صفحه 277 از 638 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287327377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان سلام. من به عنوان مدرس 36 ساعت در هفته به مدت 4سال سابقه فرستادم . دوباره خواستند که سابقه جدید بفرستم.. به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    دوست عزیز
    میشه منظورتون رو واضح تر توضیح بدین؟ یعنی چی 100 امتیاز جمع کنیم؟؟؟؟؟!!!!

در نامه ای که با ویزا اومد نوشته:
    in order to qualify for a permanent residence permit, you must obtain 100 points which are divided into three categories : fundamental requirements (70 points), active citizenship (15 points), and supplementary requirements (15 points) . z
    اگه برای دوستان دیگری که اقامت گرفتن غیر این نوشته شده لطفا اطلاع دهند...

Junior Member

سلام
    از دوستانی که ویزا دارند کسی می دونه با ویزایی که می دهند قبل از گرفتن کارت اقامت میشه به کشورهای دیگه اروپایی سفر کرد یا خیر؟
    با کارت اقامت میشه به انگلیس یا آمریکا سفر کرد؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    با سلام

مگه نبايد 4 سال موند و 100 امتياز جمع كرد تا درخواست اقامت دايم داد؟ و بعد از 9 سال درخواست پاسپورت دانمارك داد؟ !!
    اگه اين قوانين تغيير كرده مي شه منبعش رو بديد؟
    اقامت دائم بعد از 5 ساله. ولی خیلی برنامه ریزی نکنین. این قوانین هی عوض میشه.
    منبعش هم توی سایت newtodenmark.dk تو قسمت اقامت دائم نوشته شده.
    فعلا همین ویزا رو تمدید بکنین، تا بعدش ببینیم چی میشه.

دوستان هیچ کدوم از مدارک لازم هست که تو پاکت مهر و موم شده باشه؟ اخه تو فرم gr1 نوشته
    Declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents Please note: The declaration should be signed and sealed by a higher
    authority at the educational institution. The name and contact information of the signing authority must be provided
    in type writing/print

من همه مدارکم رو همینجوری دادن دست خودم و تو پاکت نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    دوستان هیچ کدوم از مدارک لازم هست که تو پاکت مهر و موم شده باشه؟ اخه تو فرم gr1 نوشته
    Declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents Please note: The declaration should be signed and sealed by a higher
    authority at the educational institution. The name and contact information of the signing authority must be provided
    in type writing/print

من همه مدارکم رو همینجوری دادن دست خودم و تو پاکت نیست.
    والله نامه های من هم توی پاکت و هم مهر شده بود.
    کلی خانم خادم پور غر غر کرد که چرا توی پاکته!!!!!!!!!!!!
    و ازم خواست همه رو از پاکتاش در بیارم و دونه دونه بهشون تحویل بدم.

بچه ها این تاییدیه مدارک دانشگاهی اون قدر ها هم مهم نیست. بهش گیر ندین. من ندادم. ویزام هم خیلی زود اومد. خود مدرک (یا حالا ترجمش) مهمه که دارای مهر های تاییدیه کافی باشه. ولی یادتون باشه اگر تاییدیه از دانشگاه نگرفتین حتما در قسمت کامنت در فرم جی آر وان بنویسین. من اینجوری نوشتم (در بند 7):

XXX and YYY universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review

Junior Member

سلام دوستان
    من 30 نوامبر تو انگلیس مدارکمو تحویل سفارت دانمارک (vfs) دادم . دو ماه بعد مدارکمو برگردوندن و تا الان تماسی برای جواب نگرفتن. می شه بگین چجوری می تونم اپلیکیشن خودمو دنبال کنم. اگرم باید دانمارک زنگ بزنم، شماره ندارم. می شه راهنمایی کنین

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hk2144 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 30 نوامبر تو انگلیس مدارکمو تحویل سفارت دانمارک (vfs) دادم . دو ماه بعد مدارکمو برگردوندن و تا الان تماسی برای جواب نگرفتن. می شه بگین چجوری می تونم اپلیکیشن خودمو دنبال کنم. اگرم باید دانمارک زنگ بزنم، شماره ندارم. می شه راهنمایی کنین
    با سلام
    004533963628

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    004533963628
    ممنون بابت شماره
    ببخشید شما بابت پیگیری application number یا tracking number دریافت کردید؟. چون موقع تحویل مدارک اونجا به من گفت همچین شماره ای بهت می یم، ولی موقع دریافت مدارک گفت نه، جواب بیاد باهات تماس می گیریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)