صفحه 231 از 638 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبلاً این سوال رو پرسیدم و از جواب دوستان آسوده خاطر شدم ولی دوباره نگران شدم
    من آیلتس 7.5 داشتم که چند ماه پیش منقضی شده و اینطور که به نظر میرسه هیچ امتیازی ازش نمیارم، ولی یک گواهی گرفتم که فوق لیسانسم رو به زبان انگلیسی خوندم و مشمول شرایط زیر میشم:
    As an alternative to a language exam, you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages. This will be accepted as a level corresponding to that of Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven). Points are given as follows:
    • Level corresponding to Danish Language Test, Level 1 (Prøve i Dansk 1): 5 points
    • Level corresponding to Danish Language Test, Level 2 (Prøve i Dansk 2): 10 points
    • Level corresponding to Danish Language Test, Level 3 (Prøve i Dansk 3): 15 points
    • Level corresponding to Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven) or higher/one year's study or work: 20 points

فقط الان نمیدونم برای زبانم با این شرایط چقدر امتیاز میارم. شما چی فکر می کنید؟
    فکر کنم 20 امتیاز، درسته؟
    Level corresponding to Study Test in Danish as a Second Language (Studieprøven) or higher/one year's study or work: 20 points

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    شما با شرایط تون بدون سابقه کار 95 امتیازو میارید؟ (60 فوق 15 سن 20 زبان) حالا 10 امتیاز تحصیلات برای پوزیتیو لیستو در صورتیکه دقیقاً مدرکتون با مدرک دانمارکی یکی ارزیابی بشه بهتون میدن (یکمی اینو فکر میکنم سخت میدن چون شما باید مدرکتون پروفشنال ارزیابی بشه که اکثرا نمیشه من با توجه به لیست 300 تائی مدارک ارزیابی شده از ایران اینو میگم) حالا سابقۀ کارتون اگه توی لیست مثبت باشه و 1 سال به بالا باشه و تحصیلاتتونم مرتبط باشه به نظر من باز باید 10 امتیاز بهتون بدن و فکر می کنم با توجه به اینکه اینقدرم طول کشیده من فکر می کنم به شما ویزا خواهند داد و سابقۀ کار همزمان با تحصیلو تاحالا که قبول نکردن حالا شاید به نامۀ سابقۀ کاریتون رجوع کنند و اینو قبول کنند در هر صورت شما حداقل یکسال سابقۀ کار در پازیتیو لیستو دارید پس 10 امتیازو بهتون میدن اگه ندن یعنی شما زیر 3 سال سابقه داشتین و پازیتیوم نبوده. من میگم بالای 70% به شما ویزا میدن.
    سلام و مرسی از پاسختون
    حوب من 1.5 سال از سابقه کاریم بعد تحصیلم بوده حتی اگه سابقه دوران تحصیلم هم نصف حساب بشه بازم من بیش از 3 سال سابقه کار دارم. در ضمن تو نامه سابقه کارم ذکر شده که من هفته ای 44 ساعت و ماهانه 192 ساعت بصورت شیفتی کار میکردم. خوب اگه ملاک میزان ساعت کار در هر هفته باشه بازم که من ساعت کاریم بصورت فول تایم بوده. درسته؟
    نکته دگ اینکه تو خود سایت هم ذکر شده که اگه بین 1-2 سال سابقه کار بعنوان ریسرچر یا توی پوزیتیو لیست داشته باشید 10 امتیاز میگیرید. منم سابقه کارم و شرح وظایفم هم بعنوان ریسرچر ذکر شده.!!!!
    اون لیستی که شما میگید (300تا) از کجا آوردین؟
    من مدارکم به اینصورت بوده: فوق دیپلم لیسانس و فوق لیسانس. منظورتون از ارزشیابی پروفشنال چیه؟ چون تو بعضی از رشته ها داشتن فوق دیپلم یعنی همون ارزشیابی پروفشنال. من درست میگم یا نه؟

اگه دوستان دگ هم اطلاع دارن ممنون میشم بگن چون باید یرای هزینه هام و رفتنم برنامه ریزی کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrozo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من چند صفحه قبل راهنمایی خواستم ولی متاسفانه کسی جوابم را نداد . من فرم FA8 برای همسر رو پر کردم.من این060 2 کرون رو باید با کردیت کارت پرداخت کنم؟ به چه شماره حسابی؟
    یکی از دوستان نوشته بود 237 دلار و چند تا 30 دلار برا برابر اصل مدارک روز سفارت همراتون باشه این برا چیه؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه
    سلام
    وقتی با کردیت پرداخت کنید مستقیم به حسابشون واریز می شه و نیازی به داشتن شماره حساب نیست در قسمتFEE جایی برای پرداخت بصورت انلاین هست که ازاونجا نوع کارتتون رو انتخاب می کنید و پرداخت انجام می شه.برای همراه فقط همون مبلغ 237 دلار باید برای صدور ویزا به سفارت پرداخت کنید.ولی قبل از رفتنتون به سفارت باز تماس بگیرید و از مبلغ دقیق مطمئن بشید. و شما نیازی به پرداخت 30 دلار برای هر مدرک رو ندارید چون اونها رو انلاین ارسال می کنید از طریق فرمFA8 .
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    شما با شرایط تون بدون سابقه کار 95 امتیازو میارید؟ (60 فوق 15 سن 20 زبان) حالا 10 امتیاز تحصیلات برای پوزیتیو لیستو در صورتیکه دقیقاً مدرکتون با مدرک دانمارکی یکی ارزیابی بشه بهتون میدن (یکمی اینو فکر میکنم سخت میدن چون شما باید مدرکتون پروفشنال ارزیابی بشه که اکثرا نمیشه من با توجه به لیست 300 تائی مدارک ارزیابی شده از ایران اینو میگم) حالا سابقۀ کارتون اگه توی لیست مثبت باشه و 1 سال به بالا باشه و تحصیلاتتونم مرتبط باشه به نظر من باز باید 10 امتیاز بهتون بدن و فکر می کنم با توجه به اینکه اینقدرم طول کشیده من فکر می کنم به شما ویزا خواهند داد و سابقۀ کار همزمان با تحصیلو تاحالا که قبول نکردن حالا شاید به نامۀ سابقۀ کاریتون رجوع کنند و اینو قبول کنند در هر صورت شما حداقل یکسال سابقۀ کار در پازیتیو لیستو دارید پس 10 امتیازو بهتون میدن اگه ندن یعنی شما زیر 3 سال سابقه داشتین و پازیتیوم نبوده. من میگم بالای 70% به شما ویزا میدن.
    شما که 300 تا پرونده رو ارزیابی کردین بگین ملاک برای ارزیابی کدوم تاریخه؟نامه صادره از اداره مهاجرت دانمارک در تاریخ 28 نوامبر یا نامه سفارت در تاریخ 15 دسامبر؟
    اگه 28 نوامبر باشه پس تا آخر این ماه باید جواب نهایی من بیاد که میشه همون بازه 12 تا 14 ماه

Junior Member

دوستان بسیار عزیز؛
    من این پست رو به این دلیل میگذارم که احساس میکنم به این فاروم مدیونم. بخاطر اینکه اطلاعات فاروم و همینطور راهنمایی های دوستای خوبی مثل بهزادشریف و بقیه توی مقاطع مختلف خیلی بهم کمک کرد.

طی یکی دو هفته ی گذشته تماسهای متعددی با بخش گرین کارت اداره مهاجرت و همینطور سفارت در تهران داشتم. اینها نتایجی هست که گرفتم. ممکنه به درد کسی بخوره:

برای دوستانی که هنوز اقدام نکرده اند:
    1. هر نوع "سابقه ی شغلی غیر تمام وقت" اعم از پاره وقت، همپوشانی با تحصیل و یا هر شکل دیگه ای که باعث بشه تعداد ساعت های کاری از حد تمام وقت پایین تر بیاد، قابل قبول نیست.
    2. جمع زدن مجموع ساعتها و سالهایی که به صورت پاره وقت کار کرده اید و احتساب اون به عنوان کار تمام وقت برای اداره مهاجرت دانمارک امکان پذیر نیست. (برخلاف کشور های دیگه مثل کانادا و... ) دقت کنید که گمراه نشید.
    3. سابقه های شغلی تمام وقت ، که همپوشانی زمانی نداشته باشند، از بیش از یک اداره، شرکت یا جای دیگه قابل قبول هستند.
    4. در هر صورت اگر کوچکترین شکی در مورد سوابق کاری خودتون دارید، حتما قبل از اپلای کردن با بخش گرین کارت در دانمارک تماس بگیرید و در مورد کاری که میخواید بکنید مطمئن بشید.

برای دوستانی که اقدام کرده اند و ریجکت شده اند:

ازین به بعد با سفارت دانمارک در تهران کاری ندارید و باید مستقیما با دانمارک مکاتبه کنید.
    Apeal
    در صورتی که با امتیازاتی که به کیستون داده شده به هر دلیل موافق نیستید، میتونید با پرداخت وجه و ساختن کیس اُردر آی دی جدید و ارائه ی دلایتون اعتراض کنید. در صورت صحت ادعاتون بخشی یا کل هزینه ی پرداختی به شما برگشت داده میشه، در غیر این صورت نه. (پس قبل از اعتراض مطمئن بشید که حق با شماست.)
    Reopening a case
    در صورتی که مدارک "بسیار مهمی" وجود دارد که میتواند سرنوشت پرونده ی شما را عوض کند و همینطور این مدارک مربوط به همان زمان اپلای کردن شما هست (نه بعد از اون) که به هر دلیل در اون زمان ارائه نکرده اید، میتوانید با اداره ی مهاجرت مکاتبه کنید، مدارک جدید رو بفرستید و در خواست کنید که نگاهی دوباره به کیستون بیندازند. در این صورت نیازی به پرداخت وجه نیست. اما در نظر داشته باشید که این اداره ی مهاجرت هست که در نهایت تصمیم میگیره کیستون رو ری اوپن بکنه یا نه.

در هرصورت اینها تجربه ی شخصی من بوده و مطمئنا نظر قطعی دادن در مورد کیس های مختلف کار سختی خواهد بود.
    امیدوارم که همگی موفق باشید.
    ویرایش توسط ghazalak_t : February 2nd, 2013 در ساعت 05:22 PM

Junior Member

[QUOTE=ghazalak_t;1068244]دوستان بسیار عزیز؛
    من این پست رو به این دلیل میگذارم که احساس میکنم به این فاروم مدیونم. بخاطر اینکه اطلاعات فاروم و همینطور راهنمایی های دوستای خوبی مثل بهزادشریف و بقیه توی مقاطع مختلف خیلی بهم کمک کرد.

طی یکی دو هفته ی گذشته تماسهای متعددی با بخش گرین کارت اداره مهاجرت و همینطور سفارت در تهران داشتم. اینها نتایجی هست که گرفتم. ممکنه به درد کسی بخوره:

برای دوستانی که هنوز اقدام نکرده اند:
    1. هر نوع "سابقه ی شغلی غیر تمام وقت" اعم از پاره وقت، همپوشانی با تحصیل و یا هر شکل دیگه ای که باعث بشه تعداد ساعت های کاری از حد تمام وقت پایین تر بیاد، قابل قبول نیست.

سلام
    دوست عزیز اگه سابقه شغلی در حین تحصیل باشه و تمام وقت باشه چی؟ مث من که یصورت شیفتی کار میکردم و ساعت کار در هفته 44 بوده و بیشتر از 38 ساعتی است که فکر میکنم اداره مهاجرت برای کار فول تایم قبول داره؟

فکر میکنم اینها بیشتر سلیقه ای کار میکنن. اگه به مواردی که برای بقیه دوستان اتفاق افتاده نگاه کنید حتما قبول میکنید که سلیقه خیلی موثر بوده
    منم از یکی آشنایانم در دانمارک از طرف من به اداره مهاجرت زنگ زذ و راچع به پرونده من سوال کرد تازه با اینکه 30 ساله دانمارکه و پاس دانمارکی داره حیلی بهش جواب درست و حسابی ندادن فقط بهش گفتن در مورد هیچ پرونده ای نمیشه از الان نظر داد باید همه مدارد در کنار هم سنحیده بشه حتی اگه کار در حین تحصیل باشه. تازه اونم بستگی به چیزای دگ هم داره

Junior Member

Alibagheri عزیز
    عرض کردم، چیزایی که نوشتم بر اساس تماس های این دو هفته ام بود. قطعا وحی منزل نیست.
    اما به هر حال من این سئوال رو از 3 کارمند مختلف اداره مهاجرت پرسیدم و جواب یکسان بود.
    کار پاره وقت قبول نیست.
    خودتون حتما یه تماس بگیرید و مطمئن بشید.

سلام
    دوستان من پزشک عمومی هستم و 10 سال هم تو درمانگاه و شیفت شب اورژانس کار کردم ولی چون می خواستم تهران باشم نرفتم امتیاز جمع کنم واسه همین کار من بیمه نبوده و نمی تونم از ادارات دولتی یا وزارت بهداشت گواهی کار بیارم. این درمانگاه هم که کار میکردم مال دوستمه . ایا اگه تو سربرگ درمانگاه گواهی 10 سال طبابت رو بگیرم قابل قبوله یا اینکه نمیتونم واسه دانمارک اقدام کنم؟ یعنی مدرکی که واسه سابقه کار پزشکی می خوان باید اداری و رسمی باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان مخصوصا آقا بهزاد
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم از کسانی که فقط اطلاع دقیق دارن توضیح بدن تا هم من بتونم استفاده کنم هم کسانی که ممکنه براشون این مورد پیش بیاد نه اینکه کسی بخواد پیش بینی که یا بخواد حدس بزنه چی میشه

من فوریه 2012 وقت مصاحبه داشتم و رفتم. اکتبر 2012 مدارکم رسیده بود دست اداره مهاجرت دانمارک ( از طریق کیس اردر چک کردم). اواسط دسامبر حدودا 13 یا 15 دسامبر از سفارت بهم زنگ زدن که برات یه نامه اومده و بیا سفارت بگیر. 2روز بعد رفتم سفارت دیدم مدرک زبانم رو برام فرستادن بهم دادن و ازم یه امضا گرفتن بعدش بهم یه نامه دادن که توش نوشته شده بود که نامه سابقه کاری که شما ارائه کردی توش ذکر نشده که بصورت فول تایم کار کردی یا پارت تایم و همچنین باید ساعت کاری و مدت زمان شروع و خاتمه هم ذکر شده باشه . توش نوشته شده بود که ظرف مدت 4 هفته باید مدارک سابقه کارت رو درست کنی بیاری وگرنه اگه ظرف مدت 4 هفته مدارکت به دست ما نرسه (توی دانمارک) ما طبق همین مدارکی که الان از شما داریم ارزیابی نهایی رو انجام میدیم. ( وقتی که رفتم نامه ام رو بگیرم اون خانمه بهم گفت که سفارت تا 10 15 روز تعطیله اما برای اینکه کارت عقب نیفته مدارکتو بیار دم در ازت میگیرن منم همون روزی بیاری که براشون میفرستم) منم 23 دسامبر مدرک سابقه کارم رو بردم دم در سفارت تحویل دادم.
    امروز برام یه نامه اومده دم خونمون که توش نوشته مدارک دانشگاهیتون برای ارزیابی فرستاده شده و حدود 2 ماه طول میکشه و بعدش طی 30 روز جواب نهایی برای ویزای شما گرفته خواهد شد. جالبیش اینه که تاریخ صدور این نامه 28 نوامبر 2012 هست. یعنی 2 هفته زوذتر از زمانی که سفارت بهم زنگ زد و گفت بیا برات نامه اومده.

الان بنظر بچه هایی که قبلا این شرایط براشون پیش اومده من چقدر احتمال گرفتن ویزا دارم. وبنظرتون اگه به امید خدا اوکی بشه کی ویزام میاد؟ (باتوجه با این تاریخهایی که گفتم. ملاک نامه 28 نوامبره یا نامه 15دسامبر سفارت؟)
    شرایطمم اینه:
    30ساله
    فوق لیسانس هوافضای خواجه نصیر
    آیلتس 6.5
    بیش از 5 سال سابقه کاری که چند سالش با درس تداخل داشت اما من از شرکتمون نامه گرفتم (نامه انگلیسی توی سربرگ) هفته ای 44 ساعت و ماهانه 192 ساعت بصورت شیفتی کار میکردم. (البته واقعا هم کارم اینطوری بود)
    از تاریخ 22 می 2007 تا 30 سپتامبر 2008 بعنوان مکانیک به همراه شرح وظایف مکانیک
    از تاریخ31 سپتامبر 2008 تا الان بعنوان ریسرچر ایینجینیر به همراه شرح وظایف ریسرچر اینجینیر
    از تاریخ 22 می 2007 تا 31سپتامبر 2011 هم کار میکردم هم درس میخوندم ولی بعدش فقط کار میکردم

بنظرتون با این شرایط میتونم روی ویزام حساب کنم؟ چند درصد؟
    دوست عزیز در مورد تاریخ صدور نامه که 28 نوامبر بوده ...اگه مدارکتون کامل باشه حود حود 27-28 فوریه باید بهتون زنگ بزنن......از من تاریخش 1 نوامبر بود که 30 ژانویه زنگ زدن ویزام اومده

Junior Member

با سلام،
    نیازی به بیمه و سابقه اداری و رسمی نیست. یکی از دوستان پزشک فقط با نامه انگلیسی اقدام کردند.
    کافیه گواهی اشتغال شما در سربرگ انگلیسی و به صورت انگلیسی نوشته شود.
    لطفا فروم را کامل مطالعه کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من پزشک عمومی هستم و 10 سال هم تو درمانگاه و شیفت شب اورژانس کار کردم ولی چون می خواستم تهران باشم نرفتم امتیاز جمع کنم واسه همین کار من بیمه نبوده و نمی تونم از ادارات دولتی یا وزارت بهداشت گواهی کار بیارم. این درمانگاه هم که کار میکردم مال دوستمه . ایا اگه تو سربرگ درمانگاه گواهی 10 سال طبابت رو بگیرم قابل قبوله یا اینکه نمیتونم واسه دانمارک اقدام کنم؟ یعنی مدرکی که واسه سابقه کار پزشکی می خوان باید اداری و رسمی باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)