صفحه 255 از 638 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265305355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود

بستگی داره فردید شما از درس خوندن چی باشه. در مقطع فوق لیسانس و پایینتر قطعا نه نمی شه. ولی در مقطع دکتری همون طور که تو پست های 2574، 2578 هم توضیح داده شده، دو نوع پی اچ دی داریم یکی employed PhD (ریسرچر) هست و نوع دوم PhD student که اولی از اونجاییکه شغل محسوب می شه بنابر این با ویزای گرین کارت می تونید اپلای کنید ولی برای دومی در صورت پذیرش باید ویزای گرین کارت رو باطل و برای ویزای student اپلای کنید. برای اطمینان من توصیه می کنم باز خودتون با شماره تلفن 004533963616 تماس بگیرید و بپرسید منتها تاکید کنید که با گرین کارت می خواید برای employed PhD اپلای کنید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_cc59 نمایش پست ها
    دوستان آیا شما قطعا مطمئن هستید که با اقامت 3 ساله دانمارک آیا می توان درس خواند ؟ اگر پاسخ بلی است آیا می توانید یک لینک معتبر معرفی کنید.
    با تشکر

سلام به همه دوستان : کسی می دونه تخصص در دانمارک شغل حساب میشه یا اینکه باید ویزای تحصیلی گرفت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز اول اينكه چرا چهار ماهه ويزا بدن؟ شما كه عملا يكماه وقت دارين برين پس وقتي سه روزه پاستونو گرفتين ديگه چرا بأيد چهار ماهه ويزا بدن؟ بعد شما كه ويزاتون توي يه پاسي خور ده كه پنج سال اعتبار داشته و با توجه به اينكه ويزايي كه اينجا براتون صادر ميشه شش ماه بيشتر نيست و كارت أقامت در دانمارك صادر ميشه و شما هم با ويزاي جديدتون رفتين ديگه مگر اينكه شما بگين قبل از اينكه شما ميخواستين برين دانمارك أونا براتون كارت إقامتو بر أساس همون پاس قبليتون صادر كردن!؟!؟!؟ لطفا اگه براتون امكان داره اين قسمتو يكمي بيشتر توضيح بدين چون احتمالا براي خيليها اين مسيله وجود خواهد داشت
    دوست عزیز طبق قانونشون ویزا 6 ماهه صادر می شه. برا من 4 ماهه صادر شده بود ( از 13/6/2012 تا 13/10/2012) چون پاسم 13/ 1/2013 منقضی می شد. کارتم هم تا 13/10/2012 معتبر بود. درسته که پاسم رو عوض کردم ولی همه چیز بر اساس اپلیکیشنتون صادر می شه. برا همین هست که می گم قبل بررسی اپلیکیشن پاس جدید را باید بهشون برسونید تا همه چیز بر اساس اون صادر بشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    دوست عزیز طبق قانونشون ویزا 6 ماهه صادر می شه. برا من 4 ماهه صادر شده بود ( از 13/6/2012 تا 13/10/2012) چون پاسم 13/ 1/2013 منقضی می شد. کارتم هم تا 13/10/2012 معتبر بود. درسته که پاسم رو عوض کردم ولی همه چیز بر اساس اپلیکیشنتون صادر می شه. برا همین هست که می گم قبل بررسی اپلیکیشن پاس جدید را باید بهشون برسونید تا همه چیز بر اساس اون صادر بشه.
    حالا متوجه شدم! ممنون از پاسختون. من فکر می کنم تا قبل ازاینکه پروندتون فاینالایز بشه اگه شما پاس جدید بگیرین با اون براتون ویزا صادر میشه و اینو زنگ زدم از سفارت بپرسم گفتن خانم خادم پور تا 3 شنبه مرخصی هستند حالا باید از ایشون بپرسم جوابشو اینجا براتون میزارم. جالبه توی فرم ها اگه دقت کنید نوشته اگه پاسپورتتونو عوض کردین به ما اطلاع بدین.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سلام به همه دوستان

چند روزیه خبری از عزیرانی که قبلا اپلای کرده اند، نیست!!!
    جدیدا برای کسی ویزا صادر نشده؟؟؟
    نفراتی که شهریور اقدام کرده اند شانس دریافت ویزا در ماه اسفند را دارند. لطفاً سایرین رو بی خبر نذارین....

موفق باشین

Junior Member

[سلام ...شما میخواهید اونجا تخصص بخونید یا اینکه الان تخصص دارید و برای گرین کارد میخواین اقدام کنید؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز که در کپنهاک ساکن هستید

من دنبال خونه یا ترجیحا room در محدوده کمون gladsaxeمیگردم... دراینمورد اگر کسی میتونه بهم کمک کنه یا سایتی هست راهنمایی کنید....من اواسط مارس میرم کپنهاک

ممنون از لطف شما

سلام دوستان
    خواهش می کنم دوستان با تجربه راهنمایی کنن.
    من لیسانسم مهندسی نرم افزار از یک دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.5 هستش و فوق لیسانسم هم مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه علم و صنعت روزانه با معدل 15.5 هستش. شایان ذکره که مهندسی فناوری اطلاعات در لیست رشته های مورد نیاز هستش ولی اینکه ممکنه مدرک لیسانسم قبول نکنند منو نگران می کنه.
    به نظر شما من میتونم 60 امتیاز مربوط به کارشناسی ارشد رو بگیرم و یا اصلا من می تونم اقدام کنم؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال در زمینه گواهی تمکن مالی برای همسر داشتم. در واقع میشه ازهمون گواهی حساب applicant اصلی (که به اندازه دو نفر موجودی داره) یک نسخه دیگه تهیه کنیم؟ یا باید این گواهی تمکن به اسم همسر باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    دوستان میشه لطف کنید بگید همسر چقدر دلار باید روز سفارت همراش باشه وقتی برای بیو متریک میره؟؟ اونم 235 دلار + هر صفحه عقد نامه 35 دلار میخواد؟؟؟؟؟
    دوست عزیز من هفته پیش برای همسرم رفتم سفارت:
    1- فقط و فقط 250 دلار گرفت برای ویزا
    2- پرینت رنگی از 4 صفحه اول فرم FA8 آنلاین
    3- کپی شناسنامه رنگی
    4- کپی پاسپورت رنگی
    حتی ترجمه و کپی عقد نامه را هم نگرفت.
    موفق باشید

Junior Member

یه سوال داشتم . من تا حالا هرچی ایمیل به greencard@us.dk زدم هیچ جوابی دریافت نکردم . می خواستم ببینم کسی تا حالا از این ایمیل جوابی گرفته یا آدرس دیگه هست که بشه ازش جوابی گرفت ؟ ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)