صفحه 256 از 638 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266306356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود و سلام

دانشگاه های غیر انتفاعی ایران رو حد اقل می دونم دانشگاه های سوئد قبول نمی کنند ولی وقتی شما مدرک فوق لیسانستون هم مورد تایید هست و هم تو لیست مشاغل مورد نیاز بنابر این شما امتیاز تحصیلات و پوزیتیو لیست رو با مدرک فوقتون میارید (جمعا می شه 70 امتیاز) پس منطقا نیازی به امتیاز مدرک لیسانس ندارید که بخوان قبول کنند یا نکنند.

یه چیزی یادم رفت بنویسم اگر قرار بود دانشگاه های غیر انتفاعی رو، وزارت علوم دانمارک قبول نکنه حد اقل تو سایتشون مانند کشورهای هند و پاکستان تفاوت قائل می شدند بنابر این از نگر من مدارک ایرانی رو اگر مهر وزارت علوم روش خورده باشه مورد قبول هست و فکر نکنم مشکل خاصی باشه ولی در هر دو صورت برای شما فرقی نمی کنه. برای اطمینان بیشتر بهتره با اداره ارزیابی مدارک دانمارک تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش می کنم دوستان با تجربه راهنمایی کنن.
    من لیسانسم مهندسی نرم افزار از یک دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.5 هستش و فوق لیسانسم هم مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه علم و صنعت روزانه با معدل 15.5 هستش. شایان ذکره که مهندسی فناوری اطلاعات در لیست رشته های مورد نیاز هستش ولی اینکه ممکنه مدرک لیسانسم قبول نکنند منو نگران می کنه.
    به نظر شما من میتونم 60 امتیاز مربوط به کارشناسی ارشد رو بگیرم و یا اصلا من می تونم اقدام کنم؟

نگران نباشید من هم تا حالا هر چی ایمیل زدم جواب ندادند ولی یه بار ایمیل زدم که پروسس ویزای گرین کارتم رو کنسل کنند، البته اونم جواب ندادند ولی دو سه روز طول نکشید که یک نامه اومد دم در خونه که بنا به درخواست شما ویزاتون رو کنسل کردیم!! بهترین راه این هست که زنگ بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    یه سوال داشتم . من تا حالا هرچی ایمیل به greencard@us.dk زدم هیچ جوابی دریافت نکردم . می خواستم ببینم کسی تا حالا از این ایمیل جوابی گرفته یا آدرس دیگه هست که بشه ازش جوابی گرفت ؟ ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    نگران نباشید من هم تا حالا هر چی ایمیل زدم جواب ندادند ولی یه بار ایمیل زدم که پروسس ویزای گرین کارتم رو کنسل کنند، البته اونم جواب ندادند ولی دو سه روز طول نکشید که یک نامه اومد دم در خونه که بنا به درخواست شما ویزاتون رو کنسل کردیم!! بهترین راه این هست که زنگ بزنید.
    پس یعنی به ایمیل ها ترتیب اثرمی دن؟! بعد چطوری بعد دو سه روز نامه رسید در خونتون؟ طرف اگه همون روزم توی دانمارک نامه رو خونده باشه همون روزم اون نامه رو نوشته باشه بعد با پست سریع السیرم نامه رو بفلرسته 4 5 روز طول میکشه برسه دستتونو درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    پس یعنی به ایمیل ها ترتیب اثرمی دن؟! بعد چطوری بعد دو سه روز نامه رسید در خونتون؟ طرف اگه همون روزم توی دانمارک نامه رو خونده باشه همون روزم اون نامه رو نوشته باشه بعد با پست سریع السیرم نامه رو بفلرسته 4 5 روز طول میکشه برسه دستتونو درسته؟
    ایشون (آقا رامین) سوئد هستن و نامه زود میاد

درود بر دوستان

من امروز شوک شدم!

چون جواب مثبت ویزام امروز با تلفن سفارت و نیز ایمیل از سفارت به من اطلاع داده شد. بعد از 3 ماه و 14 روز فقط.
    من 21 آبان 91 (11 نوامبر) مدارک رو به سفارت داده بودم.

بعد از اینکه کمی از التهابهای امروزم کم شد براتون چند خطی مینویسم جزییات رو.
    جهت اطلاع:
    برق کنترل
    لیسانس از شریف
    فوق از تربیت مدرس
    33 ساله
    متاهل
    تافل 70
    سابقه کار مرتبط با رشته 5 سال (در 3 سال اخیر)

فعلا بدرود

درود
    بله ترتیب اثر می دن ولی جواب ایمیل رو نمی دن. برای من که اینطور بود برای همین توصیه می کنم اگر سوال دارید حتما زنگ بزنین. و اگر نامه، اطلاعیه یا هر چیز دیگه ای می خواین براشون با ایمیل ارسال کنید بعدش حتما زنگ بزنین و تلفنی هم بهشون اطلاع بدید و گوش زد کنید که ایمیل فرستادین.

در مورد دریافت نامه دو سه روزه هم همونطور که آقا کاوه فرمودند بین شهری که من زندگی می کنم با کپنهاگ با قطار سه ساعت بیشتر اختلاف نداره برای همین خیلی زود رسید.

پیروز و پایدار باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر دوستان

من امروز شوک شدم!

چون جواب مثبت ویزام امروز با تلفن سفارت و نیز ایمیل از سفارت به من اطلاع داده شد. بعد از 3 ماه و 14 روز فقط.

جهت اطلاع:
    برق کنترل
    لیسانس از شریف
    فوق از تربیت مدرس
    33 ساله
    متاهل
    تافل 70

فعلا بدرود
    تبريك ميگم كاوه جان
    منم ١١ نوامبر تحويل دادم مداركم رو ...اميدوارم ويزاي منم تو اين روزها بياد وگرنه نميدونم بايد نگران بشم يا نه!!!!
    به هر حال موفق باشي...
    ميتونم بپرسم واسه مقدمات رفتن از جمله خونه و شهر اقامت كار خاصي كردي يا نه..
    اميدوارم بتونيم از تجربياتت واسه مقدمات زندگي تو دانمارك استفاده كنيم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر دوستان

من امروز شوک شدم!

جهت اطلاع:
    برق کنترل
    لیسانس از شریف
    فوق از تربیت مدرس
    33 ساله
    متاهل
    تافل 70

فعلا بدرود
    درود ، تبريك و آرزوي موفقيت
    آيا براي همسرتون هم اقدام كرده ايد و آيا ويزاي ايشان هم اومده؟
    ممنون

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    تبريك ميگم كاوه جان
    منم ١١ نوامبر تحويل دادم مداركم رو ...اميدوارم ويزاي منم تو اين روزها بياد وگرنه نميدونم بايد نگران بشم يا نه!!!!
    به هر حال موفق باشي...
    سلام
    اگر در این چند روز خبری نشد، دلواپس نشید... نظم و قانون مشخصی نداره... ( از موارد مشابه آقا کاوه وجود داشته تا موارد 12 ماهه)
    البته امیدوارم شما، خودم و بقیه دوستان هم مثل آقا کاوه هر چه زودتر از وضعیت انتظار خارج بشیم...
    هنوز برخی از دوستان که شهریور ماه اقدام کردند منتظر پاسخ هستند....

موفق باشین
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    تبريك ميگم كاوه جان
    به هر حال موفق باشي...
    آرش جان سلام

ممنون از لطفت. امیدوارم که برای تو هم زود بیاد. ولی نگران نباش. شاید کمی طول بکشه. من انتظارم روی 6 ماه تا 1 سال بود.

من کار خاصی برای خونه و شهر تا حالا نکردم و می خوام شروع کنم. البته احتمالا بریم پیش یکی از آشنایان خانوادگی در آرهوس تا بتونیم مستقر شیم و بقیه کارا رو انجام بدیم.
    کسی از دوستان میدونه که برای گرفتن کارت اقامت و CPR حتما باید رفت کپنهاگ یا اینکه در شهرهای دیگه هم میشه اون رو گرفت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)