صفحه 268 از 638 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278318368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    زمان اپلای امتیازم 100بود یادم نیست آفیسرم کی بوده با سفارت هم که صحبت کردم گفتن یک سری مدارک هست بیا تحویل بگیر اینکه دلیل رجکتم چی هست نمی دونم شاید امتیاز پوزیتیو لیست رو ندادن
    آفیسرو توی همون نامه ارسال مدارک آخر نامه اسمشو نوشته اگه میشه بگین تا بفهمیم چقدر سخت گیره؟ پازیتیو لیست جولای 2012 به شما مربوط میشه شما تحت چه عنوانی از این لیست اقدام کردین؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

4 سپتامبر مدارکم رو تحویل دادم 1 اکتبر هم برای خانواده اقدام کردم. 18 دسامبر هم نامه تحویل مدارکم برای ارزیابی صادر شده بود. رشته فوق لیسانس شیمی 9 سال سابقه کار ایلتس5.5 و سن 33 زمان اقدام در پوزیتیو لیست بودم ولی در 2013 حذف شد
    دوست عزیز اگه میشه اطلاعات کامل تری مثلاً عنوان های شغلیتون توی این 9، سال تمام وقت یا پاره وقت بودن کارتون، شرح مختصری از وظایفتونو اعلام کنید تا همه با هم همفکری کنیم ایشالا بتونید اعتراض کنیدو جواب مثبت بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه میشه اطلاعات کامل تری مثلاً عنوان های شغلیتون توی این 9، سال تمام وقت یا پاره وقت بودن کارتون، شرح مختصری از وظایفتونو اعلام کنید تا همه با هم همفکری کنیم ایشالا بتونید اعتراض کنیدو جواب مثبت بگیرید.
    9 سال تمام وقت بوده که سه سالش در گیر با فوقم ولی از بعد از صدور مدرک فوقم 3 سال و نیم سابقه کار داشتم وظایفم بعنوان مسئول آزمایشگاه شیمی و مسئول HSEبوده کارم هم درخصوص کنترل کیفیت مصالح ساختمانی بوده در لیست قبلی NATURAL SCIENCE می خواسته البته سابقه تدریس پاره وقت دانشگاه هم ارائه کرده بودم مدرک زبانم 3 ماه بعد از تاریخ تحویل مدارکم تمام می شد ولی در زمان ارائه مدارک 3 ماه اعتبار داشت

Junior Member

آفیسرو توی همون نامه ارسال مدارک آخر نامه اسمشو نوشته اگه میشه بگین تا بفهمیم چقدر سخت گیره؟ پازیتیو لیست جولای 2012 به شما مربوط میشه شما تحت چه عنوانی از این لیست اقدام کردین؟
    نامه الان پیشم نیست یادم نمیاد افیسرم کی بوده

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من خیلی استرس دارم میشه امتیازهای من را یکبار هم شما حساب کنید ؟ تشکر
    فوق لیسانس حسابداری
    آیلتس 4.5
    سن زیر 30
    سابقه 2 سال پوزیتیو لیست و 4سال فاقد پوزیتیولیست
    مدرک درج شده در پوزیتیولیست حسابرسی هستش ولی ما در ایران فقط حسابداری داریم نه حسابرسی
    من هم بعید میدونم شما امتیاز بیارین (نزدیک به مطمئن که امتیاز نمیارین). چون سر عنوانها خیلی حساس هستند. این شغل هم همونطوری که یکی از بچه ها گفت مربوط به محاسبات بیمه ای هست و با حسابداری فرق میکنه.
    توضیح این شغل هم در این صفحه هست که میتونین با گوگل ترجمه کنید.
    http://www.ug.dk/job/akademiskarbogl...id/aktuar.aspx

نکته بعدی هم اینکه، بدون اینکه قصد فضولی باشه و در جهت کمک میگم، به نظر من انگلیسی تون رو تقویت کنین. چون اینجا که بیاین باید با دانمارکیهایی رقابت کنین که زبان بلدن و اگر آیلتس بدن، حداقل 7.5 میشن.
    باید شما یک امتیازی نسبت به اونها داشته باشین که بهتون کار بدن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

9 سال تمام وقت بوده که سه سالش در گیر با فوقم ولی از بعد از صدور مدرک فوقم 3 سال و نیم سابقه کار داشتم وظایفم بعنوان مسئول آزمایشگاه شیمی و مسئول HSEبوده کارم هم درخصوص کنترل کیفیت مصالح ساختمانی بوده در لیست قبلی NATURAL SCIENCE می خواسته البته سابقه تدریس پاره وقت دانشگاه هم ارائه کرده بودم مدرک زبانم 3 ماه بعد از تاریخ تحویل مدارکم تمام می شد ولی در زمان ارائه مدارک 3 ماه اعتبار داشت
    ببخشید من لیستی که به شما مربوط میشه رو در پست شماره 2348 گذاشتم توی این پست 2 تا شغلش مال شیمیه یکیش مهندسی شیمی یکیش بیوشیمی که به شما نمی خوره فقط همون علوم طبیعی میخوره که اونم به تدریستون توی دانشگاه مربوط میشه! حالا نامه ای که از دانشگاه گرفتین به نظرم خیلی مهم میشه عنوان شغلیتون تعداد ساعتهای تدریستون نوع همکاریتون و ... امتیاز زبانتون چند بوده؟

Junior Member

ببخشید من لیستی که به شما مربوط میشه رو در پست شماره 2348 گذاشتم توی این پست 2 تا شغلش مال شیمیه یکیش مهندسی شیمی یکیش بیوشیمی که به شما نمی خوره فقط همون علوم طبیعی میخوره که اونم به تدریستون توی دانشگاه مربوط میشه! حالا نامه ای که از دانشگاه گرفتین به نظرم خیلی مهم میشه عنوان شغلیتون تعداد ساعتهای تدریستون نوع همکاریتون و ... امتیاز زبانتون چند بوده؟
    امتیاز زبانم15
    تدریسم پاره وقت بوده و ساعت تدریس در نامه قید نشده بود خودم در فرم ها زده بودم پارت تایم ولی حداقل 5 امتیاز سابقه کار رو می آوردم

ApplyAbroad Senior Veteran

امتیاز زبانم15
    تدریسم پاره وقت بوده و ساعت تدریس در نامه قید نشده بود خودم در فرم ها زده بودم پارت تایم ولی حداقل 5 امتیاز سابقه کار رو می آوردم
    شما از مدرک و سن و زبان که مجموعا 60، 15، 15 یعنی 90 امتیاز آوردین.

در مورد کار اینها 5 سال آخر رو محاسبه می کنن. تو صفحه گرین کارت به وضوح آورده و حتی bold هم کرده. شما اصلا 30 سال کار هم کرده باشی، 5 سال آخر رو نگاه میکنن. یعنی در مورد شما از سال 2007 تا 2012. تو این پنج سال اگر یک سال سابقه کار تمام وقت مهندسی شیمی داشتین و رشته تون هم مهندسی شیمی بوده و اون زمانی که اپلای کردین واقعا تو پوزیتیو لیست بوده، خب باید امتیازش رو میاوردین. شما چون دقیقا نگفتین عنوان رشته تحصیلیتون چیه (فقط گفتین شیمی، آیا شیمی محض بوده یا مهندسی شیمی) و اینکه آیا سابقه کارتون در 5 سال اخیر زمینه مهندسی شیمی بوده (یا اینکه مرتبط به مباحث دیگه بوده) نمیتونم نظری بدم. اگر بگین هم من و هم خودتون و هم بقیه میتونن بهتر نظر بدن.
    سابقه کار تدریس پاره وقتتون رو هم اصلا حساب نمی کنن. اون natural sciences هم این بود که شما lecturer یا استاد دانشگاه در زمینه علوم طبیعی بودین، نه اینکه مثلا حالا یک تدریس پاره وقتی داشته باشین. اگر محبت کنین این سه مورد رو بگین که بشه قضاوت کرد:
    1- عنوان دقیق رشته تحصیلی (شیمی محض، شیمی کاربردی، مهندسی شیمی یا بیوشیمی یا ...)
    2- سابقه کار در 5 سال اخیر (از 5 سال قبل از ارائه مدارک تا لحظه ارائه مدارک)
    3- عنوان شغلی در 5 سال اخیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    شما از مدرک و سن و زبان که مجموعا 60، 15، 15 یعنی 90 امتیاز آوردین.

در مورد کار اینها 5 سال آخر رو محاسبه می کنن. تو صفحه گرین کارت به وضوح آورده و حتی bold هم کرده. شما اصلا 30 سال کار هم کرده باشی، 5 سال آخر رو نگاه میکنن. یعنی در مورد شما از سال 2007 تا 2012. تو این پنج سال اگر یک سال سابقه کار تمام وقت مهندسی شیمی داشتین و رشته تون هم مهندسی شیمی بوده و اون زمانی که اپلای کردین واقعا تو پوزیتیو لیست بوده، خب باید امتیازش رو میاوردین. شما چون دقیقا نگفتین عنوان رشته تحصیلیتون چیه (فقط گفتین شیمی، آیا شیمی محض بوده یا مهندسی شیمی) و اینکه آیا سابقه کارتون در 5 سال اخیر زمینه مهندسی شیمی بوده (یا اینکه مرتبط به مباحث دیگه بوده) نمیتونم نظری بدم. اگر بگین هم من و هم خودتون و هم بقیه میتونن بهتر نظر بدن.
    سابقه کار تدریس پاره وقتتون رو هم اصلا حساب نمی کنن. اون natural sciences هم این بود که شما lecturer یا استاد دانشگاه در زمینه علوم طبیعی بودین، نه اینکه مثلا حالا یک تدریس پاره وقتی داشته باشین. اگر محبت کنین این سه مورد رو بگین که بشه قضاوت کرد:
    1- عنوان دقیق رشته تحصیلی (شیمی محض، شیمی کاربردی، مهندسی شیمی یا بیوشیمی یا ...)
    2- سابقه کار در 5 سال اخیر (از 5 سال قبل از ارائه مدارک تا لحظه ارائه مدارک)
    3- عنوان شغلی در 5 سال اخیر
    لیسانس شیمی محض فوق لیسانس شیمی تجزیه
    زمان دریافت مدرک فوق لیسانسم 19 بهمن 87 بوده که قبل از اون هم بعنوان مسول ازمایشگاه شیمی در زمینه کنترل کیفیت مصالح ساختمانی کار می کردم بعد ازز دریافت مدرکم تا زمان اپلای که 14 شهریور91 بود هم باز بصورت تمام وقت مشغول بودم
    عنوان شغلی مسئول آزمایشگاه شیمی و مسئول HSE
    در زمان ارائه مدارک یعنی 14 شهریور مدرک زبانم 3 ماه بیشتر اعتبار نداشت آیا به نظرتون ممکنه امتیاز زبان رو نداده باشند

حق التدریس
    من چهار سال سابقه تدریس در دو واحد دانشگاهی پیام نور دارم. در گواهی ای که می گیرم چی نوشته باشه که به عنوان سابقه کار مناسب مقبول باشه؟ در ضمن من چندین طرح پژوهشی در سه سال برای ناجا انجام داده ام. آیا امکان داره به عنوان پژوهشگر اقدام کنم؟ در گواهی ها چی نوشته باشه؟
    ارشد mba، سن 30، زبان بالای 72، ولی پوزیتیو لیست نیستم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)