صفحه 257 از 638 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267307357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود ، تبريك و آرزوي موفقيت
    آيا براي همسرتون هم اقدام كرده ايد و آيا ويزاي ايشان هم اومده؟
    ممنون
    ویزای همسرم هنوز نیومده. برای ایشون 1 ماه بعد از خودم اپلای کردم. البته میخوام این رو پیگیری کنم (هم از سفارت هم از دانمارک) کسی پیشنهادی داره؟

راستی کسی از دوستان هست که ویزای همسرش هم اومده باشه؟ آیا همزمان اومده یا با تاخیر....
    ممنون

شاد باشید

Junior Member

سلام
    گواهی بانک رو باید تا چه بازه ای از زمان قبل از وقت سفارت گرفت؟ میشه یک روز قبل از وقت سفارت گرفت؟ یا مدت زمان خاصی قبل از اون وقت هست که باید پول توو حساب باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    ویزای همسرم هنوز نیومده. برای ایشون 1 ماه بعد از خودم اپلای کردم. البته میخوام این رو پیگیری کنم (هم از سفارت هم از دانمارک) کسی پیشنهادی داره؟

راستی کسی از دوستان هست که ویزای همسرش هم اومده باشه؟ آیا همزمان اومده یا با تاخیر....
    ممنون

شاد باشید
    من ویزای همسرم بعد از 11 ماه از زمان اپلای اومد. مواردی که من دیدم، 5، 6، 12 و 13 ماهه بوده. یعنی فاصله بین اپلای برای همسر و اومدن ویزاش. البته اینها مواردی بوده که بعد از ویزای خودشون اپلای کردن.
    ولی دو مورد که قبل از اومدن ویزا برای همسر اپلای کردند، با هم اومده. حتما زنگ بزنین فردا به وزارت کار و پیگیری کنین. (منظورم همون شماره گرین کارته)
    اگر کمکی هم از دست من برمیاد بگین.

من یه سوال داشتم، برا رنک دانشگاه که امتیاز گداشته سفارت منظورش رنک qsدر رشته مورد نظر هستش یا رنک کلی دانشگاه رو در نظر میگیرن؟ممنون

سلام

بچه ها ما دوباره دیشب سورپرایز شدیم!
    نگو به همسرم هم ایمیل زدن که ویزات اومده. یعنی همسرم داشت ایمیلشو چک میکرد دید که عین نامه من برای اون هم اومده منتها با اسم خودش! و البته با ولیدیتی یکسان ویزا با من. تاریخ نامه هم عین همه. یعنی در یک روز صادر شده و روز بعد ایمیل شده سفارت و خانم خادمپور هم ایمیل کرده به جفتمون.

الان خیلی خوشحالم که ویزای خانمم هم اومده.
    امیدوارم که بقیه متاهلین (و البته مجردین) هم ویزاشون همزمان (زود زود) بیاد.

من این روند رو مدیون تمام بچه های فروم و اطلاعاتشون هستم و برای من این امر کاملا قابل احترام و ارزشمنده. ارادت خاصی هم به آقا بهزاد داریم و ممنونم از وقتی که گذاشته و میذاره.

اطلاعات استخراجی و تحلیلی خودمون رو از این نامه ها و روند به اطلاع فروم و دوستان خواهم رسوند.

سوالی هم هست در خدمتم.

شاد باشید
    کاوه

سلام دوباره

شرح تاریخ های ما:

حدود مرداد 91 ایمیل زدم سفارت (بدون مدرک زبان - فقط گفتم تافل ثبت نام کردم و تاریخ امتحان که 5 شهریور بود و طبیعتا تاریخ انقضای مدرک رو گفتم) نتیجه: قبول نکردند و گفتند باید مدرک تو دستت باشه.
    5 شهریور: امتحان تافل
    21 شهریور: ایمیل گرفتن وقت به سفارت ( اینجا الکی گفتم مدرک زبان دارم - چون تاریخ کارنامه (که هنوز نیومده بود) و تاریخ امتحان بهم این اجازه رو میداد
    21 شهریور (همان روز): کانفرم دریافت ایمیلم از طرف سفارت. بهم گفتن که ایمیل پیگیری نفرست. منم نفرستادم دیگه چیزی
    28 شهریور: دریافت ایمیل وقت از طرف سفارت. نتیجه: برای 7 آبان برام وقت داده بودند.
    -------- در حدود 1 ماه افتادم دنبال آزاد کردن مدرک لیسانس و فوق لیسانس. تایید و ترجمه و .... باقی داستان ها. (پروژه ای بود!!) چونکه زمانم کم بود و باید جمش میکردم
    7 آبان: (کارنامه تافل بعد از دو ماه هنوز نیومده بود! و من با پرینت پروفایل آی بی تی رفتم سفارت) نتیجه: مدارکم رو قبول نکردند و گفتن هر وقت مدرک زبانت اومد دوباره از طریق تلفن یا ایمیل وقت بگیر
    احساس من در اون موقع:
    14 آبان: کارنامه تافل پست شد دم خونه! (دارین 7 روز رو؟)
    15 آبان: ایمیل زدم به سفارت که دوباره میخوام بیام. بهشون گفتم که من همونیم که مدرک زبانم نیومده بود، که یادشون بیاد. عکسم هم پایین ایمیلم انداخته بودم که دیگه حتما یادشون بیاد و کارم رو عقب نندازن
    15 آبان (همون روز): بهم ایمیل زدن که بیا سفارت و مدارکت رو تحویل بده. بهم برای 21 آبان وقت داده بودند.
    21 آبان: تحویل مدارک در سفارت و انگشت نگاری
    ---- جور کردن مدارک همسر و گذران وقت تا تعویض پاس همسرم
    19 آذر: اپلای آنلاین و اپلود مدارک در فرم FA8
    20 آذر: همسرم بدون وقت قبلی ساعت 9 رفت سفارت و مدارک رو تحویل داد و ساعت 13 اومد بیرون (حدود 1 ماه بعد از خودم)
    5 اسفند: نامه اجازه اقامت از دانمارک صادر میشه
    6 اسفند:دانمارک نامه رو ایمیل میکنه به سفارت
    7 اسفند: سفارت هم ایمیل میکنه به من و همسرم و همزمان هم به من (فقط) زنگ میزنه که ویزات آمادست.

برای من 3 ماه و 14 روز طول کشید و برای همسرم 2 ماه و 15 روز
    هیچ نامه و ایمیل و تلفنی هم نه از این طرف نه از اون طرف برام نیومد. خودم هم اصلا زنگ نزدم دانمارک پیگیری کنم.
    فقط 1 ماه بین اپلای خودم و همسرم فاصله انداختم. (احساس کردم کافیه و کافی هم بود)
    نظر شخصیم اینه که دوستان متاهل بیشتر از یک ماه معطلش نکنن

فعلا بدرود

کسی از دوستان میدونه که برای گرفتن کارت اقامت و CPR حتما باید رفت borgerservice کپنهاگ یا اینکه در شهرهای دیگه هم میشه اون رو گرفت؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

کسی از دوستان میدونه که برای گرفتن کارت اقامت و CPR حتما باید رفت borgerservice کپنهاگ یا اینکه در شهرهای دیگه هم میشه اون رو گرفت؟
    دوست عزیز ضمن تبریک و اینکه خوش بحالتون که زمان خوبی براتون ویزا اومده (تعطیلات عید ایشالا میتونید اونجا باشید) بله شما در شهرهای دیگه هم می تونید بشرط داشتن حداقل یکماه آدرس ثابت کارت اقامتتونو دریافت کنید. موفق باشید.
    راستی هواپیمائی پگاسوس برای 5 مارچ بلیطش خیلی ارزون هستش اگه به برنامتون بخوره؟!

Senior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوباره

شرح تاریخ های ما:

حدود مرداد 91 ایمیل زدم سفارت (بدون مدرک زبان - فقط گفتم تافل ثبت نام کردم و تاریخ امتحان که 5 شهریور بود و طبیعتا تاریخ انقضای مدرک رو گفتم) نتیجه: قبول نکردند و گفتند باید مدرک تو دستت باشه.
    5 شهریور: امتحان تافل
    21 شهریور: ایمیل گرفتن وقت به سفارت ( اینجا الکی گفتم مدرک زبان دارم - چون تاریخ کارنامه (که هنوز نیومده بود) و تاریخ امتحان بهم این اجازه رو میداد
    21 شهریور (همان روز): کانفرم دریافت ایمیلم از طرف سفارت. بهم گفتن که ایمیل پیگیری نفرست. منم نفرستادم دیگه چیزی
    28 شهریور: دریافت ایمیل وقت از طرف سفارت. نتیجه: برای 7 آبان برام وقت داده بودند.
    -------- در حدود 1 ماه افتادم دنبال آزاد کردن مدرک لیسانس و فوق لیسانس. تایید و ترجمه و .... باقی داستان ها. (پروژه ای بود!!) چونکه زمانم کم بود و باید جمش میکردم
    7 آبان: (کارنامه تافل بعد از دو ماه هنوز نیومده بود! و من با پرینت پروفایل آی بی تی رفتم سفارت) نتیجه: مدارکم رو قبول نکردند و گفتن هر وقت مدرک زبانت اومد دوباره از طریق تلفن یا ایمیل وقت بگیر
    احساس من در اون موقع:
    14 آبان: کارنامه تافل پست شد دم خونه! (دارین 7 روز رو؟)
    15 آبان: ایمیل زدم به سفارت که دوباره میخوام بیام. بهشون گفتم که من همونیم که مدرک زبانم نیومده بود، که یادشون بیاد. عکسم هم پایین ایمیلم انداخته بودم که دیگه حتما یادشون بیاد و کارم رو عقب نندازن
    15 آبان (همون روز): بهم ایمیل زدن که بیا سفارت و مدارکت رو تحویل بده. بهم برای 21 آبان وقت داده بودند.
    21 آبان: تحویل مدارک در سفارت و انگشت نگاری
    ---- جور کردن مدارک همسر و گذران وقت تا تعویض پاس همسرم
    19 آذر: اپلای آنلاین و اپلود مدارک در فرم FA8
    20 آذر: همسرم بدون وقت قبلی ساعت 9 رفت سفارت و مدارک رو تحویل داد و ساعت 13 اومد بیرون (حدود 1 ماه بعد از خودم)
    5 اسفند: نامه اجازه اقامت از دانمارک صادر میشه
    6 اسفند:دانمارک نامه رو ایمیل میکنه به سفارت
    7 اسفند: سفارت هم ایمیل میکنه به من و همسرم و همزمان هم به من (فقط) زنگ میزنه که ویزات آمادست.

برای من 3 ماه و 14 روز طول کشید و برای همسرم 2 ماه و 15 روز
    هیچ نامه و ایمیل و تلفنی هم نه از این طرف نه از اون طرف برام نیومد. خودم هم اصلا زنگ نزدم دانمارک پیگیری کنم.
    فقط 1 ماه بین اپلای خودم و همسرم فاصله انداختم. (احساس کردم کافیه و کافی هم بود)
    نظر شخصیم اینه که دوستان متاهل بیشتر از یک ماه معطلش نکنن

فعلا بدرود
    دوستان یه چیزی خیلی جالبه اینا روزای شنبه یکشنبه هم کار می کنن؟ 5 اسفند و 6 اسفند؟!؟!

Senior Member
    رشته و دانشگاه

سلام

بچه ها ما دوباره دیشب سورپرایز شدیم!
    نگو به همسرم هم ایمیل زدن که ویزات اومده. یعنی همسرم داشت ایمیلشو چک میکرد دید که عین نامه من برای اون هم اومده منتها با اسم خودش! و البته با ولیدیتی یکسان ویزا با من. تاریخ نامه هم عین همه. یعنی در یک روز صادر شده و روز بعد ایمیل شده سفارت و خانم خادمپور هم ایمیل کرده به جفتمون.

الان خیلی خوشحالم که ویزای خانمم هم اومده.
    امیدوارم که بقیه متاهلین (و البته مجردین) هم ویزاشون همزمان (زود زود) بیاد.

من این روند رو مدیون تمام بچه های فروم و اطلاعاتشون هستم و برای من این امر کاملا قابل احترام و ارزشمنده. ارادت خاصی هم به آقا بهزاد داریم و ممنونم از وقتی که گذاشته و میذاره.

اطلاعات استخراجی و تحلیلی خودمون رو از این نامه ها و روند به اطلاع فروم و دوستان خواهم رسوند.

سوالی هم هست در خدمتم.

شاد باشید
    کاوه
    مرسی از اطلاع رسانیتون میشه وقتی تشریف بردین برای گرفتن ویزا ازشون بپرسین که آیا میشه توسط پیک هم ویزارو گرفت یا حتماً باید حضوری بییام؟ بعد اگه حتماً باید حضوری بیایم تمام افراد خانواده باید بیان یا نفر اصلی بیاد کافیه؟
    پیشاپیش از زحمتتون متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)