوص شما آقا بهزاد و رامین متشکرم. ( این user توسط همسرم که برای کانادا اقدام کرده و هنوز در نوبت پاسخ است باز شده و پرونده دانمارک مربوط به مدارک من هست )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    سلام
    من ليست رو دارم و Research manager جزئش است براتون PM ميكنم.
    حتمي پيگير بشين چون من هفته پيش زنگ زدم گفتند بر اساس زمان ارسال مدارك پزتيو ليستو در نظر مي گيرند.
    دوست عزیز من حدود چند هفتۀ پیش از یک فروم انگلیسی زبان این مطلبو گذاشتم و برای یک نفر دیگه ام اتفاق افتاده بود که به نظر منم خیلی بی منطق هستش که یک نفر و با لیست جدید ارزیابی کنند.
    از طرف دیگه دوستان به نظر من کسانیکه پشت تلفن به تماسهای ما پاسخ می دن در سطح آفیسرها نیستند لذا ممکنه جوابیکه بهتون میدن کاملاً درست نباشه! و این آفیسره که در مورد شما تصمیم میگیره!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    مدرک فوق من رو 60 امتیاز دادند اما گفتند که تو پازتیو لیست نیستم در صورتی که تو پازتیو لیست پارسال بودم research manager و اینکه رشته من رو مرتبط با لیستشون ندیدند
    من فکر میکنم همش مربط به مسائل سیاسی هست و ربطی به این چیزا نداره به من 95 امتیاز دادند اگه کسی پازتیو لیست پارسال رو داره لطفا بفرسته که بتونم بهش استناد کنم
    ممنون دوستان
    Posted on 10 Jul 2012

Denmark changed the Positive List of professions in which it is experiencing a shortage of skilled manpower. Some professions have been added while others have been deleted.Removed Job Titles as per Professional Fields
    Engineer
    Doctor, dentist & veterinarian
    Other Academic Work
    IT & Telecommunication
    Management
    Health, healthcare and personal care
    Chemical Engineer
    Chief Surgeon
    Accountant
    IT Architect
    Head of department
    Anaesthetic nurse
    Plastic Engineer
    Biochemist
    Head of institute/centre
    Senior nurse
    Construction Engineer
    Pharmacist
    Head of purchase
    Nurse
    Researcher, medical science
    Head of school
    Surgical nurse
    Upper secondary school teacher, natural sciences and physical education
    Production manager
    Shop manager
    Added Job Titles as per Professional Fields
    Engineer
    Doctor & Dentist
    Other Academic Work
    IT & Telecommunication
    Management
    Educational, social and religious work
    IT Engineer
    Dentist
    Associate professor/senior lecturer, the humanities
    IT Quality Manager
    Accounts manager
    Supporting pedagogue
    Oil & Gas Engineer
    Consultantdoctor/chief physician
    Associate professor/senior lecturer, natural sciences and technology
    Communications manager
    Senior nurse
    Ships Engineer
    Associate professor/senior lecturer, social sciences
    Research manager
    Nurse
    Plant Engineer
    Attorney
    Technical Manager
    Surgical nurse
    Business controller
    Financial controller
    Legal counsellor
    Researcher, social sciences
    Psychologist
    Actuary
    Assistant Attorney
    Other changes
    1. Assistant professor/lecturer, natural sciences and technology – new education requirement of Masters Degree
    2. Assistant professor/lecturer, the humanities – new education requirement of Masters Degree

درود
    به seyed28:
    با توجه به شناختی که من از اینها پیدا کردم، اگر با این شرایطی که می گید اعتراض کنید به نتیجه می رسید. لیست پیشین رو پیوست توضیحاتتون کنید همچنین حتما یادآوری کنید که با اداره مهاجرت هم تلفنی تماس گرفتید و اونها هم به شما و هم به خیلی از دوستان دیگتون اطمینان دادند که مدارک با لیست زمان ارسال مدارک بررسی میشه.
    و در کل برای کلیه دوستانی که می خوان اعتراض بزنند با توجه به شناختی که من از اسکاندیناوی دارم توصیه می کنم برای اعتراض توضیحاتتون کامل و خوانا باشه یعنی نامتون هم آفیشالی و رسمی نوشته شده باشه و آفیسر با یک بار خوندن سر سری خیلی راحت فردید شما رو متوجه بشه. همچنین باید متن نامه یک روند منطقی رو طی کنه و شوندها پخش و پلا نباشه و طوری نباشه که آفیسر سر در گم بشه. با این شرایط احتمال اینکه اعتراض شما رو بپذیرند زیاده. من توصیه می کنم نامه تون رو به یک نفر نیتیو که فارسی هم بلد نیست بدید ویرایش کنه براتون. ( حالا شاید بگید این پاراگراف آخر چه ربطی داشت به موضوع! ولی مهمتر از خود اعتراض هست. اینطورکه من اینا رو روانشناسی کردم شوندهای شما هر اندازه منطقی هم باشه اگه با اون چهار چوب ذهنی اونا نخونه اهمیت نمی دن بهش. نه می فهمن چی می گین و نه حوصله دارند دقیق بخوننش.)

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    به seyed28:
    با توجه به شناختی که من از اینها پیدا کردم، اگر با این شرایطی که می گید اعتراض کنید به نتیجه می رسید. لیست پیشین رو پیوست توضیحاتتون کنید همچنین حتما یادآوری کنید که با اداره مهاجرت هم تلفنی تماس گرفتید و اونها هم به شما و هم به خیلی از دوستان دیگتون اطمینان دادند که مدارک با لیست زمان ارسال مدارک بررسی میشه.
    و در کل برای کلیه دوستانی که می خوان اعتراض بزنند با توجه به شناختی که من از اسکاندیناوی دارم توصیه می کنم برای اعتراض توضیحاتتون کامل و خوانا باشه یعنی نامتون هم آفیشالی و رسمی نوشته شده باشه و آفیسر با یک بار خوندن سر سری خیلی راحت فردید شما رو متوجه بشه. همچنین باید متن نامه یک روند منطقی رو طی کنه و شوندها پخش و پلا نباشه و طوری نباشه که آفیسر سر در گم بشه. با این شرایط احتمال اینکه اعتراض شما رو بپذیرند زیاده. من توصیه می کنم نامه تون رو به یک نفر نیتیو که فارسی هم بلد نیست بدید ویرایش کنه براتون. ( حالا شاید بگید این پاراگراف آخر چه ربطی داشت به موضوع! ولی مهمتر از خود اعتراض هست. اینطورکه من اینا رو روانشناسی کردم شوندهای شما هر اندازه منطقی هم باشه اگه با اون چهار چوب ذهنی اونا نخونه اهمیت نمی دن بهش. نه می فهمن چی می گین و نه حوصله دارند دقیق بخوننش.)
    البته من نمی خوام seyed28 رو ناامید کنم و خودم هم اگر جاش بودم اعتراض میکردم.
    ولی باید این رو بدونین که همونطور که حتما هم میدونین، دو بار امتیاز برای پوزیتیو لیست میدین.
    1- رشته تحصیلی: یعنی آیا رشته تحصیلی شما مربوط به research management بوده. اگر بوده که 10 امتیاز میارین.
    2- سابقه کار: آیا شما کارتون research management بوده یا نه. البته نمیتونین ادعا کنین که من فوق لیسانس برق و الکترونیک بودم، الان research manager هم بودم. خودتون هم بهتر از من میدونین که بعضیها تو شرکتهایی براشون بیمه رد میشه و واقعا اونجا کار نمیکنن و میتونن با لیسانس تاریخ، سابقه کار مهندسی جور کنن.
    اگر مدرک تحصیلیتون رو بگین بیشتر میشه نظر داد
    ویرایش توسط behzadsharif : January 21st, 2013 در ساعت 06:21 PM

ApplyAbroad Senior Veteran

یکی از دوستای من که تازه خواسته وقت بگیره، بعد از ارسال مشخصات، خانم خادمپور جواب داده که اول امتیاز رو حساب کن که 100 میشه یا نه، بعد بیا.
    این حتما به این دلیله که آمار ریجکتها خیلی بالا رفته. باید آمار 2012 بیاد ببینیم چند نفر ویزا گرفتن برای گرین کارت از ایران.
    متاسفانه بعضی از وکیلها هم اطلاعات غلط زیاد دادن و توی پیامهای خصوصی که برای من اومده هم بچه ها به این مطلب اشاره کردند که بخاطر تشویق الکی وکیل (که گفته حتما امتیاز میاری) اقدام کردند و فقط پولشون و وقتشون هدر رفته.
    البته وکیلها (که یکی دو تاشون هم اینجا زیاد سر میزنن) از من شاکی نشن، چون گرچه اصولا احتیاجی به وکیل نیست، ولی حداقل بعضیها دل می سوزونن و غیر از جیب، فکر اون بنده خدا هم هستن.

پس هم بخاطر جلوگیری از سرخوردگی خودتون و هم برای جلوگیری از هدر دادن وقت بقیه ای که امتیاز میارن، امتیازاتون رو درست حساب کنین. الکی بین رشته و پوزیتیو لیست ارتباط ایجاد نکنید. به حرفهای تلویزیون در مورد اینکه دانشگاههای دنیا از ایران عقب موندن خیلی گوش نکنین (ممکنه درست باشه! ولی واسه شما امتیاز نمیشه!). نمره زبان رو نگین حالا میدیم ببینیم چی میشه. سابقه کار رو اگر هم الکیه، دیگه کشکی نباشه. از ما که گذشت. به خاطر خودتون میگم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    البته من نمی خوام seyed28 رو ناامید کنم و خودم هم اگر جاش بودم اعتراض میکردم.
    ولی باید این رو بدونین که همونطور که حتما هم میدونین، دو بار امتیاز برای پوزیتیو لیست میدین.
    1- رشته تحصیلی: یعنی آیا رشته تحصیلی شما مربوط به research management بوده. اگر بوده که 10 امتیاز میارین.
    2- سابقه کار: آیا شما کارتون research management بوده یا نه. البته نمیتونین ادعا کنین که من فوق لیسانس برق و الکترونیک بودم، الان research manager هم بودم. خودتون هم بهتر از من میدونین که بعضیها تو شرکتهایی براشون بیمه رد میشه و واقعا اونجا کار نمیکنن و میتونن با لیسانس تاریخ، سابقه کار مهندسی جور کنن.
    اگر مدرک تحصیلیتون رو بگین بیشتر میشه نظر داد
    سلام به آقا بهزاد ، آقا رامین وcdbmc100 عزیز و سایر دوستان عزیز که لطف داشتند و نظرات خوبی دادند
    من فوق لیسانس MBA با تخصص تجارت الکترونیک هستم نامه کاریم هم market research manager بود، امروز رفتم سفارت مدارکم رو گرفتم و بهشون گفتم راجبه اینکه گفتند کار من جزو پازتیو لیست نبوده و ریجکت شدم گفتند آفیسر به دلخواه خودش میتونه با لیست جدید حساب کنه یا لیست قدیم اعتراض شما هم فایده نداره بعدش زنگ زدم دانمارک باز بهم گفتند که میبایست با لیست همون موقع که اپلای کردی ارزیابی میکردند و بهم پیشنهاد دادند که اعتراض کنم حالا نمیدونم دیگه ولی به احتمال زیاد اعتراض میکنم چون مبلغش خیلی نمیشه یعنی 780 کرون که میشه حدودا 480 هزار تومان

Junior Member

سلام به آقا بهزاد ، آقا رامین وcdbmc100 عزیز و سایر دوستان عزیز که لطف داشتند و نظرات خوبی دادند
    من فوق لیسانس MBA با تخصص تجارت الکترونیک هستم نامه کاریم هم market research manager بود، امروز رفتم سفارت مدارکم رو گرفتم و بهشون گفتم راجبه اینکه گفتند کار من جزو پازتیو لیست نبوده و ریجکت شدم گفتند آفیسر به دلخواه خودش میتونه با لیست جدید حساب کنه یا لیست قدیم اعتراض شما هم فایده نداره بعدش زنگ زدم دانمارک باز بهم گفتند که میبایست با لیست همون موقع که اپلای کردی ارزیابی میکردند و بهم پیشنهاد دادند که اعتراض کنم حالا نمیدونم دیگه ولی به احتمال زیاد اعتراض میکنم چون مبلغش خیلی نمیشه یعنی 780 کرون که میشه حدودا 480 هزار تومان
    سلام seyed28
    ميشه بكيد شما كي ابلاي كرديد؟ منظورم تاريخشه
    جواب بديد ممنون ميشم
    ممنون

Junior Member

دوست گرامی seyyed28
    من شهریور اقدام کردم 2 ماه پیش هم برام یه نامه اومد که پروسه شما در حال انجام است و در حال بررسی مدارکیو آیا برای شما هم این نامه اومده و بعد ریجکت شدین و کی مدارکتون رو تحویل دادین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)