صفحه 226 از 638 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط poyan100 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می دونه که بعد از دریافت گرین کارت چه مدت زمان وقت هست که وارد دانمارک بشی؟ و جه مدت باید اونجا حتما بمونی تا مدارک به آدرست ارسال بشه>
    شما هيچ وقت گرين كارت دريافت نخواهيد كرد اول به شما يه ويزاي شش ماهه مي دن كه تا سه ماه وقت دارين وارد دانمارك بشين و اگه خوش شانس باشيد تا دو ماه بعد كارت أقامت تونو در دانمارك دريافت مي كنيد مورد هاي سه هفته اي و چهار ماهه هم داشتيم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستانيكه جوامثبت يا منفي دريافت كردن لطفا بگن تا حالا با ايميل بهتون اطلاع رساني شده؟ من أمروز متوجه شدم تو أون نامه ايكه از طريق سفارت دريافت كردم ادرس ايميل مؤ اشتباه ثبت كردند براي همين مي خوام بدونم لازمه بهشون بگم ايميل مؤ درست كنند يا ضرورتي نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط poyan100 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    در فرم GR1 نوشته شده که
    Declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents (should
    not be enclosed if the education is Danish). Please note: The declaration should be signed and sealed by a higher
    authority at the educational institution. The name and contact information of the signing authority must be provided
    in type writing/print
    آیا همچنین نامه ای رو دانشگاه ها صادر می کنند؟ ممنون می شوم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند که این نامه رو از کدوم قسمت دانشگاه ها می شه گرفت یا باید بریم وزارت علوم؟

پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام منظورش همون نامه تاييده مداركتون كه برخى از دانشگاهها صادر ميكنند

درود

در مورد دانمارک من موردی رو سراغ ندارم با ایمیل اطلاع رسانی بشه ولی در مورد سوئد با خود من چندین بار برای درخواست مدارک اضافی از طریق ایمیل تماس گرفتند. توصیه می کنم حتما بهشون اطلاع بدید که درست کنند. کار از محکم کاری عیب نمی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوستانيكه جوامثبت يا منفي دريافت كردن لطفا بگن تا حالا با ايميل بهتون اطلاع رساني شده؟ من أمروز متوجه شدم تو أون نامه ايكه از طريق سفارت دريافت كردم ادرس ايميل مؤ اشتباه ثبت كردند براي همين مي خوام بدونم لازمه بهشون بگم ايميل مؤ درست كنند يا ضرورتي نداره.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سلام به همگی دوستان
    حالتون خوبه؟ خبر جدیدی ندارین؟
    کی میدونه موقع رفتن بهتره چقدر دلار همراه باشه؟ با این پول نقد اونجا باید چه کار کرد؟

Senior Member

5 ماه پیش وقت مصاحبه خواستم ازشون و چندین بار هم تلفن و ایمیل که چی شد؟ همش جواب میدادن که صبر کنید!
    تازه امروز ایملشون اومده که ببخشید ما ایمیل ارسالی شما که اطلاعاتتون توش بود رو گم کردیم دوباره بفرست!!! منم حسابی از خجالتشون در اومدم. خیلی بی نظمن اینا

Junior Member

دوستان ویزای من امروز اومد....دقیقا 3 ماه بعد از اون نامه که فرستاده بودن 1 نوامبر .....من اخر ژانویه 2012 اپلای کرده بودم.......

دوستان ایا کسی اطلاع داره چه مدت وقت هست که برم سفارت و ویزامو بگیرم؟

دوستان همسر من فوق ایسانس شهرسازی هستش و لیسانس اقتصاد و متآسفانه هیچ کدوم از رشته هاش توی لیست مشاغل نیست میشه بگید میتونه اقدام کنه یا نه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rabi_ka2002 نمایش پست ها
    دوستان همسر من فوق ایسانس شهرسازی هستش و لیسانس اقتصاد و متآسفانه هیچ کدوم از رشته هاش توی لیست مشاغل نیست میشه بگید میتونه اقدام کنه یا نه؟
    با سلام
    جهت اقدام کردن، بودن عنوان شغلی و رشته در positive list الزامی نیست ولی می بایست مجموع امتیازات شما به عدد 100 برسد. با توجه به امتیاز مثبت این رشته ها، متقاضیانی که در لیست مذکور قرار دارند شانس بیشتری جهت رسیدن به امتیاز 100 دارند....
    از طرف دیگر متقاضیانی که در لیست مذکور قرار دارند شانس بیشتری جهت پیدا کردن کار در دانمارک دارند....
    ولی همه اینها جهت اطلاع شما می باشد. در صورتیکه امکان رسیدن به امتیاز 100 را دارید می توانید اقدام کنید......
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

سلام hasanak
    خوش اومدی دوباره به این فروم... چند مدت تشریف نداشتین دلمون واست تنگ شده بود....!!!....
    امیدواریم هر چه سریعتر خبرای خوشی از شما داشته باشیم....

یا آرزوی موفقیت همگی دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)