صفحه 271 از 638 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281321371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasanak نمایش پست ها
    سلام
    اول تبریک می گم. رشته تحصیلی شما مدیریت بوده؟ حساب بانکی را تا آخر نگه داشتین یا اینکه پول را برداشت کردین؟ من 6 سپتامبر اقدام کردم اما فعلا باید صبر کنم واقعا خسته کننده است

سلام
    متشکرم. بله من MBA خوندم.
    حساب بانکی رو هم تا امروز دست نزدم.
    نگران نباشید، من درکتون می کنم انتظار خسته کننده ای هست.
    امیدوارم به زودی خبرای خوبی ازتون بشنویم.

سلام
    من 6 سپتامبر مدارکمو تحویل دادم بهم امروز زنگ زدن گفتن برات از دانمارک مدارک اومده بیا بگیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام
    من 6 سپتامبر مدارکمو تحویل دادم بهم امروز زنگ زدن گفتن برات از دانمارک مدارک اومده بیا بگیر
    نپرسیدید مدارک چی هست چون به منم همینو گفتن. به دانمارک که زنگ زدم گفتن تصمیم گرفتیم و به سفارت اعلام کردیم حالا نمی دونم رجکت شدم و مدارکم رو برگردوندند یا چیز دیگه ای هست از دانمارک که سوال کردم گفتن که مدارک جدیدی نخواستیم چون تصمیم گیری شده ولی سفارت فقط گفت بیا ببین این مدارک چی هست. می شه اگر رفتید سفارت و مدارک رو گرفتید اطلاع بدید چی هستند چون برای من در حال حاضر مقدور نیست بیام تهران.
    ممنون

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    نپرسیدید مدارک چی هست چون به منم همینو گفتن. به دانمارک که زنگ زدم گفتن تصمیم گرفتیم و به سفارت اعلام کردیم حالا نمی دونم رجکت شدم و مدارکم رو برگردوندند یا چیز دیگه ای هست از دانمارک که سوال کردم گفتن که مدارک جدیدی نخواستیم چون تصمیم گیری شده ولی سفارت فقط گفت بیا ببین این مدارک چی هست. می شه اگر رفتید سفارت و مدارک رو گرفتید اطلاع بدید چی هستند چون برای من در حال حاضر مقدور نیست بیام تهران.
    ممنون
    با سلام به همه دوستان
    با توجه به مطالب قبلی مندرج در فروم، این مدرک معمولاً اصل مدرک زبانی است که از شما در لحظه تحویل مدارک دریافت نموده اند. یا شاید نامه ای باشد که شما می بایست برخی از مدارکتون رو اضافه یا به روز نمایید.
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

رشته و دانشگاه

ممنون
    با سلام خدمت شما
    یعنی شما مطمئن نیستید که ریجکت شدین؟؟ پس شاید خبر دیگه ای باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    یعنی شما مطمئن نیستید که ریجکت شدین؟؟ پس شاید خبر دیگه ای باشه؟
    منم مثل شما .درست جواب نمی دن یکشنبه از سفارت زنگ زدن گفتن یک سری مدارک داری بیا بگیر گفنم چی هست گفت در خصوص ویزاتونه گفتم ویزام چی شده گفت همینه دیگه رجکت شدید.
    دیروز زنگ زدم که اگر می شه برام پست کنند گفت خانم منم نمی دونم چیه به ما شماره فیلتون رو دادن گفتن بیای سفارت حالا بیا ببینیم مدارکت ناقص هست یا رجکت شدی و باید اعتراض بزاری!!!!!!!!
    در کل منم گیج شدم .زنگ زدم دانمارک گفت تصمیم گیری شده و به تهران اعلام کردیم به منم هیچی نگفت ولی پرسیدم آیا باید مدرکی بفرستم یا نواقص داشتم گفت نه تصمیم گیری شده نیاز به مدرک دیگه ای نیست.
    ولی خودم تصور می کنم حتما رجکت شدم و اینها شاید مدارکی باشه که روز مصاحبه تحویل داده بودم و حالا برگردوندن.
    حالا اگر دوستان کسی می دونه کمک کنه که در صورت رجکت شدن مدارک ترجمه هارو بر می گردونن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    با توجه به مطالب قبلی مندرج در فروم، این مدرک معمولاً اصل مدرک زبانی است که از شما در لحظه تحویل مدارک دریافت نموده اند. یا شاید نامه ای باشد که شما می بایست برخی از مدارکتون رو اضافه یا به روز نمایید.
    سلام به همه دوستان
    در نظر داشته باشید اگه سفارت از شما بخواد که مدرکی رو اضافه کنید یعنی نقص مدرک داشته باشید حتما پشت تلفن بهتون میگه. چون نامه ای که از اداره مهاجرت برای ما میفرستن تو پاکت نیست که سفارت ندونه توش چی نوشتن.

حتما هم اینطور نیست که اصل مدرک زبان شما رو بهتون برگردونن. دوست خود من اصلا هیچ مدرکی از سفارت نگرفت و فقط بهش ویزاشو دادن

Junior Member

ممنون
    سلام به همه
    تا جایی که من میدونم وقتی ویزاتون اوکی بشه براتون یه ایمیل هم میاد که فایل ضمیمه اون همون تاییدیه ویزای 3ساله شماست. بعلاوه اینکه از سفارت هم باهاتون تماس میگیرن. توی اون فایل مشخصات شما نوشته شده و مدت زمان 3 سال اقامت.

البته امیدوارم این بار برعکس این قضیه اتفاق بیفته و ویزاتون اومده باشه و بخوان شمارو سورپرایز کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    سلام به همه
    تا جایی که من میدونم وقتی ویزاتون اوکی بشه براتون یه ایمیل هم میاد که فایل ضمیمه اون همون تاییدیه ویزای 3ساله شماست. بعلاوه اینکه از سفارت هم باهاتون تماس میگیرن. توی اون فایل مشخصات شما نوشته شده و مدت زمان 3 سال اقامت.

البته امیدوارم این بار برعکس این قضیه اتفاق بیفته و ویزاتون اومده باشه و بخوان شمارو سورپرایز کنن
    سلام
    اطلاع دارید که آیا ایمیلی مبنی بر رجکت شدن پرونده میدن یا خیر من ایمیلی از دانمارک و یا سفارت نگرفتم فقط همین تماس تلفنی جهت دریافت مدارک بوده

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    حتما هم اینطور نیست که اصل مدرک زبان شما رو بهتون برگردونن. دوست خود من اصلا هیچ مدرکی از سفارت نگرفت و فقط بهش ویزاشو دادن
    بنده عرض کردم معمولاً
    چون مواردی بوده که اصل مدرک زبان رو برگردوند.... امیدواریم در خصوص خانم NAZI17 هم این باشه و ایشون ریجکت نشده باشند...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)