صفحه 218 از 638 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعاً با سخت گیری تمام کیس شمارو محاسبه کردن و البته یه نکته ایو من میبینم که شما فارغ التحصیل 2011 هستین و سابقۀ کار همزمان با تحصیلتونو پارت تایم در نظر گرفتن که البته حالا اینجا دو تا مسئله خیلی مهمه 1- بازۀ تحصیلیتون در 2009 و 2011 از کی تا کی بوده 2- در نامۀ سابقۀ کارتون ساعت کارکرد ذکر شده یا نه؟ چون شما اگه معادل 3 سال سابقۀ کار حتی بدون لیست پازیتیو اگه داشته باشین مسئله حله و امتیازو میارین.
    این متنی هست که تو نامه سابقه کاریم هست، البته تو نامه سابقه کاریه من ذکر پارت تایم شده که البته فک نکنم 3 سال فول تایم بشه، من بیشتر روی این حساب میکنم که فبول بکنند که جزو پازیتیو لیست هستم به نظرتون میشه نامه سابقه کار رو اصلاح کنم و بفرستم که توش 3 سال فول تایم باشه؟
    :Research Manager (Market research manager) From 20/09/2007 Until now (meanwhile, he worked from 2009 to 2011 on a part time because of his study ).
    Please be informed that he has been employed here on a Full time (44h per week) According to work Ministry by law in Iran. In addition, he has cooperated with this company in variety project and His main duty was:

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    این متنی هست که تو نامه سابقه کاریم هست:Research Manager (Market research manager) From 20/09/2007 Until now (meanwhile, he worked from 2009 to 2011 on a part time because of his study D).
    Please be informed that he has been employed here on a Full time (44h per week) According to work Ministry by law in Iran. In addition, he has cooperated with this company in variety project and His main duty was:
    خوب الان این خیلی مهمه که شما بگین شروع و پایان تحصیلتون کی بوده! حتماً اینو چک کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    خوب الان این خیلی مهمه که شما بگین شروع و پایان تحصیلتون کی بوده! حتماً اینو چک کردن
    7/2009 تا 1/2012 ، متاسفانه 2 سال و 10 ماه میشه، به نظراون چکار میشه کرد؟

سلام به همگی. من ی سوالی دارم. این Danish authorization یعنی اجازه کار دانکارکی؟ دقیقا یعنی چی؟

درود

این کار یه جورایی نمی شه. مگر اینکه دلیل موجه داشته باشید. چون اگر این کار رو کنید می گن چطور نامه پیشین شما پارت تایم بوده الان شده فول تایم؟ از دیدگاه من اگر در نامه پیشین ساعت کار در هفته رو ذکر نکرده باشید، به جای اینکه فول تایم بنویسید همون پارت تایم بزارید بمونه و تنها ساعت کارتون رو در هفته یک طوری جور کنید که در مدت کل ساعت کاریتون بیشتر از 37*156 بشه. شاید این راه مناسبتر باشه.

این متنی هست که تو نامه سابقه کاریم هست، البته تو نامه سابقه کاریه من ذکر پارت تایم شده که البته فک نکنم 3 سال فول تایم بشه، من بیشتر روی این حساب میکنم که فبول بکنند که جزو پازیتیو لیست هستم به نظرتون میشه نامه سابقه کار رو اصلاح کنم و بفرستم که توش 3 سال فول تایم باشه؟
    :Research Manager (Market research manager) From 20/09/2007 Until now (meanwhile, he worked from 2009 to 2011 on a part time because of his study ).

ApplyAbroad Senior Veteran

اگر ممکنه متن اصلی این قسمت از نامه رو به زبان دانمارکی بذارین. چون ترجمه شده ش منظور رو نمی رسونه.:

When your work in the position of Research Manager is not included in the positive list, you will be awarded any points for work experience in the areas covered by then in force or existing positive. We thus focused on the description of your duties and positions in management in the positive list requires possession of directors, which we do not find that you are in possession.

ولی همینجوری حدسم اینه که وظایف شغلی که تو سابقه کار نوشتین با وظایف شغلی که اونها از یک research manager انتظار دارن فرق می کنه. هر چند عنوانش یکی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    اگر ممکنه متن اصلی این قسمت از نامه رو به زبان دانمارکی بذارین. چون ترجمه شده ش منظور رو نمی رسونه.:

When your work in the position of Research Manager is not included in the positive list, you will be awarded any points for work experience in the areas covered by then in force or existing positive. We thus focused on the description of your duties and positions in management in the positive list requires possession of directors, which we do not find that you are in possession.

ولی همینجوری حدسم اینه که وظایف شغلی که تو سابقه کار نوشتین با وظایف شغلی که اونها از یک research manager انتظار دارن فرق می کنه. هر چند عنوانش یکی باشه.
    سلام آقا بهزاد امیدوارم اینتور که شما میگید نباشه چون در اینصورت فک نکنم بشه کاری کرد این کله نامه به زبان دانمارکی هست

Afslag på ansøgning om opholdstilladelse
    Den 17. oktober 2012 har du søgt om opholdstilladelse på baggrund af greencardordningen.
    Afgørelse

Styrelsen for Fastholdelse og Rekruttering kan ikke give dig opholdstilladelse i Danmark, fordi betingelserne i udlændingelovens § 9 a, stk. 2, nr. 1, ikke er opfyldt.
    Sagsfremstilling

Du har den 17. oktober 2012 søgt om opholdstilladelse på baggrund af greencardordningen.
    Du har til ansøgningen om greencard vedlagt eksamensbevis og karakterudskrift for en Master of Science, Electronic Commerce (120 ects) fra Luleå Tekniske Universitet, Sverige. Uddannelsen er gennemført i Iran.
    Det fremgår af eksamensbeviset at uddannelsen er normeret til 2 år, 120 ects.
    Endelig har du vedlagt arbejdsgivererklæring fra Fajr Ofogh Taban Company hvor det fremgår at du har arbejdet fuldtid som Research Manager i perioden 20. september 2007 og frem til ansøgningstidspunktet. Det fremgår endvidere at du i perioden 2009 til 2011 varetog samme stilling på deltid pga. studie. Det fremgår, vedr. dine arbejdsopgaver, at du analyserer behov og problemer i organisationen, udvælger metoder og teknikker til research, udarbejder planer og spørgeskemaer, fortolker data, skriver rapporter, udfærdiger anbefalinger og holder opsyn med arbejdet.
    Retsgrundlag

Efter udlændingelovens § 9 a, stk. 2, nr. 1, kan en udlænding få opholdstilladelse på baggrund af et af beskæftigelsesministeren fastsat pointsystem, jf. udlændingelovens § 9 a, stk. 6 og bekendtgørelse nr. 640 af 25. juni 2008 om greencardordningens pointsystem.
    Efter greencardbekendtgørelsens § 1, stk. 2, skal en udlænding opnå mindst 100 point for at få opholdstilladelse efter udlændingelovens § 9 a, stk. 2, nr. 1.
    Efter greencardbekendtgørelsens § 2, stk. 1, gives der point for udlændingens uddannelsesniveau. Der kan gives point for ét uddannelsesniveau.
    Af bilag 1 til greencardbekendtgørelsen fremgår blandt andet, at det er en betingelse for at opnå point for uddannelsesniveau, at udlændingen som minimum er i besiddelse af en uddannelse som i niveau svarer til en dansk bachelorgrad/afsluttet mellemlang videregående uddannelse.
    Det fremgår endvidere af bilag 1 til greencardbekendtgørelsen, at såfremt der ikke tildeles point for uddannelsesniveau, vil udlændingen ikke kunne opfylde betingelsen om at opnå mindst 100 point for at blive meddelt opholdstilladelse.
    Udover uddannelsesniveau gives der point for udlændingens sprogfærdigheder, arbejdserfaring, tilpasningsevne og alder.
    Begrundelse

Vi har ved afgørelsen lagt vægt på, at du ikke opnår de 100 point, der kræves for at få opholdstilladelse efter udlændingelovens § 9 a, stk. 2, nr. 1, jf. bekendtgørelse nr. 640 af 25. juni 2008 om greencardordningens pointsystem.
    Du har gennemført en 2-årigMaster of Science, Electronic Commerce (120 ects) fra Luleå Tekniske Universitet, Sverige, derfor tildeles du 60 point for uddannelsesniveau.
    For at opnå bonuspoint for en uddannelsesretning omfattet af positivlisten, skal uddannelseskravet på positivlisten være opfyldt. Der skal endvidere være tale om en uddannelse, som direkte er knyttet til en konkret stilling omfattet af positivlisten. Vi finder ikke at din uddannelse indenfor elektronisk handelknytter sig til en stilling omfattet at den dagældende eller nugældende positivliste. Derfor opnår du ikke bonuspoint for en uddannelsesretning omfattet af positivlisten.
    Da dit arbejde i stillingen som Research Manager ikke er omfattet af positivlisten tildeles du ikke point for arbejdserfaring indenfor områder omfattet af dagældende eller nugældende positivliste. Vi herved lagt vægt på beskrivelsen af dine arbejdsopgaver og at stillinger indenfor management på positivlisten kræver besiddelse af ledelsesansvar, hvilket vi ikke finder at du er i besiddelse af.
    Du ikke har dokumenteret mindst 3 års fuldtidsarbejde indenfor de seneste 5 år, derfor tildeles du ikke point for anden arbejdserfaring.
    Det fremgår af vedlagt dokumentation fra Luleå Universitet at din uddannelse foregik på engelsk. Derfor tildeles du 20 point for sprogfærdighed.
    Du har ikke haft lovligt ophold og beskæftigelse og/eller færdiggjort videregående uddannelse i et EU/EØS-land eller Schweiz, derfor tildeles du ikke point for tilpasningsevne.
    Du var på ansøgningstidspunktet under 35 år gammel, derfor tildeles du 15 point for alder.
    Du opnår således sammenlagt 95 point.
    Vi kan derfor ikke give dig opholdstilladelse i Danmark.

Junior Member

باخوندن نامه ی شما به نظر من میرسه که مساله ی شغلی رو خیلی با وسواس بررسی میکنند.
    قضیه ی پارت تایم و فول تایم من رو هم همینجوری با وسواس مطرح کرده اند. نامه ی منم بسیار شبیه به این نامه هست. فقط قسمت تحصیلم بخاطر این که ایرانی بوده، متفاوته.
    مشکل اینه که نمیشه یه جورایی اطلاعاتی رو که با فرم Gr1 دادیم، زیر سئوال ببریم. گمونم اگه کسی الان مدرک جدید و متفاوتی ارائه بده که ثابت کنه مثلا اطلاعاتی که قبلا داده اشتباه بوده و... یه مقدار منطقی نیست.
    اگه اینجوری بود که کار حل میشد.
    یکی از اشتباهاتی که من کردم این بود که ساعت های کاریم رو به جای اینکه بگم کارفرما توی نامه ام ذکر کنه، با یه حساب سر دستی محاسبه کردم و چون هر ترم برنامه ی متفاوتی داشتم و نمیتونستم دقیق بگم هفته ای چند ساعت بوده، نوشتم "به طور میانگین". در حالی که الان که با سابقه ی بیمه چک میکنم میبینم چندان دقیق ننوشتم.
    ترس منم از اینه که نامه ی جدید رو ارائه بدم که میگه ساعات کاری بیشتر بوده، اما چون با قبلی مغایرت داره، ازم قبول نکنند.
    هنوز گیجم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalak_t نمایش پست ها
    باخوندن نامه ی شما به نظر من میرسه که مساله ی شغلی رو خیلی با وسواس بررسی میکنند.
    قضیه ی پارت تایم و فول تایم من رو هم همینجوری با وسواس مطرح کرده اند. نامه ی منم بسیار شبیه به این نامه هست. فقط قسمت تحصیلم بخاطر این که ایرانی بوده، متفاوته.
    مشکل اینه که نمیشه یه جورایی اطلاعاتی رو که با فرم Gr1 دادیم، زیر سئوال ببریم. گمونم اگه کسی الان مدرک جدید و متفاوتی ارائه بده که ثابت کنه مثلا اطلاعاتی که قبلا داده اشتباه بوده و... یه مقدار منطقی نیست.
    اگه اینجوری بود که کار حل میشد.
    یکی از اشتباهاتی که من کردم این بود که ساعت های کاریم رو به جای اینکه بگم کارفرما توی نامه ام ذکر کنه، با یه حساب سر دستی محاسبه کردم و چون هر ترم برنامه ی متفاوتی داشتم و نمیتونستم دقیق بگم هفته ای چند ساعت بوده، نوشتم "به طور میانگین". در حالی که الان که با سابقه ی بیمه چک میکنم میبینم چندان دقیق ننوشتم.
    ترس منم از اینه که نامه ی جدید رو ارائه بدم که میگه ساعات کاری بیشتر بوده، اما چون با قبلی مغایرت داره، ازم قبول نکنند.
    هنوز گیجم.
    سلام اینطور که شما گفتید یعنی فقط از تمام وقت و پاره وقت کار شما ایراد گرفتند و بقیه امتیازهارو آوردید؟ میشه بگید تو چه مواردی امتیاز ندادند

Junior Member

سلام اینطور که شما گفتید یعنی فقط از تمام وقت و پاره وقت کار شما ایراد گرفتند و بقیه امتیازهارو آوردید؟ میشه بگید تو چه مواردی امتیاز ندادند
    یه مقدار متفاوته. چون من دو تا کار تقریبا پاره وقت رو در دو رشته ی متفاوت همزمان انجام میدادم. که هدفم این بود که مجموع ساعت های کاری این دو رو حساب کنند برام. که کل سابقه ی کار تمام وقت به حساب بیاد. البته هنوز هم نمیفهمم که این کار رو کردند یا نه.
    کل 5 امتیاز "other work" رو به من ندادند و شده م 95. سابقه کاری و تحصیلاتم هم از اول توی پازیتیو لیست نبود.
    یه حدس دیگه هم میزنم، سه سال از کار اول من که تدریس بوده همزمان با تحصیلات فوق لیسانسم بوده. احتمال میدم که اون رو کامل از محاسباتشون حذف کرده ن. مثل کیس شما: یک کار پاره وقت که با زمان تحصیل همپوشانی داشته. هرچند من هیچ جایی ندیدم که توی مقرراتشون نوشته باشه همپوشانی کار با تحصیل غیر قانونیه.
    یه مساله دیگه هم دارم: اینکه ساعت های کاریم رو با بی توجهی تمام کم نوشتم. ازون بدتر توی نامه ی سابقه م هم ذکر نشده و میترسم الان اصلاحش کنم و با اون چیزی که به طور میانگین نوشتم توی فرم ها مغایرت داشته باشه...
    یه چیز دیگه: ظاهرا باید ثابت بشه که حتما سه سال مداوم فول تایم کار کردین. برای هردومون نوشتن که نتونستین مدرکی ارائه بدین که 3 سال از 5 سال رو تمام وقت کار کردین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)