صفحه 275 از 638 نخستنخست ... 175225265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285325375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    امتیاز زبان رو دادند. امتیاز پوزیتیو لیست و کار رو به شما ندادن. 5 امتیاز واسه کار میارین که امتیازتون میشه 95 تا. شیمی محض و شیمی تجزیه که تو لیست نبوده. مهندسی شیمی تو لیست بوده.
    سلام
    برای گرفتن امتیاز پوزیتیو لیست با استناد به خود سایت مهاجرت دانمارک اینکه فقط رشته تحصیلی در لیست باشه 10 امتیاز رو می دن و یا اینکه عنوان و سابقه شغلی هم باید در لیست باشه تا 10 امتیاز رو بدن ؟رشته علوم طبیعی در پوزیتیو لیست 2012 بوده ولی به نظرتون چرا 10 امتیاز رو ندادن؟
    You will be given 10 bonus points if your education qualifies you to work in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram128 نمایش پست ها
    Salam. Avalan ke be hich onvan estelaam nemikonan! Dovoman mishe beporsam in etelaato az koja be dast avordin?
    سلام. خیلی خوب شد که شما به این فروم اومدین. چون همیشه مشکل ما این بود که افراد با تجربه کمتر میومدن تو این سایتها. امیدوارم بتونیم از اطلاعات خوب شما استفاده کنیم. (فقط اگر جسارت نشه، اگه ممکنه فارسی تایپ کنین، چون از نظر قوانین این سایت نباید فینگلیش نوشت. گرچه میدونم دسترسی به کیبورد فارسی گاهی سخته.)

راجع به بحث CV، یکی از دوستای من سال 2009 رفت دانمارک و اون موقع CV میخواستن (الان هم تو ایمیل سفارت مینویسه ولی وقتی میبرین، ازتون نمیگیرن، مگر اینکه خودتون اصرار کنین)، ولی اصولا تو مدارکی که وزارت مهاجرت سابق می گرفت (الان وزارت کار می گیره) اصولا CV نیست. من هم ندادم و بچه هایی که اینجا هم هستن هیچکدوم ندادن. اما برگردیم به دو سال قبل، این دوست من گفت که CV از من خواستن و تاکید هم کردن که الکی سابقه ننویس چون با شرکتها تماس میگیرن (نه از دانمارک، از سفارت خود ایران تا تایید کنن). این رو داشته باشین. اون روزی که من رفتم مصاحبه من مدارک رو به خانم خادمپور تحویل ندادم، گیشه شماره یک یک دخترخانم جوونی بود که به طور اتفاقی هم دانشگاهی در اومد و کلی باهام خوش و بش و صحبت و از دانشگاه پرسید که چه جوری شده و اینها، تا اینکه موقع تحویل مدارک، من پرسیدم که چرا CV رو نگرفتی ازم، گفت آخه ما تا پارسال می گرفتیم، دروغ مینوشتن، از دانمارک زنگ می زدن سفارت، می گفتن پیگیری کنین ببینین این طرف که تو CV نوشته من مدیر فلان چیز تو شرکت بودم، واقعا بوده یا نه. ما هم زنگ میزدیم می دیدیم اصلا شرکت فقط تو روزنامه رسمی ثبت شده و فعالیت واقعی نداره، یا اینکه الکی واسه خودش یارو سابقه زده. به همین دلیل هم گفت که دیگه CV نمی گیرن و همون سابقه کار از یک شرکت که توش عناوین شغلی نوشته شده باشه کافیه.

مسئله دیگه هم اینه که خیلی ها هم اینجا که اومدیم می گفتن ما سی ساله دانمارکیم (راست هم میگفتن)، بعضی اطلاعاتشون به روز بود و بعضی نه. مثلا گرین کارت از 2008 اومده و اکثر اونها اصلا نمیدونن گرین کارت چیه و تعجب میکنن وقتی می فهمن ما نه کار داریم، نه اینکه پناهنده ایم. یا اینکه هنوز فکر می کنن واسه اقامت دائم باید 4 سال تو دانمارک موند، یا هنوز فکر میکنن واسه گرفتن اقامت دائم باید امتحان integration داد. منظورم اینه که به روز نیستند. ولی بعضی ها هم هستند که به روز هستند و تمام تغییرات جدید رو میدونن. یکی از همین قدیمیها با راهنمایی غلطش باعث شد اقامت یکی از بچه ها باطل شه که جریانش مفصله.

امیدوارم که حضور و اضافه شدن شما باعث بشه که از تجربه شما به نحو احسن استفاده بشه و مطالب درست و غلطی که از روی اطلاع اندک ما هست درست بشه. من خودم بزرگترین مشکلم این بود که هیچ کس رو نداشتم که به من کمک کنه و واسه همین تصمیم گرفتم به هموطنام کمک کنم که از تجربه های خوب و بدم تو این راه استفاده کنن و مطمئنم که اونها هم من رو بعدا کمک میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram128 نمایش پست ها
    Ba salam be hamegi. Man bishtar az 20 saal dar danmark zendegi kardeam. hodode 10 saal be shoghle motarjemi mashghol boodeam . Inja mibinam ke kheili masayelo minevisan ke gahi dorost gahi nime dorost va gahi kamelan eshtebahe. Khahesham az shoma ine ke har chi ke mibinin inja neveshte belafasele va koor koorane ghabol nakonin, Taghriban tamamie in ettelaato khodetonam mitonin az tarighe net be dast biarin.
    Shahram Shamseddin
    سلام جناب آقای شمس الدین

میتونم بپرسم شما که 20 سال دانمارک زندگی کردین الان برای چی برگشتین؟ (البته اگه جسارت نباشه و مشکل خانوادگی و شخصی نداشته باشید) از اونجا راضی نبودین؟ کارتون خوب نبود یا چی؟
    اصولا کسانی که برای مدت طولانی خارج از ایران زندگی میکنن اونم توی یه کشور مدرن و پیشرفته, دیگه نمیتونن بیان اینجا و تو این شرایط زندگی کنن. نمونه اش خیلی از دوستان و اقوامم که حتی بعد 3 4 سال زندگی توی یه کشور خوب اصلا طاقت شرایط زندگی توی این کشور رو ندارن. یا خیلی از کسانی که حتی در پایینترین سطح در جوامع خارجی مشغول کارن اما حاضر نیستن برگردن چون میگن آزادی که اونجا دارن رو حاضر نیستن با چیزی عوض کنن.
    البته من 24 اسفند خدمت میرسم و بیشتر باهاتون آشنا میشم اما این سوال خیلی داره ذهنمو درگیر میکنه

Junior Member

سلام
    خوشحالم که نامه اومده
    فک می کونین بعده این نامه هم احتمال رد شدن چقدره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orman200 نمایش پست ها
    سلام
    خوشحالم که نامه اومده
    فک می کونین بعده این نامه هم احتمال رد شدن چقدره
    سلام
    دوست عزیز ما هم برای شما خوشحالیم
    نمی خوام نا امید یا نگرانتون کنم
    اما این نامه برای خیلی ها نیومده و ویزا گرفتن!!
    برای خیلی ها هم اومده و متاسفانه ویزا نگرفتن!
    امیدوارم خبر خوش ویزاتونو به زودی دریافت کنیم
    موفق باشین

سلام دوستان، امروز نامه از دانمارك به دستم رسيد كه ريجكت شدم! علتش رو باورتون نميشه! اون كسي كه واسم آنلاين پولو واريز كرده بود ٢ هفته بعد از واريز به اشتباه دوباره درخواست برگشت پول به حسابش كرده. انگار من از ١٨ نوامبر الكي منتظرم. مدارك همسر و بچه هام و پول اونا به دستشون رسيده. خودم اصلا پرداخت في نداشتم! حالا ٢١ روز بهم وقت دادن تا براشون مجدد درخواست بدم. متن نامه اينه؛ من بايد چي كار كنم؟
    If we have not received a new application with a new SB-id and anew payment from tou within 21 days of receiving this letter we will make a decesion in your husband and childrens' cases
    اين SB-id چيه؟ لطفا راهنماييم كنين

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

الان پرداخت هزینه ها آنلاین انجام می شه . تو فرم جی آر1 تو قسمت مشخصات حساب برای بازگشت پول وقتی به صورت آنلاین پرداخت شده نیازی به پر کردن مشخصات حساب نیست؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط armitam1386 نمایش پست ها
    الان پرداخت هزینه ها آنلاین انجام می شه . تو فرم جی آر1 تو قسمت مشخصات حساب برای بازگشت پول وقتی به صورت آنلاین پرداخت شده نیازی به پر کردن مشخصات حساب نیست؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید
    با سلام
    می بایست پر شود چون منظور مشخصات صاحب کارت هست که اگر بخواد پول برگشت داده بشه به چه حسابی برگردانده شود....

Junior Member

سلام دوستان
    امروز ی میل برام امده که ویزات اکی شده است
    من الان سره دکل حفاری تو خلیجه فارس هستم
    تا ششم عید بر میگردم
    به نظرتون تو عید سفارت باز است؟
    من مهندسی نفت اقدام کردم
    سی سپتامبر اقدام کردم
    هیچ نامه هم برام نیومد.
    پول رو هم فردای گواهی بانکی از حساب برداشتم.
    لطفآ بگید تا کی میتونم برام
    استرس گرفتم در حده تیم ملی
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز ی میل برام امده که ویزات اکی شده است
    من الان سره دکل حفاری تو خلیجه فارس هستم
    تا ششم عید بر میگردم
    به نظرتون تو عید سفارت باز است؟
    من مهندسی نفت اقدام کردم
    سی سپتامبر اقدام کردم
    هیچ نامه هم برام نیومد.
    پول رو هم فردای گواهی بانکی از حساب برداشتم.
    لطفآ بگید تا کی میتونم برام
    استرس گرفتم در حده تیم ملی
    ممنون

سلام
    من دوهفته بعد لز تماسشون رفتم ویزام گرفتم....ازشون که پرسیدم گفت دیرتر از یکماه نشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)