صفحه 261 از 638 نخستنخست ... 161211251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271311361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    توجه توجه!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟
    دوستان عزیز من دیروز زنگ زدم و با خانم خادمپور صحبت کردم ایشون گفتن در مورد کسانیکه بصورت آنلاین اقدام کردن ما اصلاً نمی تونیم کاری انجام بدیم و پاسپورتتونو عوض نکنید من بهشون گفتم توی فرم ها نوشته شده بود اگه در حین پروسه ویزاتونو عوض کردین بما اطلاع بدین ایشون گفتن میل خودتونه ولی ما نمی تونیم براتون کاری انجام بدیم و ما حتی نمی دونیم اگه پاس جدیدتونو بیارین برای کی و کجا بفرستیم؟!؟!؟ و گفتن حتی ما نمی دونیم آفیسر پروندتون کی هستش؟!؟!؟!؟ من گفتم من خودم می دونم کیه چون پائین نامۀ دریافت مدارکم ذکر شده بود که خانم جنیفر داهل اولسن آفیسر پروندم هستند و خوب حتما مال خانمم هم ایشون بررسی می کنند دیگه؟!؟! ایشون گفتند نه معلوم نیست ممکنه یکی دیگه باشه؟!؟! خلاصه منم گفتم اوکی پس شما میگین نمیشه دیگه؟!؟!؟ ایشونم گفتن بله حتی ویزاهایی که آن لاین اقدام کردن بصورت بارکد دارد میاد و ما هیچ دخل و تصرفی توشون نداریم؟!؟!؟!
    خلاصه من دیدم این حرفا خیلی بنظرم ساده و در عین حال غیر منطقی میاد زنگ زدم دانمارک و گفتم که من خودم در فلان تاریخ برای گرین کارت اقدام کردم و خانمم در فلان تاریخ بعنوان همراه فرم آنلانو پرکردن و الان ایشون میخوان پارسپورتشونو عوض کنند ما می تونیم این کارو انجام بدیم یا نه؟!؟!؟ ایشون از من شمارۀ کیس اوردرو خواستن و اسم خانممو چک کردن و گفتن بله پروندۀ شما هنوز فاینالایز نشده و موارد زیادی هنوز پندینگ داره پس شما می تونید پاسپورتتونو عوض کنید بعد من گفتم خوب ما چجوری باید کپی پاس ایشونو بدیت شما برسونیم که گگفتن خوب معلومه دیگه شما میرین سفارت میگین این پاس جدیده و اینم کپیاش و بگین براتون بفرستن و ما هم بر اساس اون ویزاتونو صادر میکنیم این که خیلی سادست؟!؟!؟ من جریان سفارتو براشون توضیح دادم و ایشون کم مونده بود شاخ در بیاره و گفت من اصلاً برام این صحبت های سفارت قابل قبول نیست شما بهشون میگفتین چطور اطلاعات بیومتریک خانمتونو فرستادن برای ما؟!؟!؟ الانم همون کپی پاس جدیدو بفرستن انگار که دارن دوباره بیومتریک میگیرن؟!؟! حالا این دفه من شاخ در آوردم که بابا راست میگه بنده خدا چرا خودم بذهنم نرسید اینو به خانم خادمپور بگم؟؟!؟! خلاصه من گفتم ببخشید من میتونم اصلاً این کپیارو براتون ایمیل کنم گفت بله که میتونید شما بهمون ایمیل greencard@us.dk ایمیل کنید ما ترتیب اثر میدیم بعد بهش گفتم آخه اون ایمیلو که شما اصلاً جواب نمیدین؟!؟! گفت خوب ما کلی ایمیل دریافت میکنیم و فقط چیزیو که برامون ارسال شده توی پرونده میزاریم دیگه نمی رسیم به طرف بگیم که ما اینو گذاشتیم توی پروندت ضمن اینکه شما میتونید تلفنی بعدش پیگیری کنید. گفتم حالا میشه یه لطفی بکنید یه نوت برای آفیسر پروندۀ من بزارید که خانمم میخواد پاسپورتشو عوض کنه و تا کپی پاسپورت جدید دستشون نرسیده پروندۀ ما رو فاینالایز نکنند تا با پاس جدید فاینالایز بشه؟!؟! گفت بله فقط چند لحظه باید صبر کنید؟!؟! خلاصه یه دو دقیقه ای طول کشید که این بندۀ خدا صدای تایپش میومد بعدشم جمله ای نوشته بودو برام خوند و منم کانفرمش کردم. در ضمن براش توضیح دام چرا این نوت مهمه گفتم اگه توی این فاصله ای که درخواست تعویض گذرنامه رو میدیم ویزای ایشون صادر بشه با شماره پاس قبلی صادر میشه و قطعاً ویزای صادر شده فاقد اعتبار خواهد بود چون باید توی پاسپورتی چسبونده شه که باطلش کردن اونم بنده خدا قیول کردو واسه آفیسر نوت نوشت!؟!؟!
    خلاصه من خانمم امروز رفتن پاسشونو عوض کنن و قراره ایمیلی کارمو انجام بدم و من فکر می کنم این کار جواب میده همونطوریکه اون دوستمون از سوئد ایمیل زده بودن بهشون و گفته بودن پروندمو ببندین و اونا هم دو سه روزه بسته بودن!؟؟! اینارو سعی کردم کامل بگم که هرکی خواست تصمیم گیری کنه دستش باز باشه و خیر و شرش دیگه با خودش. هر چند اگه دوستان خواستن میتونن صبر کنن ببینن نتیجۀ کار من چی میشه اونوقت اگه جواب داد اونام انجامش بدن.
    سلام
    من وپسرم يك پاسپورت داشتيم زماني كه نامه بررسي پرونده من امد من پاس جديد وجدا گرفتم خادمپور پاس منو پذيرفت چون سفارت اقدام كردم ولي پاس پسرمو قبول نكرد
    من هم بناچار پاس پسرمو به همون ايميلي كه شما گفتيد فرستادم هم در موضوع كيس نامبر وتعويض پاسو نوشتم وقتي ويزام امد در نامه همراه ويزا اعتبار ويزا ٣ ساله عنوان شده در صورتيكه پاس قبلي من وپسرم ىك سال اعتبار داشت يعني ايميل بررسي شد

Junior Member

سلام
    من در سفارت هنگام اخذ ويزا بيومتريك انجام دادم بعد ٢ماه كه به دانمارك امدم با مراجعه به اداره مهاجرت متوجه شدم اصلا بيومتريك من و خانواده ام بدست انها نرسيده دوباره از ما بيومتريك گرفتند دوستان حتما اينو چك كنند

Junior Member

سلام
    فقط خواستم بگم چند روز قبل برا من ایمیل اومد که approve شدم و برم ویزا رو بگیرم. من ۸ آگوست ۲۰۱۲ مدارک دادم و رشته ام پزشکی هست.
    کسی سوالی چیزی داشت میل بزنه
    a.ma@hotmail.ca

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    در ايميل سفارت گفته شده زودتر از دو هفته نگيريد. به اين نكته هم دقت كنيد، در برخي بانك ها هم صدور گواهي يكي دو روز زمان مي بره.
    شاید سوال مسخره ای باشه ولی برای اطمینان می پرسم منظورتون از زودتر از دو هفته، کم تر از دو هفته است یا بیشتر؟
    من از حساب بانکی م در انگلستان میخوام پرینت بگیرم و اگر بتونم این کار رو روز قبل از سفارت انجام بدم، از نظر فراهم کردن پول راحت تر هستم. میتونم این کار رو بکنم؟ یا باید حسابم از دو هفته قبل پر باشه؟
    (انگلستان از شرایطش، موجودی کامل برای 28 روز قبل از وقت سفارت بود، همین گیجم کرده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    شاید سوال مسخره ای باشه ولی برای اطمینان می پرسم منظورتون از زودتر از دو هفته، کم تر از دو هفته است یا بیشتر؟
    من از حساب بانکی م در انگلستان میخوام پرینت بگیرم و اگر بتونم این کار رو روز قبل از سفارت انجام بدم، از نظر فراهم کردن پول راحت تر هستم. میتونم این کار رو بکنم؟ یا باید حسابم از دو هفته قبل پر باشه؟
    (انگلستان از شرایطش، موجودی کامل برای 28 روز قبل از وقت سفارت بود، همین گیجم کرده)
    منظور اينه كه نامه گواهي شما در بازه دو هفته قبل از وقت تحويل مدارك باشه و نه قبل از اين بازه.

Junior Member

یه سوالی دارم من...اگخ کسی می دونه تو را خدا بگه از سر در گمی در بیام..آقا من فوق لیسانس IT دارم از علم و صنعت....چه امتیازی می گیره؟ 50 یا 60...؟ من شنیدم که فوق لیسانس دانشگاه های ایران و لیسانس حساب می کنند !!! درسته؟

Junior Member

سلام:
    دوستان لطفا اگه می دونید جواب بدید:
    . من اقامت دانمارک رو بر اساس گرین کارت گرفتم. حالا می خوام خانوادم رو بیارم. برای همسرم فرم آنلاین پر کردم ولی نمی دونم برای بچه هام کدوم فرم را باید پر کنم
    آیا هزینه اپلیکیشن رو برای همسر و بچه هام جدا باید پرداخت کنم یا با یک هزینه میشه؟

Junior Member

نه این طوری نیست. شصت امتیاز می گیری.

Junior Member

نه این طور نیست. شما 60 امتیاز می گیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_pop نمایش پست ها
    یه سوالی دارم من...اگخ کسی می دونه تو را خدا بگه از سر در گمی در بیام..آقا من فوق لیسانس IT دارم از علم و صنعت....چه امتیازی می گیره؟ 50 یا 60...؟ من شنیدم که فوق لیسانس دانشگاه های ایران و لیسانس حساب می کنند !!! درسته؟
    نه دوست عزیز این طور نیست و شما امتیاز فوق لیسانس رو میگیری.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)