صفحه 246 از 638 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256296346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    دوست عزیز خواهشا اگه چیزی رو کاملا مطمین نستید به دیگران هم نگید (سابقه کارهایی که همزمان با تحصیل بودند رو به احتمال زیاد به صورت تمام وقت در نظر نمی گیرند) چون بعضی ها دارن برای آیندشون برنامه ریزی میکنن
    من نزدیک 6 سال سابقه کار به سفارت ارائه کردم و نزدیک 5 سال از این سابقه کارم همزمان با دوران تحصیلم بود و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومد
    البته من نمیدونم واقعا که حساب میکنن یا نه و هیچوقت هم نظری در این خصوص ندادم. اما شاید یک سال سابقه کاری پوزیتیو لیست براتون حساب کرده باشن. شما هم نمی تونین با قاطعیت بگین

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dracid نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما و با عذرخواهی از اینکه خنگ بازی در آوردم. فکر کردم اطلاعات ممکنه قدیمی باشه یا عوض شده باشه.
    می خوام بدونم برای من و همسرم چقدر پول لازمه که تو حساب باشه، چون تو فرم gr1 چیزی در این مورد ننوشته و فقط نوشته If you are a single individual over age 25 you need to document that you have DKK 77,664 at your disposal.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...quirements.htm

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز ویزام رو گرفتم. 2شنبه از سفارت بهم زنگ زدن که ویزات اومده منم امروز رفتم گرفتم
    امیدوارم برای بقیه بچه ها هم خبر خوش بیاد

اگه کسی راحع به این پروسه و شرایطم سوالی داره بپرسه اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم
    دوست عزیز من مدارکمو 13 شهریور دادم 29 اکتبر هم تاریخ نامه رسیدن مدارکم به کپنهاگ بوده هنوزم بهم زنگ نزدن میشه شما بفرمایید کی سفارت بودین و کی مدارکتون رسیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    دوست عزیز من مدارکمو 13 شهریور دادم 29 اکتبر هم تاریخ نامه رسیدن مدارکم به کپنهاگ بوده هنوزم بهم زنگ نزدن میشه شما بفرمایید کی سفارت بودین و کی مدارکتون رسیده؟
    من مدارکمو پارسال 4 اسفند (23 فوریه 2012) تحویل سفارت دادم البته من بصورت نقدی پولمو تحویل سفارت دادم و بزرگترین مشکلم همین بود که کارم طول کشید چون وقتی رفتم تو سایت چک کردم دیدم پولم تازه 22/10/2012 رسیده دانمارک (چون سفارت باید اینجا کرون میخرید میفرستاد) بعدش نامه ای که از سفارت برام اومد (از طریق پست) تاریخ صدورش 28/11/2012 بود (که توش نوشته شده بود مدارک شما برای ارزیابی فرستاده شده که حدود 2 ماه طول میکشه و یکماه هم برای ارزیابی نهایی زمان لازمه تا ما به شما جواب بدیم). خود سفارت در تاریخ 15/12/2012 بهم زنگ زد که برات یه نامه اومده بیا بگیر منم رفتم دیدم نامه اومده که باید نامه سابقه کارتو درست کنی و منم تاریخ 23/12/2012 نامه سابقه کار درست شده ام رو تحویل سفارت دادم. چند روز پیش هم از سفارت تماس گرفتن که برات از طرف سفارت ایمیل فرستاده شده که با درخواست ویزات موافقت کردن

امیدوارم زمانهایی که گفتم بتونه کمکتون کنه ولی برای هر کیسی فرق میکنه و اصلا نمیشه از پرونده یک نفر برای پرونده های دگ چیزی رو اثبات کرد یا نتیجه گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gambit نمایش پست ها
    دوستان من همیشه از بیمه پاسارگاد بیمه نامه مسافرتی برای مسافرت هام تهیه می کنم وتوی سفارت هم تا به حال مشکل نداشتم.یکی از شعبش که من ازش بیمه می گیرم چون هزینه ارسالش مجانیه
    موفق باشید
    سلام
    نظر و تجربه شما کاملا محترمه. اما من بیمه پاسارگاد گرفتم رفتم سفارت مدارک و پاسمو که دادم بیمه رو ازم قبول نکردن خانمه تو سفارت بهم گفت بیمه پاسارگاد قابل قبول نیست و بهم پس داد بهم گفت مدارکت میمونه برو سریع بیمه پارسیان بگیر بیا تا کارات زود انجام بشه منم بعد اینکه پاسمو که ویزا توش بود گرفتم رفتم بیمه پاسارگادو پس بدم اما قبول نکرد برای همین 266000 تومان ضرر کردم. وقتی که خواستم برم پس بدم بهم گفتن چون ویزاتو گرفتی دیگه نمیتونیم ازت پس بگیریم.
    روز قبلش هم رفتم بیمه البرز گرفتم منتهی دم در سفارت بهم گفتن چون توش فونت فارسی داره و به یه دلیل دیگه که الان یادم نیست چیه ازم قبول نکردن ولی چون پاسم دستم بود تونستم عوضش کنم اما 2 هزار تومان کارمزد کم کرد و تازه گفت برو هفته دگ زنگ میزنیم بیا پولتو بگیر

منم مث شما این مشکل رو داشتم اما اگه از من میشنوید برید همون بیمه پارسیان رو بگیرید درسته حدود 15 الی 20 هزار تومان بیشتر هزینه میکنید اما هم خیالتون راحتتره هم مث من 266000تومان ضرر نمیکنید.
    اینم یادتون باشه اون بیمه که نزدیکه سفارته (کوچه پایین سفارت) خودش کاملا بلده براتون چکار کنه و هزینش از شعبه های دگ هم کمتره چون من قبل اینکه برم اونجا رفتم بیمه پارسیان نزدیک سهروردی و بهم گفتن میشه 400900 تومان (نمیدونم چرا؟؟؟؟) اما بیمه پارسیان نزدیک سفارت ازم 280600 تومان گرفت
    ویرایش توسط Apdentist : February 14th, 2013 در ساعت 04:04 PM دلیل: tel deleted

Junior Member

سلام
    نظر و تجربه شما کاملا محترمه. اما من بیمه پاسارگاد گرفتم رفتم سفارت مدارک و پاسمو که دادم بیمه رو ازم قبول نکردن خانمه تو سفارت بهم گفت بیمه پاسارگاد قابل قبول نیست و بهم پس داد بهم گفت مدارکت میمونه برو سریع بیمه پارسیان بگیر بیا تا کارات زود انجام بشه منم بعد اینکه پاسمو که ویزا توش بود گرفتم رفتم بیمه پاسارگادو پس بدم اما قبول نکرد برای همین 266000 تومان ضرر کردم. وقتی که خواستم برم پس بدم بهم گفتن چون ویزاتو گرفتی دیگه نمیتونیم ازت پس بگیریم.
    روز قبلش هم رفتم بیمه البرز گرفتم منتهی دم در سفارت بهم گفتن چون توش فونت فارسی داره و به یه دلیل دیگه که الان یادم نیست چیه ازم قبول نکردن ولی چون پاسم دستم بود تونستم عوضش کنم اما 2 هزار تومان کارمزد کم کرد و تازه گفت برو هفته دگ زنگ میزنیم بیا پولتو بگیر

منم مث شما این مشکل رو داشتم اما اگه از من میشنوید برید همون بیمه پارسیان رو بگیرید درسته حدود 15 الی 20 هزار تومان بیشتر هزینه میکنید اما هم خیالتون راحتتره هم مث من 266000تومان ضرر نمیکنید.
    اینم یادتون باشه اون بیمه که نزدیکه سفارته (کوچه پایین سفارت) خودش کاملا بلده براتون چکار کنه و هزینش از شعبه های دگ هم کمتره چون من قبل اینکه برم اونجا رفتم بیمه پارسیان نزدیک سهروردی و بهم گفتن میشه 400900 تومان (نمیدونم چرا؟؟؟؟) اما بیمه پارسیان نزدیک سفارت ازم 280600 تومان گرفت
    درود و تبريك
    آدرس اون بيمه كوچه پايين سفارت(اسم كوچه) رو ميشه لطف كنيد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود و تبريك
    آدرس اون بيمه كوچه پايين سفارت(اسم كوچه) رو ميشه لطف كنيد؟
    ممنون
    مرسی
    اسمشو بلد نیستم. از هرکی بپرسید اداره پست کجاست بهتون نشون میده. کوچه پایین سفارته. چند قدم پایینتر از پست یه کوچه هست که بن بسته. تو اون کوچه یه تابلو داره که تو نوشته بیمه پارسیان
    خیلی سرراسته نگران نباشید فقط اداره پست رو پیدا کنید بقیش حله

Banned

دوست عزیز خواهشا اگه چیزی رو کاملا مطمین نستید به دیگران هم نگید (سابقه کارهایی که همزمان با تحصیل بودند رو به احتمال زیاد به صورت تمام وقت در نظر نمی گیرند) چون بعضی ها دارن برای آیندشون برنامه ریزی میکنن
    من نزدیک 6 سال سابقه کار به سفارت ارائه کردم و نزدیک 5 سال از این سابقه کارم همزمان با دوران تحصیلم بود و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومد
    اگر جمله من رو بخونید من صحبت از احتمال کردم و نگفتم به قطع قبول نمی کنند. یعنی نه با قطعیت گفتم آن را در نظر بگیرید که عده ای بر اساس آن برنامه ریزی بیش از حد خوشبینانه بکنند نه هم به قطع آن را رد کردم که عده ای کلن شانس خود را از دست رفته ببینند. شما چون سابقه کار طولانی داده بودین با در نظر گرفتن پاره وقت بودن هم به حد نصاب 3 سال رسیده چون 1 سالش که هم زمان نبوده و تمام وقت حساب شده و بقیه رو هم به احتمال زیاد معادل دست کم 2 سال تمام وقت گرفتن که امتیاز مربوط به 5-3 سال را بدهند. اینکه شما به صورت موردی به مشکلی نخورده اید هیچ قاعده کلی را ثابت نمی کند و ممکن است افسر در موارد مشابه به گونه دیگری تصمیم بگیرد به ویژه وقتی سابقه کار در حد 6-5 سال نباشد که بشود با 3 سال معادلسازی کرد بلکه کوتاهتر و در حدود 4-3 سال باشد.

آیا شما می توانید به کسی که مثلا فقط 3.5 سال سابقه کار همزمان با تحصیل داشته با قطعیت بگویید امتیاز 5-3 سال را 100 درصد به دست می آورد و بر اساس آن برای آینده اش برنامه ریزی کند؟

Junior Member

سلام آقا بهزاد
    من براتون پیام خصوصی گداشتم ممنون میشم جوابشو بهم بدین چون برام خیلی مهمه
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

دوستان به دنبال گرفتن آدرس در دانمارک برای رجیسترشن و نامه ها (در آپارتمان اقامت نخواهم داشت) با پرداخت هزینه هستم، برای مدت 5 تا 6 ماه. اگر کسی مایله لطفا اطلاع بده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)