صفحه 240 از 638 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود

من قوانین دانمارک رو خیلی بلد نیستم ولی یکی از بچه ها اینجا این کار رو کرده بود ولی نه به این راحتی که می گید. خودش می گفت از خلا قانونی دانمارک یه جورایی سوء استفاده کرده! و همچنین می گفت که داشتن دو تا آدرس تو دو کشور مختلف تو اروپا خلاف قانون هست. الان به ایشون دسترسی ندارم جزییات رو بپرسم. ولی از دیدگاه من بهتره بیشتر در این مورد تحقیق کنید.

پایدار باشید
    من حتی دنبال دو تا آدرس هم نیستم. مثلا اقامت و کار در کپنهاگ و همزمان تحصیل در مالمو سوئد که نزدیک هم هست. ولی حق با شماست باید تحقیق بیشتری کرد که مشکلی ایجاد نشه.

Junior Member

دو تا نکته برای دوستانی که منتظر جوابشون هستن:

دوستان من از سفارت هیچ تماس تلفنی مبنی بر اینکه ویزام آماده شده نداشتم. به من فقط ایمیلی اطلاع دادند. نه به اون آدرس ایمیلی که باهاش به سفارت ایمیل می زدم. بلکه اون آدرس ایمیلی که توی فرم ویزا نوشته بودم. پس اگه منتظر جواب هستید ایمیل هاتون رو هم چک کنید همیشه.

یه نکته هم در مورد بیمه ای که برای صدور ویزا ازتون می خوان. ذکر شده که بیمه سامان و ایران نباشه. من بیمه البرز گرفتم. ولی اون آقایی که پذیرش میکنن گفت که بیمه البرز قبول نیست و فقط باید پارسیان باشه. البته بعد از بحث کردن با اون آقا تونستم برم تو و خانم مغروری از بیمه هیچ ایرادی نگرفت. اما اگر می خواید خیالتون راحت تر باشه بیمه پارسیان بگیرید مگر اینکه قید شده باشه قبول ندارند.

نکته نهایی هم اینکه برگه رسید سفارت تا آخرین مرحله توی هر مراجعه به سفارت همراهتون باشه حتما.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط cblue نمایش پست ها
    دو تا نکته برای دوستانی که منتظر جوابشون هستن:دوستان من از سفارت هیچ تماس تلفنی مبنی بر اینکه ویزام آماده شده نداشتم. به من فقط ایمیلی اطلاع دادند. نه به اون آدرس ایمیلی که باهاش به سفارت ایمیل می زدم. بلکه اون آدرس ایمیلی که توی فرم ویزا نوشته بودم. پس اگه منتظر جواب هستید ایمیل هاتون رو هم چک کنید همیشه.یه نکته هم در مورد بیمه ای که برای صدور ویزا ازتون می خوان. ذکر شده که بیمه سامان و ایران نباشه. من بیمه البرز گرفتم. ولی اون آقایی که پذیرش میکنن گفت که بیمه البرز قبول نیست و فقط باید پارسیان باشه. البته بعد از بحث کردن با اون آقا تونستم برم تو و خانم مغروری از بیمه هیچ ایرادی نگرفت. اما اگر می خواید خیالتون راحت تر باشه بیمه پارسیان بگیرید مگر اینکه قید شده باشه قبول ندارند. نکته نهایی هم اینکه برگه رسید سفارت تا آخرین مرحله توی هر مراجعه به سفارت همراهتون باشه حتما.
    بسيار ممنون از راهنمايي هاي ارزشمندتونفقط تنها نكته اي كه ميمونه اينه كه سفارت دانمارك در ايران به شما ايميل زد يا أداره كار در دانمارك به شما ايميل زد كه ويزاتون اماده است؟چون من نامه إرسال مداركم به دانماركو وقتي دريافت كردم ديدم از توي فرم ها ايميلمو اشتباه وارد كردن البته ده روزه كه بهشون ايميل زدم ولي هيچ جوابي بهم ندادن!

Junior Member

جریان بیمه چیه؟ من توو این مدت چیزی ندیدم دوستان بذارن در این مورد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    جریان بیمه چیه؟ من توو این مدت چیزی ندیدم دوستان بذارن در این مورد
    اين بيمه مسافرتي هست، كه وقتي ويزاتون اومد بايد بگيريد و به سفارت بديد تا ويزا رو بزنن تو پاستون-مربوط به مدارك تحويلي موقع اقدام نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    بسيار ممنون از راهنمايي هاي ارزشمندتونفقط تنها نكته اي كه ميمونه اينه كه سفارت دانمارك در ايران به شما ايميل زد يا أداره كار در دانمارك به شما ايميل زد كه ويزاتون اماده است؟چون من نامه إرسال مداركم به دانماركو وقتي دريافت كردم ديدم از توي فرم ها ايميلمو اشتباه وارد كردن البته ده روزه كه بهشون ايميل زدم ولي هيچ جوابي بهم ندادن!
    سفارت دانمارک در ایران به من ایمیل زد.

Junior Member

سلام، همسر من مدارکشو اکتبر 2012 به سفارت داده ، هیچ نامه ای برامون نرسیده تا حالا که مدارکو تحویل گرفتن...اینجا رو که خوندم دیدم گویا تازه از وقتی نامه تحویل مدارک میاد، پروسه شروع میشه ، درسته؟
    نمی دونم الانم شک کردم که شاید پست چی نیاورده برامون...
    هیچ نظر یا پیشنهادی برام دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegard نمایش پست ها
    سلام، همسر من مدارکشو اکتبر 2012 به سفارت داده ، هیچ نامه ای برامون نرسیده تا حالا که مدارکو تحویل گرفتن...اینجا رو که خوندم دیدم گویا تازه از وقتی نامه تحویل مدارک میاد، پروسه شروع میشه ، درسته؟
    نمی دونم الانم شک کردم که شاید پست چی نیاورده برامون...
    هیچ نظر یا پیشنهادی برام دارید؟
    با شماره اداره مهاجرت 004533963628 تماس بگيريد و با دادن case Order Id رسيدن مدارك و اينكه در چه مرحله اي است را پيگيري كنيد. اين نامه گاهي اوقات با تاخير و گاهي اوقات هم ممكنه اصلا نرسه- البته خيلي هم مهم نيست چون فقط اطلاع رساني مرحله اي كه پرونده شما قرار داره ، كه با شماره فوق هم مي تونيد همين اطلاعات رو بگيريد

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    من پزشکم، تازه می خوام اقدام کنم.
    می خوام بدونم پزشکا هم میتونن برای Green Card اقدام کنن یا اینکه باید از روش دیگه ای استفاده کنیم؟
    سوال دیگه ای که دارم اینه که چطور باید با سفارت تماس گرفت برای تحویل مدارک؟
    پول واسه Case Order ID چطوری باید پرداخت کنم؟ سفارت این پول رو قبول می کنه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    اين بيمه مسافرتي هست، كه وقتي ويزاتون اومد بايد بگيريد و به سفارت بديد تا ويزا رو بزنن تو پاستون-مربوط به مدارك تحويلي موقع اقدام نيست
    سلام ، میشه لطف کنید بگید هزینه بیمه چند شد؟ و این بیمه چه مدت اعتبار داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)