صفحه 250 از 638 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260300350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود
    از دوستانی که تا حالا ویزا گرفتن یه سوال دارم. چقدر بعد از صدور نامه از دانمارک {همون نامه که میگه ما مدارک شما را برای ارزیابی دریافت کردیم و تا سه ماه دیگه جواب میدیم} ویزاشون اومده؟ تاریخ صدور نامه من 13 نوامبر بوده و تا الان خبری نیست. فکر میکنید حدودا کی جواب نهایی من میاد؟
    سپاس

Junior Member

سلام
    بچه هایی که ویزا گرفتن و رقتن ممنون میشم که بگید:
    کسی از این ویزاهای 180 روزه خبر داره؟من تا کی میتونم برم دانمارک؟ تو سفارت بمن هیچ نامه ای جدا از ویزام ندادن که این اطلاعات توش باشه!!!!!
    من شاید بخاطر عروسی برادرم حدودا آبان بیام ایران. بنظرتون اگه بخام اواسط اردیبهشت بیام دانمارک چقدر کرون باید با خودم بیارم که تا آیان هزینه هام رو پوشش بده؟

Junior Member

از کدوم سایت میشه اتاق رزرو کرد؟ من شنیدم میشه اتاق رزرو کرد که بصورت تکی زندگی کنی که توش حمام و دستشویی داره اما آشپزخانه بیرون اتاق و بصورت عمومی مصرف میشه چون من فکر نکنم کسی رو پیدا کنم که باهاش آپارتمان بگیرم؟ کسی از این اتاق ها خبری داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jabra نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، این اولین پست من در این بخشه
    با یک توصیه: اگر برای گرین کارت اقدام کردید، حتما پاسپورت با اعتبار بالای 3 سال داشته باشید. اگر ندارید اداره گذرنامه می توانید بروید و تعویض کنید. چون در غیر این صورت مدت اعتبار کارت اقامت کمتر از 3 سال خواهد بود و برای تمدید علاوه بر 700، 800 کرون برای گذرنامه در سفارت، بالای 1000 کرون هم برای اپلای مجدد باید به اداره مهاجرت بدهید و مدارک بانکی هم لازم دارید در حدود 30 هزار کرون برای هر نفر. پس قبل از آمدن جلوی این مخارج اضافی را بگیرید.
    براي ما كه اقدام كرديم و اون موقع دو سال اعتبار داشته و منتظر ويزا هستيم امكان تعويض پاسپورت وجود ندارد چون سفارت فقط شماره پاسي كه با اون اقدام كرديد رو قبول داره چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    براي ما كه اقدام كرديم و اون موقع دو سال اعتبار داشته و منتظر ويزا هستيم امكان تعويض پاسپورت وجود ندارد چون سفارت فقط شماره پاسي كه با اون اقدام كرديد رو قبول داره چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد؟
    من پیشنهاد میکنم که پاس رو عوض کنیم و سپس بریم سفارت! سفارت نمیتونه که ویزا نزنه تو پاس (چونکه شما واجد شرایط ویزا بودین و از اون طرف اوکی شدین).

مثلا اگه یکی پاسش گم بشه دیگه نمی تونه بره دانمارک؟؟!

از نگر من منطقی به نظر نمی رسه. چون اسم و فامیل و عکس مهمه و شماره پاس اینقدر هم نمی تونه مهم باشه.
    به اضافه اینکه دادن شماره پاسپورت در گرفتن کیس اوردر آی دی اختیاری بود.
    از دید من پاس رو باطل کنید و پاس جدید بگیرین. 10 روزه میاد.

دوستان عزیز مخصوصا بهزاد، رامین و علی رضا همفکری کنن.

پاینده باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم که پاس رو عوض کنیم و سپس بریم سفارت! سفارت نمیتونه که ویزا نزنه تو پاس (چونکه شما واجد شرایط ویزا بودین و از اون طرف اوکی شدین).

مثلا اگه یکی پاسش گم بشه دیگه نمی تونه بره دانمارک؟؟!

از نگر من منطقی به نظر نمی رسه. چون اسم و فامیل و عکس مهمه و شماره پاس اینقدر هم نمی تونه مهم باشه.
    به اضافه اینکه دادن شماره پاسپورت در گرفتن کیس اوردر آی دی اختیاری بود.
    از دید من پاس رو باطل کنید و پاس جدید بگیرین. 10 روزه میاد.

دوستان عزیز مخصوصا بهزاد، رامین و علی رضا همفکری کنن.

پاینده باشید
    سلام
    من پاسمو عوض كردم وقتي نامه رسيدگي پروندهام امد از خانم خادمپور پرسيدم گفت عوض كن سريع پاس جديدو بفرست كه ما به اداره مهاجرت اطلاع بديم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    از کدوم سایت میشه اتاق رزرو کرد؟ من شنیدم میشه اتاق رزرو کرد که بصورت تکی زندگی کنی که توش حمام و دستشویی داره اما آشپزخانه بیرون اتاق و بصورت عمومی مصرف میشه چون من فکر نکنم کسی رو پیدا کنم که باهاش آپارتمان بگیرم؟ کسی از این اتاق ها خبری داره؟
    www.boligportal.dk
    ارسال مدارک: 11/16/2009 فایل نامبر نخست: 01/21/2010 فایل نامبر دوم: 04/25/2010 ارسال به ورشو: 12/12/2011، InProcess واقعی: 02/23/2012 مدیکال 08/08/2013 پاس رکوئست: 28/01/2014 دریافت ویزا: 18/2/2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    می تونید با مراجعه به اداره گذرنامه اونو باطل و مجددا درخواست جدید بدهید. دلیل آن را هم مدت اعتبار ویزا بگویید. سفارت هم مشکلی ندارد. ولی در هر صورت به خادم پور یک ایمیل بزنید و با اون هم چک کنید چون قوانین دایم عوض می شوند.
    ارسال مدارک: 11/16/2009 فایل نامبر نخست: 01/21/2010 فایل نامبر دوم: 04/25/2010 ارسال به ورشو: 12/12/2011، InProcess واقعی: 02/23/2012 مدیکال 08/08/2013 پاس رکوئست: 28/01/2014 دریافت ویزا: 18/2/2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

می تونید با مراجعه به اداره گذرنامه اونو باطل و مجددا درخواست جدید بدهید. دلیل آن را هم مدت اعتبار ویزا بگویید. سفارت هم مشکلی ندارد. ولی در هر صورت به خادم پور یک ایمیل بزنید و با اون هم چک کنید چون قوانین دایم عوض می شوند.
    من ایمیل زدم ولی جوابمو ندادن هنوز؟!؟! نزدیک 2 هفته شده!؟!

Junior Member

با سلام
    دو سه روز پیش برای من از سفارت یه ایمیل اومد که توش نامه اداره مهاجرت ضمیمه شده بود که نوشته بود پرونده ام رفته برای ارزیابی تحصیلی، اما مدرک سابقه کارمو دوباره ازم خواستند (گفتن تاریخ پایانشو که نوشته بود تاکنون رو باید دقیق تاریخ بنویسند)، آخرشم نوشته بود که با توجه به اینکه پاسپورتم دو سال و نیم اعتبار داره میتونم عوضش کنم و کپی شو با اون مدرکم از طریق سفارت براشون بفرستم.
    (ضمنآً من اواسط نوامبر مدارکمو تحویل سفارت دادم.)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)