صفحه 269 از 638 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279319369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfarzin نمایش پست ها
    حق التدریس
    من چهار سال سابقه تدریس در دو واحد دانشگاهی پیام نور دارم. در گواهی ای که می گیرم چی نوشته باشه که به عنوان سابقه کار مناسب مقبول باشه؟ در ضمن من چندین طرح پژوهشی در سه سال برای ناجا انجام داده ام. آیا امکان داره به عنوان پژوهشگر اقدام کنم؟ در گواهی ها چی نوشته باشه؟
    ارشد mba، سن 30، زبان بالای 72، ولی پوزیتیو لیست نیستم.
    به ارشد ام بی ای 50 امتیاز میدن پس اپلای نکنید
    در مورد محقق کسی تا بحال از این گزینه استفاده نکرده پس با ریسک خودتون اگه میخواید باید اپلای کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    امتیاز زبانم15
    تدریسم پاره وقت بوده و ساعت تدریس در نامه قید نشده بود خودم در فرم ها زده بودم پارت تایم ولی حداقل 5 امتیاز سابقه کار رو می آوردم
    سابقه کار پارت تایمو حساب نمی کنن متاسفانه و ساعت تدریسم که ذکر نشده برای همین به شما امتیاز 95 داده شده. سن 15 زبان 15 تحصیلات 60 سابقه کار 5 مجموع 95

Junior Member

لیسانس شیمی محض فوق لیسانس شیمی تجزیه
    زمان دریافت مدرک فوق لیسانسم 19 بهمن 87 بوده که قبل از اون هم بعنوان مسول ازمایشگاه شیمی در زمینه کنترل کیفیت مصالح ساختمانی کار می کردم بعد ازز دریافت مدرکم تا زمان اپلای که 14 شهریور91 بود هم باز بصورت تمام وقت مشغول بودم
    عنوان شغلی مسئول آزمایشگاه شیمی و مسئول HSE
    در زمان ارائه مدارک یعنی 14 شهریور مدرک زبانم 3 ماه بیشتر اعتبار نداشت آیا به نظرتون ممکنه امتیاز زبان رو نداده باشند
    رشته شما در ليست قبل از مي 2012 بوده و در تاريخ ارسال مدارك شما در پزتيوليست نبودين. شايد به اين خاطر امتياز نياوردين. به هر حال عجيب است كه چرا افيسر قبل از ارسال مدارك براي ارزيابي امتيازات رو مثل بقيه سرانگشتي حساب نكرده. اين براي بقيه كه نامه گرفتن كمي نگران كننده است.

Junior Member

امتیاز زبانم15
    تدریسم پاره وقت بوده و ساعت تدریس در نامه قید نشده بود خودم در فرم ها زده بودم پارت تایم ولی حداقل 5 امتیاز سابقه کار رو می آوردم
    شما پول رو از حساب برداشتين يا نه؟ احتمال كنترل حساب هم ميتونه وجود داشته باشه..
    اگه امكان داره بگيد از كدوم بانك نامه گرفتيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    شما پول رو از حساب برداشتين يا نه؟ احتمال كنترل حساب هم ميتونه وجود داشته باشه..
    اگه امكان داره بگيد از كدوم بانك نامه گرفتيد؟
    مشكلي نيست ، من خودم پولو بر داشتم و اتفاقي هم نيفتد.

ApplyAbroad Senior Veteran

لیسانس شیمی محض فوق لیسانس شیمی تجزیه
    زمان دریافت مدرک فوق لیسانسم 19 بهمن 87 بوده که قبل از اون هم بعنوان مسول ازمایشگاه شیمی در زمینه کنترل کیفیت مصالح ساختمانی کار می کردم بعد ازز دریافت مدرکم تا زمان اپلای که 14 شهریور91 بود هم باز بصورت تمام وقت مشغول بودم
    عنوان شغلی مسئول آزمایشگاه شیمی و مسئول HSE
    در زمان ارائه مدارک یعنی 14 شهریور مدرک زبانم 3 ماه بیشتر اعتبار نداشت آیا به نظرتون ممکنه امتیاز زبان رو نداده باشند
    امتیاز زبان رو دادند. امتیاز پوزیتیو لیست و کار رو به شما ندادن. 5 امتیاز واسه کار میارین که امتیازتون میشه 95 تا. شیمی محض و شیمی تجزیه که تو لیست نبوده. مهندسی شیمی تو لیست بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    تبریک می گم

می بینم که شما پرونده کانادا هم دارید. از بین کانادا و دانمارک کدوم را می خواهید پیش ببرید(ببخشید اگه فضولی می کنم)؟
    الان که دانمارک هستم کانادا هم که فعلا خبری نیست!
    ارسال مدارک: 11/16/2009 فایل نامبر نخست: 01/21/2010 فایل نامبر دوم: 04/25/2010 ارسال به ورشو: 12/12/2011، InProcess واقعی: 02/23/2012 مدیکال 08/08/2013 پاس رکوئست: 28/01/2014 دریافت ویزا: 18/2/2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من هم بعید میدونم شما امتیاز بیارین (نزدیک به مطمئن که امتیاز نمیارین). چون سر عنوانها خیلی حساس هستند. این شغل هم همونطوری که یکی از بچه ها گفت مربوط به محاسبات بیمه ای هست و با حسابداری فرق میکنه.
    توضیح این شغل هم در این صفحه هست که میتونین با گوگل ترجمه کنید.
    http://www.ug.dk/job/akademiskarbogl...id/aktuar.aspx

نکته بعدی هم اینکه، بدون اینکه قصد فضولی باشه و در جهت کمک میگم، به نظر من انگلیسی تون رو تقویت کنین. چون اینجا که بیاین باید با دانمارکیهایی رقابت کنین که زبان بلدن و اگر آیلتس بدن، حداقل 7.5 میشن.
    باید شما یک امتیازی نسبت به اونها داشته باشین که بهتون کار بدن.
    مرسی از همکاری دوستان
    ولی شما یک اشتباهی کردید در پوزیتیو لیست http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...t_overview.htm
    شغل مربوط به رشته حسابداری قبلا رئیس حسابداری بوده ولی الان حسابرس شده .Other academic work

• Auditor
      Requirement: Master's degree
    • به معنی حسابرس - مدرک فوق لیسانس * حالا این حسابرس درایران اصلا فوق لیسانس نداره
    • در مورد زبان حق باشماست خیلی پایینه **من روز امتحان آیلتس مشکل خوردم و خراب کردم *دارم دوباره کارمیکنم
    • باز هم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام
    در مورد شما یه کم بهید میدونم مدرک شما پوزیتیو باشه اخه actuary بیشتر محاسب بیمه ای هستش(یا حداقل یه معنی اون که من باهاش کاملا اشنائی دارم) و کسی هست که توی شرکت بیمه براورد و محاسبات اماری مورد نیاز بیمه رو میکنه(خودم چون یه مدت تو این کار فضولی کردم میدونم که با حسابداری ربطی نداره در این معنی البته) و اون چیزی که شما خوندین accounting هست که چیز دیگه ای هست
    از ویکی پدیا رفرنس میدم
    Occupation
    Names Actuary
    Activity sectors Insurance, Reinsurance,Pension plans, Social welfare programs
    Description
    Competencies Mathematics, finance, analytical skills, business knowledge

ولی در مورد حسابداری به نقل از باز ویکی
    ÷س میبینید که کاملا متفاوته متاسفانه .ولی باز از سفارت بپرسید
    ÷س امتیاز شما میشه
    ایلتس 10
    مدرک 60
    سابقه 5(پوزیتیو کلا نیستید)

امتیاز کل 90
    عزیزم مرسی که وقت گذاشتی
    توی ویکی دقیقا بعد از رشته های حسابداری این را گذاشته
    پس AUDITOR را بعنوان زیر شاخه حسابداری قبول داره درسته ؟؟
    باز هم منتظر نظر شما هستم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    بله کاوه جان شما درست میگی. تو قرارداد هست که با کسر 2000 تومان و ظرف مدت 1 هفته پول رو برمیگردونن. منم رفتم همین کارو کردم
    اما من الان 20 روزه که هرچی پیگیری میکنم پولمو نمیدن

من از نمایندگی بیمه البرز اول خیابان پاسداران بیمه گرفتم

همون روز که رفتم بیمه رو پس بدم بهم گفتن حداکثر تا 1 هفته دگ بهت زنگ میزنیم بیا پولتو بگیر اما چند بار که زنگ زدم به بهانه های مختلف منو پیچوندن (هر دفه میگن نامه تو رفته یه قسمت تازگیها هم میگن از دفتر مرکزی گفتن میخوان به سفارت نامه بزنن و بگن چرا این بیمه نامه ای رو که ما صادر کردیم رو قبول نمیکنید؟). کلا بیخیال پولم شدم. درسته اصلا رقمش زیاد نیست ولی همین خصلتهای ما ایرانیاست که با عث میشه همه دنبال کلک زدن بهم باشن و فقط بخوایم خر خودمون از پل بگذره

امیدوارم ما ایرانیها یه ذره با هم مهربونتر باشیم

سلام

ببین من برات این رو از بیمه پرسیدم (از پارسیان)

برای بازگشت پول باید یک شماره حساب بدی (به نام خودت که همون صاحب بیمه هم هستی) بعد از طی مراحلی - حدود 10 روز - پول به حسابت واریز میشه.
    امیدوارم که پولت رو زود بگیری.

موفق باشی
    کاوه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)