صفحه 254 از 638 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264304354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    دوستان من 2 تا سئوال دارم.
    اول اینکه با توجه به اینکه من فعلا واسه خودم می خوام اقدام کنم و همسر و فرزندم رو با خودم نمی خوام ببرم، 1-چقدر پول باید در حسابم باشه( به اندازه یک نفر یا 3 نفر)؟ 2- آیا امکان برداشت پول از حساب وجود داره یا باید پول تو حساب بمونه؟

مرسی
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

سلام
    راستش مطمئن نیستم که این مطلب و جای درستی‌ دارم میگم، اما چون تاپیک مناسب پیدا نکردم به هر حال فکر کنم برای دوستانی که میان دانمارک و البته در کپنهاگ ساکن میشوند رجیستر و شرکت در دوره‌هایی‌ که این سازمان برگزار می‌کند خالی‌ از فایده نباشه. در واقع یه جور کمک به افراد می‌کنن برای نوشتن رزومه و اپلیکشین، بازار کار در دانمارک و ...

http://www.forstejob.dk/side.asp?Id=40269

پا ورقی تاپیکی واسه بچه‌هایی که الان دنمارک هستن نداریم، نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2096 نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی هست که بخواد بره یا رفته یاشه دانمارک؟ من 3 هفته دیگه دارم می رم و دنبال خونه هستم. اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون می شم.
    Hi, I just saw this internal ad, hope it would be useful :

"""Hi
    I just wanted to tell you that I will move to Chile, so my beautiful single room will be available since 1st of March.
    Is fully furnished and is located 10 minutes from Norrebro Station in a very nice area.
    Everything is included: water, gas, electricity, internet.
    The cost is 2.600 per month.

If you are interested o know somebody who is, just send me an email to: gabrielae.gm@gmail.com.
    Or call to: 52585652 (Katarina).

Greetings and thanks for your help!!
    """"
    Gaby.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    ی

نه به هیچ وجه. خانم خادم پور زنگ زد گفت ویزات اومده ولی پاست 7 ماه دیگه داره منقضی می شه پس عوض کن سریع بیا تا ویزات رو بزنم. من با درخواست تسریع پاسم رو 3 روزه عوض کردم رفتم سفارت و ویزا با همون تاریخی که از اول صادر شده بود که به جای 6 ماه 4 ماهه صادر شده بود به خاطر پاسم , زده شد در پاسپورت با شماره پاس جدید و بعد که رفتم دانمارک درخواست تمدید کردم و 2880 کرون دادم و بعد از 6 ماه (که البته شانس آوردم معمولا 1 بال طول می کشه) تمدید شد به مدت 2 سال و 6 ماه. الآن هم منتظر کارت ا قامت هستم. یعنی من تا الآن به جای 3 سال فقط 4 ماه کارت اقامت داشتم.پس به اعتبار پاستون دقت کنید تا مشکلات من براتون پیش نیاد که خیلی تلخه...
    دوست عزيز اول اينكه چرا چهار ماهه ويزا بدن؟ شما كه عملا يكماه وقت دارين برين پس وقتي سه روزه پاستونو گرفتين ديگه چرا بأيد چهار ماهه ويزا بدن؟ بعد شما كه ويزاتون توي يه پاسي خور ده كه پنج سال اعتبار داشته و با توجه به اينكه ويزايي كه اينجا براتون صادر ميشه شش ماه بيشتر نيست و كارت أقامت در دانمارك صادر ميشه و شما هم با ويزاي جديدتون رفتين ديگه مگر اينكه شما بگين قبل از اينكه شما ميخواستين برين دانمارك أونا براتون كارت إقامتو بر أساس همون پاس قبليتون صادر كردن!؟!؟!؟ لطفا اگه براتون امكان داره اين قسمتو يكمي بيشتر توضيح بدين چون احتمالا براي خيليها اين مسيله وجود خواهد داشت

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 2 تا سئوال دارم.
    اول اینکه با توجه به اینکه من فعلا واسه خودم می خوام اقدام کنم و همسر و فرزندم رو با خودم نمی خوام ببرم، 1-چقدر پول باید در حسابم باشه( به اندازه یک نفر یا 3 نفر)؟ 2- آیا امکان برداشت پول از حساب وجود داره یا باید پول تو حساب بمونه؟

مرسی
    دوست عزيز براي سه نفر بايد باشه براي خود من نامه زدند كه موجوديتون كمه و اگه مي خوان ريسك نكنيد پولتونو بر نداريد ولي در كل ده درصد ممكنه چك كنن نود درصد چك نمي كنند

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    نامه تمکن مالی به نام متقاضی اصلی به قدر کفایت باشد کافیه؟ با اون برای همسر هم اقدام کرد؟ یا گواهی جدید به نام همسر باید گرفت؟ میخوام تا گواهی بانکی اعتبار داره 3 هفته برای همسر اقدام کنم
    اگه پول تو حساب به اندازه دو نفر تون هست همون كافيه و در غير اينصورت براي شما هم نامه مياد كه پولتون كافي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز براي سه نفر بايد باشه براي خود من نامه زدند كه موجوديتون كمه و اگه مي خوان ريسك نكنيد پولتونو بر نداريد ولي در كل ده درصد ممكنه چك كنن نود درصد چك نمي كنند
    دوست عزیز این پول باید تا چه زمانی تو حساب باشه؟ در ضمن برای شما چه زمانی نامه زدند که موجودیدتون کمه؟ (در چه مرحله ای بودید؟)
    در ضمن آیا تخمینی برای زمان گرفتن ویزا از زمان مصاحبه وجود دارد (اینکه کلا فرایندش چقدر طول میکشه)
    در آخر با توجه به اینکه در ابتدا بک ویزای شش ماهه میگیریم، آیا اینکه به نظر شما هم با توجه به اینکه من زمان مصاحبم اول خرداد 92 هستش و پاسپورتم هم تا آبان 94 مهلت داره، بازهم برای گرفتن پاسپورت مجدد اقدام کنم یا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    دوست عزیز این پول باید تا چه زمانی تو حساب باشه؟ در ضمن برای شما چه زمانی نامه زدند که موجودیدتون کمه؟ (در چه مرحله ای بودید؟)
    در ضمن آیا تخمینی برای زمان گرفتن ویزا از زمان مصاحبه وجود دارد (اینکه کلا فرایندش چقدر طول میکشه)
    در آخر با توجه به اینکه در ابتدا بک ویزای شش ماهه میگیریم، آیا اینکه به نظر شما هم با توجه به اینکه من زمان مصاحبم اول خرداد 92 هستش و پاسپورتم هم تا آبان 94 مهلت داره، بازهم برای گرفتن پاسپورت مجدد اقدام کنم یا نه؟
    این پول تا وقتیکه ویزاتون میاد باید توی حسابتون باشه . برای من حدود یک ماه و نیم بعد از مصاحبم نامه زدند که شما با توجه به تعدادی که هستید موجودیه یک حسابتون کافی نیست (من دو تا حساب ارائه داده بودم) و اگه میخواین دو تا گواهی سپرده ارائه بدین باید حتماً در یک روز این گواهی ها صادر شده باشه (گواهی های من در دو روز صادر شده بود) و در این مرحله هنوز مدارکم برای ارزیابی ارسال نشده بود. تخمین در مورد زمان گرفتن ویزا بین 4 ماه تا 1 سال بعد از مصاحبه هستش برای خود من تا الان 6 ماه طول کشیده ولی برای دوستان دیگمون کمترم بوده بیشترم بوده. حتماً برای پاسپورت جدید قبل از مصاحبتون اقدام کنید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    این پول تا وقتیکه ویزاتون میاد باید توی حسابتون باشه . برای من حدود یک ماه و نیم بعد از مصاحبم نامه زدند که شما با توجه به تعدادی که هستید موجودیه یک حسابتون کافی نیست (من دو تا حساب ارائه داده بودم) و اگه میخواین دو تا گواهی سپرده ارائه بدین باید حتماً در یک روز این گواهی ها صادر شده باشه (گواهی های من در دو روز صادر شده بود) و در این مرحله هنوز مدارکم برای ارزیابی ارسال نشده بود. تخمین در مورد زمان گرفتن ویزا بین 4 ماه تا 1 سال بعد از مصاحبه هستش برای خود من تا الان 6 ماه طول کشیده ولی برای دوستان دیگمون کمترم بوده بیشترم بوده. حتماً برای پاسپورت جدید قبل از مصاحبتون اقدام کنید. موفق باشید.
    خیلی از پاسختون متشکرم

متاسفانه من تا به حال 2 بار برای کانادا و یک بار برای استرالیا اقدام کردم و هر سه بار با اینکه حدود 7 سال از زمان زندگی من رو تلف کرده و خیلی هم هزینه های زیادی را متحمل شدم،موفق نشدم. امیدوارم این دفعه به خاطر عدم توانایی مالی به مشکل نخورم.

Junior Member

دوستان آیا شما قطعا مطمئن هستید که با اقامت 3 ساله دانمارک آیا می توان درس خواند ؟ اگر پاسخ بلی است آیا می توانید یک لینک معتبر معرفی کنید.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)