صفحه 237 از 638 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247287337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان قوانين در سال جديد تغيير نكرده كه؟اگر تغيير كرده كجا ميتونم ببينم.مرسى.

سلام و درود

تا جایی که من می دونم پزیتیو لیست یکم تغییر کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان قوانين در سال جديد تغيير نكرده كه؟اگر تغيير كرده كجا ميتونم ببينم.مرسى.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام یه نکته رو در مورد گواهی تمکن مالی بگم نظر خیلی از دوستان اینه که این 31 ملیون برای 2 نفر رو تا زمان صدور ویزا تو یه حساب مشترک گذاشته بشه و بهش دست نزنید شاید استعلام بشه ببینید دوستان من هم از چند تا بانک هم از مقام قضایی پرسیدم اینکه سفارت زنگ بزنه به بانک یا نامه بده تا حساب شخصی شما رو بانک بهشون اعلام کنه خلاف مقررات بانکیه! فقط بانکموظفه به شخص دارنده حساب یا بنا به دستور مقام قضایی و نامه رسمی دادگستری باید سابقه حساب شما رو اعلام کنه ماشاالله ما خیلی رابطه خوبی هم با کشورهای دیگه نداریم که بانک هم بیادجواب اونا رو بده شاید اداره مهاجرت از خود شما گردش چند ماهه بخاد که اون منطقیه ولی در غیر این صورت به نظر نمیاد یه نکته دیگه اینکه الان به نرخ رسمی ما تمکن مالی میگیریم ولی سال دیگه با حذف ارز مرجع شما باید مانده حساب خودتونو به ارز مبادله ای در بانک بزارید که چیزی میشه در حدود 60 ملیون !!!!!دوستانی که رجکت شدن و میگن چون پولو از حساب برداشتیم رجکت شدیم که تعدادشون کمه احتمالا به علل دیگهمثل اشتباه محاسباتی مثلا خودشونو تو positiveگذاشتن سیا سابقه کارشون ایراد داشته و تداخل با درس داشته و غیره>>>>>بوده لطفا اگه من اشتباه میکنم اگه کسی هست که دقیقا به علت موجودی حسابچند ماه بعد رجکت شده اون نامه رجکتی رو اینجا بذاره تا منم از اشتباه در بیام همه دوستان خودشونم میتونن مطالب منواز افراد جدا مطلع!! تو بانک بپرسن هرچند اگه میتونید وبراتون مهم نیست این 31 و سال اینده 60 ملیونو بذارید بانک بمونه که چه بهتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    - این که در کشور ما کار غیرقانونی انجام بشه، یعنی بدون اطلاع مثلا حسابمون رو چک کنن یا چیزهای دیگه شخصی مون رو که کلا بعیده و اصولا من یادم نمیاد تو بیست و نه سالی که زندگی کردم، کسی کار غیرقانونی کرده باشه یا به حریم شخصی افراد تجاوز کرده باشه. اینکه از این.
    - سفارت نمی پرسه که فلانی چقدر تو بانک حساب داره. زنگ میزنه و میپرسه: "شما به فلانی در تاریخ ... نامه دادین که 30 میلیون پول تو حسابشه. این نامه درسته یا نه. یعنی ساده استعلام میکنه. این خود بانکه که معمولا برای اینکه مسئولیت و دردسری براش ایجاد نشه یه نگاهی به حساب طرف هم میندازه، ببینه طرف دور زده یا نه. یکی از بچه ها که تو صندوق بانک ... کار میکنه، پارسال به من گفت حداقل روزی چندین بار از سفارتهای مختلف زنگ میزنن برای استعلام صحت نامه مربوط به گواهی مانده حساب و یا گردش حساب.
    - اگر قبلا مطالب فروم رو خونده باشین، چند بار گفتم که یکی از دوستای خود من سر همین قضیه ریجکت شد. البته دوباره اقدام کرد و قبول شد و خنده دارش اینه که بعد از شش ماه اقامت در دانمارک، برنده لاتاری شد و رفت آمریکا. توی نامه ای که براش زده بودن، نوشته بودن که مدرک مالی شما مشکل داشته. کیس آفیسر مستقیما بهشون ایمیل زده بود و گفته بود که بانک گفته که حساب شما دو روز بعد از گواهی بانکی به کمترین حد موجودی از زمان افتتاح حساب رسیده (یعنی رئیس شعبه نامردی نکرده، نه تنها گفته بوده که این پول رو برداشته، گفته کمترین حد از زمان افتتاح حساب رسیده) و سر این قضیه ریجکت شد. با کلی بدبختی و نامه نگاری فقط قبول کردن که دوباره هزینه اپلیکیشن نگیرن و 11 ماه بعدش، کارش درست شد و البته همونطور که گفته الان آمریکاست. اگر به حرف من هم مطمئن نیستین میتونم ازش خواهش کنم متن نامه رو اگر نگه داشته باشه برام بفرسته.
    - تعداد زیادی رو هم میشناسم که پولشون رو برداشتن و مشکلی هم ایجاد نشده.

برای من که فرقی نداره. من هم شرایط ایران و نوسانات نرخ ارز رو میدونم. صرفا تجربه های مثبت و منفی رو میگم.
    در تائید صحبتهای آقا بهزاد دو نکتۀ مهمو توجه کنید: 1- اونا با شرایط مملکت ما آشنا نیستند که درک کنند چقدر مهمه برای ما که پولمون در بانک نمونه (چون روز بروز ارزشش کم میشه) و اصلو بر برنداشتن گذاشتن لذا کم پیش میاد که چک کنند 2- من خودم از شعبۀ بانک پرسیدم شما این گواهیو صادر میکنید بعدش اگه استعلام کنند جواب میدین؟ در کمال ناباوری گفت بله جواب میدیم. گفتم از کجا معلوم اصلاً طرف از سفارت یا ... زنگ بزنه گفت همینکه به ما شمارۀ نامه رو بگه ما بهش جواب میدیم که آیا این حساب هنوز همونقدر موجودی داره یا نه! پس قضیه کاملاً ریسکی و شانسیه!؟!؟! حالا اگه خوش شانس هستینو ریسک پذیر بر دارید اگرم نه پولتونو بر ندارید!!!! در مجموع اگه میخواین تا آخر این پروسه جون سالم در ببرید توصیۀ اکید اکید میشه که پولتونو از توی حساب بر ندارید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    دوستان سلام

به نظرم این مطلب مهم اومد که بگم. برای خودم هم سواله:

اعتبار پاس من 01/2016 هستش و اون موقع که سفارت رفتم ایرادی نگرفتن. (اواخر 2012 سفارت بودم)
    ولی حالا که حساب میکنم اگر ویزام بیاد (مثلا 6 ماه دیگه) پاسم 2 سال و اندی اعتبار داشته باشه و بعد از رفتن به دانمارک در پایان اعتبار پاسم باید اون رو در ایران تمدید کنم و داستان های خودشو داره.

با توجه به اینکه در کیس اوردر فقط اسم و فامیل مهمه و شماره پاس اختیاری ، (نوشته if applicable) ، میخوام بعد از اومدن ویزام، قبل از اینکه برم سفارت برای زدن مهر و برچسب ویزا، با پاس جدید برم که تو اون ویزا رو بزنن و این موضوع رو به اطلاع سفارت و اداره دانمارکی هم برسونم که دیگه همه چی شسته رفته باشه. ضمنا پاس قدیمیم هم هست دیگه. همرام میبرم.

دوستان با تجربه فروم:
    به نظر شما این راه شدنی و منطقیه؟
    یعنی تعویض پاسپورت قبل از اینکه برم سفارت برای زدن ویزا.

دوست عزیز من این سوالو هم از دانمارک و هم از سفارت ایران پرسیدم هنوز به ایمیلم جواب ندادن به محضیکه جوابش اومد بهتون خبر میدم. اما قبلاً از سفارت ایران تلفنی پرسیدم گفتن نمیشه! ما ویزارو توی همون پاسیکه شما اقدام کردین باهاش میزنیم! اما توی فرم های اقدام اگه نگاه کنید نوشته اگه پاسپورتتونو عوض کردین به ما اطلاع بدین! (یعنی میشه عوض کرد) حالا یه هفتس که جواب منو ندادن باید دید چی میشه؟!

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shm1983 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من تازه توسط یکی از دوستان با این فروم آشنا شدم و گفت می تونم جواب سوالمو اینجا بگیرم.
    امروز یه نامه برام اومد که شما گواهی تمکن مالیتون مشکل داره که البته اشتباه کرده بودند چون می گفتن شما در 31 اکتبر درخواست دادید گواهیتون برای 28 جولای است در صورتی که من گواهی رو در 28 اکتبر گرفتم. زنگم زدم دانمارک، بهشون گفتم. البته ظاهرا خانمی که اونجا جواب میداد به مدارک دسترسی نداشت که چک کنه اما به من گفت: مطمئنم که شما درست میگید اما یه گواهی جدید بگیرید و بفرستید. حالا سوالم اینه که به نظر شما وضعیت پرونده من به چه صورته؟ امکان ریجکت شدن با توجه به ارسال این نامه هنوزم وجود داره؟ به نظر شما چقدر دیگه طول میکشه ( در صورت مثبت بودن همه چیز) تا ویزا بیاد؟
    با تشکر
    دوست عزیز به منم گیر دادن که شما از دو تا بانک با اختلاف یک روز گواهی بانکی گرفتی اگه میخوای از دو تا بانک گواهی ارائه کنی باید در یک روز گواهی بگیری؟!؟! و شما هم حواستون باشه که کلاً 4 هفته بهتون وقت دادن که گواهیتون ارائه کنید مگر نه با همون گواهی که احتمالاً براشون قابل قبول نیست پروندتونو بررسی و در نهایت ریجکت می کنند لذا هر چه سریعتر نامتونو بگیرینو بفرستین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cblue نمایش پست ها
    سلام دوستان،

حدود شش ماه پیش وقت سفارتم بود. این هفته به من ایمیل زدند که درخواستم قبول شده. هنوز نرفتم ویزام رو بگیرم.
    متاسفانه با این فروم وقتی منتظر جوابم بودم آشنا شدم. ولی بعدا در یک یادداشت کاملتر شرایط اپلای کردنم رو توضیح میدم شاید برای کسی مفید باشه.

دوستانی که ویزاشون رو گرفتن از کجا بیمه مسافرتی تهیه کردن؟ چیزی که توی ایمیل سفارت بود این بود که بیمه سامان و ایران نباشه و حتما از شرکتی باشه که مستقیما با یک شرکت در منطقه شینگن کار میکنه.

یک سوال هم از دوستانی که دانمارک هستن دارم، اونم اینکه با داشتن ویزای کار دانمارک میشه همزمان از کشورهای نزدیک مثل سوئد یا آلمان ویزای دانشجویی گرفت و مشغول تحصیل شد ولی در دانمارک اقامت داشت؟ مشکلی پیش نمی آد؟

مثل اینکه جستجوی فروم کار نمیکنه، درست؟
    دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون میشه لطفاً در مورد شرایطتون اعم از زمان اقدام، امتیاز بندیهاتون و رشتتون و اینکه مدارکتون کی ارزیابی شده یکمی بهمون اطلاعات بدین. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان! من 4 ماه پیش پروندم بررسی شد و ویزا گرفتم. متاسفانه آدرسی که تا حالا استفاده کردم رو باید تغییر بدم. اگر کسی می تونه در این زمینه کمکی بکنه برای مثال اگه کسی رو می شناسین که حاضر آدرسش رو به اشتراک بگذاره و یا اتاقی برای اجاره داره البته با هزینه نسبتا کم ممنون می شم بهم اطلاع بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cblue نمایش پست ها
    سلام دوستان،

حدود شش ماه پیش وقت سفارتم بود. این هفته به من ایمیل زدند که درخواستم قبول شده. هنوز نرفتم ویزام رو بگیرم.
    متاسفانه با این فروم وقتی منتظر جوابم بودم آشنا شدم. ولی بعدا در یک یادداشت کاملتر شرایط اپلای کردنم رو توضیح میدم شاید برای کسی مفید باشه.

دوستانی که ویزاشون رو گرفتن از کجا بیمه مسافرتی تهیه کردن؟ چیزی که توی ایمیل سفارت بود این بود که بیمه سامان و ایران نباشه و حتما از شرکتی باشه که مستقیما با یک شرکت در منطقه شینگن کار میکنه.

یک سوال هم از دوستانی که دانمارک هستن دارم، اونم اینکه با داشتن ویزای کار دانمارک میشه همزمان از کشورهای نزدیک مثل سوئد یا آلمان ویزای دانشجویی گرفت و مشغول تحصیل شد ولی در دانمارک اقامت داشت؟ مشکلی پیش نمی آد؟

مثل اینکه جستجوی فروم کار نمیکنه، درست؟
    سلام و تبریک. اگه اشتباه نکنم من بیمه البرز گرفتم.

دوستان کسی از ازمون رسمی زبان دانمارکی اگاهی داره؟ مثلا از چند هست؟(یه جا خوندم 12) /یا چند بخش هست(خوندم که مثل ایلتس ریدینگ-رایتینگ... هست) برای کار و اینها چند باید اورد و کتابی که مثل ایلتس intermediate/advanced باشه تا بفهمیم چجوری و چقدر بخونیم؟ یعنی در کل کسی از جزئیات این ازمون ها و حدود نیاز هاش اطلاعی یا ادرسی داره؟

خودم هرجا خوندم تقریبا در این حدود اطلاعات داشته http://www.clavis.org/en/for-student...ion-1-2-and-3/

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)