صفحه 270 از 638 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280320370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    عزیزم مرسی که وقت گذاشتی
    توی ویکی دقیقا بعد از رشته های حسابداری این را گذاشته
    پس AUDITOR را بعنوان زیر شاخه حسابداری قبول داره درسته ؟؟
    باز هم منتظر نظر شما هستم مرسی
    برای نتیجه گیری میتونید به این منابع و توضیحات رجوع کنید
    1- http://www.differencebetween.com/dif...nd-vs-auditor/
    2-http://wiki.answers.com/Q/Is_an_accountant_the_same_as_an_auditor
    در اصل auditor دارای یه اسکیل خاص در بخشی از حسابداری هست که میتونین یه مثال از شغل های زیر مجموعه حسابداری رو اینجا ببینید و تعداد افرهای موجود برای هر پوزیشن. که میبینید برای auditro 177 شغل وجود داره در صورتی که شغل های موجود همگه که چند هزارتائی هست همشون ذیل عنوان accoumtimg سرچ شدن.
    Accounts Admin (433)
    Accounts Assistant (1,165)
    Accounts Manager (185)
    Analyst (499)
    Assistant Accountant (539)
    Auditor (177)
    Bookkeeper (291)
    Credit Controller (920)
    External Auditor (Non-Qual.) (5)
    Finance Manager (314)
    Graduate training and internship schemes (43)
    Insolvency (63)
    Internal Auditor (Non-Qual.) (16)

Legal Cashier (51)
    Management Accountant (Part-Qual.) (537)
    Part-Qualified Acc. (353)
    Payroll (922)
    Practice (Non-Qual.) (386)
    Project Accountant (38)
    Public Sector (36)
    Purchase Ledger Clerk (752)
    Qualified by Experience (73)
    Sales Ledger Clerk (161)
    Treasury (62)
    Other Accountancy (911)

این حرف من یعنی چی؟ یعنی اینکه هر حسابداری جزو نیاز های دانمارک نیست. بلکه حسابداری مورد نیاز هست که تجربه و مدارک مربوط به audit داشته باشه. چرا من حالا اینقدر اصرار دارم و وسواسی بهتون توضیح میدم به 2 دلیل
    1- اینکه برای زندگی تون توی دانمارک ببینین چقدر میتونین برنامه بریزین و نمی خوام تجربه منتظر بودن با یه امید غیر معقول همه زندگی تون رو پر کنه(بیوفتید توی اینترنت و اول با وسواس ببینید رشته مورد نیازشون چه مفهومی داره) حقیقتش لیست مشاغل مثل فوتبال ایران و مکزیکه که ما همه چون دوس داشتیم ببریم مکزیکو هی بایاس داشت تحلیل هامون و هزار دلیل می اوردیم که میتونیم ببریم. ت. لیست مشاغل هم واقعیت ها رو ببینید نه "اخجون دانمارک" رو مگر اینکه هیچ انتطار و استرسی ندارید و عشقی اپلای میکنید و شدن و نشدنش براتون فرقی نداره.
    2- یه عده از دوستان هستن که براشون مسئله موندن و رفتن مرگ و زندگیه و وقتی میبینن ما امتیاز هامون رد شده شبها کلی استرس میکشن در صورتی که اگر بدونن امتیاز ها واقع بینانه نبوده یا خودمون هم شک داشتیم شب راحت تر میخوابن و اگه شغلشون دقیقا در لیست هست یک سال اضطراب نمیکشن که چی میشه. وگرنه منظور من اثبات کمی امتیازه کسی نیست باور بفرمائید

بله audit زیر مجموعه ای از حسابداریه ولی دقیقا auditor می خوان نه حسابدار. مثلا یه پزشک اکثر کارای پرستار رو بلده ولی اگر پرستار بخوان پزشک نمی تونه اقدام کنه. حتی تو خیلی کشورها پزشک متخصصی که عمومی رو گذرونده نمی تونه بگه من بیخیال مدرک تخصصم میشم و عمومی کار میکنم. اینو بهش میگن در بعضی موارد اورکوالیفای بودن.

حالا راه حل شما: فکر کنم بهتره مدارک سابقه کاری تون رو منطبق با نیاز auditor تنطیم کنید تا شاید امیدواری زیادتر بشه( البته امیدوارم کل تحلیل من اشتباه باشه و حسابدار بخوان )

Junior Member

سلام به همه
    کسی از دوستان پزشک هست که برای خودش Authorization گرفته باشه. در خصوص چگونگی ارائه سرفصل دروس سوال دارم.

سپاگزارم

Junior Member

راستی کسی میدونه دلار بهتره با خودمون ببریم دانمارک، یورو بهتره یا کرون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cleanercrazy نمایش پست ها
    ابتدا به تلفن ثابت زنگ میزنن اگر بر ندارید به موبایل . اگر این شرایط رو دارید بهتره برای تلفن ثابت پیام گیر بزارید . چون من هم معمولا خونه نبودم و همسرم هم شاغل هست به تلفن ثابت که تماس از سفارت بود ، برام پیام ثبت میکردند و علت تماس رو میگفتن و اینکه به سفارت زنگ بزنید ... البته به دیگر دوستان ایمیل هم میزنن ولی تماس با بنده فقط از طریق تلفن بود.
    عزیم من هم همین مشکل رو داشتم واسه همین ایمیل زدم و شماره تلفن همسرم رو دادم. به من هم ایمیلی ندادند و به همسرم زنگ زدند.

Junior Member

خدارو شکر دلار داره ارزون می‌شه. امروز شده ۳۳۰۰

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام

ببین من برات این رو از بیمه پرسیدم (از پارسیان)

برای بازگشت پول باید یک شماره حساب بدی (به نام خودت که همون صاحب بیمه هم هستی) بعد از طی مراحلی - حدود 10 روز - پول به حسابت واریز میشه.
    امیدوارم که پولت رو زود بگیری.

موفق باشی
    کاوه
    سلام
    مرسی دوست عزیز و ممنون از پیگیری و راهنماییت

بیمه پارسیان به این دلیل میگه شماره حساب بده (فقط شماره حساب بانکی تو بانک پارسیان نه بانک دگ) چون خود بیمه داره زیر نظر بانک کار میکنه
    اما بیمه البرز برای بازگشت پولت بهت چک میده (در وجه کسی که بیمه بنامش صادر شده بدوه) چون بانکی نداره که ازت شماره حساب بگیره و پولو بحسابت بریزه

الان دگ بیخیال پولم شدم. منتهی حرفم اینه که خیلی از ایرانیها به دزدی و کلاه گذاشتن سرهم عادت کردن و همه اینو یه موفقیت و زرنگی میدونن و همه سعی میکنن تو اینکار از هم پیشی بگیرن. مث همین وکلای کلاهبردار امور مهاجرت که پول مفت از مردم میگیرن و با اینکه میدونن پرونده خیلیها اصلا نتیجه نمیگیره ولی طرف رو خام میکنن و هزارتا وعده وعید میدن که بیا ما کارتو ردیف میکنیم و به قول معروف در باغ سبز به آدم نشون میدن و کلی پول از مردم میگیرن و آخرشم میگن کارتون اوکی نشد و مشکل از سفارت یا اداره مهاجرته و ما هم نمیتونیم برات کاری کنیم چون ما وظیفه خودمونو درست انجام دادیم.

منم وقتی که رفتم بیمه رو بگیرم نمیدونی چقدر مهربون و خوشرفتار بود اما وقتی رفتم بیمه رو پس بدم باور کن مث .... شده بود اصلا نمیخواست قیافمو ببینه چه برسه به اینکه حرفمو گوش کنه.

برای بازگشت پول باید درخواست مینوشتم که همراه کپی پاسپورت و خود بیمه بفرستن اداره مرکزیشون تا چک رو برام صادر کنن. اما اون آقاهه طوری نامه درخواستو برای من نوشت (اصلا اجازه نداد من خودم بنویسم و بهم گفت چون قبلا از این مورد پیش اومده میدونه چطوری نامه بنویسه تا پولمو زودتر بگیرم) که یعنی یا من مقصر باشم که یا سفارت , که چرا این بیمه رو از من قبول نکردن. منم چون خودم آدم ساده و بی کلکی هستم حرفشو قبول کردم. چند بارم که زنگ زدم ببینم پولم چی شد هر دفه یه بهانه ای آورد و منو پیچوند.تازه چند وقت پیشم بهم گفت قراره از اداره مرکزی بیمه به سفارت نامه بزنن که چرا این بیمه رو قبول نکردین؟؟ یعنی ممکنه برام دردسر هم بشه و خود سفارت بهم گیر بده. البته من ویزامو گرفتم و نمیدونم آیا اگر ویزایی رو بدن میتونن پس بگیرن؟؟؟؟

خداییش پولش اصلا و اصلا برام مهم نیست. الانم کلا بیخیال شدم و دگ بهش زنگ نزدم و نخواهم زد. اینم فقط بخاطر بچه هایی گفتم (چه مجرد چه متاهل) که با این تورم و گرونی دلار دارن با هزارتا سختی پول سفارتشونو جور میکنن چه برسه به خرجهای رفتن و چیزای دگ. فقط گفتم بچه ها حواسشون باشه و مث من ضرر نکنن.

امیدوارم آخرین تجربه تلخم توی این کشور باشه

Junior Member

درود بر دوستان

جواب مثبت ویزای من امروز با تلفن و ایمیل از سفارت اطلاع داده شد.
    من 11 سپتامبر2012 مدارک رو به سفارت تحویل دادم .
    نامه دزیافت مدارکم در تاریخ 24 نوامبر ثبت شده و مسوول پرونده خانم Jennifer Dahl-Olsen بودند
    با تشکر از زحمات و راهنماییهای همه دوستان حاضر در فروم به خصوص آقا بهزاد که بدون کمکهای ایشون بعید بود به نتیجه برسم.
    به امید اینکه خبرای خوب از همه دوستان که منتظرن ، بشنویم.

من امروز برای گرفتن وقت به سفارت ایمیل زدم. کسی میدونه در حال حاضر حدودا چقدر طول میکشه تا جواب بدن و تقریبا برای چند ماه دیگه وقت میدن؟

حق التدریس
    ببخشید دوستان! MBA من با پایان نامه بوده و مثل سایر ارشدها. آیا امتیاز کامل نمیگیره؟! آقا بهزاد عزیز! شما در مورد سابقه کار من چه پیشنهادی دارید؟

من چهار سال سابقه تدریس در دو واحد دانشگاهی پیام نور دارم. در گواهی ای که می گیرم چی نوشته باشه که به عنوان سابقه کار مناسب مقبول باشه؟ در ضمن من چندین طرح پژوهشی در سه سال برای ناجا انجام داده ام. آیا امکان داره به عنوان پژوهشگر اقدام کنم؟ در گواهی ها چی نوشته باشه؟
    ارشد mba، سن 30، زبان بالای 72، ولی پوزیتیو لیست نیستم.
    ویرایش توسط ehsanfarzin : March 5th, 2013 در ساعت 05:12 PM دلیل: تکمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    درود بر دوستان

جواب مثبت ویزای من امروز با تلفن و ایمیل از سفارت اطلاع داده شد.
    من 11 سپتامبر2012 مدارک رو به سفارت تحویل دادم .
    نامه دزیافت مدارکم در تاریخ 24 نوامبر ثبت شده و مسوول پرونده خانم Jennifer Dahl-Olsen بودند
    با تشکر از زحمات و راهنماییهای همه دوستان حاضر در فروم به خصوص آقا بهزاد که بدون کمکهای ایشون بعید بود به نتیجه برسم.
    به امید اینکه خبرای خوب از همه دوستان که منتظرن ، بشنویم.
    سلام
    اول تبریک می گم. رشته تحصیلی شما مدیریت بوده؟ حساب بانکی را تا آخر نگه داشتین یا اینکه پول را برداشت کردین؟ من 6 سپتامبر اقدام کردم اما فعلا باید صبر کنم واقعا خسته کننده است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)