صفحه 248 از 638 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258298348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    در مورد اومدنتون نامه ای رو که بهتون دادن رو کامل بخونین، هر چی اونجا نوشته، ملاکه.
    ویزا برای ورود به دانمارک معتبره. ولی بعدش میتونین کشورهای دیگه رو هم برین بگردین. پرواز هم ترکیش ایر و هم پگاسوس از تهران به کپنهاگ داره. البته طبیعتا در استانبول توقف داره. پرواز امارات و قطر هم هست که گرونتره
    در مورد کرون یا یورو هم بستگی به قیمت اون روز داره. گاهی کرون و گاهی یورو به صرفه تره.
    سلام و مرسی
    تو سفارت اصلا نامه ای بمن ندادن. فقط بمن گفتن این ویزاته و خداحافظی کردم اومدم بیرون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    در مورد اومدنتون نامه ای رو که بهتون دادن رو کامل بخونین، هر چی اونجا نوشته، ملاکه.
    ویزا برای ورود به دانمارک معتبره. ولی بعدش میتونین کشورهای دیگه رو هم برین بگردین. پرواز هم ترکیش ایر و هم پگاسوس از تهران به کپنهاگ داره. البته طبیعتا در استانبول توقف داره. پرواز امارات و قطر هم هست که گرونتره
    در مورد کرون یا یورو هم بستگی به قیمت اون روز داره. گاهی کرون و گاهی یورو به صرفه تره.
    یه سوال دگ:
    این نوع ویزا که تو پاسپورت خورده یعنی چی؟ A و B و C و D
    ویزای من نوع D هست. این نوع ویزاها چه فرقی باهم دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    دوست عزیز منم شبیه شما هستم دنبال یه آدرس هستم و حاضرم نصفه اجاره رو بدم. 1 ماه اقامت خواهم داشت ولی اجاره 1 سالو می دم.
    Dear Friends,

Back then when I was searching for a place I saw some ads that the landlord/landlady only offered his/her adress. I mean he/she rent adress instead of a place to live. I am not quiet sure if it is legal or not, -based on what Kommune advice it depends on the size and the number of rooms of the place, but it could be an option. So ar I have seen 3 similar ads- and i think you may find so. The price also varied between 800 to 1000 per month which I do not really understand on what basis. But check the housing websites . you may find some

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

سلام دوستان ًمن ٣ فوريه حدود ١٢ روز پيش مداركمو تحويل دادم امروز كه سايت دانمارك و چك كردم و caseorder ID رو زدم ديدم نوشته Payment status:Paid on 2/7/2013 9:44:04 AM يعنى ٤ روز بعد تحويل مداركم.

حالا يعنى ميتونم براى همسرم هم اقدام كنم يا هنوز مدارك خودم هم نرسيده؟

Junior Member

[

سلام..منم تازه ویزام اومده و اواخر اسفند میرم......پرواز ترکیش از اصفهان گرفتم که استانبول توقف داره...روزای چهارشنبه هم ایران ایر مستقیم از اصفهان به دانمارک داره که دوهفته پیش من خواستم برای 30 اسفند بگیرم گفتند لیستو بستن وعلتش هم معلوم نیست

Junior Member

سلام...تبریک میگم
    کی اقدام کرده بودین و مدرکتون چی؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    دوست عزیز منم شبیه شما هستم دنبال یه آدرس هستم و حاضرم نصفه اجاره رو بدم. 1 ماه اقامت خواهم داشت ولی اجاره 1 سالو می دم.
    دوست عزيز مگر ويزاي شما اومده؟

Junior Member

سلام..من میرم کپنهاگ و دنبال خونه هستم اما میخوام بمونم و کلاس زبانمو شروع کنم اونجا....اگه امکانش هست توی پیام خصوصی شماره تماستونو بدید تا صحبت کنیم

Junior Member

[سلام..ممنون ..
    من ژانویه 2012 مدارکمو دادم و ژانویه 2013 ویزام اومد....دندانپزشکم

Junior Member

سلام دوستان
    من وقت مصاحبم ۲۱ فروردین مشخص شده. ولی‌ دقیقا نمیدونم برای پرینت حساب باید چیکار کنم؟
    باید تو کدوم بانک حساب باز کنم؟ کی‌ باید حساب باز کنم؟ چقدر باید تو حساب بریزم؟ تا کی‌ باید نگهش دارم؟
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)