صفحه 225 از 638 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235275325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrozo نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون از پاسخ شما . من فرم همراه fa8 رو پر کردم ولی نمیدونم برای پرداخت هزینه ها چظور عمل کنم. پارسال از ما تو سفارت ریال گرفتن . دوستان با تجربه لطف کنن راهنمایی بفرمایند. سپاسگذارم
    ظاهرا بعضی از صرافی ها با دریافت مبلغی این کار را انجام می دهند ار این طریق پیگیر باشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    در فرم GR1 نوشته شده که
    Declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents (should
    not be enclosed if the education is Danish). Please note: The declaration should be signed and sealed by a higher
    authority at the educational institution. The name and contact information of the signing authority must be provided
    in type writing/print
    آیا همچنین نامه ای رو دانشگاه ها صادر می کنند؟ ممنون می شوم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند که این نامه رو از کدوم قسمت دانشگاه ها می شه گرفت یا باید بریم وزارت علوم؟

Junior Member babak-54 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bharati Vidyapeeth University- India- M.Sc. IT

سلام به دوستان خوبم
    من چند روز پیش به سفارت ایمل زدم برای گرفتن وقت مصاحبه. اما در جواب به زمان انقضای پاسپورتم گیر دادن. تاریخ انقضای پاسم 1/05/2016 هست.کلا ایملی که بدا من اومده اینه :
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.

In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time. The interviews are already in the middle of 2013.

حالا به نظر شما باید پاس جدید بگیرم و دوباره ایمیل درخواست تعیین وقت مصاحبه بدم یا با همین ایملی که الان زدم وقت مصاحبه بهم اعلام میشه.
    فایل نامبر کبک : 31-10-2011 --- آپديت اول: 20-04-2015 --- آپدیت دوم 10-08-2015 --- زمان مصاحبه : قبول بدون مصاحبه --- صدور CSQ - تاریخ 19-10-2015 --- فایل نامبر فدرال: 01-03-2016 --- مدیکال: 14-03-2016 --- ویزا : 13-06-2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak-54 نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوبم
    من چند روز پیش به سفارت ایمل زدم برای گرفتن وقت مصاحبه. اما در جواب به زمان انقضای پاسپورتم گیر دادن. تاریخ انقضای پاسم 1/05/2016 هست.کلا ایملی که بدا من اومده اینه :
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.

In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time. The interviews are already in the middle of 2013.

حالا به نظر شما باید پاس جدید بگیرم و دوباره ایمیل درخواست تعیین وقت مصاحبه بدم یا با همین ایملی که الان زدم وقت مصاحبه بهم اعلام میشه.
    منظورشون اين بوده که اگر ويزاتون اعتبار کافی ندارد،...

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    آخه تا اونجایی که من یادمه معادل مبلغ مورد نیاز برای نفر اصلی زیر 15 تومن بود، اما الان با نرخ مرجع میشه بالای 17 تومن. و باز تا اونجایی که یادمه برای هر نفر یالای 25 سال 5367 کرون لازم بود که فرقی نداشت که نفر اصلی باشه یا همراه. اگه اشتباه میکنم بگید!
    با سلام
    هزینه نفر اصلی (زیر 25 سال): 5367 کرون ماهیانه = 64404 کرون سالیانه = با فرض هر دلار برابر 5.7 کرون = 11300 دلار = با فرض ارز مرجع 1226 تومانی = حدود 14 میلیون تومان
    هزینه نفر اصلی (بالای25 سال): 6472کرون ماهیانه = 77664کرون سالیانه = با فرض هر دلار برابر 5.7 کرون = 13625دلار = با فرض ارز مرجع 1226 تومانی = حدود 16.7میلیون تومان
    هزینه هر نفر همراه نیز مشابه نفر اصلی زیر 25 سال است یعنی برابر با حدود 14 میلیون تومان است

در مجموع هزینه دو نفر معادل 25000 دلار یعنی حدود 31 میلیون تومان می باشد....

موفق باشید

Junior Member

دوستان میشه منو راهنمایی کنین؟ لطفاً
    من 6 ماه از 3 سال سابقه کارم میشه درست زمانیکه درسم تموم شده و داشتم روی پایان نامه کار میکردم. اما فول تایم مشغول بکار بودم. فکر میکنید اگر از شرکت نامه بگیرم که فول تایم بودم باز مشکلی ایجاد میشه و اون 6 ماه رو قبول نمی کن؟ یعنی نامه شرکت کافیه یا برای اونا ملاک زمان فارغ التحصیلی هستش....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    دوستان میشه منو راهنمایی کنین؟ لطفاً
    من 6 ماه از 3 سال سابقه کارم میشه درست زمانیکه درسم تموم شده و داشتم روی پایان نامه کار میکردم. اما فول تایم مشغول بکار بودم. فکر میکنید اگر از شرکت نامه بگیرم که فول تایم بودم باز مشکلی ایجاد میشه و اون 6 ماه رو قبول نمی کن؟ یعنی نامه شرکت کافیه یا برای اونا ملاک زمان فارغ التحصیلی هستش....
    کاره زمان تحصیل پارت تایم حساب میشه حداقل که در مورد تعدادی اینجوری حساب شده
    موفق باشید

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط babak-54 نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوبم

سلام
    به نظر اهالی سفارت، بهتر ه زمانی که شما درخواست ویزا میدید حداقل 4 سال از اعتبار ویزاتون باقی مونده باشه که در زمان دریافت ویزای سه ساله، مدت زمان اعتبار پاسپورت شما کمتر از انقضای ویزای 3 ساله شما نباشه که اگر باشه مجبورین برای تمدید ویزا و پاسپورت در دانمارک هزینه بیشتری رو تقبل کنید....
    به همین دلیل پیشنهاد می کنند تا پاسپورت خودتون رو عوض کنید و سپس برای ساخت Cade Order ID اقدام کنید (همانطور که می دانید زمان ساخت پروفایل شماره پاسپورت لازم هست و شماره پاسپورت نیز با تغییر آن عوض می شود)....
    با توجه به ایمیل فوق، رزرو تقریبی زمان شما انجام شده ولی شما می بایست در اسرع وقت نسبت به تعویض پاسپورت خودتون اقدام کنید... زمان دقیق مصاحبه و تحویل مدارک متعاقباً با ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد و شما پس از آن می توانید با شماره پاسپورت جدید خودتون برای ساخت Cade Order ID اقدام کنید....

موفق و پیروز باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به مطالب شما، صدور ویزای شما طی اواخر بهمن یا در اسفتد ماه انجام میشه و به سلامتی می توانید برای رفتن اقدام کنید. در صورت متاهل بودن، پیشنهاد می کنم اگر برای همسرتون اقدام نکردین، هر چه سریعتر فرم FA8 رو پر کنید و اقدام کنید تا طی یک ماهه آتی ویزای ایشون نیز صادر بشه....
    با آرزوی موفقیت

سلام دوست عزیز منون از پاسخ شما . من فرم FA8 برای همسر رو پر کردم.من این060 2 کرون رو باید با کردیت کارت پرداخت کنم؟ به چه شماره حسابی؟
    یکی از دوستان نوشته بود 237 دلار و چند تا 30 دلار برا برابر اصل مدارک روز سفارت همراتون باشه این برا چیه؟ ممنون میشم اگه کس دیگه هم تجربه ای داره بگه

Junior Member

سلام دوستان. کسی می دونه که بعد از دریافت گرین کارت چه مدت زمان وقت هست که وارد دانمارک بشی؟ و جه مدت باید اونجا حتما بمونی تا مدارک به آدرست ارسال بشه>

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)