صفحه 23 از 638 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

ممنونم . دیروز به کنسول دانمارک توی بمبئی ایمیل زدم ، گفت اگه ارشد شما تو هند با پروژه ، (تز‌ ) ۶۰ امتیاز . اگه بی‌ تز‌ هستش ۵۰ . اگر ۳ سالس ۶۰ امتیاز . ممنونم بهزاد جان . اینو واستون پیوستم کرده بودم . مطالب همونجور که هست توی وب اصلی‌ همون جور منتقل کنید . ممنون از زحماتتون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1010 نمایش پست ها
    ممنونم . دیروز به کنسول دانمارک توی بمبئی ایمیل زدم ، گفت اگه ارشد شما تو هند با پروژه ، (تز‌ ) ۶۰ امتیاز . اگه بی‌ تز‌ هستش ۵۰ . اگر ۳ سالس ۶۰ امتیاز . ممنونم بهزاد جان . اینو واستون پیوستم کرده بودم . مطالب همونجور که هست توی وب اصلی‌ همون جور منتقل کنید . ممنون از زحماتتون
    چشم. از این به بعد بیشتر دقت می کنم.
    ولی به عنوان آخرین کامنت در مورد فوق لیسانس هند، باید بگم که فقط تز نیست. برای نمونه مثال زیر که عینا از دیتابیس کپی کردم، فوق لیسانس بوده و تز هم داشته ولی 50 امتیازی حساب شده. به هر حال کار خودتونه. بیشتر تحقیق کنین که پولتون و فکرتون هدر نره

Uddannelse
    Uddannelsestitel: Master of Science in Biotechnology
    Uddannelsesinstitution/myndighed: Bharathidasan University
    Uddannelsesinst. – tidligere navn:
    By: Tiruchirappalli
    Land: Indien
    Afslutningsår: 2005
    Varighed (i år): 2
    Type: Fuldtid

Vurderet som svarende til: en dansk bacheloruddannelse samt 1 års kandidatstudier inden for det naturvidenskabelige område

Kommentar:
    Uddannelsen blev afsluttet med en større skriftlig projektopgave.

Vurderingsår:
    2010

با سلام
    من یه مشکلی دارم. اونم واسه وقت سفارته. من به صفارت ایمیل زدم و اونم ازم اطلاعاتمو گرفته و گفته که در زمان مناسب برای شما وقت اختصاص داده میشه و برای پیگیری ایمیل نزنید اما از اون موقع 2 هفته گذشته. میخواستم ببینم همیشه همینجورین؟ کی بهم خبر میدن که کی وقت گذاشتن برام؟ اگه تلفن بزنم خوبه یا بد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    با سلام
    من یه مشکلی دارم. اونم واسه وقت سفارته. من به صفارت ایمیل زدم و اونم ازم اطلاعاتمو گرفته و گفته که در زمان مناسب برای شما وقت اختصاص داده میشه و برای پیگیری ایمیل نزنید اما از اون موقع 2 هفته گذشته. میخواستم ببینم همیشه همینجورین؟ کی بهم خبر میدن که کی وقت گذاشتن برام؟ اگه تلفن بزنم خوبه یا بد؟
    سلام
    شما وقت قبلیتون رو کنسل کرده بودین یا این اولین وقت مصاحبه سفارته؟
    دوست من هم یکبار مصاحبه ش رو کنسل کرد بهش ایمیل زدن و دلیل کنسل کردن رو پرسیدن.الان نزدیک دوماهه منتظر وقت مصاحبه دومه اما هنوز بهش جواب ندادن. به اونم مثل شما گفتن که دیگه پیگیری نکنه خودشون بهش وقت میدن.یکی دیگه از دوستامم الان یکماه میشه که منتظر وقت دوم مصاحبه هست
    بنظرم بچه ها اول از زمان دقیق جمع آوری مدارک مطمین باشن بعدا وقت بگیرن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    اساتید این شرایط منو هم یه بررسی بکنند
    فوق لیسانس مهندسی نرم افزار
    سن 30
    آیلتس 6
    8 سال سابقه کار
    من که حساب میکنم به 115 میرسم اما سوال اینجاست که این همه برای IT رشته نوشته به کامپیوتر مچ میشه یا نمیشه، آخه اونها خیلی ریز هستند مثل مهندس پایگاه داده و شبکه و ...
    برای اقدام من شروع کنم مدارک رو جمع کنم و با ایمیل وقت بگیرم؟ وکیل بگیرم؟
    سلام
    اولا مهمه کجا درس خونده باشید؟فوقتون 60 امتیاز باشه یا 50
    8سال سابفه کار با سن شما که جور در نمیاد؟کی فارغ التحصیل شدین؟حتما سابقه کارتون در حین تحصیله! این یه سوال بزرگه که اکثرا کسی نمیدونه که سابقه کار حین تحصیل حساب میشه یا نه؟اما بنظزم مثل اکثر کشورهای دنیا سابقه کار حین تحصیل نصف خساب میشه
    اول کاملا مطمین شین کی مدارکتون حاضره و سپس ایمیل بزنید وقت بگیرین.اصلا و ابدا نیازی به وکیل نیست.بچه های همین سایت میتونن بطور کامل کمکتون کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام
    دوست من هم یکبار مصاحبه ش رو کنسل کرد بهش ایمیل زدن و دلیل کنسل کردن رو پرسیدن.الان نزدیک دوماهه منتظر وقت مصاحبه دومه اما هنوز بهش جواب ندادن. به اونم مثل شما گفتن که دیگه پیگیری نکنه خودشون بهش وقت میدن.یکی دیگه از دوستامم الان یکماه میشه که منتظر وقت دوم مصاحبه هست
    من دفعه اولمه!!! نمیدونم چکار کنم

سلام
    ضمنا چجوری میشه فهمید زمان جمع آوری مدارک کی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    ضمنا چجوری میشه فهمید زمان جمع آوری مدارک کی هست؟
    راستش به من بعد از 3 روز وقت مصاحبه دادن به دوستم بعد از 5روز. زمان مصاحبه من دوماه بعد بود و زمان مصاحبه دوستم 3 ماه بعد البته نمیدونم چرا به شما وقت ندادن ولی گرفتن وقت مصاحبه سفارت خیلی به زمان در خواست بستگی داره و تعداد درخواست کنندگان.
    زمان جمع آوری مدارک رو کسی غیر از خودتون نمیدونه. باید برید ببینید چه مدارکی لازمه و برید اونارو جمع کنید. مدارک مورد نیازم آقای بهزادشریف بطور کامل تو صفحات قبلی توضیح دادن

راستش به من بعد از 3 روز وقت مصاحبه دادن به دوستم بعد از 5روز. زمان مصاحبه من دوماه بعد بود و زمان مصاحبه دوستم 3 ماه بعد البته نمیدونم چرا به شما وقت ندادن ولی گرفتن وقت مصاحبه سفارت خیلی به زمان در خواست بستگی داره و تعداد درخواست کنندگان.
    زمان جمع آوری مدارک رو کسی غیر از خودتون نمیدونه. باید برید ببینید چه مدارکی لازمه و برید اونارو جمع کنید. مدارک مورد نیازم آقای بهزادشریف بطور کامل تو صفحات قبلی توضیح دادن
    ممنون از جوابتون. راستش من مدارکم آماده است. حالا به نظر شما زنگ بزنم سفارت ببینم واسه چی دیر جواب میدن؟ یا منتظر بمونم. الان دقیقاً سه هفته است که منتظرم بهم اعلان کنن که کی واسم وقت میذارن

یه مساله دیگه. واسه گواهی تمکن مالی، میشه از جایگزین استفاده کرد؟ مثلاً من تو تهران یه خونه اجاره کردم که 40 ملیون پول پیش دادم. میتونم قراردادمو ترجمه کنم و ببرم به جای گواهی بانک؟ یا مثلا میشه از چند تا بانک نامه ببرم که مجموعا اون مقداری که لازمه بشه (چون هم حساب ارزی دارم و هم ریالی و این حسابا تو بانکهای مختلفن)؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)