صفحه 276 از 638 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286326376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام من امروز سفارت بودم برای تحویل مدارک من فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی سن 31 سابقه کار بدون احتساب سالهای تحصیل 3 سال با احتساب ان 5 سال ایلتس 7 که میشم 100 امتیاز در خصوص هزینه ها برای کسایی که میخوان تازه اقدام کنن باید بگم 1155$ با ویزا کارت+250$هزینه دستی سفارت+هر تایید مدرک 35$ که برای من 14 تا 490$ شد!!! مجموعا 740$ امروز دادم سفارت با پولی که ویزا کارت دادم شد 1900$!! ریز نمراتو نمیگیرن اصلشو هرچی به این خانم مغرووری اصرار کردم میگه چسب روشه باید خودمون تایید کنیم . برای تاییدیه مدرکم کلی بررسی کرد تا قبول کرد cv هم ازم گرفت! حلا برای همسر هم که میخوام اقدام کنم اونم 350$ با کارت و 250$ دستی سفارت میگیره مجموعا فقط فقط هزینه سفارت 2500$ میشه!! حالا هزینه ایلتس + دارلترجمه+ کپی خداها و >>.. جمعا خدمتتون عرض کنم مجرد 9 ملیون متاهل 12 ملیون براش فقط ویزا در میاد !! حالا هزینه بلیط و مستقر شدن و یا کلاس دانمارکی در ایران و تا کار پیدا کردن در دانمارک و 1 سال از جیب خوردن در انجا 100 میلیون بذارین کنار!!!!!!!!! کلی سایت هست که میتونید با سرچ در اینترنت خودتون حساب سر انگشتی بکنید! تا 1 یا 2 سال پیش اگه کسی اقدام میکرد 1/4 این هزینه ها رو داشت ولی الان >.... حالا ما که اقدام کردیم خدا از اینجا به بعدشو بخیر بگذرونه!!
    salam
    omivaram movafagh bashid
    adade 1155 $ az kodam jadval mishe did?dar jadval linke zir neveshte 425 yuro

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...s-and-fees.htm
    merci

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    salam
    omivaram movafagh bashid
    adade 1155 $ az kodam jadval mishe did?dar jadval linke zir neveshte 425 yuro

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...s-and-fees.htm
    merci
    با سلام
    مبلغ اعلام شده از طرف دوست گرامی، قطعاً عدد واقعی هزینه می باشد. زیرا پرداخت هزینه FEE از طریق کارت خود شامل هزینه مجزا می باشد که در نهایت به عدد اعلام شده خواهیم رسید.
    این مبلغ در مورد پروسه من هم صادق بود.

با آرزوی موفقیت همه دوستان
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    سلام
    من دوهفته بعد لز تماسشون رفتم ویزام گرفتم....ازشون که پرسیدم گفت دیرتر از یکماه نشه
    سلام
    مدتش 3 ماه هست (طبق اعلام کتبی خودشون در ایمیل) . از زمان نامه approval letter شما 3 ماه وقت دارید که برید سفارت ویزاتون رو بگیرید و نهایتا هم 6 ماه (از زمان نامه تون) تو خاک دانمارک باشین. البته باید زود تر از 6 ماه برین (چون 4 تا 6 هفته زمان میخواین که کارت بیاد در منزل) پس بنابراین باید حداکثر در ماه 4.5 تون از ایران برین.
    البته جدای از این اعداد و ارقام در کل هرچه بیشتر اونجا باشین فرصت کاریابی هم براتون بیشتره.
    اگر اشتباه متوجه شدم دوستان تصحیح کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز ی میل برام امده که ویزات اکی شده است
    من الان سره دکل حفاری تو خلیجه فارس هستم
    تا ششم عید بر میگردم
    به نظرتون تو عید سفارت باز است؟
    من مهندسی نفت اقدام کردم
    سی سپتامبر اقدام کردم
    هیچ نامه هم برام نیومد.
    پول رو هم فردای گواهی بانکی از حساب برداشتم.
    لطفآ بگید تا کی میتونم برام
    استرس گرفتم در حده تیم ملی
    ممنون

سلام
    مدتش 3 ماه هست (طبق اعلام کتبی خودشون در ایمیل) . از زمان نامه approval letter شما 3 ماه وقت دارید که برید سفارت ویزاتون رو بگیرید و نهایتا هم 6 ماه (از زمان نامه تون) تو خاک دانمارک باشین. البته باید زود تر از 6 ماه برین (چون 4 تا 6 هفته زمان میخواین که کارت بیاد در منزل) پس بنابراین باید حداکثر در ماه 4.5 تون از ایران برین.
    البته جدای از این اعداد و ارقام در کل هرچه بیشتر اونجا باشین فرصت کاریابی هم براتون بیشتره.
    اگر اشتباه متوجه شدم دوستان تصحیح کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام. خیلی خوب شد که شما به این فروم اومدین. چون همیشه مشکل ما این بود که افراد با تجربه کمتر میومدن تو این سایتها. امیدوارم بتونیم از اطلاعات خوب شما استفاده کنیم. (فقط اگر جسارت نشه، اگه ممکنه فارسی تایپ کنین، چون از نظر قوانین این سایت نباید فینگلیش نوشت. گرچه میدونم دسترسی به کیبورد فارسی گاهی سخته.)

راجع به بحث CV، یکی از دوستای من سال 2009 رفت دانمارک و اون موقع CV میخواستن (الان هم تو ایمیل سفارت مینویسه ولی وقتی میبرین، ازتون نمیگیرن، مگر اینکه خودتون اصرار کنین)، ولی اصولا تو مدارکی که وزارت مهاجرت سابق می گرفت (الان وزارت کار می گیره) اصولا CV نیست. من هم ندادم و بچه هایی که اینجا هم هستن هیچکدوم ندادن. اما برگردیم به دو سال قبل، این دوست من گفت که CV از من خواستن و تاکید هم کردن که الکی سابقه ننویس چون با شرکتها تماس میگیرن (نه از دانمارک، از سفارت خود ایران تا تایید کنن). این رو داشته باشین. اون روزی که من رفتم مصاحبه من مدارک رو به خانم خادمپور تحویل ندادم، گیشه شماره یک یک دخترخانم جوونی بود که به طور اتفاقی هم دانشگاهی در اومد و کلی باهام خوش و بش و صحبت و از دانشگاه پرسید که چه جوری شده و اینها، تا اینکه موقع تحویل مدارک، من پرسیدم که چرا CV رو نگرفتی ازم، گفت آخه ما تا پارسال می گرفتیم، دروغ مینوشتن، از دانمارک زنگ می زدن سفارت، می گفتن پیگیری کنین ببینین این طرف که تو CV نوشته من مدیر فلان چیز تو شرکت بودم، واقعا بوده یا نه. ما هم زنگ میزدیم می دیدیم اصلا شرکت فقط تو روزنامه رسمی ثبت شده و فعالیت واقعی نداره، یا اینکه الکی واسه خودش یارو سابقه زده. به همین دلیل هم گفت که دیگه CV نمی گیرن و همون سابقه کار از یک شرکت که توش عناوین شغلی نوشته شده باشه کافیه.

مسئله دیگه هم اینه که خیلی ها هم اینجا که اومدیم می گفتن ما سی ساله دانمارکیم (راست هم میگفتن)، بعضی اطلاعاتشون به روز بود و بعضی نه. مثلا گرین کارت از 2008 اومده و اکثر اونها اصلا نمیدونن گرین کارت چیه و تعجب میکنن وقتی می فهمن ما نه کار داریم، نه اینکه پناهنده ایم. یا اینکه هنوز فکر می کنن واسه اقامت دائم باید 4 سال تو دانمارک موند، یا هنوز فکر میکنن واسه گرفتن اقامت دائم باید امتحان integration داد. منظورم اینه که به روز نیستند. ولی بعضی ها هم هستند که به روز هستند و تمام تغییرات جدید رو میدونن. یکی از همین قدیمیها با راهنمایی غلطش باعث شد اقامت یکی از بچه ها باطل شه که جریانش مفصله.

امیدوارم که حضور و اضافه شدن شما باعث بشه که از تجربه شما به نحو احسن استفاده بشه و مطالب درست و غلطی که از روی اطلاع اندک ما هست درست بشه. من خودم بزرگترین مشکلم این بود که هیچ کس رو نداشتم که به من کمک کنه و واسه همین تصمیم گرفتم به هموطنام کمک کنم که از تجربه های خوب و بدم تو این راه استفاده کنن و مطمئنم که اونها هم من رو بعدا کمک میکنن.
    با سلام

مگه نبايد 4 سال موند و 100 امتياز جمع كرد تا درخواست اقامت دايم داد؟ و بعد از 9 سال درخواست پاسپورت دانمارك داد؟ !!
    اگه اين قوانين تغيير كرده مي شه منبعش رو بديد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    با سلام

مگه نبايد 4 سال موند و 100 امتياز جمع كرد تا درخواست اقامت دايم داد؟ و بعد از 9 سال درخواست پاسپورت دانمارك داد؟ !!
    اگه اين قوانين تغيير كرده مي شه منبعش رو بديد؟
    دوست عزیز
    میشه منظورتون رو واضح تر توضیح بدین؟ یعنی چی 100 امتیاز جمع کنیم؟؟؟؟؟!!!!
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

دوستان عزيز كمك
    من تازه بعد ٥ هفته مداكم رسيده ميخوام واسه همسرم caseorder I'd ايجاد كنم اما نميدونم كدوم category و بيد انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟
    كسى ميدونه سفارت قبل از عيد تا كى بازه براى انجام بيومتريك؟؟؟

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره این روزهای آخر سال سفارت برنامه ی کاریش چطوره و تا چندم اسفند هستن؟ میخوام به عنوان همراه برای بیومتریک برم !

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    دوستان عزيز كمك
    من تازه بعد ٥ هفته مداكم رسيده ميخوام واسه همسرم caseorder I'd ايجاد كنم اما نميدونم كدوم category و بيد انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟
    كسى ميدونه سفارت قبل از عيد تا كى بازه براى انجام بيومتريك؟؟؟
    سلام
    در خصوص سوال اول:
    10. Accompanying family members of workers, students, researchers and interns (Applications for a residence permit as an accompanying family member under the Danish Aliens Act, section 9m and section 9n) DKK 2,060
    (€ 277)

موفق باشید

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام سفارت تا 28 ام بازه از اون طرف از 5 تا 8 ام فروردین بازه بعد میره تا 14 ام که روال طبیعی مثل قبل! تو عید برید بیومتریک خلوته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)