صفحه 249 از 638 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259299349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    من تازه با این فورم آشنا شدم. میشه خیلی خلاصه توضیح بدید قضیه این گرین کارت 3 ساله چیه؟ ظاهرا اینجوری که من فهمیدم به فارغ التحصیلان دانشگاهی اقامت میده دانمارک. آیا شرایط برای فارغ التحصیلان رشته گردشگری هم فراهم هست؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

جهت اطلاع دوستانی که فرصت خواندن این فروم رو ندارند....
    منبع فارسی در خصوص گرین کارت 3 ساله دانمارک که در حال حاضر ***** شده...!!!!.... http://skyofsweden.blogsky.com/
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه با این فورم آشنا شدم. میشه خیلی خلاصه توضیح بدید قضیه این گرین کارت 3 ساله چیه؟ ظاهرا اینجوری که من فهمیدم به فارغ التحصیلان دانشگاهی اقامت میده دانمارک. آیا شرایط برای فارغ التحصیلان رشته گردشگری هم فراهم هست؟
    دوست عزيز
    زحمت بكشيد اين فوروم رو از اول بخونيد
    جواب سوالاتونو ميكيريد
    باور كنيد فقط جهار ساعت وقت ميكيره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

دوستان من یک ویزای شنگن ۳ ساله دارم که البته توریستی هست ایا میتونم مدارکمو در دانمارک تحویل بدم؟وقتهای سفارت خیلی شلوغ است/کسی میتونه منو راهنمایی کنه لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mhz2 نمایش پست ها
    دوستان من یک ویزای شنگن ۳ ساله دارم که البته توریستی هست ایا میتونم مدارکمو در دانمارک تحویل بدم؟وقتهای سفارت خیلی شلوغ است/کسی میتونه منو راهنمایی کنه لطفا
    سلام
    بله شما می تونید مدارکتون رو در دانمارک تحویل دهید و تا زمان دریافت جواب هم بمونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mhz2 نمایش پست ها
    اگه فضولی نباشه می تونم بپرسم چطوری ویزای شینگن سه ساله گرفتین؟ برای من جالبه چون تا جایی که من می دونستم ویزاهای یک ساله و یا بالای یک سال رو ویزای اقامتی می دن. به هر روی متن زیر چیزی هست که تو سایت دانمارک در مورد شرایط شما نوشته شده.

If you are residing legally in Denmark (e.g. based on another residence permit, visa, visa-free stay, or under EU regulations), you can normally submit your application in Denmark.

پیروز باشید

Junior Member

دوستان سلام

ویزای همسر و پسر من دیروز آمد. 20 آگوست برایشان اقدام کرده بودم. خادم پور با ایمیل خبر داده و نوشته برای هر کدوم باید 250 دلار بیاری ! کسی می دونه این پول برای چیه؟ در ضمن از بیمه مسافرتی هم حرفی نزده! کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    همچنین از دوستانی که رفتن به دانمارک در موارد زیر مشورت می خواستم:
    1- به نظرتون وسایل زندگی رو با کانتینر به دانمارک منتقل کنم به صرفه تر هست یا اونجا وسیله زندگی بخرم؟
    2- شنیده ام پولی که می بریم و تو بانک می ذاریم بعد از مدتی اگه دست نخوره مشمول مالیات می شه ! این درسته؟ قاعدتا با پول مهاجرین که از خارج آورده اند نباید کاری داشته باشند! اگه این طور هست کسی می دونه سقف پولی که می شه برد و مشمول مالیات نمی شه چقدره؟
    ممنون می شم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    دوستان سلام

ویزای همسر و پسر من دیروز آمد. 20 آگوست برایشان اقدام کرده بودم. خادم پور با ایمیل خبر داده و نوشته برای هر کدوم باید 250 دلار بیاری ! کسی می دونه این پول برای چیه؟ در ضمن از بیمه مسافرتی هم حرفی نزده! کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    1- به نظرتون وسایل زندگی رو با کانتینر به دانمارک منتقل کنم به صرفه تر هست یا اونجا وسیله زندگی بخرم؟
    2- شنیده ام پولی که می بریم و تو بانک می ذاریم بعد از مدتی اگه دست نخوره مشمول مالیات می شه ! این درسته؟ قاعدتا با پول مهاجرین که از خارج آورده اند نباید کاری داشته باشند! اگه این طور هست کسی می دونه سقف پولی که می شه برد و مشمول مالیات نمی شه چقدره؟
    مبارک باشه. من فقط در مورد 250 دلار، چون همسرم این کار رو کرد، میدونم که هزینه های صدور ویزا توی سفارته. بیمه مسافرتی هم میخواد. به همسر من هم نگفتن، ولی باید تهیه کرد. البته موقع دریافت ویزا ازش بیمه خواستن. راستی یه مدرک خیلی مهم که از همسرم نخواسته بودن، ولی روز دریافت ویزا ازش خواستن و همراهش نبود و به خاطرش مجبور شد دوباره فرداش بره، پرینت پرداخت آنلاین هزینه اپلیکیشن بود. در حالیکه اگر هزینه رو نداده بود که اصولا اداره مهاجرت پرونده رو بررسی نمیکرد و ویزا نمیداد. ولی گیر دادن دیگه. شما یادتون باشه حتما رسید پرداخت اینترنتی رو ببرین.

Junior Member

سلام به همه دوستان، این اولین پست من در این بخشه
    با یک توصیه: اگر برای گرین کارت اقدام کردید، حتما پاسپورت با اعتبار بالای 3 سال داشته باشید. اگر ندارید اداره گذرنامه می توانید بروید و تعویض کنید. چون در غیر این صورت مدت اعتبار کارت اقامت کمتر از 3 سال خواهد بود و برای تمدید علاوه بر 700، 800 کرون برای گذرنامه در سفارت، بالای 1000 کرون هم برای اپلای مجدد باید به اداره مهاجرت بدهید و مدارک بانکی هم لازم دارید در حدود 30 هزار کرون برای هر نفر. پس قبل از آمدن جلوی این مخارج اضافی را بگیرید.
    ارسال مدارک: 11/16/2009 فایل نامبر نخست: 01/21/2010 فایل نامبر دوم: 04/25/2010 ارسال به ورشو: 12/12/2011، InProcess واقعی: 02/23/2012 مدیکال 08/08/2013 پاس رکوئست: 28/01/2014 دریافت ویزا: 18/2/2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    دوستان سلام

مبارک باشه
    1- بردن وسایل به نظر خودتون بستگی داره. هزینه اش را بررسی کنید بعد تصمیم بگیرید. هزینه انبار داری بسیار گرونه. از IKEA وسیله بخری که ارزونتره حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار پول باید بدی.
    2-بابت پول خیالت راحت باشه به سرعت خرجش می کنی و کارت به این ملاحظات نمیرسه در ضمن معادل بیش از 10 هزار یورو نمی توان همراه مسافر وارد کرد.
    حداقل ماهی 6 هزار کرون برای یک نفر هزینه لازمه اگر اتاق گرفته باشی و اگر آپارتمان حداقل 10 هزار تا
    ارسال مدارک: 11/16/2009 فایل نامبر نخست: 01/21/2010 فایل نامبر دوم: 04/25/2010 ارسال به ورشو: 12/12/2011، InProcess واقعی: 02/23/2012 مدیکال 08/08/2013 پاس رکوئست: 28/01/2014 دریافت ویزا: 18/2/2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)