صفحه 267 از 638 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من خیلی استرس دارم میشه امتیازهای من را یکبار هم شما حساب کنید ؟ تشکر
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    سابقه 2 سال پوزیتیو لیست و 4سال فاقد پوزیتیولیست
    مدرک درج شده در پوزیتیولیست حسابرسی هستش ولی ما در ایران فقط حسابداری داریم نه حسابرسی
    سلام
    در مورد شما یه کم بهید میدونم مدرک شما پوزیتیو باشه اخه actuary بیشتر محاسب بیمه ای هستش(یا حداقل یه معنی اون که من باهاش کاملا اشنائی دارم) و کسی هست که توی شرکت بیمه براورد و محاسبات اماری مورد نیاز بیمه رو میکنه(خودم چون یه مدت تو این کار فضولی کردم میدونم که با حسابداری ربطی نداره در این معنی البته) و اون چیزی که شما خوندین accounting هست که چیز دیگه ای هست
    از ویکی پدیا رفرنس میدم
    Occupation
    Names Actuary
    Activity sectors Insurance, Reinsurance,Pension plans, Social welfare programs
    Description
    Competencies Mathematics, finance, analytical skills, business knowledge

ولی در مورد حسابداری به نقل از باز ویکی
    ÷س میبینید که کاملا متفاوته متاسفانه .ولی باز از سفارت بپرسید
    ÷س امتیاز شما میشه
    ایلتس 10
    مدرک 60
    سابقه 5(پوزیتیو کلا نیستید)

امتیاز کل 90

یک کاری که دوستان میکنن اینه که معنی شغل رو تو بابیلون سرچ میکنن.در صورتی که این کاملا اشتباهه. بلکه یه سرچ تو نت بخصوص ویکی و سایت های دانشگاههای دانمارک بکنید و ببینید دقیقا فیلد رشته چی هست اونوقت از این گیجی در میاید. کار دیککه ای هم که میشه کرد تو سایت های کاریابی در مورد فیلد کاری اون رشته توضیحاتی بعضی وقت ها هست (مثلا ذیل عنوان job description ) که نشون میده تو اون کشور منظور از اون شغل چیه دقیقا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من خیلی استرس دارم میشه امتیازهای من را یکبار هم شما حساب کنید ؟ تشکر
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    سابقه 2 سال پوزیتیو لیست و 4سال فاقد پوزیتیولیست
    مدرک درج شده در پوزیتیولیست حسابرسی هستش ولی ما در ایران فقط حسابداری داریم نه حسابرسی
    دوست عزیز شما امتیازتون بدون پازیتیو لیست به 100 نمی رسه من پست های قبلیتونو خوندم دیدم نوشتین دو سال سابقه کار بعنوان حسابرس دارین که اون توی پازیتیو لیست هستش. حتماً در نامۀ سابقه کارتون عنوان بشه که تمام وقت بودین و مثلاً هفته ای 44 ساعت کار می کنید. و شرح کارتونوهم کامل عنوان کنید. و اگه از پازیتیو لیست مطمئن هستید اقدام کنید مگر نه پولتون حیف میشه.
    ویرایش توسط cdbmc100 : March 3rd, 2013 در ساعت 10:30 AM

میشه جواب سئوال من رو هم بدید. آیا تا به حال از کسی درخواست تاییدیه سابقه بیمه کرده اند؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    میشه جواب سئوال من رو هم بدید. آیا تا به حال از کسی درخواست تاییدیه سابقه بیمه کرده اند؟

سابقه بیمه نیاز نیست. از کسی هم نخواستند. شماهم باهاشون مطرح نکنید.
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان امروز با من تماس گرفتن که رجکت شدم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    واقعاً حیف شد شما مگه امتیازاتتون به 100 نمی رسید؟ یادمه یه بار گفتین رشتتون از توی لیست حذف شده یعنی زمانی که اپلای کردین 100 امتیاز نداشتین؟ میشه بگین آفیسر پروندتون کی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید بگید جریان چی بوده؟ رشته و بقیه مشخصات را بگید. من الان خیلی استرس دارم. شما کی مدارک را تحویل دادین؟ لطف کنید جواب بدید ه ما هم بتونیم یه تخمینی از اوضاع داشته باشیم. الان ظاهرا وضعیت قرمزه خواهش میکنم واسه بچه ها دقیق بنویسین که بتونیم یه تصمیمی بگیریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    واقعاً حیف شد شما مگه امتیازاتتون به 100 نمی رسید؟ یادمه یه بار گفتین رشتتون از توی لیست حذف شده یعنی زمانی که اپلای کردین 100 امتیاز نداشتین؟ میشه بگین آفیسر پروندتون کی بود؟
    زمان اپلای امتیازم 100بود یادم نیست آفیسرم کی بوده با سفارت هم که صحبت کردم گفتن یک سری مدارک هست بیا تحویل بگیر اینکه دلیل رجکتم چی هست نمی دونم شاید امتیاز پوزیتیو لیست رو ندادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasanak نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید بگید جریان چی بوده؟ رشته و بقیه مشخصات را بگید. من الان خیلی استرس دارم. شما کی مدارک را تحویل دادین؟ لطف کنید جواب بدید ه ما هم بتونیم یه تخمینی از اوضاع داشته باشیم. الان ظاهرا وضعیت قرمزه خواهش میکنم واسه بچه ها دقیق بنویسین که بتونیم یه تصمیمی بگیریم.
    4 سپتامبر مدارکم رو تحویل دادم 1 اکتبر هم برای خانواده اقدام کردم. 18 دسامبر هم نامه تحویل مدارکم برای ارزیابی صادر شده بود. رشته فوق لیسانس شیمی 9 سال سابقه کار ایلتس5.5 و سن 33 زمان اقدام در پوزیتیو لیست بودم ولی در 2013 حذف شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)