صفحه 224 از 638 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrozo نمایش پست ها
    سلام دوستان ما یه نامه گرفتیم که مدارک شما 14 نوامبر رفته برای ارزشیابی و دو ماه طول میکشه بعد اون ما تا 20 روز بعد تصمیم میگیریم. دوستان مطلع لطف کنن بگن ما کجای کاریم و بعدش چی میشه. مصاحبه ما اسفند 90 بوده فوق لیسانس کامپیوتر
    با سلام
    با توجه به مطالب شما، صدور ویزای شما طی اواخر بهمن یا در اسفتد ماه انجام میشه و به سلامتی می توانید برای رفتن اقدام کنید. در صورت متاهل بودن، پیشنهاد می کنم اگر برای همسرتون اقدام نکردین، هر چه سریعتر فرم FA8 رو پر کنید و اقدام کنید تا طی یک ماهه آتی ویزای ایشون نیز صادر بشه....
    با آرزوی موفقیت

با سلام خدمت دوستان
    همسر من فوق لیسانس شهرسازی هستش و 15 سال سابقه کار داره اما توی رشته تحصیلس نیست حتمآ باید فرم بیمه در رشته تحصیلی باشه یا میتونه در هر رشته ای باشه؟
    همچنین مبلغی که باید توی حساب بانکی برای تادییه باشه تا چند وقت باید در حساب بمونه و برداشت نشه؟ همچنین الآن دقیقآ چند دلار باید توی حساب باشه؟
    اگر بتونید برای من ایمیل بزنید ممنون میشم چون گشتن توی این سایت برام مشکل هستش. باز هم سپاسگزارم. rabi_ka2002@yahoo.com

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rabi_ka2002 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    همسر من فوق لیسانس شهرسازی هستش و 15 سال سابقه کار داره اما توی رشته تحصیلس نیست حتمآ باید فرم بیمه در رشته تحصیلی باشه یا میتونه در هر رشته ای باشه؟
    همچنین مبلغی که باید توی حساب بانکی برای تادییه باشه تا چند وقت باید در حساب بمونه و برداشت نشه؟ همچنین الآن دقیقآ چند دلار باید توی حساب باشه؟
    اگر بتونید برای من ایمیل بزنید ممنون میشم چون گشتن توی این سایت برام مشکل هستش. باز هم سپاسگزارم. rabi_ka2002@yahoo.com

با سلام
    آدرس سایت اصلی: http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    موفق باشین

سلام
    کسی یادش هست میزان مبلغ مورد نیاز برای تاییدیه بانکی در سال 2012 چند بوده؟ به نظر میرسه که مبلغش اضافه شده.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام
    کسی یادش هست میزان مبلغ مورد نیاز برای تاییدیه بانکی در سال 2012 چند بوده؟ به نظر میرسه که مبلغش اضافه شده.
    با سلام
    مبلغ داخل سایت مربوط به سال 2011 هست مه ظاهراً تا الان تغییر نکرده....

The monthly Start Help rates before tax are (2011 level):

• DKK 5,367 for persons under the age of 25 living alone
    • DKK 6,472 for persons over the age of 25 living alone
    • DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

It is possible to receive a caregiver supplement if there are children under 18 living in the household. A household can receive a maximum of two caregiver supplements. The monthly caregiver supplement is (2011 level):

• DKK 1,342 per child for married or cohabiting parents
    • DKK 1,619 per child for single parents

Bank account statements and similar documents can be used as documentation that you can support yourself and any accompanying family members.
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

آخه تا اونجایی که من یادمه معادل مبلغ مورد نیاز برای نفر اصلی زیر 15 تومن بود، اما الان با نرخ مرجع میشه بالای 17 تومن. و باز تا اونجایی که یادمه برای هر نفر یالای 25 سال 5367 کرون لازم بود که فرقی نداشت که نفر اصلی باشه یا همراه. اگه اشتباه میکنم بگید!

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    مبلغ داخل سایت مربوط به سال 2011 هست مه ظاهراً تا الان تغییر نکرده....

The monthly Start Help rates before tax are (2011 level):

• DKK 5,367 for persons under the age of 25 living alone
    • DKK 6,472 for persons over the age of 25 living alone
    • DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

It is possible to receive a caregiver supplement if there are children under 18 living in the household. A household can receive a maximum of two caregiver supplements. The monthly caregiver supplement is (2011 level):

• DKK 1,342 per child for married or cohabiting parents
    • DKK 1,619 per child for single parents

Bank account statements and similar documents can be used as documentation that you can support yourself and any accompanying family members.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها

حق با شماست. نمی دونم چرا همچین اشتباهی کردم. احتمالا یا پیشترها (چند سال پیش برای نمونه) شامل کشورهای اسکاندیناوی میشده و سپس تغییرش دادن و یا اینکه نمیدونم چرا فکر می کردم که تنها شامل کشورهای اسکاندیناوی هست.

به هر روی سپاس از تذکرتون و امیدوارم ادمین برای جلوگیری از اشتباه دیگران اون پست منو پاک کنه

پیروز باشید.
    خودتون می تونین اون پستتون را پاک کنین.با این پست اشتباه شما شوک بدی به من وارد شد چون من بدون این 5 امتیاز به 100 نمی رسیدم .

Junior Member

با سلام به همه
    بیمه ای که برای من رد شده به عنوان کارگر ساده و بر اساس حداقل دستمزد بوده
    اما گواهی سابقه کارم به عنوان کارشناس ارشد مکانیک هست و شرح وظایفم در قسمت نظارت و اجرا داخلش اومده
    میخواستم بپرسم که امکان داره به این قضیه ایراد بگیرن؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Junior Member

سلام، GOODARZI دوست عزیز بارها و بارها در این فروم گفته شده که نیازی به سابقه بیمه نیست، فقط نامه ای به زبان انگلیسی که عنوان شغلی، شرح وظایف ، تعداد سالهای اشتغال و فول تایم بودن توش قید شده باشه ، کافیه.با تهیه سابقه بیمه هم کار خودتونو مشکل می کنید و هم APPLY کردن بقیه افراد که سابقه بیمه ندارند رو مشکل تر!از طرفی با توجه به اینکه سابقه بیمه شما با عنوان کاریتون هماهنگی نداره ، پیشنهاد می کنم اصلا سابقه بیمتون رو نبرید!!!!!موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

ممنون از پاسخ شما . من فرم همراه fa8 رو پر کردم ولی نمیدونم برای پرداخت هزینه ها چظور عمل کنم. پارسال از ما تو سفارت ریال گرفتن . دوستان با تجربه لطف کنن راهنمایی بفرمایند. سپاسگذارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)