صفحه 230 از 638 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    خوش اومدید به جمع ما
    اگه هنوز وقت نگرفته که مساله ای نیست، مساله از اونجایی ممکنه پیش بیاد که تاریخ عقدتون بعد از تاریخ تحویل مدارک باشه که اونجوریم به نظر من یکی از حالتهای به غیر از مجردی (مثلاً cohabiting partner) رو انتخاب کنه که بتونین بعدا کاراتونو به آسونی پیش ببرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_862002 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم

نامزدم میخواد برای گرین کارت دانمارک اقدام کنه و ما هنوز ازدواج نکردیم. اگر زمان ازدواج ما بعد از اقدام ایشون باشه برای من مشکلی پیش نمیاد واسه زمانی که ایشون بخوان برای من اقدام کنن؟

ممنون میشم راهنماییمون کنید

Junior Member

[Doste aziz salam. Felan montazeram, omidvaram kare hameye bachehaye foroum zodtar dorost beshe.

D
    QUOTE=oilafamila;1065601]سلام hasanak
    خوش اومدی دوباره به این فروم... چند مدت تشریف نداشتین دلمون واست تنگ شده بود....!!!....
    امیدواریم هر چه سریعتر خبرای خوشی از شما داشته باشیم....

یا آرزوی موفقیت همگی دوستان[/QUOTE]

Junior Member

سلام به همه دوستان مخصوصا آقا بهزاد
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم از کسانی که فقط اطلاع دقیق دارن توضیح بدن تا هم من بتونم استفاده کنم هم کسانی که ممکنه براشون این مورد پیش بیاد نه اینکه کسی بخواد پیش بینی که یا بخواد حدس بزنه چی میشه

من فوریه 2012 وقت مصاحبه داشتم و رفتم. اکتبر 2012 مدارکم رسیده بود دست اداره مهاجرت دانمارک ( از طریق کیس اردر چک کردم). اواسط دسامبر حدودا 13 یا 15 دسامبر از سفارت بهم زنگ زدن که برات یه نامه اومده و بیا سفارت بگیر. 2روز بعد رفتم سفارت دیدم مدرک زبانم رو برام فرستادن بهم دادن و ازم یه امضا گرفتن بعدش بهم یه نامه دادن که توش نوشته شده بود که نامه سابقه کاری که شما ارائه کردی توش ذکر نشده که بصورت فول تایم کار کردی یا پارت تایم و همچنین باید ساعت کاری و مدت زمان شروع و خاتمه هم ذکر شده باشه . توش نوشته شده بود که ظرف مدت 4 هفته باید مدارک سابقه کارت رو درست کنی بیاری وگرنه اگه ظرف مدت 4 هفته مدارکت به دست ما نرسه (توی دانمارک) ما طبق همین مدارکی که الان از شما داریم ارزیابی نهایی رو انجام میدیم. ( وقتی که رفتم نامه ام رو بگیرم اون خانمه بهم گفت که سفارت تا 10 15 روز تعطیله اما برای اینکه کارت عقب نیفته مدارکتو بیار دم در ازت میگیرن منم همون روزی بیاری که براشون میفرستم) منم 23 دسامبر مدرک سابقه کارم رو بردم دم در سفارت تحویل دادم.
    امروز برام یه نامه اومده دم خونمون که توش نوشته مدارک دانشگاهیتون برای ارزیابی فرستاده شده و حدود 2 ماه طول میکشه و بعدش طی 30 روز جواب نهایی برای ویزای شما گرفته خواهد شد. جالبیش اینه که تاریخ صدور این نامه 28 نوامبر 2012 هست. یعنی 2 هفته زوذتر از زمانی که سفارت بهم زنگ زد و گفت بیا برات نامه اومده.

الان بنظر بچه هایی که قبلا این شرایط براشون پیش اومده من چقدر احتمال گرفتن ویزا دارم. وبنظرتون اگه به امید خدا اوکی بشه کی ویزام میاد؟ (باتوجه با این تاریخهایی که گفتم. ملاک نامه 28 نوامبره یا نامه 15دسامبر سفارت؟)
    شرایطمم اینه:
    30ساله
    فوق لیسانس هوافضای خواجه نصیر
    آیلتس 6.5
    بیش از 5 سال سابقه کاری که چند سالش با درس تداخل داشت اما من از شرکتمون نامه گرفتم (نامه انگلیسی توی سربرگ) هفته ای 44 ساعت و ماهانه 192 ساعت بصورت شیفتی کار میکردم. (البته واقعا هم کارم اینطوری بود)
    از تاریخ 22 می 2007 تا 30 سپتامبر 2008 بعنوان مکانیک به همراه شرح وظایف مکانیک
    از تاریخ31 سپتامبر 2008 تا الان بعنوان ریسرچر ایینجینیر به همراه شرح وظایف ریسرچر اینجینیر
    از تاریخ 22 می 2007 تا 31سپتامبر 2011 هم کار میکردم هم درس میخوندم ولی بعدش فقط کار میکردم

بنظرتون با این شرایط میتونم روی ویزام حساب کنم؟ چند درصد؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم از کسانی که فقط اطلاع دقیق دارن توضیح بدن تا هم من بتونم استفاده کنم هم کسانی که ممکنه براشون این مورد پیش بیاد نه اینکه کسی بخواد پیش بینی که یا بخواد حدس بزنه چی میشه

من فوریه 2012 وقت مصاحبه داشتم و رفتم. اکتبر 2012 مدارکم رسیده بود دست اداره مهاجرت دانمارک ( از طریق کیس اردر چک کردم). اواسط دسامبر حدودا 13 یا 15 دسامبر از سفارت بهم زنگ زدن که برات یه نامه اومده و بیا سفارت بگیر. 2روز بعد رفتم سفارت دیدم مدرک زبانم رو برام فرستادن بهم دادن و ازم یه امضا گرفتن بعدش بهم یه نامه دادن که توش نوشته شده بود که نامه سابقه کاری که شما ارائه کردی توش ذکر نشده که بصورت فول تایم کار کردی یا پارت تایم و همچنین باید ساعت کاری و مدت زمان شروع و خاتمه هم ذکر شده باشه . توش نوشته شده بود که ظرف مدت 4 هفته باید مدارک سابقه کارت رو درست کنی بیاری وگرنه اگه ظرف مدت 4 هفته مدارکت به دست ما نرسه (توی دانمارک) ما طبق همین مدارکی که الان از شما داریم ارزیابی نهایی رو انجام میدیم. ( وقتی که رفتم نامه ام رو بگیرم اون خانمه بهم گفت که سفارت تا 10 15 روز تعطیله اما برای اینکه کارت عقب نیفته مدارکتو بیار دم در ازت میگیرن منم همون روزی بیاری که براشون میفرستم) منم 23 دسامبر مدرک سابقه کارم رو بردم دم در سفارت تحویل دادم.
    امروز برام یه نامه اومده دم خونمون که توش نوشته مدارک دانشگاهیتون برای ارزیابی فرستاده شده و حدود 2 ماه طول میکشه و بعدش طی 30 روز جواب نهایی برای ویزای شما گرفته خواهد شد. جالبیش اینه که تاریخ صدور این نامه 28 نوامبر 2012 هست. یعنی 2 هفته زوذتر از زمانی که سفارت بهم زنگ زد و گفت بیا برات نامه اومده.

الان بنظر بچه هایی که قبلا این شرایط براشون پیش اومده من چقدر احتمال گرفتن ویزا دارم. وبنظرتون اگه به امید خدا اوکی بشه کی ویزام میاد؟ (باتوجه با این تاریخهایی که گفتم. ملاک نامه 28 نوامبره یا نامه 15دسامبر سفارت؟)
    شرایطمم اینه:
    30ساله
    آیلتس 6.5
    بیش از 5 سال سابقه کاری که چند سالش با درس تداخل داشت اما من از شرکتمون نامه گرفتم (نامه انگلیسی توی سربرگ) هفته ای 44 ساعت و ماهانه 192 ساعت بصورت شیفتی کار میکردم. (البته واقعا هم کارم اینطوری بود)
    از تاریخ31 سپتامبر 2008 تا الان بعنوان ریسرچر ایینجینیر به همراه شرح وظایف ریسرچر اینجینیر
    از تاریخ 22 می 2007 تا 31سپتامبر 2011 هم کار میکردم هم درس میخوندم ولی بعدش فقط کار میکردم

شما با شرایط تون بدون سابقه کار 95 امتیازو میارید؟ (60 فوق 15 سن 20 زبان) حالا 10 امتیاز تحصیلات برای پوزیتیو لیستو در صورتیکه دقیقاً مدرکتون با مدرک دانمارکی یکی ارزیابی بشه بهتون میدن (یکمی اینو فکر میکنم سخت میدن چون شما باید مدرکتون پروفشنال ارزیابی بشه که اکثرا نمیشه من با توجه به لیست 300 تائی مدارک ارزیابی شده از ایران اینو میگم) حالا سابقۀ کارتون اگه توی لیست مثبت باشه و 1 سال به بالا باشه و تحصیلاتتونم مرتبط باشه به نظر من باز باید 10 امتیاز بهتون بدن و فکر می کنم با توجه به اینکه اینقدرم طول کشیده من فکر می کنم به شما ویزا خواهند داد و سابقۀ کار همزمان با تحصیلو تاحالا که قبول نکردن حالا شاید به نامۀ سابقۀ کاریتون رجوع کنند و اینو قبول کنند در هر صورت شما حداقل یکسال سابقۀ کار در پازیتیو لیستو دارید پس 10 امتیازو بهتون میدن اگه ندن یعنی شما زیر 3 سال سابقه داشتین و پازیتیوم نبوده. من میگم بالای 70% به شما ویزا میدن.

Junior Member

سلام به هميه دوستان كه تواين قسمت فعاليت دارند. من اينجا تازه واردم. كسي ميتونه به من كمك كنه تا بدونم مي تونم (يه مرجع فارسي) براي گرين كارت دانمارك اقدام كنم.
    خيلي خيلي خيلي ممنون مي شم. به هر حال براي رفتن از اين كشور بايد راههاي مختلف را امتحان كرد.

Junior Member

دوست عزيز مگه مي‌شه با كيس اردر وضعيت پرونده را ديد؟ مي‌شه بگيد چه‌طور؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها

شرایطمم اینه:
    30ساله
    آیلتس 6.5

دوستان همسر من فوق ایسانس شهرسازی هستش و لیسانس اقتصاد و متآسفانه هیچ کدوم از رشته هاش توی لیست مشاغل نیست و همچنین سنش هم 35 سال تمام هست میشه بگید میتونه اقدام کنه یا نه؟
    همچنین میتونید یک وکیل برای مشاوره به من معرفی کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قبلاً این سوال رو پرسیدم و از جواب دوستان آسوده خاطر شدم ولی دوباره نگران شدم
    من آیلتس 7.5 داشتم که چند ماه پیش منقضی شده و اینطور که به نظر میرسه هیچ امتیازی ازش نمیارم، ولی یک گواهی گرفتم که فوق لیسانسم رو به زبان انگلیسی خوندم و مشمول شرایط زیر میشم:
    As an alternative to a language exam, you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages. This will be accepted as a level corresponding to that of Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven). Points are given as follows:
    • Level corresponding to Danish Language Test, Level 1 (Prøve i Dansk 1): 5 points
    • Level corresponding to Danish Language Test, Level 2 (Prøve i Dansk 2): 10 points
    • Level corresponding to Danish Language Test, Level 3 (Prøve i Dansk 3): 15 points
    • Level corresponding to Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven) or higher/one year's study or work: 20 points

فقط الان نمیدونم برای زبانم با این شرایط چقدر امتیاز میارم. شما چی فکر می کنید؟

Junior Member

با سلام ،
    دوست عزیز نیازی به وکیل نیست !!!!!!!!!
    کافی است سایت و فروم رو با دقت بخونید .
    هم می تونید امتیازها رو محاسبه کنید هم مراحل اقدام برای green card رو به راحتی متوجه می شید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rabi_ka2002 نمایش پست ها
    دوستان همسر من فوق ایسانس شهرسازی هستش و لیسانس اقتصاد و متآسفانه هیچ کدوم از رشته هاش توی لیست مشاغل نیست و همچنین سنش هم 35 سال تمام هست میشه بگید میتونه اقدام کنه یا نه؟
    همچنین میتونید یک وکیل برای مشاوره به من معرفی کنید؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز من چند صفحه قبل راهنمایی خواستم ولی متاسفانه کسی جوابم را نداد . من فرم FA8 برای همسر رو پر کردم.من این060 2 کرون رو باید با کردیت کارت پرداخت کنم؟ به چه شماره حسابی؟
    یکی از دوستان نوشته بود 237 دلار و چند تا 30 دلار برا برابر اصل مدارک روز سفارت همراتون باشه این برا چیه؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)