صفحه 26 از 638 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دو تا سئوال داشتم:
    1- برای مدرک توانایی مالی شرایط چیه؟ آيا بايد معدل حساب داشته باشیم ؟اگه بله چقدر چه مدت؟
    2- به نظر شما نوبت هایی که الان میدن برای گرین کارت چه زمانیه؟
    با تشکر

سلام سوال اول اينكه شما بايد فقط يه مانده حساب معمولي به سفارت بدين كه از تاريخش كه ميدين سفارت نبايد سه هفت بيشتر گذشته باشه. مبلغ مانده واسه يه نفر الان در حدود 16 ميليون تومان بايد باشه. اگه منظورتون نوبت واسه تحويل مدارك به سفارته اگه الان ايميل بزنين و اونا جواب بدنو مشكل خاصي نباشه واسه 2 يا 3 ماه ديگه بهتون وقت سفارت ميدن.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaseraji نمایش پست ها
    سلام.رشته خانم من لیسانس صنایع گرایش تولید هست 2سال سابقه بیمه و خودمم کاردانی سخت افزار می خونم البته سابقه کارم 4 ساله.
    1- می خواستم ببینم می تونیم جداگانه درخواست بدیم؟
    2-چون رشته خانمم جز چند رشته مورد نیاز هست اگه درخواست بدیم فکر می کنید چقدر زمان ببره؟
    3-ایمیل وقت سفارت چی هست؟ متن نامه چی باشه بهتره ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    شما امتیاز نمیارین. حداقل باید فوق لیسانس داشته باشین.
    لطفا کامل بخونین مطالب رو.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستان تا جائیکه من فهمیدم شما برای اینکه درخواست شهروندی دانمارکو بدین علاوه بر شرط ماندن و درآمد و ... باید حداقل 18 سال داشته باشین با این حساب چه اتفاقی برای بچه ها مون میفته ؟ چیزی که من فهمیدم شما با گرین کارت میرین تا 3 سال هستین اگه بتونین کارگیر بیارین بعد یک سال و با همین شرط 4 سال دیگه بهتون اجازۀ اقامت می دن حالا اگه 4 سال مونده باشین (یا بقول بهزاد خان با قانون جدید 5 سال) بعد شرایط دیگه رو هم داشته باشین میتونین درخواست اقامت دائم بدین که این شامل بچه هام میشه (حالا من نمیدونم این اقامت دائم فلسفش چیه و چه فرقی با حق شهروندی داره آیا مثل کشورهای دیگه سقف داره و باطل میشه یا نه؟ پاسپورت که باهاش نمیشه گرفت فکر کنم تا قبل از اقامت دائم شما هیچ حقی نسبت به اقامت داشتن در دانمارک ندارین ولی بعد از اون پیدا می کنین) دوستان لطفاً در مورد این روند هر کی اطلاعات کامل تری داری در اختیار بقیه بزاره چون من فکر می کنم خیلی تاثیر گزار باشه توی روند حرکتی هر کدوم از ما. (منظورم بیشتر توی قسمت اقامت دائم و حق شهروندیه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    شما امتیاز نمیارین. حداقل باید فوق لیسانس داشته باشین.
    لطفا کامل بخونین مطالب رو.
    جناب آقا بهزاد
    من برای سفارت ایمیل زدم گفتم که لیسانس دارم گفت موردی نداره. اتفاقا قید کردم که فوق لیسانس نیستم ولی باز با این قضیه قرار شد درخواست وقت بگیرم گفت ایمیل بزن درخواست وقت کنید
    ارسال مدارک:19آپریل2011 دریافت مدارک:21آپریل2011 ایمیل دریافت شماره رفرنس:1جولای 2011 دریافت فایل نامبر:؟

Junior Member

با سلام و تشکر
    دیدم یکی از دوستان هم راجع به تفاوت اقامت دائم با اقامت موقت و شهروندی سوال پرسیده بودند کسی جوابی نداده بود . این قضیه برای من هم خیلی سوال است لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعی در این مورد دارد در اختیار بقیه بگذارد ممنون

Junior Member

سلام
    من ليسانس رياضي محض هستم و فوق ليسانس مديريت با سابقه مديريتي 6 سال ، 6 سال مدير يك بخش بودم همچنين در زمينه مديريتي مقاله هم دارم با آيلتس 6.5 و سن زير 34 سال ميخوام بدونم اينكه ليسانس و فوق من مرتبط نيست و كار من در زمينه مديريت و فوق من هستش امتياز مي گيرم ممنون
    ارسال مدارك May/2011 شماره رفرنس August/2011 ، رشته 6 امتيازي ، آيلتس 6.5 ،TCF B2 T و در خواست آپديت 14 جولاي 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    دیدم یکی از دوستان هم راجع به تفاوت اقامت دائم با اقامت موقت و شهروندی سوال پرسیده بودند کسی جوابی نداده بود . این قضیه برای من هم خیلی سوال است لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعی در این مورد دارد در اختیار بقیه بگذارد ممنون
    این که واضحه. شما وقتی اقامت موقت دارین، یعنی روزی که تاریخ اقامتتون منقضی میشه، باید کشور رو ترک کنین. این اقامت معمولا یا درسیه، یا کاری.
    وقتی اقامت دائم میگیرین، تا هر وقت دلتون خواست تو کشور می مونین و از حقوقی مثل سایرین برخوردار میشین (تحصیل، بهداشت و ... به صورت رایگان) ولی همچنان ایرانی هستین، یعنی هر کشوری غیر از اعضای شنگن بخواین برین، باید ویزا بگیرین به عنوان یک ایرانی. حق رای ندارین چون ایرانی هستین، کاندیدا نمیتونین بشین چون ایرانی هستین.
    مرحله آخر: وقتی هم که پاسپورت دانمارکی بگیرین دیگه هیچ فرقی با یک دانمارکی ندارین. میتونین رای بدین، کاندیدا بشین، هر کشوری خواستین میرین چون پاسپورت دانمارکی دارین.
    ویرایش توسط behzadsharif : June 13th, 2012 در ساعت 02:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaseraji نمایش پست ها
    جناب آقا بهزاد
    من برای سفارت ایمیل زدم گفتم که لیسانس دارم گفت موردی نداره. اتفاقا قید کردم که فوق لیسانس نیستم ولی باز با این قضیه قرار شد درخواست وقت بگیرم گفت ایمیل بزن درخواست وقت کنید
    سیناجان. شما اگر دیپلم هم داشته باشی میتونی اپلای کنی، درخواستت هم بررسی میشه، ولی شما امتیاز نمیاری. مثل اینکه من تافلم شده باشه 50، بعد مدارکم رو بفرستم یه دانشگاه آمریکا. از شدن که میشه، ولی خب رد میشم.
    مگه شما سیستم امتیاز دهی رو نخوندین؟ با لیسانس 30 امتیاز میگیرین. حتی اگر رشته توی لیست پوزیتیو باشه، 10 امتیاز اضافی، 20 امتیاز زبان، 15 امتیاز کار، 15 امتیاز سن، میشه 90 امتیاز. شما چه جوری میخوای امتیاز بیاری؟
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

سفارت که امتیاز نمیده. 200 هزار تومان از شما میگیره و بدش هم نمیاد. اداره مهاجرت هم 6000 کرون ازتون میگیره که اون هم بدش نمیاد. اصلا من خودم میشم وکیلتون، یه پولی هم ازتون میگیرم و بدم هم نمیاد! بعدش هم میگه امتیاز نیاوردین. فقط با اینکارتون وقت یک نفر دیگه رو عقب می اندازین. 2 میلیون تومان خودتون رو هم دور میریزین.

اگر نکته ای هست که من دارم اشتباه میکنم بگین بهم.

سلام اگه فوق شما مديريتي باشه كه توي ليست نيازهاشون اومده خيلي خوبه در ضمن سابقه كار و مقدارش هم خيلي مهمه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)