صفحه 223 از 638 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    سلام
    نامه با پست رسید رشته من شیمی تجزیه هست
    ممنون - تبریک می گم چون وقتی مدرکتان برای ارزشیابی ارسال می شه یعنب احتمال 100 گرفتن خیلی بالاست و گرنه برای ارزشیابی نمی فرستادن.
    من رشتم صنایع است فوق لیسانس 60 - سن 28 سال : 15 امتیاز- زبان تافل 96 : 20 امتیاز - فقط 5 امتیاز تحصیل در اروپا رو میخوام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    ممنون - تبریک می گم چون وقتی مدرکتان برای ارزشیابی ارسال می شه یعنب احتمال 100 گرفتن خیلی بالاست و گرنه برای ارزشیابی نمی فرستادن.
    من رشتم صنایع است فوق لیسانس 60 - سن 28 سال : 15 امتیاز- زبان تافل 96 : 20 امتیاز - فقط 5 امتیاز تحصیل در اروپا رو میخوام
    سلام دوست عزیز
    لطفا به کسی امید واحی ندید تمام مدارک برای ارزیابی ارسال میشه و این روند کار هست و هیچ ربطی به امتیاز 100 آوردن نداره، اولین مرحله همین ارزیابی مدارک هست

سلام دوست عزیز،
    اطلاعات ما عموماً مربوط به تجربه هامون و جستجو در اینترنت میشه، و تمامی صحبت هایی که اینجا میشه عموماً برای راهنمایی هستش؛ حال با توجه به اینکه برخوردها در سفارت متفاوت است، در نتیجه ممکن است در موارد مشابه رفتار متفاوتی مشاهده شود. اما باز به هر حال خوشحالیم که مدارکت رو تحویل دادی.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان....من 2 روز پیش واسه تحویل مدارک رفتم سفارت تا مداچند تا نکته هست که من اینجا خدمتتون باید عرض کنم و چند تا گلایه دارم از دوستانی که اطلاعات کاملی ندارن و خوب بواسطه اطلاعات اونا 4 ساعت الاف شدم تو سفارت
    1---حتما حتما تمام مدارک اصلیتون رو به همراه داشته باشین. اصل تاییدیه کاری، اصل شناسنامه، اصل گذرنامه، اصل مدارک تحصیلی و ریز نمرات....به این بسنده نکنین که در ترجمه هایی که دارین فتوکپی تایید شده دادگستری پلمب شده با ترجمه هست!!
    2- لازم نیست که از تمام صفحات گذرنامه یا حتی به قول یکی از دوستان از جلد گذرنامه و شناسنامه فتو تهیه کنین.صرفا صفحاتی که اطلاعات داره و مهر زده شده. از جلد هم فتو نمیخواد.
    3- لازم نیست به قول یکی از دوستان 1000 یا 800 دلار به همراه داشته باشین. به ازای هر مدرک دانشگاه 35 و ریز نمره دانشگاه 35 دلار و به ازای پاسپورت و شناسنامه هر کدوم 35 و به ازای هر مدرک و تاییده کاری 35 دلار...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان....من 2 روز پیش واسه تحویل مدارک رفتم سفارت تا مداچند تا نکته هست که من اینجا خدمتتون باید عرض کنم و چند تا گلایه دارم از دوستانی که اطلاعات کاملی ندارن و خوب بواسطه اطلاعات اونا 4 ساعت الاف شدم تو سفارت
    1---حتما حتما تمام مدارک اصلیتون رو به همراه داشته باشین. اصل تاییدیه کاری، اصل شناسنامه، اصل گذرنامه، اصل مدارک تحصیلی و ریز نمرات....به این بسنده نکنین که در ترجمه هایی که دارین فتوکپی تایید شده دادگستری پلمب شده با ترجمه هست!!
    2- لازم نیست که از تمام صفحات گذرنامه یا حتی به قول یکی از دوستان از جلد گذرنامه و شناسنامه فتو تهیه کنین.صرفا صفحاتی که اطلاعات داره و مهر زده شده. از جلد هم فتو نمیخواد.
    3- لازم نیست به قول یکی از دوستان 1000 یا 800 دلار به همراه داشته باشین. به ازای هر مدرک دانشگاه 35 و ریز نمره دانشگاه 35 دلار و به ازای پاسپورت و شناسنامه هر کدوم 35 و به ازای هر مدرک و تاییده کاری 35 دلار...
    در مورد چیزهایی که لازمه به همراه داشته باشین که البته همیشه گفته شده باید اصل مدارک باشه. اما چیزهایی که میگین لازم نیست، تجربه 29 سال زندگی من در ایران می گه همیشه یه گونی کپی اضافه از هر مدرکی (از گواهی تولد تو بیمارستان تا گواهی فوت جد پدری باید تو هر اداره و سفارتی همراهتون باشه)

بنده خودم روزی که رفتم سفارت، تنها مدرک ناقصم، کپی جلد پاسپورت بود! که اصلا فکر نمی کردم بخواد. بخاطر همین مجبور شدم بیام بیرون و رفتم اداره پست همون نزدیک و حالا اون واحد کپی گیر داده بود که پدر تیونر دستگاه در میاد و کپی نمیگیرم و خلاصه با دادن 500 تومان راضیش کردم که کپی بگیره و برگشتم دادم به اون خانم.

یکی از بچه ها که تازه هم اومده اینجا، بهش گیر داده بودن که چرا از صفحات خالی پاسپورت کپی نگرفتی! و اون بنده خدا هم مجبور شده بود بره اداره پست کپی بگیره!

بنابراین به نظرم توصیه دوستان کاملا درسته. تو ایران همه چیز بستگی به طرف داره. بردن پول اضافه، کپی های اضافه (البته در یک کیسه جدا از مدارک اصلی که حرص آفیسر سفارت رو درنیاره البته) هیچ ضرری نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

سلام عرض شد
    من هفته ديگه وقت مصاحبه دارم.لطفا راهنماييم كنيد
    من پاسپورتم از زمانى كه تمديد كردم فقط يه ويزا خورده توش با اين اوصاف از برگه خالى هاشم دوباره پرينت رنگى بگيرم
    ؟
    چند تا عكس ٣/٥*٤/٥ بايد همراهم باشه ؟

Junior Member

سلام navidmunchen دو ست عزیز همون طور که آقا بهزاد گفتند:"بردن پول اضافه، کپی های اضافه (البته در یک کیسه جدا از مدارک اصلی که حرص آفیسر سفارت رو درنیاره البته) هیچ ضرری نداره. " بهتره از همه صفحات کپی بگیرید ، حتی جلد پاسپورت !! عکس هم بیشتر از یکی لازم نیست اما شما اگر اضافه دارید ، جهت اطمینان 5-6 تا همراهتون باشه ، اضرر که نداره موفق باشید و امیدوارم تحویل مدارکتون با آرامش و بی مشکل انجام بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

سلامfatima5717 مرسى از راهنماييتون نكته خاصى تو برخورد با افيسر تو روز مصاحبه هست كه بايد رعايت كنم؟

Junior Member

نکته خاصی در رابطه با افیسر نیست ، فقط مدارکتونو به ترتیب نوشته شده در فرم GR1 مرتب توی یک فولدر بگذارید که هر کدومو خواستن بی معطلی تحویلشون بدید. موبایل و کیف نبرید چون علی آقا ( مسوول امور داخلی سفارت ) مسوولیت قبول نمی کنه و وسایلتونو تحویل نمی گیره!! وقتی رسیدید زنگ در رو بزنید و به علی آقا اطلاع بدید که برای تحویل مدارک اومدید .

Junior Member

سلام دوستان ما یه نامه گرفتیم که مدارک شما 14 نوامبر رفته برای ارزشیابی و دو ماه طول میکشه بعد اون ما تا 20 روز بعد تصمیم میگیریم. دوستان مطلع لطف کنن بگن ما کجای کاریم و بعدش چی میشه. مصاحبه ما اسفند 90 بوده فوق لیسانس کامپیوتر

Junior Member

سلام دوستان. من 6 ماه از 3 سال سابقه کارم میشه درست زمانیکه درسم تموم شده و داشتم روی پایان نامه کار میکردم. اما فول تایم مشغول بکار بودم. فکر میکنید اگر از شرکت نامه بگیرم که فول تایم بودم باز مشکلی ایجاد میشه و اون 6 ماه رو قبول نمی کن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)