صفحه 25 از 638 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

[QUOTE=gorgomish;764334]سلام
    1- فرم ها رو باید دستی وبا حروف بزرگ تایپ کنید
    2-نه-احتیاجی نداره-اون برای کسی هست که بخواد از طریق کارت اعتباری هزینه سفارت رو پرداخت کنه نه ما که تو ایرانیم و پول رو نقدی توی سفارت پرداخت میکنیم
    3- ما ایرانیها چیزی به اسم Alien Identification Number/Personal ID نداریم.باید جای اون رو خالی بزارید
    4- پاکت نامه احتیاجی نیست و ازتون هم نمیخوان. تمبر هم نیازی نیست. هرجا آدرس خواست باید انگلیسی بنویسید(توی فرم GR1)[/QUOTE

ممنونم از جوابتون
    پس باید فرم ها رو تایپ کنم !
    در رابطه با پاکت نامه هم باید بگم که جزو شرایط هست، ممکنه جدیدا اضافه شده باشه که اطلاعی ندارید!!!!!!!!!!!! خودشون نوشتند پاکت و تمبر و آدرس اما نگفتند به چه زبانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایراد نداره با سفارت تماس می گیرم
    باز هم تشکر می کنم
    ممکنه در رابطه با یادگیری زبان یک مرجع خوب بهم معرفی کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

[QUOTE=fatima5717;764589]
    نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام
    1- فرم ها رو باید دستی وبا حروف بزرگ تایپ کنید
    2-نه-احتیاجی نداره-اون برای کسی هست که بخواد از طریق کارت اعتباری هزینه سفارت رو پرداخت کنه نه ما که تو ایرانیم و پول رو نقدی توی سفارت پرداخت میکنیم
    3- ما ایرانیها چیزی به اسم Alien Identification Number/Personal ID نداریم.باید جای اون رو خالی بزارید
    4- پاکت نامه احتیاجی نیست و ازتون هم نمیخوان. تمبر هم نیازی نیست. هرجا آدرس خواست باید انگلیسی بنویسید(توی فرم GR1)[/QUOTE

ممنونم از جوابتون
    پس باید فرم ها رو تایپ کنم !
    در رابطه با پاکت نامه هم باید بگم که جزو شرایط هست، ممکنه جدیدا اضافه شده باشه که اطلاعی ندارید!!!!!!!!!!!! خودشون نوشتند پاکت و تمبر و آدرس اما نگفتند به چه زبانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایراد نداره با سفارت تماس می گیرم
    باز هم تشکر می کنم
    ممکنه در رابطه با یادگیری زبان یک مرجع خوب بهم معرفی کنید؟
    اشتباه نوشتم شرمنده
    فرمهارو باید دستی و با حروف بزرگ پر کنید
    قبلا هم میگفتن پاکت و تمبر لازمه اما از من نگرفتن.فکر نکنم از کسی گرفته باشن.تو ایمیلی که از سفارت بهتون میزنن دقیقا توضیح میدن چیا باید تهیه کنید نکران نباشید
    بازم تاکید میکنم که فرمهارو باید دستی و با حروف بزرگ پر کنید

یه چند تا سوال واسه پر کردن فرم GR1

1- آیا در HIGHER EDUCATION باید لیسانس رو هم بنویسیم ؟
    2- تو قسمت ACADEMIC TITLE چی باید بنویسیم؟ مثلا من که ارشد مکانیکم باید بنویسم M.S. IN MECHANICAL ENGINEERING?
    3- منظور از CPR NUMBER چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

سلام
    دو سوال در مورد گواهی سابقه کار دارم:
    1- برای گواهی سابقه کار که توی سربرگ رسمی شرکت و با مهر رسمی شرکت و به زبان انگلیسی باشه، باید حتماً امضای شخص مدیر عامل رو هم داشته باشه و یا اگه یک نفر دیگه از مسئولان شرکت از طرف مدیر امضا کرده باشه هم قابل قبول هست؟ سابقه کار من معتبر و مرتبط هست اما به دلایلی نمیتونم از شخص مدیر عامل امضا بگیرم.
    2- یک گواهی سابقه کار یک ساله دیگه هم دارم که فقط به فارسی نوشته شده. آیا به همین صورت قابل قبول هست و یا باید ترجمه رسمی بشه؟ و در صورت لزوم به ترجمه شدن، آیا باید مهر تایید دادگستری رو هم داشته باشه.
    خواهشاً دوستانی که قبلاً مدارک رو فرستادن و ویزاشون صادر شده جواب بدن چون این مساله از نظر کامل و قابل قبول بودن مدارک برام خیلی مهم هست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

دوستان لطفا مسائل رو شخصی نکنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Apdentist : June 12th, 2012 در ساعت 12:35 AM دلیل: به روز رسانی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام. اگر اجازه بدین راجع به جزئیات خونه چیزی نگم. ولی فعلا به طور موقت مبله گرفتم که یک کمی گرونتره ولی به زودی خونه دیگه ای میگیرم. راجع به قیمت هم گفتم چند بار. اگر کپنهاگ باشین، از حدود 5000 کرون از یک آپارتمان کوچک شروع میشه تا .... بستگی به متراژ و موقعیت خونه داره. مثل همه جای دنیا. در شهرهای کوچک و روستاها خونه از حدود 2500 تا 3000 کرون شروع میشه تا ... . در شهرهای متوسط و بزرگ هم بین این رقمها. هزینه های آب و برق و اینها هم از حدود 500، 600 کرون شروع میشه تا هزار و خورده ای.
    خونه مبله کمتر پیدا میشه. تو کپنهاگ و شهرهای بزرگ اگر بخواین از شهرداریها خونه بگیرین ممکنه از چند ماه تا چند سال تو لیست انتظار باشین.
    قبلا هم گفتم که کلا به طور متوسط برای خونه و خورد و خوراک و شارژ و اینترنت و تلفن و اینها، برای مجرد حداقل 8000 و برای متاهل حداقل 10000 کرون در ماه لازمه که معادل همون عددی هم هست که به عنوان ساپورت مالی هم میخوان.
    راجع به سوالهای دیگه ای هم که کردین، باید مدرک لیسانس رو هم بنویسین. CPR Number مثل کد ملی هست که بعد از اومدن به اینجا، همون روز اول که میرین Borgerservice بهتون میدن. تاریخ تولدتونه بعلاوه یک کد چهاررقمی که شماره شما رو تشکیل میده.
    سلام آقا بهزاد
    در رابطه با خونه، آیا به ما حق خرید مسکن میدند یا خیر؟ و هزینه های مربوط به خرید چه جوری هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    در رابطه با خونه، آیا به ما حق خرید مسکن میدند یا خیر؟ و هزینه های مربوط به خرید چه جوری هست؟

http://www.nyidanmark.dk/en-us/citizenship/citizen_in_denmark/5%20finding%20a%20place%20to%20live.html

Permission to buy real property

If you do not reside in Denmark or have not previously lived in the country for a minimum of five years, you will need permission from the Ministry of Justice to purchase an owner-occupied home. You must send an application to the Ministry of Justice, enclosing information about the property you wish to purchase together with a copy of your residence permit. You can expect to be granted permission if you intend to use the property as your permanent residence. If you are an EU citizen, you can purchase your owner-occupied property without permission from the Ministry of Justice if you intend to use the property as your permanent residence.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان راستش من واسه يه پرسشم كل فروم مرور كردم ولي هنوز پاسخ درستي نگرفتم. مثلا تو صفحه 10 يا 15 خيلي نامفهومه . ببينيد همسر من مهندسي ژنتيك و اصلاح نژاد دام خونده كار پژوهشي و تحقيقاتي مرتبط 3 سال به بالا داره توي positive list چند جا نوشته natural science يعني علوم طبيعي كه اين خيلي كلي چون مثلا بيولوژي و ژنتيك ميتونه جزو علوم طبيعي باشه البته من با چند تا وكيل مشورت كردم گفتنن ميشه حلا به نظر شما ما در بد بينانه ترين حالت از كار و سابقه كار و توي ليست بودن يا نبودن چند امتياز ميتونيم بگيرم ؟؟ ممنون ميشم اگه دوستي ميدونه توضيح بده.

اولا اگر من هم وکیل بودم، هر کسی سیکل هم داشت، بهش میگفتم میشه! بعدش هم وکیل واسه چی میخواین. این همه بدون وکیل اومدن.
    راجع به سوالتون هم اینکه natural science تو پوزیتیو لیست وجود نداره. من این رو چند بار توضیح دادم. مربی، استادیار و استاد در زمینه علوم طبیعی در پوزیتیو لیست هست. من یک بار این مسئله رو دوباره توضیح میدم، لطفا با دقت بخونین.

کشور دانمارک به یک سری مشاغل احتیاج داره، چون دانمارکیهایی که تو این زمینه تخصص دارند جمعیتشون کمتر از مقدار مورد نیازشونه. کشور دانمارک به مهندس مکانیک، پرستار و استاد دانشگاه در زمینه علوم طبیعی و یک سری مشاغل دیگه که تو لیست هست احتیاج داره. ولی طرف نمیتونه بگه که من پرستارم، ولی فوق لیسانس شیمی دارم. یا بگه من استاد علوم طبیعی ام، ولی فوق لیسانس و دکترای علوم سیاسی دارم! اونها انتظارشون اینه که کسی که استاد علوم طبیعی هست، حداقل فوق لیسانس علوم طبیعی رو داشته باشه یا مثلا کسی که ادعا میکنه مهندس مکانیکه، حداقل لیسانس مکانیک داشته باشه.
    بنابراین دانمارک نیاز به استاد و استادیار و مربی در رشته های علوم طبیعی داره. فردی که ادعا میکنه من سابقه کار در زمینه تدریس دانشگاهی علوم طبیعی دارم، باید حداقل فوق لیسانس این رو داشته باشه.

بذارین من تو ایران یک مثال بزنم. ما در رشته مهندسی محیط زیست، استادی داشتیم که فوق لیسانس محیط زیست و دکترای مهندسی شیمی داشت. دانشگاه ما این فرد رو استخدام کرد به عنوان استاد محیط زیست و به ما هم بیشتر مباجث شیمی محیط زیست (تصفیه آب و فاضلاب) درس می داد. ولی اگر فقط مهندسی شیمی خونده بود، نمیتونست این مباحث رو به ما بگه.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم و بقیه دوستان در این زمینه سوال مجدد نپرسند.

حالا فرض کنید که شما امتیاز هم بیارین. به نظرم قبلش تو سایتهای کاریابی افراد خارجی که معروفترینش workindenmark.dk هست برین و رشته تونو سرچ کنین. ببینین اصلا دو تا مورد میاره یا نه. فقط اومدن که مهم نیست. اینجا کانادا یا استرالیا نیست. تو کانادا یا استرالیا به هر حال شما یه کاری میکنین و بهتون نمیگن برگردین. ولی دانمارک چون به شما اقامت دائم نمیده از اول. شما اگر تو دو سال اول کار پیدا نکنین، اولا حداقل باید سالی 40 میلیون تومان هزینه کنین. بعدش هم باید برگردین. اگر فقط دنبال سکوی پرتاب هستین، به نظرم جای ارزونتری مثل مالزی رو انتخاب کنین. به خدا من اینها رو از خیرخواهی میگم، هیچکی هم جای من و بقیه رو تنگ نکرده (حتی این همه چینی و هندی هم جای کسی رو تنگ نکرده). ولی بدون برنامه ریزی اینجا نیاین. اینجا اقامت دائم نمیده و این فقط یک ویزای کاره برای 3 سال.

Junior Member

سلام.رشته خانم من لیسانس صنایع گرایش تولید هست 2سال سابقه بیمه و خودمم کاردانی سخت افزار می خونم البته سابقه کارم 4 ساله.
    1- می خواستم ببینم می تونیم جداگانه درخواست بدیم؟
    2-چون رشته خانمم جز چند رشته مورد نیاز هست اگه درخواست بدیم فکر می کنید چقدر زمان ببره؟
    3-ایمیل وقت سفارت چی هست؟ متن نامه چی باشه بهتره ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    ارسال مدارک:19آپریل2011 دریافت مدارک:21آپریل2011 ایمیل دریافت شماره رفرنس:1جولای 2011 دریافت فایل نامبر:؟

سلام سينا جان تا اونجاييكه من ميدونم پروسه حدود 8 ماه تا 1 سال طول ميكشه. تو سايت سفارت كه برين ادرس ايميل هست بايد يه ايميل بزني مشخصات كاري تحصيلي و مدرك زبانتو بگي و در خواست يه وقت بكني واسه تحويل مدارك به زبان شيرين انگليسي البته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)