صفحه 220 از 638 نخستنخست ... 120170210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230270320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام دوستان عزيز
    من دو هفته ديگه وقت مصاحبه دارم. بنظر تون بايد پاسپورت قبلى كه توش شنگن دارم و ببرم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    Da dit arbejde i stillingen som Research Manager ikke er omfattet af positivlisten tildeles du ikke point for arbejdserfaring indenfor områder omfattet af dagældende eller nugældende positivliste. Vi herved lagt vægt på beskrivelsen af dine arbejdsopgaver og at stillinger indenfor management på positivlisten kræver besiddelse af ledelsesansvar, hvilket vi ikke finder at du er i besiddelse af.

من ترجمه تحت اللفظی نمی کنم چون ممکنه منظور رو دقیق نرسونه. فقط کلمه های مهم رو مشخص کردم:

کار شما بعنوان Research Manager در داخل پوزیتیو لیست گنجانده نشده و به همین خاطر شما امتیازی برای تجربه کاری در زمینه هایی که در لیستی که قبلا ملاک بوده (dagældende) یا لیست جدید (Nugældende) شامل می شود، دریافت نمی کنید.
    ما بر روی تشریح وظایف کاری شما تمرکز کردیم و زمینه کاری مدیریت که در لیست پوزیتیو آمده نیاز به این دارد که شما تجریه کاری مدیریتی (یعنی سابقه کار به عنوان مدیر داشته باشید) که ما نتوانستیم این موضوع را در مورد شما برداشت کنیم.
    منظور از ledelsesansvar در واقع ترکیب دو کلمه ledelse به معنی هدایت و اداره (همون leadership و management) و کلمه ansvar به معنی مسئولیت هست. میگه شما مسئولیت مدیریتی نداشتین، یعنی مدیر یک بخشی، گروهی، چیزی نبودین. یعنی manager جایی نبودین.

و البته در پاراگراف بعدی هم که خودتون خوب متوجه شدین گفته حالا که پوزیتیو لیست نیستین ما سابقه کاری 3 سال رو (که 5 امتیاز میاره) بررسی کردیم که شما نداشتین.
    اقا بهزاد ببخشيد يعني ميشه از اين نوشته ها اين طوري استنباط كرد كه ليستي كه زمان اقدام كردن موجود بوده هم ملاك اراىه امتياز پوزيتيو ليست ههستش
    يعني براي پرونده أيشون اگه سابقه كارشون با research management هم خواني داشت حتي با توجه به اينكه اين رشته در ليست جديد نيست امتيازش به ايشون تعلق مي گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزيز
    من دو هفته ديگه وقت مصاحبه دارم. بنظر تون بايد پاسپورت قبلى كه توش شنگن دارم و ببرم؟

سلام

حتما پاسپورت قبلیتونو ببرید، در ضمن از روی ویزای شین گنتون کپی رنگی بگیرید
    کپی رنگی از اولین مهر ورود به اروپا و آخرین مهر خروج در پاسپورت پیشین ضروری است
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    من 6 سپتامبر وقت مصاحبه داشتم ولی هنور نامه ای نگرفتم- میشه بگین نامه با پست رسید یا با ایمیل؟ و اینکه رشتتون چیه؟
    ممنون
    با سلام
    من هم 11 سپتامبر وقت داشتم ، نامه دریافت مدارکم 24 نوامبر صادر شده و 6 دسامبر از طریق پست اومد
    در ضمن من اصلا باهاشون هیچ تماسی نگرفتم
    رشته من Environment هست
    نگران نباشید برای خیلی از دوستان این نامه نیومده ، اما ویزاشون اومده
    موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    سلام

حتما پاسپورت قبلیتونو ببرید، در ضمن از روی ویزای شین گنتون کپی رنگی بگیرید
    کپی رنگی از اولین مهر ورود به اروپا و آخرین مهر خروج در پاسپورت پیشین ضروری است
    موفق باشید
    ببخشيد اين كه ويزاي توريستي نيست كه مثلا بگن خوب چون شما قبلا شينگن داشتين و برگشتين مملكت خودتون پس بفرمايين اين ويزاي گرين كارتو بگيرين يا راحتتر بهتون ويزاي گرين كارت ميديم!؟!؟

Junior Member

)دوست عزیز cdmc100نه این طوری نیست که شما می فرماییدبرای اثبات تحصیل در اروپا و تعیین دوره مدت تحصیل در اروپا این کار مورد نیازهاز من که کپی رنگی خواستن هم از ویزام هم از اولین مهر ورود و آخرین مهر خروج و حتی گفتن با خودکار دقیقا مهرهای ورود و خروجمو علامت بزنمربطی به ویزای توریستی و اینکه تضمینی برای گرفتن گرین کارت هست نداره

دوستان لطفا راجع به رشته :building engineering که در پوزیتیو لیست بوده و هنوزم هست اگه تجربه یا اطلاعات خاصی دارین بگین . من تا جایی که می دونم ایران ما مهندسی عمران دارین (Civil engineering) و مهندسی معماری (architectural engineer) و شاید رشته های دیگه ای مثل مهندسی سازه و ... داشته باشیم . اما دقیقا چیزی به عنوان building engineering نداریم . اصولا معماری با مهندسی معماری دو رشته متفاوتند به شکلی که در ویکیپدیا هم ببینین architectural engineering = building engineering توضیح داده شده . دانشگاه های زیادی را سرچ کردم و متوجه شدم تایتل building engineering گاهی به معماری و گاهی به عمران اطلاق میشه .
    در مورد دانمارک واقعا کدوم رشته و کدام مدرک ایرانی زیر مجموعه building architecture قرار می گیره! ؟
    من این لینکو پیدا کردم که jobs with related title را لیست کرده !؟
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

دوست عزیز cdbmc100 این طوری نیست که شما می فرمایید ،برای اثبات تحصیل در اروپا و تعیین دوره مدت تحصیل این کار مورد نیازه، از من که کپی رنگی خواستن !! هم از ویزام هم از اولین مهر ورود و آخرین مهر خروج و حتی گفتن با خودکار دقیقا مهرهای ورود و خروجمو علامت بزنم !!!!ربطی به ویزای توریستی و اینکه تضمینی برای گرفتن گرین کارت هست نداره.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    اقا بهزاد ببخشيد يعني ميشه از اين نوشته ها اين طوري استنباط كرد كه ليستي كه زمان اقدام كردن موجود بوده هم ملاك اراىه امتياز پوزيتيو ليست ههستش
    يعني براي پرونده أيشون اگه سابقه كارشون با research management هم خواني داشت حتي با توجه به اينكه اين رشته در ليست جديد نيست امتيازش به ايشون تعلق مي گرفت؟
    اینطور میشه استنباط کرد که نه تنها با لیست همون موقع چک کردند، بلکه با لیست جدید هم چک کردند. یعنی اگر شما سپتامبر اپلای کرده باشین، هم با لیست سپتامبر و هم با لیست جدید چک میکنن که این خیلی خوبه.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ragazzapersia نمایش پست ها
    دوستان لطفا راجع به رشته :building engineering که در پوزیتیو لیست بوده و هنوزم هست اگه تجربه یا اطلاعات خاصی دارین بگین . من تا جایی که می دونم ایران ما مهندسی عمران دارین (Civil engineering) و مهندسی معماری (architectural engineer) و شاید رشته های دیگه ای مثل مهندسی سازه و ... داشته باشیم . اما دقیقا چیزی به عنوان building engineering نداریم . اصولا معماری با مهندسی معماری دو رشته متفاوتند به شکلی که در ویکیپدیا هم ببینین architectural engineering = building engineering توضیح داده شده . دانشگاه های زیادی را سرچ کردم و متوجه شدم تایتل building engineering گاهی به معماری و گاهی به عمران اطلاق میشه .
    در مورد دانمارک واقعا کدوم رشته و کدام مدرک ایرانی زیر مجموعه building architecture قرار می گیره! ؟
    من این لینکو پیدا کردم که jobs with related title را لیست کرده !؟
    ممنون میشم جواب بدین
    من چون خودم لیسانس مهندسی عمران داشتم (البته رشته فوقم یعنی مهندس محیط زیست پوزیتیو لیست بود) ولی از جاب سنتر پرسیدم. بهم گفتن که چیزی که در ایران و بعضی کشورها تحت عنوان مهندسی عمران خونده میشه، ترکیبی از درسهای سازه ای، راه، آب و خاک هست. البته اینها هم مهندسی عمران دارند ولی با مهندسی ساختمانشون فرق داره. مهندسی ساختمان اکثر درسهاش مربوط به سازه و ژئوتکنیک هست. برای مثال میتونین سیلابس درسی شون رو اینجا چک کنین.
    http://shb.dtu.dk/default.aspx?docum...version=newest

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)