صفحه 266 از 638 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276316366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    اتفاقا خوبه که شما و رامین تو این فروم هستید و تا جایی که میتونید اطلاعات میدید امیدوارم بچه های دگ هم که رفتن بیان و اطلاعات بدن
    حالا یه سوال: فرض کنیم من اصلا کسی رو توی دانمارک نداریم (چون مطمینم خیلی ها همین شرایط رو دارن) یا آشنا دارم اما نمیخوام اصلا بهش رو بزنم. خوب الان من چطوری باید بیام اونجا شبکه بزنم؟؟
    خودتون که بهتر میدونید ما ایرانیها وقتی خرمون از پل رد میشه دگ بقیه رو فراموش میکنیم اینم میدونم که تو خارج نمیشه رو کمک ایرانیها حساب کرد چون اصلا زندگی و شرایط زندگی ایمن امکان رو نمیده. حالا من که اصلا نه آشنا دارم و نه میتونم رو کمک ایرانیهای مقیم دانمارک حساب کنم چطوری باید شبکه بزنم؟
    یا بطور ساده چطوری میشه کار پیدا کرد؟ یا فهمید کجاها باید دنبال کار بریم؟
    من هم ایرانی نمی شناختم اینجا. مثل ایران راههای مختلف داره واسه ایجاد شبکه. کلاس زبان، کنفرانس و سمینار، باشگاه ورزشی، ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من هم ایرانی نمی شناختم اینجا. مثل ایران راههای مختلف داره واسه ایجاد شبکه. کلاس زبان، کنفرانس و سمینار، باشگاه ورزشی، ...
    پس با این اوصاف حتی برای داشتن شبکه خوب بهترین و موثرترین روش همین یادگیری زبان دانمارکیه که بتونیم با بقیه ارتباط داشته باشیم. بازم میرسیم به همون حرف همیشگی شما که اگه واقعا پول کافی برای یکسال از جیب خوردن و برنامه ریزی خوب نداریم نیایم.

Junior Member

من نمی دونم به کی قسم بخورم که دوست من همینطوری رد شد. اگه لازمه شماره شو بدم باهاش تماس بگیرین، اگر به حرف من اطمینان ندارین. اطلاعات حساب بانکی رو نمیدن، ولی استعلام رو که میگن. یعنی میگن که این نامه رو ما دادیم یا نه. واسه همین ممکنه خود مسئول بانک همینطوری یک نگاهی بکنه و بگه، ما این رو دادیم ولی الان طرف حسابش خالیه. یکی از بچه ها که بانک پارسیان هم هست، گفت به من که روزی چندین بار از سفارتهای مختلف واسه استعلام زنگ میزنن. نمیپرسن که چقدر طرف تو حساب داره. میگن این نامه ای که به ما ارائه داده جعلیه یا واقعیه.
    ولی به دفعات دیدم که بچه ها پول رو برداشتن و اتفاقی هم نیفتاده و چک نکردن.
    آقا بهزاد، marymary شرایط برای بعد از ویزا رو پرسیدن. ولی فکر می کنم شما و دوستان دارین در مورد بعد از وقت سفارت بحث میکنید. اینطور نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام بر شما و علی باقری و سایر دوستان

من بیمه رو چک کردم.
    اگر بیمه رو قبول نکنن شما به شرط اینکه ویزا تو پاستون نخورده باشه تنها با کسر 2000 تومن میتونید پولتون رو پس بگیرید.
    برای علی جان و بقیه دوستانی که پولشون رو اینجوری خوردن هم ناراحت شدم.
    این شرطیه که ضمن بیمه نامتون هست.
    من این رو امروز متوجه شدم (از بیمه پارسیان فرم گرفتم) - فایل ضمیمه رو ببینیدفایل پیوست 18626

اگر اشتباه فهمیدم بگین.

پاینده باشین

بله کاوه جان شما درست میگی. تو قرارداد هست که با کسر 2000 تومان و ظرف مدت 1 هفته پول رو برمیگردونن. منم رفتم همین کارو کردم
    اما من الان 20 روزه که هرچی پیگیری میکنم پولمو نمیدن

من از نمایندگی بیمه البرز اول خیابان پاسداران بیمه گرفتم

همون روز که رفتم بیمه رو پس بدم بهم گفتن حداکثر تا 1 هفته دگ بهت زنگ میزنیم بیا پولتو بگیر اما چند بار که زنگ زدم به بهانه های مختلف منو پیچوندن (هر دفه میگن نامه تو رفته یه قسمت تازگیها هم میگن از دفتر مرکزی گفتن میخوان به سفارت نامه بزنن و بگن چرا این بیمه نامه ای رو که ما صادر کردیم رو قبول نمیکنید؟). کلا بیخیال پولم شدم. درسته اصلا رقمش زیاد نیست ولی همین خصلتهای ما ایرانیاست که با عث میشه همه دنبال کلک زدن بهم باشن و فقط بخوایم خر خودمون از پل بگذره

امیدوارم ما ایرانیها یه ذره با هم مهربونتر باشیم

Junior Member

من نمی دونم به کی قسم بخورم که دوست من همینطوری رد شد. اگه لازمه شماره شو بدم باهاش تماس بگیرین، اگر به حرف من اطمینان ندارین. اطلاعات حساب بانکی رو نمیدن، ولی استعلام رو که میگن. یعنی میگن که این نامه رو ما دادیم یا نه. واسه همین ممکنه خود مسئول بانک همینطوری یک نگاهی بکنه و بگه، ما این رو دادیم ولی الان طرف حسابش خالیه. یکی از بچه ها که بانک پارسیان هم هست، گفت به من که روزی چندین بار از سفارتهای مختلف واسه استعلام زنگ میزنن. نمیپرسن که چقدر طرف تو حساب داره. میگن این نامه ای که به ما ارائه داده جعلیه یا واقعیه.
    ولی به دفعات دیدم که بچه ها پول رو برداشتن و اتفاقی هم نیفتاده و چک نکردن.
    من حرفتونو رد نمیکنم.
    اما marymary پرسیده بود بعد اینکه ویزا اومد میتونیم پولو از حساب برداریم یا نه؟ که منم گفتم بله میشه برداشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    من حرفتونو رد نمیکنم.
    اما marymary پرسیده بود بعد اینکه ویزا اومد میتونیم پولو از حساب برداریم یا نه؟ که منم گفتم بله میشه برداشت
    آخه چون صحبت از این کردین که نمیتونن استعلام کنن و اینا، اینطور برداشت می شد که شما هم دارین در مورد شرایط قبل از وقت سفارت صحبت می کنین. وگرنه بعد از دادن ویزا که دیگه نمیتونن پسش بگیرن میتونن؟

سلام.
    من یک سئوال عجیب دارم.
    فکر می کنید،اگه روز مصاحبه بتونیم یکم دانمارکی صحبت کنیم می تونه تاثیر گذار باشه؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام.
    من یک سئوال عجیب دارم.
    فکر می کنید،اگه روز مصاحبه بتونیم یکم دانمارکی صحبت کنیم می تونه تاثیر گذار باشه؟
    روز مصاحبه شما بیشتر از 20 کلمه حرف نمیتونید بزنید چون اصلا سوالی از شما نمیکنن. فقط میگن فلان مدرکو بده شما هم میگی چشم. آخرشم میگن اینم رسید مدارکت شما هم میگی خداحافظ. البته میتونی بجای خداحافظ بگی farvel

یک سئوال دیگه هم داشتم. آیا اینا تا به حال از هیچکسی بیمه واسه تایید سابقه کار نخواستن؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

سلام
    بچه ها من خیلی استرس دارم میشه امتیازهای من را یکبار هم شما حساب کنید ؟ تشکر
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    سابقه 2 سال پوزیتیو لیست و 4سال فاقد پوزیتیولیست
    مدرک درج شده در پوزیتیولیست حسابرسی هستش ولی ما در ایران فقط حسابداری داریم نه حسابرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)