صفحه 273 از 638 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام بر همگی دوستان - مخصوصا اونهایی که در دانمارک یا اسکاندیناوی هستند (آقا بهزاد، رامین، ...)

یک مساله خیلی مهمی که من الان باهاش درگیرم، فرمت رزومه نویسی برای کار در دانمارک (یا به شکل کلی تر اسکاندیناوی) هستش. من مطمئنم که این فرمت با ایران و جاهای دیگه دنیا قطعا فرق داره و برای گرفتن یک شغل و بررسی رزومه شما (که حرفه ای نشون بده شما رو در رزومه نویسی و بتونین از غربال های اولیه رد بشین) میتونه خیلی مهم باشه.

از دوستان خواهش دارم که فایل ورد یا اطلاعی از این فرمت در اختیار فروم قرار دهند که ما رزومه مون رو ادیت کنیم.

ممنون و سپاس
    کاوه

منم دنبالش هستم اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    دوستان یه سوال برای من پیش اومده میخواستم نظر یا تجربه تون رو در این مورد بدونم.
    توی سایت دانمارکی که نوشته 1-2 years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 10 points

حالا یه سوال خیلی عجیب: اینجا که نوشته 1-2 سال یعنی مثلا کسی مدارک کاری( کاملا محکم و با بیمه و حکم دانشگاهی)از دو محل کار داشته باشه که مجموع هر دو بشه مثلا 1 سال و 20 روز(یجا 9 ماه و 20 روز و با یه گپ یک ساله ـ کار غیر مرتبط داشته باشه تو اون گپ -یه جا هم سه ماه کار مرتبط) اونوقت اونها واقعا قبولش میکنن و اما و اگر نمیارن توش؟ نمی گن مثلا طرف چرا با فاصله دو جا کار کرده و نمی دونم چرا مثلا فقط یه جا 3 ماه بوده و از این سوالای شرلوک هلمزی و بهش اگر تو پوزیتیو لیست باشه 10 امتیاز رو میدن؟ یعنی یک سال واقعا به صورت ریاضی 365 روز کار تمام وقت حساب میشه و و پراکندگی اون مهم نیست براشون؟
    سلام دوست عزیز

مهمترین فاکتور توی اپلای کردت برای دانمارک همین سابقه کاریه چون غیر از این همه چیز مشخص و معلومه که شما از هرچی چند امتیاز میاری
    اتفاقا به این سابقه کار هم خیلی خیلی حساسن و گیر میدن. فکر نکنم اونا حاضر باشن با وجود این همه متقاضی گرین کارت 3 ساله بشینن یه ماشین حساب هم بیارن و حساب کنن شما چند روز کجا کار کردی و چند روز کجای دیگه. خیلی از کسانی هم که ریجکت میشن یخاطر همین موضوعه.
    حتما هم اینطور نیست که اگه اسم رشته شما با پوزیتیو لیست یکی باشه یعنی شما امتیاز پوزیتیو لیست رو میاری. چون وقتی میگن سابقه کار با شرح وظایف باشه یعنی میخوان ببینن شرح وظایف شما با چیزی که مدنظر اوناست برایره یا نه؟؟!!
    اصلا هم حرف این وکلای خالی بند رو گوش نکن که میگن بیا ما یکاری میکنیم یا پروندتونو طوری ارائه میدیم که اونا حتما قبول کنن چون هیچ کس نمیدونه ملاک اداره مهاجرت برای امتیاز دهی به سابقه کار چطوریه هرکی هرچی میگه در حد حدس و گمانه

پس خوب فکراتو بکن و بشین فروم رو یه بار از اول خوب بخون و شرایط کسانی که ریجکت شدن یا قبول شدن رو خوب ببین تا الکی وقت و پولتو هدر ندی

ایشالله بتونی اپلای کنی و ویزا بگیری

Junior Member

سلام بر همگي
    اگر كسي ريجكت بشه پولش پس داده نمي شه؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام من امروز سفارت بودم برای تحویل مدارک من فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی سن 31 سابقه کار بدون احتساب سالهای تحصیل 3 سال با احتساب ان 5 سال ایلتس 7 که میشم 100 امتیاز در خصوص هزینه ها برای کسایی که میخوان تازه اقدام کنن باید بگم 1155$ با ویزا کارت+250$هزینه دستی سفارت+هر تایید مدرک 35$ که برای من 14 تا 490$ شد!!! مجموعا 740$ امروز دادم سفارت با پولی که ویزا کارت دادم شد 1900$!! ریز نمراتو نمیگیرن اصلشو هرچی به این خانم مغرووری اصرار کردم میگه چسب روشه باید خودمون تایید کنیم . برای تاییدیه مدرکم کلی بررسی کرد تا قبول کرد cv هم ازم گرفت! حلا برای همسر هم که میخوام اقدام کنم اونم 350$ با کارت و 250$ دستی سفارت میگیره مجموعا فقط فقط هزینه سفارت 2500$ میشه!! حالا هزینه ایلتس + دارلترجمه+ کپی خداها و >>.. جمعا خدمتتون عرض کنم مجرد 9 ملیون متاهل 12 ملیون براش فقط ویزا در میاد !! حالا هزینه بلیط و مستقر شدن و یا کلاس دانمارکی در ایران و تا کار پیدا کردن در دانمارک و 1 سال از جیب خوردن در انجا 100 میلیون بذارین کنار!!!!!!!!! کلی سایت هست که میتونید با سرچ در اینترنت خودتون حساب سر انگشتی بکنید! تا 1 یا 2 سال پیش اگه کسی اقدام میکرد 1/4 این هزینه ها رو داشت ولی الان >.... حالا ما که اقدام کردیم خدا از اینجا به بعدشو بخیر بگذرونه!!

Junior Member Unique آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوستان
    اگه میشه یه ارزیابی بکنید شرایط من
    لیسانس مهندسی شیمی ،، فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش گاز ،سن ۲۶ ، سابقه کار ۳ سال بدون بیمه ،، زبان امتحان ندادم ولی ۶.۵ میارم به راحتی ،،با احتسام ایلتس ۶.۵ ،،چقدر شانس دارم ،،
    Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Unique نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه یه ارزیابی بکنید شرایط من
    لیسانس مهندسی شیمی ،، فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش گاز ،سن ۲۶ ، سابقه کار ۳ سال بدون بیمه ،، زبان امتحان ندادم ولی ۶.۵ میارم به راحتی ،،با احتسام ایلتس ۶.۵ ،،چقدر شانس دارم ،،
    اگه6.5 رو بیاری و 3 سال سابقه کارت مرتبط باشه و ترجیحا 3 سال پس از اخذ مدرک تمام وقت 37 ساعت در هفته کار کرده باشی 100 رو میاری میتونی شروع کنی از اول 2 روز وقت بذار این فروم رو بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام بر همگی دوستان - مخصوصا اونهایی که در دانمارک یا اسکاندیناوی هستند (آقا بهزاد، رامین، ...)

یک مساله خیلی مهمی که من الان باهاش درگیرم، فرمت رزومه نویسی برای کار در دانمارک (یا به شکل کلی تر اسکاندیناوی) هستش. من مطمئنم که این فرمت با ایران و جاهای دیگه دنیا قطعا فرق داره و برای گرفتن یک شغل و بررسی رزومه شما (که حرفه ای نشون بده شما رو در رزومه نویسی و بتونین از غربال های اولیه رد بشین) میتونه خیلی مهم باشه.

از دوستان خواهش دارم که فایل ورد یا اطلاعی از این فرمت در اختیار فروم قرار دهند که ما رزومه مون رو ادیت کنیم.

ممنون و سپاس
    کاوه
    سلام به همگی

این فرمت ها توسط سایت workindenmark پیشنهاد شده و مطابق استاندارد دانمارک هستند.
    مرجع: https://www.workindenmark.dk/en/Find...seekers/The_CV

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام
    من 6 سپتامبر مدارکمو تحویل دادم بهم امروز زنگ زدن گفتن برات از دانمارک مدارک اومده بیا بگیر
    سلام
    من هم 6 سپتامبر مدارکم را تحویل دادم اما فعلا خبری نیست. شما نامه دریافت مدارک از دانمارک برات اومد؟ اگه اومده به چه تاریخی اومده؟ در ضمن شما هنوز نرفتید سفارت ببینید چه مدرکی براتون اومده؟؟ اگه ممکنه رشته تحصیلی و شرایط خودتون را هم برامون بنویسین. سپاسگذارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام من امروز سفارت بودم برای تحویل مدارک من فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی سن 31 سابقه کار بدون احتساب سالهای تحصیل 3 سال با احتساب ان 5 سال ایلتس 7 که میشم 100 امتیاز در خصوص هزینه ها برای کسایی که میخوان تازه اقدام کنن باید بگم 1155$ با ویزا کارت+250$هزینه دستی سفارت+هر تایید مدرک 35$ که برای من 14 تا 490$ شد!!! مجموعا 740$ امروز دادم سفارت با پولی که ویزا کارت دادم شد 1900$!! ریز نمراتو نمیگیرن اصلشو هرچی به این خانم مغرووری اصرار کردم میگه چسب روشه باید خودمون تایید کنیم . برای تاییدیه مدرکم کلی بررسی کرد تا قبول کرد cv هم ازم گرفت! حلا برای همسر هم که میخوام اقدام کنم اونم 350$ با کارت و 250$ دستی سفارت میگیره مجموعا فقط فقط هزینه سفارت 2500$ میشه!! حالا هزینه ایلتس + دارلترجمه+ کپی خداها و >>.. جمعا خدمتتون عرض کنم مجرد 9 ملیون متاهل 12 ملیون براش فقط ویزا در میاد !! حالا هزینه بلیط و مستقر شدن و یا کلاس دانمارکی در ایران و تا کار پیدا کردن در دانمارک و 1 سال از جیب خوردن در انجا 100 میلیون بذارین کنار!!!!!!!!! کلی سایت هست که میتونید با سرچ در اینترنت خودتون حساب سر انگشتی بکنید! تا 1 یا 2 سال پیش اگه کسی اقدام میکرد 1/4 این هزینه ها رو داشت ولی الان >.... حالا ما که اقدام کردیم خدا از اینجا به بعدشو بخیر بگذرونه!!

سلام دقيقا درسته تازه شانس اورديد من به جاى ٧٤٠ تاى شما ٩٨٠ دلار دادم

دوستان من می خواستم بدونم که آیا باید گواهی شغل و تحصیلی را ترجمه کنیم و یا اینکه خودشون ترجمه می کنند و اگر ما باید ترجمه شدش رو بدیم دیگه این هزینه 30 دلار برای هر صفحه برای چی هستش؟
    یعنی مثلا من باید نسخه کپی برابر اصل + ترجمه مدرک + اصل مدرک رو بدم
    یا
    کپی رنگی مدرک + اصل مدرک؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)