صفحه 235 از 638 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

آیا کسی می دونه نامه سابقه کار باید دارای چه فرمتی باشه (انگلیسی یا فارسی) و چه چیزهایی در اون آورده شده باشه؟ (مثلا آیا شرح وظایف باید باشه یا همین که گفته باشه در چه تاریخ هایی با چه سمتی کار می کرده کافیه).

مدرک آیلتس رو چطور باید به پرونده اضافه کرد چون آیلتس خودش مدارکش رو پست می کند. یعنی تقاضا بدیم مدرک آیلتس رو پست کنند به کجا؟ بعد هم اینکه مدرکش آیلتس جنرال نیست مشکلی ندارد؟

Junior Member

با سلام
    نامه سابقه کار می تونه انگلیسی باشه که در سربرگ انگلیسی باشه و نیازی به سابقه بیمه نداره.
    اگه فارسی بگیرید باید بدید دارالترجمه که در این صورت نیاز به سوابق بیمه است. بنابر این انگلیسی از هر لحاظ مقرون به صرفه است و پیشنهاد می شه.
    نمونه یک نامه سابقه کار رو که باید شامل مدت زمان کاری، عنوان شغل ، تمام وقت بودن وشرح وظایف هست رو براتون میذارم، امیدوارم به دردتون بخوره.
    موفق باشین

Date
    Re:your name
    To Whom It May Concern

This is to certify that Mr……………… holding the birth certificate No. …., issued in ….., bornon …….., has been working full time as a ………………. In………………………. department at ………………….CO. fromJanuary ………….. to September…………....
    Mr……………., was one of the best…………………..engineer in our company. During that time He was responsible about:
    · ……………………………….
    · …………………………….
    · ……………………………
    · ………………………….
    · …………………………….
    · …………………………..
    As an employee, he is confident, down toearth ,well mannered and focused . His interaction with his colleagues, respect forhis supervisors and managers and polite demeanor has made him one of the mostliked colleagues.
    He has lots of potential for positive contributionto the organization he would work in.
    We wish him increasingly success in allstages of life and work.
    Yours faithfully,

MANAGER NAME
    COMPANY NAME
    Tel
    Email

نقل قول نوشته اصلی توسط davi johnes نمایش پست ها
    آیا کسی می دونه نامه سابقه کار باید دارای چه فرمتی باشه (انگلیسی یا فارسی) و چه چیزهایی در اون آورده شده باشه؟ (مثلا آیا شرح وظایف باید باشه یا همین که گفته باشه در چه تاریخ هایی با چه سمتی کار می کرده کافیه).

Junior Member

دوست عزیز آیلتس معمولا برای دانشگاهها ، نمرات رو مستقیما می فرسته.
    شما مدتی بعد از امتحان ، مدرک آیلتس که تا 2 سال اعتبار داره رو دریافت می کنید.
    روزی که تشریف می برید سفارت برای تحویل مدارک ، این مدرک رو هم همراهتون می برید.
    آیلتس آکادمیک هم مورد قبول هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط davi johnes نمایش پست ها
    مدرک آیلتس رو چطور باید به پرونده اضافه کرد چون آیلتس خودش مدارکش رو پست می کند. یعنی تقاضا بدیم مدرک آیلتس رو پست کنند به کجا؟ بعد هم اینکه مدرکش آیلتس جنرال نیست مشکلی ندارد؟

خانوم من دندانپزشک هست و من فوق لیسانس صنایع دارم.متاسفانه مهندسی صنایع از لیست حذف شده.
    کسی می دونه سابقه کار برا خانومم باید بعد از اخذ مدرک باشه یا می شه یه مقدارش همزمان با تحصیلش باشه؟
    سوال بعدیم اینه که من خودم امتیازم به 100 نمیرسه.میشه خانومم اقدام کنه و من بعدش از طریق اون اقدام کنم؟پروسش چقدر طول می کشه و آیا به من هم مجوز کار میدن؟
    درمورد درامد ها و هزینه ها چطوره؟بعد از دخل و خرج چیزی می مونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafanety نمایش پست ها
    خانوم من دندانپزشک هست و من فوق لیسانس صنایع دارم.متاسفانه مهندسی صنایع از لیست حذف شده.
    کسی می دونه سابقه کار برا خانومم باید بعد از اخذ مدرک باشه یا می شه یه مقدارش همزمان با تحصیلش باشه؟
    سوال بعدیم اینه که من خودم امتیازم به 100 نمیرسه.میشه خانومم اقدام کنه و من بعدش از طریق اون اقدام کنم؟پروسش چقدر طول می کشه و آیا به من هم مجوز کار میدن؟
    درمورد درامد ها و هزینه ها چطوره؟بعد از دخل و خرج چیزی می مونه؟
    سلام
    سابقه کار بعد از تحصیل باید باشه. همسرتون بعنوان متقاضی اصلی اقدام می کنند و بعد شما هم بصورت انلاین بعنوان همراه اقدام می کنید و ویزاتون رو با هم صادر می کنند. شما هم در اینصورت اجازه کار دارید مدت زمان هم برای صدور ویزا متغیر بوده از 3 تا 4 ماه بوده تا بعضی از دوستان بیش از 1 سال طول کشیده توصیه می کنم فروم را با دقت بخوانید پاسخ همه سوال هاتون هست.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام دوستان من داراي کارشناسي ارشد اقتصاد هستم. از کجا بايد مطمئن بشوم که رشته من جزو ليست دانمارک هست يا نه؟ به نظر خودم به Auditor مرتبط هست.

Moderator

دوستان. اگه کسی‌ بدون نمره زبان به امتیاز ۱۰۰ برسه میتون اقدام کنه؟ یا اینکه امتیاز زبان شرط لازمه حتی اگه فرد به امتیازش احتیاج نداشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان،

حدود شش ماه پیش وقت سفارتم بود. این هفته به من ایمیل زدند که درخواستم قبول شده. هنوز نرفتم ویزام رو بگیرم.
    متاسفانه با این فروم وقتی منتظر جوابم بودم آشنا شدم. ولی بعدا در یک یادداشت کاملتر شرایط اپلای کردنم رو توضیح میدم شاید برای کسی مفید باشه.

دوستانی که ویزاشون رو گرفتن از کجا بیمه مسافرتی تهیه کردن؟ چیزی که توی ایمیل سفارت بود این بود که بیمه سامان و ایران نباشه و حتما از شرکتی باشه که مستقیما با یک شرکت در منطقه شینگن کار میکنه.

یک سوال هم از دوستانی که دانمارک هستن دارم، اونم اینکه با داشتن ویزای کار دانمارک میشه همزمان از کشورهای نزدیک مثل سوئد یا آلمان ویزای دانشجویی گرفت و مشغول تحصیل شد ولی در دانمارک اقامت داشت؟ مشکلی پیش نمی آد؟

مثل اینکه جستجوی فروم کار نمیکنه، درست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cblue نمایش پست ها
    دوستانی که ویزاشون رو گرفتن از کجا بیمه مسافرتی تهیه کردن؟ چیزی که توی ایمیل سفارت بود این بود که بیمه سامان و ایران نباشه و حتما از شرکتی باشه که مستقیما با یک شرکت در منطقه شینگن کار میکنه.
    ویزای مسافرتی اگه هز همون نوعی باشه که برای ویزاهای کوتاه مدت شنگن لازمه معمولا جلوی در سفارتها یه سری ماشین هستن که آنا صادر میکنن. نزدیکی سفارت آلمان در فردوسی هم یه دفتر بیمه البرز هست که صادر میکنه. ولی کلا با دفاتر بیمه تماس بگیرین احتمالا اونها هم داشته باشن.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)