صفحه 259 از 638 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269309359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود
    من هم همين مشكل را دارم و اين هفته تماس گرفتم سفارت و توضيح دادم كه مي خوام به دلايلي پاسم رو عوض كنم. به من گفتند اين كار رو نكنم چون ويزاتون و پروندتون بر اساس شماره پاس شماست و با اين كار پروندتون به مشكل بر مي خوره و گفتند ويزاتون كه اومد و زديم تو پاستون برين و پاستون رو عوض كنيد اداره گذرنامه هر دو رو پيوست مي كنند و با اون خارج مي شيد؟!!!!
    براي من كه يه كم مبهم چرا الان اجازه اين كار رو نمي دهند؟
    از ما كه گذشت و لي به كفته آقا كاوه دوستاني كه سفارت نرفتند حتما پاس بالاي چهار سال اعتبار داشته باشند.
    ببینید دوستان

اصلا هدف از عوض کردن پاسپورت چیه؟!
    هدف اینه که شما در بررسی پرونده تون بتونین ماکزیمم حالت ممکن (3 سال ) رو کاور کنین و حتی پس از کسر شدن 3 ماه از تاریخ انقضای پاستون باز سه سال رو کاور کنه و shortened نشه ویزاتون
    در نتیجه تمام این کارا برای وقتیه که شما مدارک رو برای دانمارک نفرستادین. اگر فرستادین اون وقت باید نامتونو ریوایز کنن و فکر کنم پروسه زمان بر و گلی باشه که طرفش نرین بهتره.
    در واقع وقتی این کار لازمه که پاستون کلا مثلا 1 سال یا کمتر اعتبار داشته باشه (بگذریم اینکه خود سفارت هم پاس های زیر سه سال رو قبول نمی کنه به خاطر همین مسایل، و اگر شما در این وضعیت هستین یه جورایی از دستشون در رفته این قضیه)

بنابراین اگر یکی مثل من الان 2/5 ساله بهش ویزا دادن ریسک نکنه بهتره و با همین پاس و ویزا بره و برسه اونجا بعد از دو سال و اندی تمدید میکنه. (اوضاع سیاسی به شدت متغیره)

پس یه چیزی مثل گرفتن پاسپورت جدید (بدون ویزای جدید و نامه جدید) و پیوست کردن و ... از نظر من توجیهی نداره.
    منتظر نظرتون هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    دوبار سلام
    1- بعید می دونم .... (برای 2 نفر و با نرخ ارز مرجع فعلی حدود 31 میلیون میشه)
    2- راه حل نادرست: از هر جای دیگه که می تونید گواهی بگیرید فقط هماهنگ باشند که اگه تماس گرفتند و استعلام کردند سوتی ندهند...
    سابقه کاری باید مرتبط با رشته تحصیلی باشه؟بعد اگه من بخوام تو دانمارک تو همین فیلد(نفت و گاز و پتروشیمی) برم سر کار تناقض نمیشه با اون چیزی که باهاش درخواست ویزا کردم یا این گواهی فقط واسه گرفتن ویزاست و کاربرد دیگه ای نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر دوستان

من امروز شوک شدم!

چون جواب مثبت ویزام امروز با تلفن سفارت و نیز ایمیل از سفارت به من اطلاع داده شد. بعد از 3 ماه و 14 روز فقط.
    من 21 آبان 91 (11 نوامبر) مدارک رو به سفارت داده بودم.

بعد از اینکه کمی از التهابهای امروزم کم شد براتون چند خطی مینویسم جزییات رو.
    جهت اطلاع:
    برق کنترل
    لیسانس از شریف
    فوق از تربیت مدرس
    33 ساله
    متاهل
    تافل 70
    سابقه کار مرتبط با رشته 5 سال (در 3 سال اخیر)

فعلا بدرود
    تبریک میگم
    من آخر فروردین وقت سفارت دارم ولی ترجمه هایم را خیلی زود گرفتم تقریبا تا فروردین میشه 8 ماه مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    تبریک میگم
    من آخر فروردین وقت سفارت دارم ولی ترجمه هایم را خیلی زود گرفتم تقریبا تا فروردین میشه 8 ماه مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام محبوبه

مشکلی بابت ترجمه ها نخواهی داشت
    سعی کن پاست رو عوض کنی و با 5 سال اعتبار بری - 10 روزه پاس رو عوض میکنن

موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    هزینه درخواست الان 856 یورو هست یا 425؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    مرسی از اطلاع رسانیتون میشه وقتی تشریف بردین برای گرفتن ویزا ازشون بپرسین که آیا میشه توسط پیک هم ویزارو گرفت یا حتماً باید حضوری بییام؟ بعد اگه حتماً باید حضوری بیایم تمام افراد خانواده باید بیان یا نفر اصلی بیاد کافیه؟
    پیشاپیش از زحمتتون متشکرم
    سلام

من از سفارت تلفنی پرسیدم
    هردو نفر باید بیان (ولی نه لزوما همزمان).
    پیک هم نمیشه.

بچه هایی که متاهلن و ویزاشون اومده:

تلفنی پرسیدم:
    بیمه پزشکی فقط نفر GR1 لازم داره و نفر FA8 (همسر) بیمه لازم نیست بگیره
    اگر هم قبلا هزینه ویزا را دادین به سفارت (بهتون رسید داده) دیگه لازم نیست پول بدین (حتما رسید رو ببرین)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    ببینید دوستان

اصلا هدف از عوض کردن پاسپورت چیه؟!
    هدف اینه که شما در بررسی پرونده تون بتونین ماکزیمم حالت ممکن (3 سال ) رو کاور کنین و حتی پس از کسر شدن 3 ماه از تاریخ انقضای پاستون باز سه سال رو کاور کنه و shortened نشه ویزاتون
    در نتیجه تمام این کارا برای وقتیه که شما مدارک رو برای دانمارک نفرستادین. اگر فرستادین اون وقت باید نامتونو ریوایز کنن و فکر کنم پروسه زمان بر و گلی باشه که طرفش نرین بهتره.
    در واقع وقتی این کار لازمه که پاستون کلا مثلا 1 سال یا کمتر اعتبار داشته باشه (بگذریم اینکه خود سفارت هم پاس های زیر سه سال رو قبول نمی کنه به خاطر همین مسایل، و اگر شما در این وضعیت هستین یه جورایی از دستشون در رفته این قضیه)

بنابراین اگر یکی مثل من الان 2/5 ساله بهش ویزا دادن ریسک نکنه بهتره و با همین پاس و ویزا بره و برسه اونجا بعد از دو سال و اندی تمدید میکنه. (اوضاع سیاسی به شدت متغیره)

پس یه چیزی مثل گرفتن پاسپورت جدید (بدون ویزای جدید و نامه جدید) و پیوست کردن و ... از نظر من توجیهی نداره.
    منتظر نظرتون هستم
    با تشکر از توضیحات شما. در مورد شما خوب تقرییبا چیزی با 3 سال تفاوت نداره اما دوستانی دیگری که ویزای حدود 1 سال یا کمتر دارند مثل من خوب قضیه حیاتی تر هست و البته مواردی مثل ما که ویزامون کوتاه شده . حتی شما از ایران نمیشه هیچ کاری کرد یعنی اگر پاسپورت هم عوض کنیم با پاس جدید به ما ویزای طولانی تری نمیدن . ولی مزیت این کار اینه که شما یک پاسی داری که دارای 5 سال اعتباره و وقتی رسیدی دانمارک و بعد از یک سال و یا شما بعد از 2.5 سال تصمیم به تمدید ویزا گرفتید دیگه لازم نیست پاس جدید بگیرید و به اصطلاح ویزاتون سوراخ نمیشه ! . مسئله تعویض پاسپورت برای دوستانی که تمایل به اقامت در شهری غیر از کوپنهاگ رو دارن (مثلا خود من) حیاتی تر هست چرا؟ چون ایران سفارت فقط در کوپنهاک داره و شما اگر به هر دلیلی دیگه نخواید به ایران برگردید و تصمیم به تمدید اعتبار ویزا بگیرید باید به کوپنهاک برید و اول پاستون رو عوض کنید و بعد مراحل دیگه ... و همه اینها یعنی هزینه بیشتر از تعویض پاس در ایران .... و نهایتا خود خانم خادم پور به من گفت اگر پاستو عوض کنی احتمال اینکه این shortened شده ویزاتو زودتر بتونی اصلاح کنی بیشتره و "دست اونا در دانمارک باز تر است " . البته من توضیحاتم برای مواردی هست که ویزاشون جوابش امده و پرونده درحال بررسی ندارن و من تعویض پاس رو برای دوستانی که منتظر جواب هستن توصیه نمیکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

تاریخچه دریافت ویزای من : 1- مهندسی مکانیک (لیسانس شریف - فوق علم و صنعت ) -2- تافل 483 کاغذی - 3- تاریخ درخواست 12 مارچ 2012 - 4- تاریخ دریافت ویزا 16 فوریه 2012 که میشه حدود 11 ماه. که متاسفنه به دلیل اعتبار کم پاس الان ویزا تا 26 ژانویه 2014 داده شده و باید در دانمارک اونو تمدید کنم ... توصیه اکید میکنم قبل از دادن مدارک به سفارت پاستون رو عوض کنید.

Junior Member

سلام
    گواهی بانک رو باید تا چه بازه ای از زمان قبل از وقت سفارت گرفت؟ میشه یک روز قبل از وقت سفارت گرفت؟ یا مدت زمان خاصی قبل از اون وقت هست که باید پول توو حساب باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)