صفحه 247 از 638 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257297347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    بچه هایی که قبلا ویزا گرفتن میتونن کمک کنن؟
    الان ویزایی که من گرفتم توش نوشته
    Valid for Denmark
    from 2/2013 Until 8/2013
    duration stay 180 days

حالا این قانون 90 روز که میگن چیه اگه نریم ویزامون باطل میشه؟ اصلا چرا باید بیمه 90 روزه بگیریم؟
    من تا کی میتونم بیام دانمارک؟(آخرین مهلت برای ورود)
    این ویزا فقط برای دانمارک معتبره تا بیام اونجا و کارت اقامتمو بگیرم؟ یعتی نمیتونم قبلش برم آلمان از اونجا بیام دانمارک؟(آخه من نتونستم پرواز مستقیم از تهران به کپنهاگ پیدا کنم)

Junior Member

از کسانی که رفتن دانمارک میشه بگید هزینه ماهانه حدودا تو چه رنجی هست؟
    یورو بهتره بیارم یا کرون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    2010؟ شما اصلا پیگیری کردین برای خودتون. یعنی الان سه ساله همسرتون دانمارکه؟
    ویزای همسر من بعد از 11 ماه از زمان اپلای کردن اومد. بقیه هم همین حدود طول کشیده. فقط یک مورد داشتیم از بچه های اینجا که 5 ماهه جواب همسرش اومد و البته جواب خودش هم 4 ماهه اومده بود.
    شما برای همسرتون از دانمارک اقدام کردید؟ چون ۲۰۱۰ باید از ایران اقدام می شد و پول هم نقدا اینجا پرداخت می شد.
    Simplified File opened in Sept 2006; File Transferred to Warsaw in April 2010
    Update request in Sept 2010; File update sent in Dec 2010
    Application terminated according toThe Jobs, Growth and Long-term Prosperity Act

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    سلام
    بچه هایی که قبلا ویزا گرفتن میتونن کمک کنن؟
    الان ویزایی که من گرفتم توش نوشته
    Valid for Denmark
    from 2/2013 Until 8/2013
    duration stay 180 days

حالا این قانون 90 روز که میگن چیه اگه نریم ویزامون باطل میشه؟ اصلا چرا باید بیمه 90 روزه بگیریم؟
    من تا کی میتونم بیام دانمارک؟(آخرین مهلت برای ورود)
    این ویزا فقط برای دانمارک معتبره تا بیام اونجا و کارت اقامتمو بگیرم؟ یعتی نمیتونم قبلش برم آلمان از اونجا بیام دانمارک؟(آخه من نتونستم پرواز مستقیم از تهران به کپنهاگ پیدا کنم)
    در مورد اومدنتون نامه ای رو که بهتون دادن رو کامل بخونین، هر چی اونجا نوشته، ملاکه.
    ویزا برای ورود به دانمارک معتبره. ولی بعدش میتونین کشورهای دیگه رو هم برین بگردین. پرواز هم ترکیش ایر و هم پگاسوس از تهران به کپنهاگ داره. البته طبیعتا در استانبول توقف داره. پرواز امارات و قطر هم هست که گرونتره
    در مورد کرون یا یورو هم بستگی به قیمت اون روز داره. گاهی کرون و گاهی یورو به صرفه تره.

Junior Member

با سلام به دوستان
    می خواستم ببینم کسی واسه همسر جدیدا اقدام کرده؟
    1-وقت سفارت برای همسر چه طوری بگیریم؟
    2-مدارک مورد نیازچی هست (اصل - ترجمه - کپی-دلار )؟(لطفا کامل باشه)
    3-اگر انلاین پر کنیم , ترجمه ها تایید سفارت می خواد یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام برای اقدام برای ویزای همراه Case order ID گرفتم و فرم آنلاین همراه رو پر کردم . گویا دوباره نیاز به گواهی تمکن مالی هست. درسته؟ آیا اون گواهی کخ چهار ماه پیش همسرم به سفارت داده بود مورد قبول نیست؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط pegard نمایش پست ها
    سلام برای اقدام برای ویزای همراه Case order ID گرفتم و فرم آنلاین همراه رو پر کردم . گویا دوباره نیاز به گواهی تمکن مالی هست. درسته؟ آیا اون گواهی کخ چهار ماه پیش همسرم به سفارت داده بود مورد قبول نیست؟

سلام
    اعتبار هز گواهی 3 هفته می باشد. شما باید اسکن گواهی جدید را حین تکمیل فرم آنلاین upload می کردید!!!!
    من در پست های قبلی مراحل رو کامل توضیح داده بودم....

موفق یاشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

دوستان

منو ریجکت کردن چون مدرک زبانم را قبول نکردن . من گواهی برده بودم که یک سال کار به زبان انگلیسی کردم . منتها کار من نیمه وقت بوده .
    سوالی که از دوستان با تجربه تر دارم اینه که آیا من با توجه به دو مورد زیر می تونم اعتراض کنم ( به علاوه اینکه همراه اعتراضم مدرک زبان آیلتس ارایه بدم ؟)

1- تو سایت مهاجرت نوشته :
    As an alternative to a language exam, you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year

ننوشته کارتون باید تمام وقت بوده باشه . کلا توضیح خاصی نداده که مثلا کارتون باید حتما در 5 سال گذشته بوده باشه یا هرچیه دیگه ! خیلی مبهم عنوان شده و میشه ازش برداشتهای متفاوتی داشت
    2- من قبل از اینکه برم پول را به حساب بریزم و پرونده را باز کنم چون روی مدرک زبانم شک داشتم رفتم از سفارت پرسیدم (در میلان) و اونها بهم گفتن اوکیه ! گفتن اگر اداره مهاجرت نهایتا با این مدرک قانع نشه از ما می خواد که مدارک اضافه تر ازایه بدی و حتی گفتن سالهای پیشم همین طور بوده و کسی را به این دلیل رد نکردن . من با توجه به تایید اونها با این مدرک اپلای کردم

به نظر شما من می تونم اپیل کنم و در زمان اپیل مدرک زبان معتبر اضافه کنم یا کار از کار گذشته و باید پرونده از نو باز کنم ؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Avishan نمایش پست ها
    دوستان به دنبال گرفتن آدرس در دانمارک برای رجیسترشن و نامه ها (در آپارتمان اقامت نخواهم داشت) با پرداخت هزینه هستم، برای مدت 5 تا 6 ماه. اگر کسی مایله لطفا اطلاع بده.
    دوست عزیز منم شبیه شما هستم دنبال یه آدرس هستم و حاضرم نصفه اجاره رو بدم. 1 ماه اقامت خواهم داشت ولی اجاره 1 سالو می دم.

درود

از دیدگاه من این رو حتما عنوان کنید که به خاطر راهنمایی اشتباه سفارت شما مدرک آیلتستون رو ارسال نکردید و مدرک آیلتستون رو هم پیوست نامه اعتراضتون کنید و بفرسید.

دلیل اولتون گمون نمی کنم که قابل پذیرش باشه درسته تو سایت ننوشته ولی منطقیه که کار باید فول تایم باشه. در مورد تحصیل که باید 60 کردیت که معادل یک سال تحصیلی هست باید پاس کرده باشید و اگه کسی کمتر از 60 کردیت پاس نکرده باشه به عنوان یک سال تحصیلی نمی پذیرند. بنابر این به گمون من معادل اون برای سابقه کار بهنجار هست که باید یک سال تمام وقت باشه.برای نمونه یک ساعت کار در روز به زبان انگلیسی برابر حدود هشت کردیت درس دانشگاهی هست و چون کمتر از حد نصاب هست منطقی نیست که بپذیرند.

به گمون من احتمالش خیلی زیاده که مدرک آیلتستون رو به هنگام اعتراض بپذیرند. نمونه اون تو سوئد بودند کسانی که به دلیل به حد نصاب نرسیدن واحد های پاس شده ریجکت شده بودند ولی در نامه اعتراضشون ریز نمرات جدیدشون رو اضافه کرده بودند و بعد ویزاشون رو تمدید شده بود.

تنها یادتون باشه دلیل اینکه چرا مدرک آیلتس رو اول نفرستادید دلیل قانع کننده ای براش بنویسید. من چشمم روشن هست که می پذیرند.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ragazzapersia نمایش پست ها
    دوستان

منو ریجکت کردن چون مدرک زبانم را قبول نکردن . من گواهی برده بودم که یک سال کار به زبان انگلیسی کردم . منتها کار من نیمه وقت بوده .
    سوالی که از دوستان با تجربه تر دارم اینه که آیا من با توجه به دو مورد زیر می تونم اعتراض کنم ( به علاوه اینکه همراه اعتراضم مدرک زبان آیلتس ارایه بدم ؟)

1- تو سایت مهاجرت نوشته :
    As an alternative to a language exam, you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year

ننوشته کارتون باید تمام وقت بوده باشه . کلا توضیح خاصی نداده که مثلا کارتون باید حتما در 5 سال گذشته بوده باشه یا هرچیه دیگه ! خیلی مبهم عنوان شده و میشه ازش برداشتهای متفاوتی داشت
    2- من قبل از اینکه برم پول را به حساب بریزم و پرونده را باز کنم چون روی مدرک زبانم شک داشتم رفتم از سفارت پرسیدم (در میلان) و اونها بهم گفتن اوکیه ! گفتن اگر اداره مهاجرت نهایتا با این مدرک قانع نشه از ما می خواد که مدارک اضافه تر ازایه بدی و حتی گفتن سالهای پیشم همین طور بوده و کسی را به این دلیل رد نکردن . من با توجه به تایید اونها با این مدرک اپلای کردم

به نظر شما من می تونم اپیل کنم و در زمان اپیل مدرک زبان معتبر اضافه کنم یا کار از کار گذشته و باید پرونده از نو باز کنم ؟

مرسی
    ویرایش توسط ramin985 : February 15th, 2013 در ساعت 07:15 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)