صفحه 258 از 638 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268308358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود
    اون سابقه ای که من از اینا دارم با چوب بزنیشون شنبه و یکشنبه کار نمی کنند!! احتمالا یا نامه ها به صورت اتوماتیک ارسال شده یا اینکه طرف خونه بیکار بوده خواسته یه کاری کرده باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوستان یه چیزی خیلی جالبه اینا روزای شنبه یکشنبه هم کار می کنن؟ 5 اسفند و 6 اسفند؟!؟!

دوستانی که هنوز نرفتن سفارت: این اجباری نیست ولی خوبه که بکنین،

سعی کنین پاسپورتتون را جدید جدید بگیرین (عوض کنین) بین 4 تا 5 سال اعتبار داشته باشه. به نفعتونه. 5سال که عالیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    حالا متوجه شدم! ممنون از پاسختون. من فکر می کنم تا قبل ازاینکه پروندتون فاینالایز بشه اگه شما پاس جدید بگیرین با اون براتون ویزا صادر میشه و اینو زنگ زدم از سفارت بپرسم گفتن خانم خادم پور تا 3 شنبه مرخصی هستند حالا باید از ایشون بپرسم جوابشو اینجا براتون میزارم. جالبه توی فرم ها اگه دقت کنید نوشته اگه پاسپورتتونو عوض کردین به ما اطلاع بدین.
    درود
    من هم همين مشكل را دارم و اين هفته تماس گرفتم سفارت و توضيح دادم كه مي خوام به دلايلي پاسم رو عوض كنم. به من گفتند اين كار رو نكنم چون ويزاتون و پروندتون بر اساس شماره پاس شماست و با اين كار پروندتون به مشكل بر مي خوره و گفتند ويزاتون كه اومد و زديم تو پاستون برين و پاستون رو عوض كنيد اداره گذرنامه هر دو رو پيوست مي كنند و با اون خارج مي شيد؟!!!!
    براي من كه يه كم مبهم چرا الان اجازه اين كار رو نمي دهند؟
    از ما كه گذشت و لي به كفته آقا كاوه دوستاني كه سفارت نرفتند حتما پاس بالاي چهار سال اعتبار داشته باشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    ی

نه به هیچ وجه. خانم خادم پور زنگ زد گفت ویزات اومده ولی پاست 7 ماه دیگه داره منقضی می شه پس عوض کن سریع بیا تا ویزات رو بزنم. من با درخواست تسریع پاسم رو 3 روزه عوض کردم رفتم سفارت و ویزا با همون تاریخی که از اول صادر شده بود که به جای 6 ماه 4 ماهه صادر شده بود به خاطر پاسم , زده شد در پاسپورت با شماره پاس جدید و بعد که رفتم دانمارک درخواست تمدید کردم و 2880 کرون دادم و بعد از 6 ماه (که البته شانس آوردم معمولا 1 بال طول می کشه) تمدید شد به مدت 2 سال و 6 ماه. الآن هم منتظر کارت ا قامت هستم. یعنی من تا الآن به جای 3 سال فقط 4 ماه کارت اقامت داشتم.پس به اعتبار پاستون دقت کنید تا مشکلات من براتون پیش نیاد که خیلی تلخه...
    سلام دوست گرامی من هم اعتبار پاسپورتم کمتر بود و اجازه اقامت 16feb2012 تا 26jan2014 تو نامه زده شده (اعتبار گذرنامه تا 26/4/2014 ) من هم با خانم خادم پور صحبت کردم و رفتم پاسپورتم و درخواست تعویض دادم که فکنم تا هفته دیگه بگیرم . میشه لطف کنید و مراحل درخواست تمدید رو بگید (در دانمارک ) در ضمن شما بعد از ورود درخواست تمدید دادید و دیگه برای کارت درخواست ندادید؟ اگر یک مقدار توضیح بیشتری بدید ممنون میشم چون من هم دقیقا باید مثل شما عمل کنم. با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام دوستان
    من جهت تهیه مدارک جند مشکل دارم لطفا تجربه خودتان را بگویید:
    1- تاییدیه از دانشگاه الزامیه.چطور باید گرفت؟هم واسه لیسانس و هم فوقه؟
    2- توانایی مالی با ارائه سند خانه به نام شخص درخواست کننده امکانپذبر است یا حتما باید حساب بانکی باشد
    3- سابقه کار باید حتما از طرف محل کار صادر شود یا سابقه رسمی پرداخت بیمه از سازمان تامین اجتماعی قابل قبول است.
    اگه ممکنه جواب بدین چون میخوام واسه وقت سفارت ایمیل بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    2- توانایی مالی با ارائه سند خانه به نام شخص درخواست کننده امکانپذبر است یا حتما باید حساب بانکی باشد
    3- سابقه کار باید حتما از طرف محل کار صادر شود یا سابقه رسمی پرداخت بیمه از سازمان تامین اجتماعی قابل قبول است.
    شما ایمیلتو بزن چون وازه زودتر از 6 ماه دیگه یهتون وقته مصاحبه نمی دن
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سلام دوستان

سلام
    1- تاییدیه دانشگاه برای هر دو مقطع بیان شده است ولی اکثر نفرات متقاضی نتونستند این تاییدیه رو بگیرند و سفارت نیز پذیرفته که تحویل نگیره. پس الزامی نیست فقط باید در بخش انتهایی فرم GR1 قید کنید که علیرغم درخواست شما، دانشگاه این مدرک رو به شما نداده...
    2- گواهی تمکن مالی می بایست توسط بانک و با ارزش برابر ارزهای خارجی (دلار، یورو یا کرون دانمارک) اعلام شود...
    3- سابقه کار می بایست از طرف شرکت محل کار باشد. تا به امروز مدرک بیمه از طرف سفارت درخواست نشده است... در این نامه می بایست موارد جزئی و دقیقی ذکر گردد که در هیچ نامه شرکت بیمه ای این مطالب ذکر نمی گردد. مثل ساعات کاری، شرح وظایف شغلی و ...

موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام
    1- تاییدیه دانشگاه برای هر دو مقطع بیان شده است ولی اکثر نفرات متقاضی نتونستند این تاییدیه رو بگیرند و سفارت نیز پذیرفته که تحویل نگیره. پس الزامی نیست فقط باید در بخش انتهایی فرم GR1 قید کنید که علیرغم درخواست شما، دانشگاه این مدرک رو به شما نداده...
    2- گواهی تمکن مالی می بایست توسط بانک و با ارزش برابر ارزهای خارجی (دلار، یورو یا کرون دانمارک) اعلام شود...
    3- سابقه کار می بایست از طرف شرکت محل کار باشد. تا به امروز مدرک بیمه از طرف سفارت درخواست نشده است... در این نامه می بایست موارد جزئی و دقیقی ذکر گردد که در هیچ نامه شرکت بیمه ای این مطالب ذکر نمی گردد. مثل ساعات کاری، شرح وظایف شغلی و ...

موفق باشین
    ممنون از جواب.
    1- آیا بانک با سند مالکیت گواهی تمکن مالی صادر می کند یا حتما باید پول نقد باشد.
    2- من تو پتروشیمی هستم و بهیچوجه همچین گواهی صادر نمی کند چون حتی تعهد محضری گرفته شده که در صورت استعفا در حدود سالی 3 ملیون غرامت باید پرداخت شود.حالا این مهم نیست میشه یه جور ازش فرار کرد ولی اون گواهی رو بهیچ وجه نمیدن.چکار کنم؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

ممنون از جواب.
    1- آیا بانک با سند مالکیت گواهی تمکن مالی صادر می کند یا حتما باید پول نقد باشد.
    2- من تو پتروشیمی هستم و بهیچوجه همچین گواهی صادر نمی کند چون حتی تعهد محضری گرفته شده که در صورت استعفا در حدود سالی 3 ملیون غرامت باید پرداخت شود.حالا این مهم نیست میشه یه جور ازش فرار کرد ولی اون گواهی رو بهیچ وجه نمیدن.چکار کنم؟
    دوبار سلام
    1- بعید می دونم .... (برای 2 نفر و با نرخ ارز مرجع فعلی حدود 31 میلیون میشه)
    2- راه حل نادرست: از هر جای دیگه که می تونید گواهی بگیرید فقط هماهنگ باشند که اگه تماس گرفتند و استعلام کردند سوتی ندهند...
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

سلام
    بچه هایی که مدارک را تحویل داده اید یک سوال درمورد پرداخت وجه داشتم : آیا باید 235 دلار را به صورت آنلاین پرداخت کنم و برای هر مدرک 30 دلار را با خودم ببرم و دستی تحویل بدهم ؟ درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)