صفحه 245 از 638 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز نامه دریافت مدارک من هم رسید. البته تاریخ نامه 16 زانویه است.

با آرزوی موفقیت همه دوستان
    تبریک می گم انشا ا... خبر رسیدن ویزاتون رو بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز نامه دریافت مدارک من هم رسید. البته تاریخ نامه 16 زانویه است.

با آرزوی موفقیت همه دوستان
    فقط شما اگه متاهل هستین، همین الان اقدام کنین چون اگر امتیازتون اوکی باشه بین یک تا 4 ماه دیگه ویزاتون میاد.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    فقط شما اگه متاهل هستین، همین الان اقدام کنین چون اگر امتیازتون اوکی باشه بین یک تا 4 ماه دیگه ویزاتون میاد.
    سلام آقا بهزاد عزیز
    از لطفتون ممنونم. من با توجه به صحبتهای شما 27 روز پس از ارسال مدارک خودم، برای همسرم هم اپلای کردم... الان بیش از سه ماه از ارسال مدارک همسرم میگذره...
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

با سلام به دوستان
    من 31 اکتبروقت سفارت داشتم. 5 نوامبر مدارکم رسیده دانمارک و طی آخرین تماسی که داشتم, 4 فبریه وارد پروسه ارزیابی شده.
    حالا میخواستم بدونم با توجه به تجربه ای که شما دارید ,احتمال میدید کی ویزا بیاد? به دلیل برخی مشکلاتی که در مدارک شناسایی همسرم وجود داشت نتونستم برای همسرم اقدام کنم.اگر حالا که مشکل حل شده اقدام کنم امکانش هست با هم بیاد?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shm1983 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من 31 اکتبروقت سفارت داشتم. 5 نوامبر مدارکم رسیده دانمارک و طی آخرین تماسی که داشتم, 4 فبریه وارد پروسه ارزیابی شده.
    حالا میخواستم بدونم با توجه به تجربه ای که شما دارید ,احتمال میدید کی ویزا بیاد? به دلیل برخی مشکلاتی که در مدارک شناسایی همسرم وجود داشت نتونستم برای همسرم اقدام کنم.اگر حالا که مشکل حل شده اقدام کنم امکانش هست با هم بیاد?
    دوست عزیز وقت را هدر ندید و حتما همین الان برای همسرتون اقدام کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز ویزام رو گرفتم. 2شنبه از سفارت بهم زنگ زدن که ویزات اومده منم امروز رفتم گرفتم
    امیدوارم برای بقیه بچه ها هم خبر خوش بیاد

اگه کسی راحع به این پروسه و شرایطم سوالی داره بپرسه اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    باید ابتدا مدرک کارشناسی ارشدتون رو بگیرید بعد اقدام کنید. سابقه کارهایی که همزمان با تحصیل بودند رو به احتمال زیاد به صورت تمام وقت در نظر نمی گیرند و به همین دلیل بهتره روی سابقه کارهایی حساب کنید که همزمان با تحصیل نبوده اند. تنها نکته مثبتی که وضعیت شما داره اینه که چون در اروپا بوده اید نمره سازگاری خواهید گرفت. اگر 1 سال و 3 سال در تحصیلات تکمیلی یک کشور اروپایی بوده باشین به ترتیب 5 و 10 امتیاز خواهید گرفت.
    دوست عزیز خواهشا اگه چیزی رو کاملا مطمین نستید به دیگران هم نگید (سابقه کارهایی که همزمان با تحصیل بودند رو به احتمال زیاد به صورت تمام وقت در نظر نمی گیرند) چون بعضی ها دارن برای آیندشون برنامه ریزی میکنن
    من نزدیک 6 سال سابقه کار به سفارت ارائه کردم و نزدیک 5 سال از این سابقه کارم همزمان با دوران تحصیلم بود و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومد

Junior Member

بچه ها من با احتساب 3 ماه زمان برای ورود به دانمارک از لحظه صدور ویزا, برای اوایل اردیبهشت میخوام بلیط بگیرم برم. اگه کسی هست که اون موقع میخواد بره و جا هم نداره من خوشحال میشم بیاد با هم بریم با هم خونه بگیریم
    البته من یه آشنا دارم که حدود 25 ساله کپنهاک زندگی میکنه اما نمیخوام برای رفتن و خونه بهش رو بزنم (هر چند که میدونم اگه بفهمه ویزام اوکی شده حتما خودش میاد دنبالم ) اما خودم دوسدارم جدا از اونا باشم و خودم کارامو انجام بدم
    من مرتضی هستم 30 ساله از تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ، قبل از هر چیز خواهش می کنم کل صفحات فروم رو کامل بخونید ، همه اطلاعات مورد نیاز شما قبلا به تفصیل آمده.
    فرم GR1 فرم مربوط به درخواست green card هست که دانلود کرده پر می کنید وروز تحویل مدارک به سفارت تحویل میدید.
    برای وقت گرفتن ایمیلی به زبان انگلیسی(فارسی باشه جواب نمی دن!!!!!!) با عنوان Request the Appointment of Interview to Submit the Application به سفارت می زنید.thrambvisa@um.dk
    وبا ذکر مشخصاتی مثل:name, last name, education,job title, language skills,passport date of issue and passport date of expiry,telephon numbers(land line and mobile), email address
    درخواست وقت برای تحویل مدارک می کنید.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما و با عذرخواهی از اینکه خنگ بازی در آوردم. فکر کردم اطلاعات ممکنه قدیمی باشه یا عوض شده باشه.
    می خوام بدونم برای من و همسرم چقدر پول لازمه که تو حساب باشه، چون تو فرم gr1 چیزی در این مورد ننوشته و فقط نوشته If you are a single individual over age 25 you need to document that you have DKK 77,664 at your disposal.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط dracid نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما و با عذرخواهی از اینکه خنگ بازی در آوردم. فکر کردم اطلاعات ممکنه قدیمی باشه یا عوض شده باشه.
    می خوام بدونم برای من و همسرم چقدر پول لازمه که تو حساب باشه، چون تو فرم gr1 چیزی در این مورد ننوشته و فقط نوشته If you are a single individual over age 25 you need to document that you have DKK 77,664 at your disposal.
    میشه 31 ملیون به نرخ رسمی بانک مرکزی که 3 هفته قبل از مصاحبه میذارید حساب مانده به کرون یا یورو خود بانک به نرخ رسمی میده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)