صفحه 229 از 558 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239279329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    بچه ها من خیلی استرس دارم میشه امتیازهای من را یکبار هم شما حساب کنید ؟ تشکر
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    سابقه 2 سال پوزیتیو لیست و 4سال فاقد پوزیتیولیست
    مدرک درج شده در پوزیتیولیست حسابرسی هستش ولی ما در ایران فقط حسابداری داریم نه حسابرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    مدرک درج شده در پوزیتیولیست حسابرسی هستش ولی ما در ایران فقط حسابداری داریم نه حسابرسی
    سلام
    در مورد شما یه کم بهید میدونم مدرک شما پوزیتیو باشه اخه actuary بیشتر محاسب بیمه ای هستش(یا حداقل یه معنی اون که من باهاش کاملا اشنائی دارم) و کسی هست که توی شرکت بیمه براورد و محاسبات اماری مورد نیاز بیمه رو میکنه(خودم چون یه مدت تو این کار فضولی کردم میدونم که با حسابداری ربطی نداره در این معنی البته) و اون چیزی که شما خوندین accounting هست که چیز دیگه ای هست
    از ویکی پدیا رفرنس میدم
    Occupation
    Names Actuary
    Activity sectors Insurance, Reinsurance,Pension plans, Social welfare programs
    Description
    Competencies Mathematics, finance, analytical skills, business knowledge

ولی در مورد حسابداری به نقل از باز ویکی
    ÷س میبینید که کاملا متفاوته متاسفانه .ولی باز از سفارت بپرسید
    ÷س امتیاز شما میشه
    ایلتس 10
    مدرک 60
    سابقه 5(پوزیتیو کلا نیستید)

امتیاز کل 90

یک کاری که دوستان میکنن اینه که معنی شغل رو تو بابیلون سرچ میکنن.در صورتی که این کاملا اشتباهه. بلکه یه سرچ تو نت بخصوص ویکی و سایت های دانشگاههای دانمارک بکنید و ببینید دقیقا فیلد رشته چی هست اونوقت از این گیجی در میاید. کار دیککه ای هم که میشه کرد تو سایت های کاریابی در مورد فیلد کاری اون رشته توضیحاتی بعضی وقت ها هست (مثلا ذیل عنوان job description ) که نشون میده تو اون کشور منظور از اون شغل چیه دقیقا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام
    در مورد شما یه کم بهید میدونم مدرک شما پوزیتیو باشه اخه actuary بیشتر محاسب بیمه ای هستش(یا حداقل یه معنی اون که من باهاش کاملا اشنائی دارم) و کسی هست که توی شرکت بیمه براورد و محاسبات اماری مورد نیاز بیمه رو میکنه(خودم چون یه مدت تو این کار فضولی کردم میدونم که با حسابداری ربطی نداره در این معنی البته) و اون چیزی که شما خوندین accounting هست که چیز دیگه ای هست
    از ویکی پدیا رفرنس میدم
    Occupation
    Names Actuary
    Activity sectors Insurance, Reinsurance,Pension plans, Social welfare programs
    Description
    Competencies Mathematics, finance, analytical skills, business knowledge

ولی در مورد حسابداری به نقل از باز ویکی
    ÷س میبینید که کاملا متفاوته متاسفانه .ولی باز از سفارت بپرسید
    ÷س امتیاز شما میشه
    ایلتس 10
    مدرک 60
    سابقه 5(پوزیتیو کلا نیستید)

امتیاز کل 90
    عزیزم مرسی که وقت گذاشتی
    توی ویکی دقیقا بعد از رشته های حسابداری این را گذاشته
    پس AUDITOR را بعنوان زیر شاخه حسابداری قبول داره درسته ؟؟
    باز هم منتظر نظر شما هستم مرسی

عزیزم مرسی که وقت گذاشتی
    توی ویکی دقیقا بعد از رشته های حسابداری این را گذاشته
    پس AUDITOR را بعنوان زیر شاخه حسابداری قبول داره درسته ؟؟
    باز هم منتظر نظر شما هستم مرسی
    برای نتیجه گیری میتونید به این منابع و توضیحات رجوع کنید
    1- http://www.differencebetween.com/dif...nd-vs-auditor/
    2-http://wiki.answers.com/Q/Is_an_accountant_the_same_as_an_auditor
    در اصل auditor دارای یه اسکیل خاص در بخشی از حسابداری هست که میتونین یه مثال از شغل های زیر مجموعه حسابداری رو اینجا ببینید و تعداد افرهای موجود برای هر پوزیشن. که میبینید برای auditro 177 شغل وجود داره در صورتی که شغل های موجود همگه که چند هزارتائی هست همشون ذیل عنوان accoumtimg سرچ شدن.
    Accounts Admin (433)
    Accounts Assistant (1,165)
    Accounts Manager (185)
    Analyst (499)
    Assistant Accountant (539)
    Auditor (177)
    Bookkeeper (291)
    Credit Controller (920)
    External Auditor (Non-Qual.) (5)
    Finance Manager (314)
    Graduate training and internship schemes (43)
    Insolvency (63)
    Internal Auditor (Non-Qual.) (16)

Legal Cashier (51)
    Management Accountant (Part-Qual.) (537)
    Part-Qualified Acc. (353)
    Payroll (922)
    Practice (Non-Qual.) (386)
    Project Accountant (38)
    Public Sector (36)
    Purchase Ledger Clerk (752)
    Qualified by Experience (73)
    Sales Ledger Clerk (161)
    Treasury (62)
    Other Accountancy (911)

این حرف من یعنی چی؟ یعنی اینکه هر حسابداری جزو نیاز های دانمارک نیست. بلکه حسابداری مورد نیاز هست که تجربه و مدارک مربوط به audit داشته باشه. چرا من حالا اینقدر اصرار دارم و وسواسی بهتون توضیح میدم به 2 دلیل
    1- اینکه برای زندگی تون توی دانمارک ببینین چقدر میتونین برنامه بریزین و نمی خوام تجربه منتظر بودن با یه امید غیر معقول همه زندگی تون رو پر کنه(بیوفتید توی اینترنت و اول با وسواس ببینید رشته مورد نیازشون چه مفهومی داره) حقیقتش لیست مشاغل مثل فوتبال ایران و مکزیکه که ما همه چون دوس داشتیم ببریم مکزیکو هی بایاس داشت تحلیل هامون و هزار دلیل می اوردیم که میتونیم ببریم. ت. لیست مشاغل هم واقعیت ها رو ببینید نه "اخجون دانمارک" رو مگر اینکه هیچ انتطار و استرسی ندارید و عشقی اپلای میکنید و شدن و نشدنش براتون فرقی نداره.
    2- یه عده از دوستان هستن که براشون مسئله موندن و رفتن مرگ و زندگیه و وقتی میبینن ما امتیاز هامون رد شده شبها کلی استرس میکشن در صورتی که اگر بدونن امتیاز ها واقع بینانه نبوده یا خودمون هم شک داشتیم شب راحت تر میخوابن و اگه شغلشون دقیقا در لیست هست یک سال اضطراب نمیکشن که چی میشه. وگرنه منظور من اثبات کمی امتیازه کسی نیست باور بفرمائید

بله audit زیر مجموعه ای از حسابداریه ولی دقیقا auditor می خوان نه حسابدار. مثلا یه پزشک اکثر کارای پرستار رو بلده ولی اگر پرستار بخوان پزشک نمی تونه اقدام کنه. حتی تو خیلی کشورها پزشک متخصصی که عمومی رو گذرونده نمی تونه بگه من بیخیال مدرک تخصصم میشم و عمومی کار میکنم. اینو بهش میگن در بعضی موارد اورکوالیفای بودن.

حالا راه حل شما: فکر کنم بهتره مدارک سابقه کاری تون رو منطبق با نیاز auditor تنطیم کنید تا شاید امیدواری زیادتر بشه( البته امیدوارم کل تحلیل من اشتباه باشه و حسابدار بخوان )

Junior Member

راستی کسی میدونه دلار بهتره با خودمون ببریم دانمارک، یورو بهتره یا کرون؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

سلام
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    دوست عزیز شما امتیازتون بدون پازیتیو لیست به 100 نمی رسه من پست های قبلیتونو خوندم دیدم نوشتین دو سال سابقه کار بعنوان حسابرس دارین که اون توی پازیتیو لیست هستش. حتماً در نامۀ سابقه کارتون عنوان بشه که تمام وقت بودین و مثلاً هفته ای 44 ساعت کار می کنید. و شرح کارتونوهم کامل عنوان کنید. و اگه از پازیتیو لیست مطمئن هستید اقدام کنید مگر نه پولتون حیف میشه.
    ویرایش توسط cdbmc100 : March 3rd, 2013 در ساعت 10:30 AM

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    من هم بعید میدونم شما امتیاز بیارین (نزدیک به مطمئن که امتیاز نمیارین). چون سر عنوانها خیلی حساس هستند. این شغل هم همونطوری که یکی از بچه ها گفت مربوط به محاسبات بیمه ای هست و با حسابداری فرق میکنه.
    توضیح این شغل هم در این صفحه هست که میتونین با گوگل ترجمه کنید.
    http://www.ug.dk/job/akademiskarbogl...id/aktuar.aspx

نکته بعدی هم اینکه، بدون اینکه قصد فضولی باشه و در جهت کمک میگم، به نظر من انگلیسی تون رو تقویت کنین. چون اینجا که بیاین باید با دانمارکیهایی رقابت کنین که زبان بلدن و اگر آیلتس بدن، حداقل 7.5 میشن.
    باید شما یک امتیازی نسبت به اونها داشته باشین که بهتون کار بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من هم بعید میدونم شما امتیاز بیارین (نزدیک به مطمئن که امتیاز نمیارین). چون سر عنوانها خیلی حساس هستند. این شغل هم همونطوری که یکی از بچه ها گفت مربوط به محاسبات بیمه ای هست و با حسابداری فرق میکنه.
    توضیح این شغل هم در این صفحه هست که میتونین با گوگل ترجمه کنید.
    http://www.ug.dk/job/akademiskarbogl...id/aktuar.aspx

نکته بعدی هم اینکه، بدون اینکه قصد فضولی باشه و در جهت کمک میگم، به نظر من انگلیسی تون رو تقویت کنین. چون اینجا که بیاین باید با دانمارکیهایی رقابت کنین که زبان بلدن و اگر آیلتس بدن، حداقل 7.5 میشن.
    باید شما یک امتیازی نسبت به اونها داشته باشین که بهتون کار بدن.
    مرسی از همکاری دوستان
    ولی شما یک اشتباهی کردید در پوزیتیو لیست http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...t_overview.htm
    شغل مربوط به رشته حسابداری قبلا رئیس حسابداری بوده ولی الان حسابرس شده .Other academic work

• Auditor
      Requirement: Master's degree
    • به معنی حسابرس - مدرک فوق لیسانس * حالا این حسابرس درایران اصلا فوق لیسانس نداره
    • در مورد زبان حق باشماست خیلی پایینه **من روز امتحان آیلتس مشکل خوردم و خراب کردم *دارم دوباره کارمیکنم
    • باز هم ممنون

میشه جواب سئوال من رو هم بدید. آیا تا به حال از کسی درخواست تاییدیه سابقه بیمه کرده اند؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)